میلگرد 25؛ میلگردی با استحکام بالا

میلگرد ۲۵، یکی از سایزهای میلگرد مورد استفاده در انواع صنایع چون صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع میلگرد به سبب سایزی که دارد، استحکام بالایی داشته و استفاده از آن به بالابردن استحکام نیز کمک می‌کنند.
میلگرد 25 که در انواع آجدار و ساده تولید می‌شود که معمولا، نوع آجدار آن از گرید A3 است. این میلگرد، به دلیل اهمیتی که دارد، توسط کارخانه‌های مختلفی تولید و عرضه می‌گردد که برای هر کدام، وابسته به برند، قیمت میلگرد ۲۵ متفاوت است.

برندهای تولیدکننده میلگرد 25 و اثر آن بر تعیین قیمت میلگرد ۲۵

کارخانه‌های بسیاری در سراسر کشور به تولید میلگرد در سایزهای مختلف از جمله میلگرد 25 مشغولند و این کالا را در شاخه‌های 12 متری روانه بازار می‌کنند.
به عنوان تولیدکنندگان این میلگرد، بسیاری از کارخانه‌ها را می‌توان نام برد که از جمله آن‌ها می‌توان به آریان فولاد، ذوب آهن اصفهان، امیرکبیر خزر، سیادن ابهر، ظفر بناب، کوثر اهواز، نیشابور، ابرکوه، بردسیر کرمان، آناهیتا گیلان، فایکو، کیان فولاد ابهر، زاگرس و میانه اشاره کرد.

قیمت میلگرد ۲۵ برای انواع این برندها، متفاوت است. در حقیقت، کیفیت برند و وزنی که برای هر شاخه میلگرد مذکور در نظر دارد، بر قیمت آن اثر خواهد گذاشت.

قیمت میلگرد ۲۵ اصفهان؛ بهترین کیفیت و بالاترین قیمت

باکیفیت‌ترین میلگردی که در بازار تولید می‌شود، تولید برند ذوب آهن اصفهان است. میلگرد 25 اصفهان نیز همچون دیگر سایزهای تولیدشده توسط این برند معروف و محبوب، مطابق با جدول اشتال و با وزن 46.2 کیلوگرم تولید می‌گردد. ذوب آهن اصفهان، به طور معمول این کالا را در گرید A3، طبق استاندارد روسی تولید می‌کند. با توجه به اهمیت این کالا، صفحه‌ای تحت عنوان قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در آیرومارت وجود دارد که می‌توانید قیمت انواع سایزهای این برند از جمله قیمت میلگرد 14 اصفهان را در این صفحه مشاهده و استعلام نمایید.

قیمت میلگرد ۲۵ تیکمه داش

یکی از میلگردهای پر تقاضای بازار فولاد و آهن آلات، میلگرد 25 تیکمه داش است. این کارخانه، میلگرد مذکور را در گرید A3 و با وزن تقریبی 44.88 کیلوگرم برای هر شاخه تولید می‌کند. قیمت میلگرد تیکمه داش را روزانه از وبسایت آیرومارت استعلام بگیرید.

قیمت میلگرد ۲۵ ابهر

دیگر کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد 25، فولاد سیادن ابهر است که استاندارد A3 را برای تولید این میلگرد به کار گرفته است. اهمیت میلگرد ابهر، موجب شده که آیرومارت یک صفحه را به قیمت میلگرد ابهر اختصاص دهد.

فولاد خراسان، تولیدکننده میلگرد ۲۵ نیشابور

کارخانه فولاد خراسان، این کالا را در وزن 46.8-47.2 کیلوگرم، با نام میلگرد ۲۵ نیشابور تولید می‌کند. میلگرد نیشابور، یکی از کارخانه‌های به‌نام کشور است که کالایی باکیفیت را روانه بازار می‌کند و همه روزه، مشتریان بسیاری دارد. قیمت میلگرد نیشابور سایزهای دیگر را از صفحه این کالا استعلام بگیرید.

قیمت میلگرد ۲۵ آناهیتا گیلان

کارخانه آناهیتا گیلان، تولیدکننده انواع سایزهای میلگرد است که سایز 25 را نیز با وزن 45 کیلوگرم روانه بازار می‌کند. صفحه قیمت میلگرد آناهیتا گیلان، قیمت انواع سایز این کالا از جمله قیمت میلگرد ۲۵ را همه روزه در اختیار مشتریان خرید آن قرار می‌دهد.

