فروش ویژه میلگرد گروه ملی اهواز و نیشابور در تمامی سایزها | بارگیری از درب کارخانه | تلفن:02145306 

قیمت تیرآهن ۱۸

قیمت تیرآهن ۱۸

تیرآهن ۱۸ به دلیل ساختار و استحکامی که دارد، وزن سازه‌ها را به خوبی تحمل می‌کند. از طرف دیگر مقاومت خمشی تیرآهن 18 باعث شده که این محصول در سازه‌های ساختمانی به‌صورت گسترده مورد‌استفاده قرار گیرد. این نوع تیرآهن توسط کارخانجات مختلفی نظیر ذوب آهن اصفهان و فولاد ایرانیان (فایکو) تولید و ساخته می‌شود. قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان با قیمت تیرآهن ۱۸ فایکو متفاوت است. از این رو هنگام خرید تیرآهن ۱۸ باید به برند محصول و قیمت روز آن توجه داشته باشید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن 18

فیلتر براساس:
نام کالا برند سایز طول محل بارگیری واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان 18 12 انبار اصفهان شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۶,۲۶۶,۰۰۰
۶,۸۲۹,۹۴۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان 18 12 کارخانه كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۲۸,۴۴۰
۳۱,۰۰۰
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 18 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۵,۵۵۰,۰۰۰
۶,۰۴۹,۵۰۰
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 18 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۵,۵۵۰,۰۰۰
۶,۰۴۹,۵۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان 18 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۶,۲۶۶,۰۰۰
۶,۸۲۹,۹۴۰
تیرآهن ۱۸ آرین ۱۲ متری IPE انبار تهران قیمت تیرآهن آرین 18 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

آشنایی با کاربرد تیرآهن 18 در صنعت

تیرآهن 18 کاربرد‌های متنوعی در صنعت ساختمان‌سازی دارد. این نوع تیرآهن به دلیل میزان مقاومت و استحکام بالایی که دارد، دوام و طول عمر سازه را افزایش می‌هد. تیرآهن ۱۸ علاوه‌بر پروژه‌های ساختمان‌سازی، در سیستم‌ها و شبکه‌های گوناگونی به‌کار برده می‌شود و استفاده از این محصول بسیار سودمند و به‌صرفه است. با خرید تیرآهن 18 از بازرگانی فولاد آیرومارت، در فرآیند راه‌اندازی پروژه‌های خود، بهینه و سودمند حرکت کنید.

استانداردها و مشخصات تیرآهن ۱۸

تیرآهن 18، بر اساس اندازه، ابعاد، شکل و وزنی که دارد، در شکل‌‌ها و استانداردهای گوناگونی تولید می‌شود. معمولا کارخانجات مختلف، از استانداردهای متفاوتی برای تولید این تیرآهن بهره می‌گیرند. انواع استاندارد تیرآهن 18 عبارتند از:

تولید تیرآهن IPE 18 بر اساس استاندارد اروپا و ایران

تیرآهن IPE در سازه‌های بلند که در ساخت آن‌ها مصالحی با استحکام بالا نیاز است، به‌کار می‌رود. تیرآهن‌های 18 با استاندارد IPE، شکلی شبیه حرف I دارند و کشش وارد شده به سازه را از یک جهت تحمل می‌کنند. در این نوع تیرآهن‌، اندازه‌‌ بال‌های دو طرف کاملا یکسان است و قابلیت کنترل فشار و تنش‌ها را دارند.

قیمت تیرآهن ۱۸ در استاندارد IPE ممکن است بسته به نوع برند متفاوت باشد؛ چرا که تیرآهن‌های IPE بازار یا از کارخانه‌های داخل تامین شده‌اند یا به برندهای چینی تعلق دارند. در نتیجه می‌توان گفت قیمت تیرآهن اصفهان ۱۸ با قیمت تیرآهن‌های 18 چینی متفاوت است.

تولید تیرآهن 18 INP بر اساس استاندارد چین و روسیه

تیرآهن‌های I شکل که ضخامت بال‌ آن‌ها متغیر است و در طول تیرآهن تغییر می‌کند، در گروه استاندارد INP قرار می‌گیرند. قیمت آهن ۱۸ در این استاندارد هم‌چون قیمت تیر آهن 16 در استاندارد INP به دلیل وارداتی بودن و تغییر نرخ ارز نوسانات بسیاری دارد. تیر آهن 18 INP در ایران، معمولا از کشورهای لهستان، کره، اسپانیا، آلمان، چین و روسیه تامین می‌شود. مصرف این نوع تیرآهن در ایران بسیار محدود است و در سازه‌های کمی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

تیرآهن IPB 18 معروف به استاندارد هاش و بال پهن

در استاندارد IPB تیرآهن 18، سطح مقطع محصول به شکل حرف H است. این تیرآهن‌ها با شکل ساده اما کاربردی که دارند، در صنعت ساختمان‌سازی ایران بسیار پر‌استفاده هستند. از تیر اهن 18 در بخش‌های گوناگون سازه استفاده می‌شود.
تیرآهن IPB بال پهن سایز ۱۸ که به هاش شهرت دارد، در برابر فشار و تنش‌هایی که به سازه وارد می‌شود بسیار مقاوم است. هم‌چنین استفاده از این محصول به بهینه شدن سیستم‌ها، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها بسیار کمک می‌کند. توجه کنید که وزن تیر آهن ۱۸ در استاندارد IPB در مقایسه با دو استاندارد دیگر به مراتب بیشتر است. به همین دلیل گران بودن قیمت تیرآهن هاش ۱۸ کاملا توجیه‌پذیر است.

