قیمت ورق Ck45

قیمت ورق Ck45

قیمت ورق Ck45 را در آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. قیمت Ck45، به دلیل وارداتی بودن آن، تأثیر زیادی از تغییرات نرخ ارز می‌گیرد. ورق سیکا 45، از جمله محصولات فولادی است که سهم کوچکی از تولیدات داخل را دارد و ابعاد محدودی را شامل می‌شود.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز ورق CK45

فیلتر براساس:
نام کالا برند ابعاد ضخامت وضعیت انبار واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۸ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 8 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۱۰ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 10 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۱۲ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 12 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۱۵ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 15 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۲۰ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 20 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۲۵ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 25 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۳۰ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 30 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
ورق آلیاژی CK45 ضخامت ۳۵ میلیمتر ابعاد ۶۰۰۰*۲۰۰۰ شیت فابریک انبار تهران قیمت روز ورق CK45 اکسین اهواز 2000×6000 35 شیت فابریک تهران كيلوگرم ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای دقیق خرید ورق ck45 با قیمت روز از آیرومارت

برای خرید مطمئن ورق CK45 از بازرگانی فولاد آيرومارت، می‌توانید به‌صورت تلفنی، حضوری و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. پس از ورود به صفحه قیمت ورق CK45، فیلتر را با توجه به ضخامت، ابعاد، برند و وضعیت اعمال کرده و قیمت CK45 مورد نظرتان را مشاهده کنید.

در انتهای ستون سمت راست، یک محاسبه‌گر وزن ورق ck45 قرار داده شده است که شما با واردکردن ابعاد و تعداد سفارش خود، در سریع‌ترین زمان ممکن به وزن سفارشتان دست می‌یابید.
درنهایت، با کلیک بر روی گزینه خرید، آن کالا را می‌توانید به سبد خریدتان اضافه کنید. حال، سفارش شما ثبت شده است و دراسرع‌وقت، کارشناسان آیرومارت با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات سفارش شما را مورد بررسی قرار دهند.

یک راه دیگر برای ثبت سفارش ورق CK45 در بازرگانی آیرومارت این است که می‌توانید با شماره 45306-021 تماس گرفته و با کارشناس مربوط به بخش مورد نظرتان گفتگو نمایید. همه مراحل ثبت سفارش آهن‌آلات، می‌تواند به‌صورت حضوری و با حضور در محل دفتر بازرگانی نیز انجام شود.

مشخصات ورق Ck45 موجود در بازار ایران

ورق Ck45 موجود در بازار ایران در ضخامت‌های متنوعی از 0.5 میلی‌متر تا 80 میلی‌متر موجود است. این ورق‌ها به دو صورت شیت و رول به بازار عرضه می‌شوند. حالت شیت یا همان حالت فابریک، درواقع به ورق با ابعاد تولید شده توسط کارخانه تولید کننده ورق ck45 اشاره دارد.

ابعاد ورق آلیاژی CK45 از فاکتورهای تعیین‌کننده وزن و درنتیجه قیمت انواع ورق CK45 محسوب می‌شود و از اهمیت بسیار بالایی در خرید این کالا، برخوردار است.

کارخانه‌هایی که در ایران به‌عنوان تولید کننده ورق ck45 فعالیت دارند

ورق Ck45 از انواع محصولات فولادی است که در داخل کشور، تولیدات بسیار کمی دارد. کارخانه فولاد اکسین اهواز به‌عنوان تولیدکننده ورق ck45 مطرح در ایران به‌حساب می‌آید؛ همچنین ورق ck45 مشهد نیز از بازار خوبی در ایران برخوردار است. بدیهی است که پاسخگویی به نیاز داخل، باید از طریق واردات این کالا صورت گیرد و این کار هم انجام می‌شود.

از برندهای وارداتی ورق CK45 که معمولاً در بازار به چشم می‌خورند، می‌توان به ورق Ck45 روس، کره جنوبی، اکراین و چین اشاره کرد که اغلب در ضخامت‌هایی بین 3 تا 5 میلی‌متر به بازار عرضه می‌شوند. کیفیت و قیمت ورق آهن CK45 در هرکدام از این برندها متفاوت است. میلگرد ck45 از دیگر مقاطع فولادی تولیدی کارخانه‌های ایران است که ساختمان سازان از آن استفاده می‌کنند. با عضویت در کانال تلگرام آیرومارت می‌توانید قیمت روز میلگرد ck45 و دیگر مقاطع فولادی را استعلام بگیرید.

ورق Ck45 چیست؟ ورق آلیاژی و ضد سایش

اگر برای شما هم سوال شده که ورق ck45 چیست باید بگوییم که ورق Ck45 از جنس فولاد کربن متوسط Ck45 است که در بازار با نام‌های ورق‌ آلیاژی و ورق ضدسایش نیز شناخته می‌شود. این ورق، کاربرد بسیاری در صنایع مختلف، خصوصاً خودروسازی دارد.

