قیمت تیرآهن ۱۸

قیمت تیرآهن ۱۸

تیرآهن 18 به‌دلیل ساختار و قدرتی که دارد، می‌تواند وزن سازه‌ها را به خوبی تحمل کند و ضمنا سرعت انجام پروژه‌ها را بالا می‌برد. همچنین مقاومت خمشی بالا موجب شده تا بسیاری از سازه‌ها با استفاده از تیرآهن 18 ساخته شود. اگر قصد خرید این تیرآهن را دارید، در ادامه، آیرومارت ضمن ارائه لیست قیمت امروز تیرآهن 18، راهنمای کامل و جامعی چون مشخصات فنی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

پرفروش ترین محصولات قیمت تیرآهن ۱۸

تیرآهن بال پهن ۱۸ سبک ‌‌ذوب آهن ۱۲ متری IPB بنگاه تهران ۲۶,۶۵۰ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار تهران
تیرآهن بال پهن ۱۸ سنگین ‌‌ذوب آهن ۱۲ متری IPB بنگاه تهران ۲۵,۷۵۰ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار تهران
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار ۳,۴۰۳,۰۲۵ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار تهران
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار تماس
فایکو، بارگیری در انبار تهران
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن 18

فیلتر براساس:
نام کالا برند سایز تاریخ قیمت (تومان) نمودار
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار ذوب آهن اصفهان 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۳,۵۱۴,۰۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه ذوب آهن اصفهان 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۴,۸۶۲
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار فایکو 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه فایکو 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار ذوب آهن اصفهان 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۳,۴۰۳,۰۲۵

راهنمای خرید تیرآهن 18

افزایش نیاز به مسکن و گسترش شهرنشینی از یک سو و نیاز به مصالحی بادوام و کارآمد از سوی دیگر، تیرآهن را به عنوان یک اختراع کارآمد به بازار آهن معرفی کرد. پایداری در برابر تغییرات جوی، افرایش سرعت انجام پروژه و عدم پوسیدگی در شرایط آب‌و هوایی مختلف، کاربرد تیرآهن 18 را در صنعت ساخت و ساز افزایش داد.

گرچه قیمت تیرآهن در مرحله تامین مواد اولیه فوق‌العاده حائز اهمیت است، اما در صورتی که کالای انتخابی متناسب با نیاز پروژه نباشد، برای خریدار چیزی جز ضرر به همراه ندارد. بنابراین برای آنکه شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، آیرومارت در ادامه مشخصات فنی و ظاهری که باید در خرید تیرآهن 18 به آن توجه کنید را با شما مرور می‌کند. پس با ما همراه باشید.

مشخصات فنی تیرآهن 18

تیرآهن 18، بر اساس اندازه، ابعاد، شکل و وزنی که دارد، در شکل‌‌ها و استانداردهای زیر قابل عرضه است:

تیرآهن IPE دارای استاندارد اروپا و ایران

تیرآهن IPE در ساخت سازه‌های بلند که مصالح با استحکام بالا نیاز است، به‌کار می‌رود. تیرآهن های 18 استاندارد IPE از یک جهت کشش وارد شده را تحمل می‌کنند و شکلی شبیه I دارند. در این نوع تیرآهن‌، اندازه‌‌ی بال‌های دو طرف کاملا یکسان است و می‌تواند فشار و تنش‌ها را کنترل کند.

قیمت تیرآهن 18 در این استاندارد بسته به نوع برند می‌تواند متفاوت باشد. چرا که تیرآهن های IPE بازار یا از کارخانه‌های داخل تامین شده‌اند و یا به برندهای چینی تعلق دارند.

تیرآهن INP استاندارد چین و روسیه

تیرآهن‌های I شکل که ضخامت بال‌های آن متغیر است و در طول تیرآهن تغییر می‌کند، در گروه استاندارد INP قرار می‌گیرند. قیمت تیرآهن 18 امروز این استاندارد به دلیل وارداتی بودن، عمدتا تحت تاثیر نوسان نرخ ارز تغییر می‌کند. تیرآهن 18 INP در ایران، معمولا از کشورهای لهستان، کره، اسپانیا، آلمان، چین و روسیه تامین می‌شود. مصرف این نوع تیرآهن در ایران کاملا محدود است.

تیرآهن IPB بال پهن

تا به اینجا در مورد استانداردهایی از تیرآهن 18 صحبت شد که شکل کلی آن‌ها به حرف I انگلیسی نزدیک است. اما در یک نوع استاندارد شکل تیرآهن از I به H تغییر می‌کند. این تیرآهن‌ها با شکل ساده اما کاربردی که دارند، بسیار پرطرفدارند و می‌توان از آنها در بخش‌های گوناگون سازه استفاده کرد. تیرآهن IPB بال پهن که به هاش شهرت دارد، در برابر فشار و تنش‌هایی که به سازه وارد می‌شود بسیار مقاوم است. همچنین به بهینه شدن سیستم‌ها، صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها بسیار کمک می‌کند.

