۲۰ خرداد ۱۳۹۹ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری

نحوه اجرای سقف عرشه فولادی با استفاده از جوشکاری گل میخ

۴.۳/۵ - (۶ امتیاز)

عرشه فولادی در واقع نوعی ورق است که با استفاده از فرایند رول فورمینگ، یکی از انواع فرایند نورد، ساخته می شود. این ورق در ساخت سقف یا کف های پروژه های ساختمانی کاربرد دارد. در این ویدیو نحوه اجرای سقف عرشه فولادی با استفاده از جوشکاری گل میخ نشان داده شده است.

 

 

عرشه فولادي در واقع ورق فولادی شکل داده شده است. از این محصول برای اجرای سقف سازه ها استفاده می شود. عرشه فولادي در واقع جایگزینی برای تیرچه بلوک سیمانی است. ورق گالوانیزه به عنوان یکی از انواع ورق پر مصرف برای ساخت عرشه فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عرشه فولادی در سقف سازه های اسکلت فلزی به کار میرود. تیرآهن را باید محصول اصلی یک اسکلت فلزی دانست. برای مشاهده قیمت تیرآهن روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

دلیل استفاده از ورق گالوانیزه، مقاومت این نوع ورق در برابر خوردگی در مقابل رطوبت است. همچنین استفاده از این نوع ورق ها در ساخت و ساز نه تنها سرعت پیشرفت پروژه را به لحاظ سرعت اجرایی شدن سقف عرشه فولادی تسریع می کند بلکه ایمنی بیشتری در برابر آتش سوزی و زلزله دارد و مقرون به صرفه تر است.
برای اتصال این محصول به تیرهای سقف از روش خاصی از جوشکاری استفاده می کنند و جوشکاری با کمک قطعه ای خاصی به اسم گل میخ انجام می شود.
گل میخ در یک تفنگ جوشکاری قرار می‌گیرد. روکش سرامیکی هم در انتهای آن قرار می‌گیرد. با اعمال جریان برق جوشکاری به صورت نقطه ای انجام می شود. پوشش سرامیکی در نهایت شکسته و جدا می‌شود. که وظیفه آن جلوگیری از اکسیداسیون حوضچه مذاب است. پوشش سرامیکی همچنین از پاشش مذاب به اطراف جلوگیری می کند. به این شکل عرشه به اسکلت متصل می شود.

آیرومارت تامین کننده انواع فرمینگ های ورق فولادی از جمله عرشه فولادی است.قیمت عرشه فولادی را از طریق کارشناسان ما پیگیری کنید.

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران