قیمت میلگرد ساده

قیمت روز میلگرد ساده

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ساده ۱۰  فولاد متین  ۲ تا ۴ متر  A1  بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 10 - A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 28091 30900
میلگرد ساده ۱۲ فولاد متین شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 12 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 28091 30900
میلگرد ساده ۲۰ فولاد متین شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 20 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 28091 30900
میلگرد ساده ۲۲  فولاد متین  شاخه    بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 22 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 28091 30900
میلگرد ساده ۲۵  فولاد متین  شاخه ۶ متری    بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 25 شاخه A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 28091 30900
میلگرد ساده 16 فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 16 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران خلیج فارس ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد ساده 18 فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 18 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران خلیج فارس ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد ساده ۱۴ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت روز میلگرد ساده كيلوگرم 14 شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران خلیج فارس ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد ساده چیست؟

به میلگردهایی که سطح آن‌ صاف و خالی از از عاجی باشد، میلگرد ساده می‌گویند. قطر این‌گونه میلگردها بین 6 تا 50 میلی‌متر است. میلگرد ساده به‌راحتی بریده و خم می‌شود. میلگرد ساده در اتصالات ساختمانی، قطعات خودروسازی و حتی ساخت اتصالات زیربنایی بزرگ‌راه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده همه‌ی میلگردها به صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد ساده

قیمت میلگرد ساده تحت تاثیر عوامل مختلفی است. عرضه و تقاضا مهم‌ترین این عوامل هستند. در فصل گرما و شروع فعالیت‌های ساختمانی، تقاضا برای میلگرد ساده افزایش یافته و به تبع آن قیمت هم افزاش می‌یابد.

در فصل زمستان به دلیل کاهش فعالیت‌های ساختمانی قیمت میلگرد ساده کاهش می‌یابد. از طرف دیگر هزینه مواد خام مورداستفاده در ساخت میلگرد، هزینه جابه‌جایی و رشد بازار هم از دیگر عوامل موثر بر قیمت میلگرد ساده است.

راهنمای خرید میلگرد ساده

برای خرید میلگرد ساده باید عوامل مختلفی مثل مقاوت میلگرد، انعطاف و کشسانی‌بودن، خصوصیات فیزیکی و هدف شما از خرید میلگرد(کاربرد موردانتظار) را مدنظر داشته باشید.

باتوجه به همه‌ی این عوامل و بررسی برندهای مختلف تولیدکننده میلگرد در ایران می‌توانید بهترین انتخاب را انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم برای انجام یک خرید مطمئن با کارشناسان آیرومارت در ارتباط باشید.

برترین تولیدکنندگان میلگرد ساده ایران

کارخانه‌های تولید کننده میلگرد در ایران، انواع میلگرد را در دو دسته ساده و آجدار تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنند. هر دو نوع میلگرد از روش نورد گرم تولید می‌شوند.

همان‌طورکه انتظار می‌رود، کارخانه‌های میلگرد از انواع بلوم و بیلت فولادی برای تولید میلگرد استفاده می‌کنند. کارخانه ذوب آهن اصفهان، یکی از اولین تولید کنندگان میلگرد در ایران، انواع میلگرد ساده صنعتی را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند و ضمن عرضه به بازار داخلی، بخشی از آن‌ها را صادر می‌کند.

صنایع فولاد کاوه یکی دیگر از کارخانه‌های تولید کننده میلگرد ساده بدون آج با بالاترین کیفیت است. فولاد سیرجان نیز کارخانه شناخته شده دیگری است که در حوزه تولید انواع میلگرد ساده نوردی و آلیاژی فعالیت دارد. از دیگر تولیدکنندگان میلگرد ساده می‌توان به کارخانه‌های زیر اشاره کرد:

 • مجتمع فولاد خراسان (میلگرد نیشابور)
 • کارخانه میانه
 • صنایع فولاد روهینا
 • مجتمع فولاد کاوه تیکمه داش
 • فولاد سیرجان
 • کارخانه نورد کوثر اهواز
 • فولاد کویر کاشان
 • فولاد آذربایجان میانه

انواع میلگرد ساده

میلگرد ساده صنعتی با توجه به استاندارد مورد استفاده در تولید و ترکیب شیمیایی اولیه، انواع مختلفی دارد. میلگرد ساده عموماً به نام میلگرد A1 شناخته شده و مطابق با این استاندارد تولید می‌شود. میلگردهایی با ترکیب شیمیایی مختلف، میلگرد آلیاژی نام دارند و خواص، قیمت و کاربرد آن‌ها نیز متفاوت است.

انواع میلگرد بدون آج، به دو دسته مدل میلگرد ساده شاخه‌ای و کلافی تقسیم می‌شوند. سایز میلگرد ساده با توجه به قطر سطح مقطع آن تعیین می‌گردد. بر اساس این نوع اندازه‌گذاری، سایزهای میلگرد ساده در بازار، از 5.5 میلی‌متر تا 25 میلی‌متر است.

روش تولید میلگرد ساده

میلگرد ساده مانند میلگرد آجدار، از فرایند نورد گرم تولید می‌شود. برای تولید انواع میلگرد، از بیلت و بلوم فولادی استفاده می‌شود. برای شروع تولید، باید بیلت و بلوم فولادی را پیش گرم کرد.

این شمش‌ها تا دمای 1100 درجه گرم شده و پس از قرارگیری در داخل کوره و در معرض جریان‌های گردابی، نورد آن‌ها ممکن می‌شود. شمش‌های فولادی آماده شده برای نورد، به گام بعدی تولید میلگرد منتقل می‌گردند.