وزن تیر آهن ۱۸ مطابق با جدول رسمی اشتال

هر شاخه از تیرآهن 18، حدودا 226 کیلوگرم است. به دلیل ساختار و وزن بالایی که این تیر اهن دارد، از آن برای سازه‌های بزرگ استفاده می‌شود؛ زیرا قابلیت تحمل تنش‌ها و خم‌شدگی‌های سازه را دارد. از آن‌جا‌که تیر آهن 18، نسبت به تیرآهن‌های دیگر سنگین‌تر و قدرتمندتر بوده و وزن بالایی دارد، باید پیش از سفارش کالا از کاربردی بودن آن برای سازه خود مطمئن شوید. زیرا ممکن است متحمل پرداخت هزینه بالایی بشوید. البته باید گفت که این نوع تیرآهن نسبت به تیرآهن 20 وزن کمتری دارد؛ بنابراین قیمت تیرآهن ۲۰ بیشتر از قیمت اهن ۱۸ خواهد بود. در جدول وزن تیرآهن ۱۸ می‌توانید جزئیات ابعادی و قیمت این مقطع را مشاهده کنید.

تولیدکنندگان و برندهای مطرح تیر آهن 18

تیراهن 18 در کارخانجات مختلفی در ایران و خارج از کشور تولید و عرضه می‌شود. استاندارد تولید هر کارخانه با دیگری متفاوت است. به‌عنوان مثال در حال حاضر تیرآهن‌های 18 هاش، فقط در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند. تیر آهن 18 را در استانداردهای دیگر، می‌توانید از کارخانه‌های فایکو، ذوب آهن و آرین تهیه کنید.

علاوه‌بر برندهای داخلی، تیرآهن‌های 18 وارداتی نیز از بازار آهن ایران قابل تهیه هستند. بین همه تیرآهن‌های سایز 18، قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان امروز به دلیل تقاضای بالاتر نوسانات بیش‌تری دارد. در مقایسه قیمت تیرآهن فایکو ۱۸ و قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان یا کارخانجات دیگر حتما کیفیت را ملاک انتخاب قرار دهید. استفاده از کالای بی‌کیفیت ممکن است خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

خرید تیرآهن ۱۸ همراه با فاکتور رسمی و تحویل در محل

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت، به‌عنوان تامین‌کننده مطرح انواع تیرآهن در سایزها و استانداردهای مختلف شناخته می‌شود. برای آسودگی خریداران، آیرومارت لیست قیمت روز تیرآهن 18 در برندهای مختلف را ارائه داده است. پس از مشاهده قیمت‌ها، می‌توانید به‌صورت تلفنی یا آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش تیم حمل‌ونقل و لجستیک بازرگانی آیرومارت کالای شما را همراه با فاکتور رسمی به محل موردنظرتان ارسال می‌کند.

تیرآهن 18 معتبرترین برندهای بازار هم‌چون ذوب آهن اصفهان و فایکو، توسط بازرگانی آیرومارت قابل تامین است.

براساس جدول اشتال، هر شاخه 12 متری تیرآهن 18 حدود 225.6 کیلوگرم وزن دارد.

عواملی مانند قیمت ارز، برند، وزن هر شاخه آهن ۱۸، استاندارد، میزان عرضه و تقاضا و هزینه‌های حمل‌و‌نقل بر قیمت قیمت امروز تیرآهن 18 موثر هستند.

نظرات کاربران

  1. سیاوش
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱

   قیمت تیرآهن ۱۸ دسته دوم میخواستم؟ شما دسته دوم کار میکنین؟

   • آیرومارت
    ۲۷ آذر ۱۴۰۱

    سلام. تیرآهن ۱۸ قیمت مناسب همه برندها رو می‌تونین از آیرومارت خریداری بفرمایید. تیرآهن دست دوم در حال حاضر در انبار ما موجود نیست.

  2. ساروی
   ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

   سلام قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان امروز آپدیت شده؟ چه تایمایی سایتتون آپدیت میشه؟

   • آیرومارت
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

    سلام. تمامی قیمت‌ها روزانه و بعد از اعلام کارخانه‌ها تا قبل از ساعت ۱۱ آپدیت می‌شود. قیمت تیرآهن در سایزهای مختلف چون قیمت تیرآهن ۱۶ را روزانه از آیرومارت بخواهید.

  3. امیر
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

   سلام وزن تیراهن ۱۸ چه قدره ؟

   • آیرومارت
    ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

    سلام. وزن تیرآهن ۱۸ در حدود ۲۲۵.۵ کیلوگرم هست. جدول وزن تیرآهن رو برای اطلاع از وزن سایر تیرآهنها مطالعه بفرمایید.