ورق Ck45 موجود در بازار ایران، اغلب تحت فرایند سخت‌کاری سطحی با کربن (کربوراسیون) قرار گرفته و سطح آن سخت شده است. به همین خاطر در مواردی که به‌سختی سطحی بالایی نیاز باشد، مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌کاربردن نام ورق ضدسایش برای آن نیز تا حد زیادی از این ویژگی نشأت‌گرفته است. اما درواقع، سختی ورق CK45 در مقایسه با فولادهای مقاوم به سایش، کمتر است. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام آیرومارت می‌توانید به‌صورت روزانه از قیمت ck45 آگاه شوید.

ترکیب شیمیایی و عناصر موجود در ورق ck45

اگر بخواهیم در مورد مشخصات فولاد ck45 صحبت کنیم باید بگوییم که فولاد CK45 یکی از انواع فولادهای کربنی عملیات حرارتی شونده و سختی‌پذیر است که در استاندارد AISI با نام فولاد 1045 نیز شناخته می‌شود. عناصر موجود در ترکیب شیمیایی فولاد Ck45، خواص نهایی و درنتیجه نوع کاربرد آن را رقم می‌زند. عناصر موجود در ترکیب شیمیایی ورق Ck45 عبارت‌اند از:

 • کربن: 0/42-0/5
 • سیلیسیم: 0/4
 • منگنز: 0/5-0/8
 • کروم: 0/4
 • نیکل: 0/4
 • مولیبدن: 0/1
 • فسفر: 0/035
 • گوگرد: 0/03

یکی از نکاتی که در راهنمای خرید ورق Ck45 بر روی آن تأکید می‌شود، آشنایی با ترکیب شیمیایی این فولاد است. درواقع اطلاع از عناصر موجود در یک فولاد، کمک می‌کند تا از صحت بار خود مطمئن شده و بار مغایر خریداری نکنید.

مقاومت به خوردگی ورق Ck45

شاید تصور شود که حضور عناصری مانند کروم و نیکل در ترکیب شیمیایی ورق Ck45، باید مقاومت به خوردگی بالایی را برای آن ایجاد کند. درحالی‌که این‌طور نیست و دلیل آن هم مقدار پایین این عناصر است.

فرآیند و نکاتی که هنگام جوشکاری ورق Ck45 باید رعایت کنید

در ورق ضدسایش Ck45 نیز مانند دیگر ورق‌های فولادی موجود در بازار، امکان برقراری اتصال از طریق فرایند جوشکاری وجود دارد. اما باید توجه داشت که این نوع فولاد، حاوی مقدار نسبتاً بالایی از کربن و منگنز است و به همین خاطر، احتمال ترک‌خوردگی آن در طی فرایند جوشکاری وجود دارد.

برخی از نکاتی که باید در جوشکاری ورق Ck45 در نظر داشته باشید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • برای جوش دادن ورق Ck45، باید در نظر داشته باشید که عملیات سخت‌کاری بر روی آن انجام نشده باشد.
 • قبل از جوشکاری ورق، آن را تا دمای 100 تا 300 درجه سانتیگراد، پیش گرم کنید. (این دما باتوجه‌به میزان ضخامت ورق، متفاوت است و با افزایش ضخامت، دمای پیش گرم نیز افزایش می‌یابد.)
 • بهتر است که پس از انجام جوشکاری، عملیات تنش‌زدایی بر روی آن انجام گیرد.
  پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره خرید و آگاهی از قیمت ورق ضد سایش ck45 به‌صورت روزانه با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید.

عملیات حرارتی ورق Ck45 از نرماله کردن تا سخت‌کاری

عملیات حرارتی شامل فرایندهایی است که با گرم‌کردن نمونه در دما و زمان مشخص و سپس سردکردن آن تحت شرایط خاص، انجام می‌شود. هرکدام از فاکتورهای دما، زمان و نحوه خنک‌کردن، ممکن است در انواع فرایندهای عملیات حرارتی، متفاوت باشد.

فولاد Ck45 نیز در دسته فولادهای عملیات حرارتی‌پذیر قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین انواع عملیات حرارتی که می‌توان با استفاده از آن‌ها، خواص این نوع ورق فولادی را بهبود بخشید، شامل موارد زیر می‌شود:

 • نرماله کردن: گرم‌کردن نمونه تا محدوده دمایی 880-840 درجه سانتیگراد و سپس خنک‌کردن در هوا
 • آنیل: گرمایش تا دمای 680- 710 درجه سانتیگراد و سردکردن در کوره
 • سخت‌کاری: گرم‌کردن تا محدوده دمایی 820-860 درجه سانتیگراد و سردکردن در آب

هدف از انجام هرکدام از این فرایندها بر روی فولاد Ck45، تغییر و بهبود خواص آن مانند افزایش استحکام ck45 و سختی و انعطاف‌پذیری است. بدیهی است که این تغییر در خواص، تغییر در قیمت ورق ضد سایش Ck45 را نیز به همراه خواهد داشت.