توجه کنید که وزن تیرآهن 18 IPB در مقایسه با دو استاندارد دیگر به مراتب بیشتر است. به همین دلیل گران بودن قیمت تیرآهن 18 بال پهن کاملا توجیه‌پذیر است.

کاربرد تیرآهن 18

تیرآهن 18، علاوه بر پروژه‌های ساختمان‌سازی، می‌تواند در سیستم‌ها و شبکه‌های گوناگونی به‌کار برده شده و بسیار سودمند و به‌صرفه باشد. با خرید تیرآهن 18 از بازرگانی فولاد آیرومارت، بهینه و سودمند حرکت کنید.

وزن تیرآهن 18

هر شاخه از تیرآهن 18، حدودا 226 کیلوگرم است. به دلیل ساختار و وزن زیاد، از این تیرآهن برای سازه‌های بزرگ استفاده می‌شود تا بتواند تنش‌ها و خم شدگی‌ها را تا سال‌های سال تحمل کند. از آنجا که تیرآهن 18، نسبت به تیرآهن‌های دیگر سنگین‌تر و قدرتمندتر است، باید پیش از سفارش کالا، مطمئن شوید که این محصول با توجه به ساختار و شبکه‌بندی‌هایی که دارد، برای مقصود شما مناسب است. همچنین در جدول وزن تیرآهن می‌توانید جزئیات ابعادی سایزهای مختلف این مقطع را مشاهده کنید.

قیمت تیرآهن 18

در بازار آهن، زمان، نقش موثری در نوسانات بازار و تغییر قیمت مصالح دارد. از سوی دیگر، بازار بورس، برای تیرآهن‌هایی که تولید داخل‌اند و نوسانات ارزی برای تیرآهن‌های وارداتی، اثرگذار بوده و بر قیمت نهایی کالا موثرند. در کنار این پارامترها، انبارداری، وضعیت انتقالات و شرایطی که بازرگانی‌ها برای رویت و دریافت کالا تعیین می‌کنند نیز می‌تواند در هزینه نهایی کالا تاثیر بگذارد. برای مثال اگر از آیرومارت، تیرآهن 18 خود را خریداری کنید، می‌توانید کالاهای خود را در انبار و بدون جابجایی قرار دهید.

تولیدکنندگان تیرآهن 18

اگر متقاضی تیرآهن‌های ایرانی باشید، لازم است بدانید که تنها تولیدکننده فعلی تیرآهن‌های هاش، کارخانه ذوب آهن اصفهان است که به وسیله نورد گرم، تیرآهن‌ها را تولید می‌کند. در استانداردهای دیگر، از کارخانه‌های فایکو، ذوب آهن و آرین می‌توانید تیرآهن 18 را تهیه کنید. علاوه بر برندهای داخلی، تیرآهن‌های وارداتی نیز از بازار آهن ایران قابل تهیه است.

در مقایسه قیمت تیرآهن 18 فایکو و قیمت تیرآهن 18 اصفهان و یا دیگر کارخانه‌ها، حتما کیفیت را ملاک انتخاب قرار دهید. استفاده از کالای بی‌کیفیت و معیوب می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

خرید تیرآهن 18 از آیرومارت

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با برند تجاری آیرومارت، به عنوان تامین کننده مطرح انواع تیرآهن در سایزها و استانداردهای مختلف شناخته می‌شود. برای آسودگی خریداران، آیرومارت لیست قیمت روز تیرآهن 18 برندهای مختلف را ارائه داده است. پس از مشاهده قیمت‌ها، به صورتی تلفنی و یا آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

در خرید آنلاین تیرآهن 18 به سادگی می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و از دردسرهای تماس‌های تلفنی آسوده شوید. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای مشورت در خرید، از چت آنلاین استفاده کنید و یا از طریق شماره تلفن 02145306 مستقیما با کارشناسان گفتگو کنید.

تیرآهن 18 معتبرترین برندهای بازار همچون ذوب آهن اصفهان و فایکو، توسط آیرومارت قابل تامین است.

براساس جدول اشتال، هر شاخه 12 متری تیرآهن 18 حدود 225.6 کیلوگرم وزن دارد.

قیمت جهانی فولاد، برند، شرایط بازار و ... بر قیمت روز تیرآهن 18 تاثیرگذار می‌گذارد.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