فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد 18

میلگرد 18، یکی از انواع میلگرد پرکاربرد در صنعت و ساختمان سازی است که قیمت آن، تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله وزن، برند، قیمت دلار و عرضه و تقاضا تغییر می‌کند. در این صفحه می‌توانید قیمت میلگرد ۱۸ را همه روزه استعلام بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد 18 امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۴۷۰
۲۳,۴۰۲
میلگرد ۱۸ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۷۲۰
۲۳,۶۷۵
میلگرد ۱۸ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۶۵۰
۲۳,۵۹۹
میلگرد ۱۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه جهان فولاد سیرجان ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
۲۱,۳۷۵
۲۳,۲۹۹
میلگرد ساده ۱۸ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران خلیج فارس ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۵,۷۸۰
۲۸,۱۰۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 انبار پیشرو ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۲,۹۶۰
۲۵,۰۲۶
میلگرد ۱۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۴۸۰
۲۳,۴۱۳
میلگرد ۱۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۷۴۰
۲۳,۶۹۷
میلگرد ۱۸ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه نیشابور ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۷۴۵
۲۳,۷۰۲
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه آذر فولاد امین ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه آریا ذوب ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه بردسیر کرمان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه پرشین فولاد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه حسن رود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 درپاد تبریز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه زاگرس ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
کارخانجات تولیدکننده میلگرد 18
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد 18، پرکاربرد در ساختمان‌های چند طبقه

میلگرد 18، یکی از مقاطع فولادی سایز بزرگ است که در آرماتوربندی ساختمان‌های با تعداد طبقات زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از این نوع میلگرد همچنین در تاسیسات دریایی، سازه‌های پارکینگ و پل‌ها نیز استفاده می‌شود؛ چرا که استحکام و تحمل بار بالایی دارد. میلگرد 18، یکی از مهمترین مقاطع فولادی در ساخت ستون‌های مختلف است و مقاومت سازه‌ها را بالاتر برده و ایمنی بالایی ایجاد می‌کند. بنابراین، در سازه‌هایی که استحکام بنا و مقاومت سازه اهمیت دارد، میلگرد 18 کاربرد ویژه و بالایی خواهد داشت.

میلگرد 18 چند کیلو است؟

براساس جدول اشتال، وزن میلگرد 18 برای هر شاخه، 24 کیلوگرم است. به عبارتی، وزن هر متر از آن 2 کیلوگرم است که بر اساس این رقم، وزن هر شاخه میلگرد 18 که 12 متر است، 24 کیلوگرم محاسبه می‌گردد. هرچند که کارخانه‌ها، این نوع کالای فولادی را با تلرانس ابعادی تولید می‌کنند. می‌توان گفت که وزن میلگرد 18 بسیاری از کارخانه‌های ایرانی، از 24 کیلوگرم بیشتر است.

در جدول زیر، وزن میلگرد 18 کارخانه‌های مختلف فولادی، آورده شده است:

وزن میلگرد 18
کارخانه وزن (کیلوگرم)
ذوب آهن اصفهان 24
کویر کاشان 24.6
اهواز 25
نیشابور 24
سیرجان 22.5
شاهین بناب 23.23
حسن رود 22.9
ظفر بناب 22.1
آذر فولاد امین 23
میانه 24
امیر کبیر خزر 24
آریان فولاد 23
تیکمه داش 23-28
شاهرود 24-25
ارگ تبریز 23-24
آناهیتا 23
بافق یزد 24
ابر کوه 24
راد همدان 21.5

قیمت میلگرد 18 با وزن این میلگرد، ارتباط مستقیم دارد. به عبارتی، از آنجایی که قیمت به صورت کیلویی اعلام می‌شود، هر چه وزن هر شاخه میلگرد 18 بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

تولیدکنندگان میلگرد 18 در ایران

در کشور ما، کارخانه‌های بسیاری به تولید انواع میلگرد ساده و آجدار مشغولند. در واقع در هر استان کشورمان حداقل یک کارخانه تولید میلگرد قرار گرفته است. می‌توان گفت که تقاضای بالا برای این مقاطع فولادی و توسعه ساختمان سازی در کشور، مسبب این تعدد کارخانه تولیدکننده میلگرد شده است.