آشنایی با مشخصات مکانیکی ورق Ck45

مشخصات مکانیکی یک ماده، درواقع تعیین‌کننده نهایی نوع کاربرد آن است. برخی از فاکتورهای خواص مکانیکی فولاد Ck45 شامل موارد زیر می‌شود:

 • مدول الاستیک: 217 گیگاپاسکال تا دمای 100 درجه سانتیگراد
 • الانگیشن (میزان ازدیاد طول): 4-8% در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • استحکام کششی: 580-770 مگاپاسکال در دمای 20 درجه سانتیگراد
 • استحکام تسلیم: 330-640 مگاپاسکال

کاربرد ورق CK45 از خودروسازی تا تولید ورق تسمه

ورق Ck45، معمولاً به‌صورت سخت‌کاری سطحی شده، در بازار موجود است. این بدین معناست که سطح آن سخت و مرکز آن نرم و انعطاف‌پذیر است. همین ویژگی سبب شده تا از این ورق در مواردی که به‌سختی سطحی به همراه چقرمگی نیاز باشد، مورداستفاده قرار گیرد. موارد زیر را می‌توان به‌عنوان کاربرد ورق CK45 معرفی کرد:

 • میل‌لنگ و چرخ‌دنده در خودروسازی
 • چکش و چاقو
 • تولید انواع غلتک
 • ساخت ابزارهایی مانند میکسر بتن
 • انواع پیچ و پین
 • محورهای اتصال
 • تولید ورق تسمه CK45

استعلام قیمت ورق ck45؛ قیمت هر کیلو ck45 چقدر است؟

قیمت ورق سیکا 45 باتوجه‌به ابعاد، ضخامت و کیفیت آن متفاوت بوده و معمولاً از قیمت ورق آهن بالاتر است. همان‌طور که پیش‌ازاین نیز اشاره کردیم، بخشی از نیاز کشور به ورق Ck45 از طریق واردات فراهم می‌شود؛ بنابراین، تأثیر نرخ ارز بر قیمت ورق فولاد CK45 را نیز نمی‌توان نادیده گرفت.

تغییرات روزانه و حتی لحظه‌ای نرخ ارز در کشور ما موجب شده تا استعلام قیمت روز ورق Ck45 در دستور کار بسیاری از صنایع وابسته به آن قرار گیرد. البته باید گفت که این قاعده برای تمامی آهن‌آلات، خصوصاً کالاهای استیل، نیز صدق می‌کند. قیمت هر کیلو ck45 نیز بر همین اساس محاسبه می‌شود. با در دست داشتن قیمت هر کیلو از این نوع ورق و وزن کل بار، قیمت روز ورق ck45 قابل محاسبه است.

خرید مطمئن ورق ck45 با استعلام آنلاین قیمت روزانه از آیرومارت

ورق فولادی از کالاهای استراتژیک در صنعت محسوب می‌شود. این محصول فولادی، علاوه‌بر‌این‌که به‌صورت مستقیم، به کار گرفته می‌شود، به‌عنوان ماده اولیه در تولید بسیاری از ابزارها، قطعات و حتی مقاطع فولادی مورداستفاده قرار می‌گیرد. همین موضوع، اهمیت آن را در بازار آهن‌آلات، دوچندان می‌کند.

آنچه که بیش از همه در خرید ورق Ck45 اهمیت می‌یابد، کیفیت، برند تولیدکننده، ابعاد و قیمت فولاد CK45 است. در تعیین همه این خصوصیات، باید کاربرد و خواصی که از این کالا انتظار داریم را مدنظر قرار دهیم. این کار کمک می‌کند تا خریدی مقرون‌به‌صرفه را متناسب با نیازمان داشته باشیم.‌

باید گفت تشخیص اینکه کدام محصول برای پروژه ما مناسب است، کار چندان آسانی نیست. در این راستا، کارشناسان بازرگانی فولاد آیرومارت، باتکیه‌بر تجربه چندین‌ساله خود در فروش ورق سیکا 45، می‌توانند بهترین راهنما برای شما در تمامی مسیر خریدتان باشند.

برای دریافت مشاوره فنی و تخصصی پیش از خرید، فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را از کارشناس مربوطه دریافت کنید.

 

ورق‌ های CK45 از ضخامت 0.5 تا 80 میلیمتر تولید شده و از آیرومارت قابل تهیه است.

پس از مشاهده لیست قیمت روز ورق CK45 در این صفحه، می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. همچنین امکان تهیه آهن آلات به صورت تلفنی و حضوری نیز از این مجموعه وجود دارد. تلفن 02145306

در لیست ورق CK45 که در این صفحه قرار گرفته، علاوه بر قیمت روز، تغییرات قیمت در روزهای گذشته را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

بله آیرومارت با ارائه خدمات برشکاری، تمام انواع ورق فولادی را متناسب با نیاز مشتری برش می‌دهد. تلفن 02145306

نظرات کاربران

  1. فاطمه
   ۰۳ آبان ۱۴۰۱

   باتوجه به اینکه الان تحریم هستیم ورق کدوم کشورا تو بازار وجود داره؟

   • آیرومارت
    ۰۴ آبان ۱۴۰۱

    سلام. علاوه بر تهیه معتبرترین برندهای ورق ایرانی، محصولات کشورهای چینی، روسی و … را می‌توانید از بازار آهن خریداری کنید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