ورق گالوانیزه 6 متری

ورق گالوانیزه 6 متری از کالاهای پراستفاده مشتریان است که در صنایع مختلف به دلیل مقاومت بالایی که به خوردگی دارد به کار می‌رود. برشکاری ورق گالوانیزه در طول‌های 6 متری از جمله خدماتی است که از سوی آیرومارت ارائه می‌شود. قیمت ورق گالوانیزه 6 متری را می‌توانید با تماس با کارشناسان آیرومارت از طریق شماره تلفن 02145306 استعلام بگیرید.

سینا حجت پناه

سرپرست بازرگانی


داخلی

شهاب ادیب

کارشناس بازرگانی


داخلی

زهره مرادزاده

کارشناس بازرگانی


داخلی

مروارید باقری

کارشناس بازرگانی


داخلی

امیرحسین محمدحسینی

کارشناس بازرگانی


داخلی

حسن غیاثوند

کارشناس بازرگانی


داخلی

حمیدرضا بوچانی

کارشناس بازرگانی


داخلی

فرزین ربیعی

کارشناس بازرگانی


داخلی

سوالات متداول مشتریان

بله. آیرومارت قیمت ورق گالوانیزه 6 متری را همه روزه آپدیت می‌کند.

شما می‌توانید سفارش خرید ورق گالوانیزه 6 متری را به صورت آنلاین و همچنین از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 ثبت نمایید.

بار خریداری شده در اسرع وقت به هر نقطه از کشور که قرار گرفته‌اید، ارسال می‌شود.

پرداخت اعتباری تحویل فوری
تضمین کیفیت انبارداری مطمئن

قیمت ورق گالوانیزه براساس قیمت روز محصول انتخابی شما

ورق گالوانیزه 6 متری برش خورده، از کالاهای پرتقاضای مشتریان است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ورق با مقاومت بالایی که در برابر خوردگی دارد، 20 تا 30 سال عمر می‌کند. با توجه به کاربرد بالای این کالا، کارخانه‌های متعددی در حوزه تولید انواع ورق گالوانیزه فعالیت می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، هفت الماس، کاشان، تاراز و شهریار تبریز اشاره کرد. قیمت ورق گالوانیزه 6 متری برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

از جمله صنایعی که از ورق گالوانیزه 6 متری استفاده می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خودروسازی
  • ساخت پوشش سقف خانه‌ها، انبارها، سوله و سالن
  • صنعت کشاورزی و گلخانه‌ها
  • ساخت تابلوهای برق صنعتی
  • ساخت لوازم خانگی و آشپزخانه
  • تولید انواع مخزن، لوله و تانکر
  • تولید انواع پروفیل ساختمانی و صنعتی
  • تابلوهای راهنمایی رانندگی

قیمت روز ورق گالوانیزه 6 متری

قیمت ورق گالوانیزه 6 متری به عوامل مختلفی از جمله قیمت ارز، قیمت سنگ آهن، قیمت فلز روی، وزن ورق گالوانیزه 6 متری، هزینه‌های حمل و نقل و عرضه و تقاضای ورق گالوانیزه در بازار وابسته است. استعلام قیمت ورق گالوانیزه 6 متری امروز پیش از ثبت سفارش خرید الزامی است و علت آن را می‌توان افت و خیزهای بالای قیمت ورق در بازار دانست. ضخامت ورق گالوانیزه 6 متری و عرض آن موجب تغییر وزن می‌شود.

در این صفحه می‌توانید جدول قیمت ورق گالوانیزه 6 متری را مشاهده نمایید و با توجه به قیمت روز و بودجه پروژه خود اقدام به خرید نمایید. استعلام قیمت به صورت اینترنتی و تلفنی با شماره‌گیری 02145306 و تماس با کارشناسان ما در آیرومارت امکان‌پذیر است.

خرید ورق گالوانیزه 6 متری

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت ورق گالوانیزه 6 متری در این صفحه آیرومارت، اقدام به خرید این محصول نمایید. آیرومارت امکان خرید به صورت اینترنتی، تلفنی و حضوری را برای شما فراهم آورده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید و از این طریق نیز سفارش خود را ثبت نمایید.

شما می‌توانید ضمن خرید ورق گالوانیزه 6 متری از آیرومارت از خدمات این مجموعه از جمله گالوانیزه کردن ورق، برشکاری، خمکاری، جوشکاری، انبارداری مدرن و ارسال بار به سراسر کشور نیز استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.