بسیاری از این کارخانه‌ها میلگرد 18 را نیز تولید می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به ذوب آهن اصفهان، آریان فولاد، امیرکبیر خزر، بافق یزد، جهان فولاد سیرجان، سیادن ابهر، ظفر و شاهین بناب، نیشابور، آذر فولاد امین، گروه ملی و روهینا اشاره کرد. هر چند، این کارخانه‌ها تنها تعدادی از تولیدکنندگان میلگرد 18 به شمار می‌روند و برای شناخت تمامی برندها می‌توانید به جدول قیمت میلگرد ۱۸ در بالای صفحه مراجعه نمایید. بازرگانی فولاد آیرومارت، امکان خرید میلگرد 18 تمامی برندها از سراسر کشور را برای شما فراهم آورده است.

در این میان، میلگرد 18 اصفهان، از پرکاربردترین‌ها و معروف‌ترین‌ها است که متقاضیان خرید بسیاری دارد. استعلام قیمت میلگرد 18 اصفهان را نیز می‌توانید از این صفحه انجام دهید.

نوسانات قیمت میلگرد 18

قیمت میلگرد 18 همچون دیگر مقاطع فولادی، تحت تاثیر عوامل متعددی نوسان دارد. در حقیقت، قیمت دلار و تغییرات آن، عرضه و تقاضا در بازار، قیمت تعیین شده در بورس کالا و برند تولیدکننده، همگی تعیین‌کننده قیمت میلگرد 18 خواهند بود. بنابراین، این قیمت باید روزانه از بازرگانی‌های معتبر استعلام گرفته شود چرا که می‌توان گفت قیمت‌ها به صورت روزانه اعتبار دارند و قیمت روز میلگرد 18، پیش از خرید اهمیت خواهد داشت.

استعلام قیمت میلگرد 18 از آیرومارت

با توجه به این تغییرات، استعلام قیمت میلگرد 18 امروز از مراکز فروش و بازرگانی‌های فولاد معتبر بسیار مهم است. بازرگانی فولاد آیرومارت، قیمت میلگرد 18 را روزانه در وبسایت خود برای تمامی برندها به‌روزرسانی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شما می‌توانید به صورت اینترنتی و همچنین از طریق تماس با شماره تلفن 02145306، قیمت روز این کالا را استعلام بگیرید. کارشناسان آیرومارت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.
گفتنیست، قیمت میلگرد ۱۸ آناهیتا و قیمت میلگرد ۱۸ امیرکبیر به عنوان دو برند معروف در کنار میلگرد 18 اصفهان، از سوی خریداران بسیاری استعلام می‌شود.

خرید میلگرد 18 از آیرومارت، امن و سریع

شما به عنوان خریدار، برای خرید میلگرد 18 از وبسایت آیرومارت، می‌توانید بلافاصله پس از استعلام قیمت روز میلگرد ۱۸، آن را در تناژ دلخواه به سبد خرید خود افزوده و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.
همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306، با کارشناسان آیرومارت تماس حاصل نموده و ضمن استعلام قیمت، سفارش خرید خود را ثبت نمایید. از مهم‌ترین ویژگی‌های آیرومارت می‌توان ثبت، بارگیری و ارسال سریع کالا در هر برندی به سراسر کشور را عنوان کرد. بنابراین، آسوده خاطر باشید چرا که آیرومارت سفارشتان را به سرعت ثبت نموده و به دست شما خواهد رساند.

دریافت خدمات ثانویه میلگرد از سوی آیرومارت

مجموعه آیرومارت علاوه بر فروش میلگرد 18 انواع برندها و ارسال به سراسر کشور، فرایندهای ثانویه دیگری را نیز به شما ارائه می‌دهد. بدین منظور می‌توانید با تماس با کارشناسان آیرومارت، از خدمات سایز کردن و رزوه زنی میلگرد، خمکاری، برشکاری، انبارداری مدرن و گالوانیزه کردن این کالا نیز استفاده نمایید. خدمات ثانویه مذکور ارائه شده توسط آیرومارت، در بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، به شما در داشتن تجربه خریدی عالی کمک می‌کند.

وزن میلگرد 18 برای هر شاخه در جدول اشتال، 24 کیلوگرم است. وزن میلگرد 18 کارخانه‌های مختلف با تلرانس ابعادی همراه است اما وزن میلگرد 18 اصفهان مطابق با جدول اشتال است.

بله. شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش آیرومارت، سفارش خرید خود را در تناژ دلخواه انجام دهید.

بله شما می‌توانید بار مورد نظر خود را بازرسی نمایید.

نظرات کاربران