میلگرد 25 میانه، کالایی از کارخانه‌ای به نام

کارخانه میانه، کارخانه‌ای معروف است که انواع میلگرد در سایزهای مختلف را با کیفیت بالا تولید می‌کند. قیمت میلگرد 25 میانه، از جمله سوالات متداول افرادی است که متقاضی خرید این کالا هستند. این کارخانه، میلگرد مذکور را در وزن 46.5 کیلوگرم تولید می‌کند.

فولاد ظفر بناب، تولیدکننده میلگرد 25

فولاد ظفر بناب نیز یکی دیگر از تولیدکنندگان به‌نام میلگرد ۲۵ است که این کالا را در وزن 45.9 کیلوگرم ارائه می‌دهد. قیمت میلگرد ۲۵ ظفر بناب را از جدول بالا استعلام بگیرید.

وزن میلگرد ۲۵، موثر بر قیمت

اما در توضیح برندها، علت عنوان کردن وزن میلگرد 25 چیست؟ در وهله اول، وزن میلگرد در تعیین استحکام و مقاومت آن اثر مهمی دارد. ازاین‌رو، تولید این میلگرد بر اساس استاندارد اهمیت زیادی دارد. استاندارد اشتال، وزن استاندارد برای میلگرد 25 را 46.2 کیلوگرم در نظر گرفته است. از سوی دیگر، وزن میلگرد را می‌توان عاملی دانست که قیمت میلگرد 25 شاخه ای را مشخص می‌کند.

در جدول زیر می‌توانید وزن میلگرد 25 کارخانه‌های مختلف را مشاهده و با وزن استاندارد اشتال مقایسه نمایید:

جدول وزن میلگرد 25 بر اساس برند
کارخانه وزن
ذوب‌اهن‌اصفهان 46/2
کویر کاشان 46/4
نیشابور 46/8-47/2
شاهین بناب 44/75-45/57
ظفر بناب 45/9
آذر ‎فولاد امین 44/6
میانه 46/5
کاوه تیکمه داش 44/88
آناهیتا 45
بافق یزد 46.2
راد همدان 42

همچون قیمت میلگرد ۲۰، قیمت میلگرد 25 نه تنها تحت تاثیر وزن است، بلکه برند نیز عاملی موثر در تعیین قیمت آن است.

نوسانات قیمت میلگرد ۲۵ و عوامل موثر بر آن

قیمت میلگرد 25 همچون سایر مقاطع فولادی نظیر قیمت میلگرد ۱۶، تحت تاثیر عوامل مختلفی ممکن است روزانه تغییر کند. اما علت این نوسانات چیست؟ از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به نرخ ارز و دلار در کشور، عرضه و تقاضا برای خرید این کالا در بازار، قیمت مواد اولیه و شرایط سیاسی و اقتصادی کشور را نام برد که منجر به نوسانات مختلف این کالا می‌شوند. با این تفاسیر استعلام قیمت روز میلگرد 25 پیش از خرید اهمیت دارد.

استعلام قیمت میلگرد ۲۵ از آیرومارت

با در نظر داشتن اینکه قیمت‌ها روزانه تغییر می‌کنند، کارشناسان آیرومارت، همه روزه قیمت میلگرد 25 را لحظه ای به‌روزرسانی کرده و در اختیار خریداران این کالا قرار می‌دهند. بنابراین، پیش از ثبت خرید خود حتما استعلام قیمت میلگرد 25 امروز را انجام دهید.

همچنین می‌توانید با بررسی نمودار قیمت میلگرد 25 و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آیرومارت، بهترین زمان را برای ثبت سفارش خرید خود انتخاب کنید.

خرید میلگرد 25 از آیرومارت؛ آسان و سریع

بازرگانی فولاد آیرومارت، با شعار “یک کلیک تا خرید آهن”، در تلاش است تا خریدی آسان و سریع را برای مشتریان خود رقم بزند. این مجموعه، ضمن ارائه میلگرد در تمامی سایزها از جمله سایز 25، خدماتی چون رزوه‌دار کردن میلگرد و خمکاری آن را نیز ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید با خرید از آیرومارت، از تحویل بار مطمئن بوده و کالا را در سریع‌ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت دریافت نمایید.