فروش ویژه اعتباری ورق فولاد مبارکه و اکسین – تلفن 02145306

قیمت ورق آلومینیوم آجدار

در این صفحه، لیست قیمت ورق آلومینیوم آجدار آورده شده است. جهت ثبت سفارش خرید ورق آجدار آلومینیوم، با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد ضخامت تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۱ ابعاد ۲۵۰۰×۱۲۵۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1250×2500 1 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۲ ابعاد ۲۵۰۰×۱۲۵۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1250×2500 2 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۳ ابعاد ۲۵۰۰×۱۲۵۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1250×2500 3 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۱ ابعاد ۲۰۰۰×۱۰۰۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1000×2000 1 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۲ ابعاد ۲۰۰۰×۱۰۰۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1000×2000 2 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
ورق آلومینیوم آجدار ضخامت ۳ ابعاد ۲۰۰۰×۱۰۰۰ قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار 1000×2000 3 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۰۰,۰۰۰
۱۰۹,۰۰۰
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت ورق آلومینیوم آجدار امروز

ضخامت و ابعاد ورق آجدار آلومینیوم، دو عامل مهم به شمار می‌روند که قیمت ورق آلومینیوم آجدار را مشخص می‌کنند. این ورق‌ها در ضخامت‌های مختلف از 1 تا 3 میلی‌متر، تولید و عرضه می‌شوند.
قیمت ورق آجدار آلومینیومی به عواملی چون قیمت جهانی فلزات، قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا و کیفیت کالای مورد نظر بستگی دارد.
در تعیین قیمت ورق آجدار آلومینیومی، مهم است که بدانیم از چه آلیاژی در ساخت ورق استفاده شده است. در حقیقت آلیاژ مورد استفاده که خواص و کاربردهای ورق را مشخص می‌کند، عاملی مهم در تعیین قیمت روز ورق آجدار آلومینیومی است.
به طور کلی، عوامل موثر بر قیمت ورق آجدار آلومینیوم باعث می‌شوند تا همواره نوسان، گریبانگیر قیمت این کالا باشد. به همین دلیل، استعلام قیمت ورق آجدار آلومینیوم امروز اهمیت زیادی دارد. قیمت‌های به روز این محصول در وبسایت آیرومارت و صفحه ورق آجدار آلومینیوم آورده شده است. شما همچنین می‌توانید برای استعلام قیمت، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ورق آجدار آلومینیوم چیست؟

ورق آجدار آلومینیوم، نوعی ورق است که از آلیاژهای مختلف آلومینیوم ساخته می‌شود و به عنوان یکی از انواع ورق‌ها در دسته فلزات رنگین شناخته می‌شود. ورق آجدار، ورقی است که سطحی صاف و صیقلی ندارد و زائده‌هایی بر سطح آن قرار گرفته است که اصطکاک ایجاد می‌کنند. شکل آج این ورق‌ها می‌‌تواند متنوع باشد. به طوری‌که یکی از انواع آج با لبه تیز، گرد و ذوزنقه روی سطح ورق قرار گرفته باشد.
ورق آلومینیوم آجدار نقطه ذوب پایینی نسبت به سایر ورق‎های صنعتی دارد و فلزی سبک است. یکی از علل اصلی کاربرد فراوان ورق آلومینیوم آجدار، وزن پایین آن در کنار سایر نقاط قوت آن است.

ورق آلومینیوم آجدار نرم، انعطاف‌پذیر و شکل‌پذیر است و امکان ساخت قطعات و مقاطع با اشکال مختلف را فراهم می‌آورد. ورق آلومینیوم آجدار معمولا در دو آلیاژ 3105 و 1050 کاربرد بیشتری دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.

کاربرد ورق آلومینیوم آجدار

ورق آجدار آلومینیومی از جمله انواع ورق‌های آجدار است که کاربردهای صنعتی مختلفی دارد. از جمله این کاربردها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • به عنوان پوشش ضدلغزش
  • کاربردهای دکوراتیو
  • ساخت لوازم خانگی
  • خودروسازی
  • ورودی آسانسورها
  • ساخت پله برقی
  • کفپوش‌ اتوبوس‌ها
  • ساخت و ساز کشتی

ابعاد ورق آلومینیوم آجدار

ورق آلومینیوم آجدار، یکی از انتخاب‌های محبوب و پرکاربرد در صنایع است که به ویژه برای ساخت سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع ورق در ابعاد مختلف و ضخامت‌های گوناگون تولید می‌شود. به طور معمول، ضخامت ورق آلومینیوم آجدار از 1 تا 3 میلی‌متر، عرض آن 1000 و 1250 میلی‌متر و طول آن برابر با 2000 و 2500 میلی‌متر است. با توجه به نوسان قیمت‌ها، استعلام قیمت ورق آلومینیوم آجدار دقیقا پیش از خرید الزامی است. قیمت ورق آجدار آلومینیوم بر اساس ضخامت متفاوت است.
البته شایان ذکر است که ورق آلومینیوم آجدار به صورت شیت و رول عرضه و استفاده می‌گردد. ورق آلومینیوم را می‌توان به دو شکل رنگی و بدون رنگ مورد استفاده قرار داد.

خرید ورق آلومینیوم آجدار

پس از آنکه قیمت ورق آلومینیوم آجدار اراک و سایر برندها را استعلام گرفتید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. شرکت بازرگانی آیرومارت از جمله فعالان در بازار مقاطع فولادی و فلزات رنگین است که ورق آجدار آلومینومی را نیز عرضه می‌دارد. شما می‌توانید سفارش خرید ورق آجدار آلومینیومی خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید. همچنین می‌توانید سفارش خود را در هر تناژی، از طریق تماس با کارشناسان آیرومارت ثبت کنید. برای این کار، با شماره تلفن 02145306 تماس حاصل فرمایید.

ضخامت ورق آلومینیوم آجدار از 1 تا 3 میلی‌متر متغیر است. شما می‌توانید ورق آجدار آلومینیوم را در این ضخامت‌ها از آیرومارت خریداری نمایید.

بله. آیرومارت قیمت روز ورق آلومینیوم آجدار را به شما ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید به صورت اینترنتی و یا از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 سفارش خرید خود را ثبت کنید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