تولید میلگرد ساده بدون آج، با رافینگ بلوم های فولادی حرارت دیده، در سه مرحله انجام می‌شود. در فرایند رافینگ، قطر شمش‌ها کاهش یافته و طول آن‌ها افزایش می‌یابد. در حقیقت مطابق با با استاندارد، اندازه و طول میلگردهای ساده کنترل می‌شوند.

در نهایت، میلگردهای تولید شده، برای بسته‌بندی و ارسال برش داده می‌شوند. طول معمول برای میلگرد 6 یا 12 متر است.

تفاوت میلگرد ساده و آجدار، در فرایندهای تولید است. انواع میلگرد آجدار، به مراحل دیگری نیز برای ایجاد آج نیاز دارند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر و اطلاع از نرخ میلگرد آجدار به صفحه قیمت میلگرد آجدار مراجعه کنید.

کاربرد میلگرد ساده در صنعت

سال‌های بسیاری است که از انواع میلگرد ساده فولادی در ساختمان سازی استفاده می‌شود. این میلگردها، در صنعت و ساختمان سازی کاربرد دارند.

اگرچه میلگرد A1 در ساختمان سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد اما عمده کاربرد میلگردها را باید به میلگرد A2 و A3 اختصاص داد. به طور کلی، کاربرد میلگرد ساده در صنایع مختلف بیشتر از کاربرد آن در ساختمان سازی است. در صنایع ساخت پیچ‌ومهره، میخ و اتصالات مختلف، انواع میلگرد ساده استفاده می‌شوند. میلگرد ساده صنعتی هم‌چنین در ساخت مفتول مورد استفاده قرار می‌گیرند. عمدتا، این میلگرد را به عنوان شفت می‌شناسند.

یکی دیگر از مواد به‌کارگیری میلگرد A1، صنعت رابیتس کاری ساختمان و تولید حفاظ است. آیرومارت امکان خرید میلگرد ساده از تمامی برندهای ایرانی را فراهم کرده و شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از کارخانه‌ها مثل صفحه خرید میلگرد اصفهان نسبت به سفارش میلگرد اقدام کنید.

خرید میلگرد ساده با قیمت روز و کیفیت از آیرومارت

آیرومارت امکان خرید آهن‌آلات از جمله میلگرد را به صورت آنلاین فراهم کرده است. شما می‌توانید پیش از خرید از مشاوره‌های رایگان و اختصاصی کارشناسان آیرومارت استفاده کرده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. آیرومارت به شما کمک می‌کند تا از هر کجای ایران که هستید بهترین انتخاب را داشته باشید. از طریق شماره تماس 02145306 می‌توانید با کارشناسان آیرومارت در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. وحید تناولی
  آذر ۱۳, ۱۴۰۱ ۱۶:۵۷
  سلام علیکم شما فروش ویژه روی قیمت میلگرد ساده هم دارین؟
  1. آیرومارت
   آذر ۱۴, ۱۴۰۱ ۱۷:۲۱
   سلام وقت بخیر. با دنبال کردن سایت و شبکه‌های اجتماعی آیرومارت می‌توانید از فروش ویژه مقاطع فولادی و استیل اطلاع پیدا کنید.

سوالات متداول

1 فرق میلگرد ساده و میلگرد آجدار چیست؟

میلگرد ساده، سطحی صاف و بدون آج دارد در حالی که میلگرد آجدار دارای آج‌هایی خاص مطابق با استاندارد است.

2 چه کارخانه‌هایی در ایران میلگرد ساده تولید می‌کنند؟

کارخانه ذوب آهن اصفهان، فولاد صنعت بناب، کویر کاشان، صنایع فولاد نطنز، فولاد روهینا جنوب، فولاد آذربایجان، مجتمع فولاد خراسان و گروه ملی صنعتی فولاد ایران از جمله کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد ساده به شمار می‌روند.

3 آیا استعلام قیمت روز میلگرد ساده از آیرومارت ممکن است؟

جهت استعلام قیمت روز میلگرد ساده می‌توانید به وبسایت آیرومارت مراجعه نمایید.

4 چگونه می‌توان از آیرومارت خرید کرد؟

آیرومارت به دو شکل حضوری و غیرحضوری خدمات فروش خود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت آیرومارت کالای مورد نظر خود را انتخاب و سبد خرید را تکمیل کنید تا کارشناسان پیش فاکتور را در اسرع وقت برای شما ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با 02145306 تماس بگیرید.

5 هزینه حمل و نقل بار میلگرد ساده تا محل چقدر است؟

هزینه حمل بار به تناژ آن، تعداد ماشین و محل بارگیری و تخلیه بستگی دارد. معمولا هر تریلر برای جابه‌جایی بار از انباری به انبار مجاور، 300 هزارتومان هزینه دارد.

6 میلگرد ساده را در چه طولی می‌توان خریداری کرد؟

میلگردهای ساده عموما در طول‌های 6 و 12 متری به فروش می‌رسند.

7 آیا می‌توان از سراسر کشور جهت خرید میلگرد ساده از آیرومارت اقدام کرد؟

بله، آیرومارت به تمام شهرهای کشور خدمات فروش و ارسال بار را ارائه می‌دهد.

8 آیرومارت برای میلگرد چه خدماتی ارائه می‌کند؟

آیرومارت میلگردهای ساده را تحت برشکاری، خمکاری و جوشکاری قرار می‌دهد.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.