فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت تیرآهن اهواز
بارگیری: کارخانه

قیمت تیرآهن اهواز

خوزستان، شهر اهواز، کیلومتر ۹ جاده اهواز خرمشهر

تیرآهن یکی از مصالح پرکاربرد در صنایع ساخت‌وساز برای افزایش استحکام سازه است. کارخانه تیرآهن اهواز یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فلزی در کشور است. تیرآهن اهواز یکی از مقاطع محبوب در ساخت پروژه‌های عمرانی بزرگ است. این محصول اعتبار و محبوبیت فراوانی در بازار آهن ایران دارد. آیرومارت برای کسب اطلاع از قیمت تیرآهن اهواز و خرید بی‌دردسر این محصول همراه شماست.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن اهواز

فیلتر براساس:
نام کالا برند سایز طول محل بارگیری واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۱۴ اهواز ۱۲ متری IPE تهران انبار قیمت تیرآهن گروه ملی اهواز 14 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۲,۸۴۴,۰۰۰
۳,۰۹۹,۹۶۰
تیرآهن ۱۶ اهواز ۱۲ متری IPE تهران انبار قیمت تیرآهن گروه ملی اهواز 16 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۳,۴۸۶,۰۰۰
۳,۷۹۹,۷۴۰
تیرآهن ۱۸ اهواز ۱۲ متری IPE تهران انبار قیمت تیرآهن گروه ملی اهواز 18 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس

تولیدکنندگان منتخب

مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

کارخانه ملی اهواز یکی از پیشگامان عرضه تولید مقاطع فولادی است. این مجموعه هنوز هم با جدیدترین استانداردها و تجهیزات به تولید و عرضه کالای فلزی ادامه می‌دهد. تیرآهن اهواز یکی از محصولات کم‌نظیر بازار آهن است که با سیستم‌های مدرن تولید می‌شود. این مقطع آهنی در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وساز مختلف کاربرد دارد. برای مثال، قیمت تیرآهن 14 اهواز دائما استعلام می‌شود. در مطلب زیر، لیست قیمت تیر اهن اهواز و سایر ویژگی‌های این محصولات را بررسی کرده‌ایم.

تیرآهن اهواز؛ محصول یک کارخانه قدیمی و معتبر

گروه ملی صنعتی فولاد اهواز، در سال 1342 در شهر اهواز احداث شد. این مجموعه به عنوان اولین کارخانه نورد فولاد کشور، با هدف تولید انواع میلگرد ساده، آجدار و نبشی شروع به کار کرد. کیفیت، از جمله مهم‌ترین مسائلی است که در تأمین آهن‌آلات با آن سروکار خواهید داشت. قیمت تیرآهن اهواز با پشتوانه کیفیتش در بازار آهن با بقیه برندها رقابت می‌کند.

به‌تدریج در سال‌های 1371، 1383 و 1385 با اجرای طرح‌های توسعه و بازسازی خطوط تولید، ظرفیت تولید و کیفیت محصولات کارخانه افزایش یافت. تولید سالانه 1435000 تن فرآورده‌های فولادی و 430000 تن شمش فولاد، کارخانه تیرآهن اهواز را به یکی از قطب‌های بازار آهن تبدیل کرده است. قیمت روز تیرآهن در بازار تحت‌تأثیر حجم تولید است. گروه ملی محصولاتش را به خارج از ایران نیز صادر می‌کند.

تیرآهن اهواز از محصولات کلیدی گروه ملی است که در یکی از زیر مجموعه‌های اصلی، یعنی واحد نورد کوثر اهواز تولید می‌شود. به‌همین‌خاطر، تیرآهن اهواز را برخی با نام تیرآهن نورد کوثر اهواز می‌شناسند. کیفیت این نوع تیرآهن به‌واسطه استانداردهای اصولی خط تولید و استفاده از سیستم‌ها و تجهیزات مدرن، قابل تضمین است. هزینه تجهیزات پیشرفته روی قیمت محصولات مختلف مثل قیمت تیرآهن 14 اهواز تأثیر می‌گذارد.

سایز تیرآهن اهواز؛ عرضه محصولات در اندازه‌های مختلف

گروه ملی، انواع مختلف تیرآهن اهواز را در سایزهای متنوع عرضه می‌کند. از نظر مقطع تیرآهن، سبد کاملی در برابر مشتریان قرار می‌گیرد. انواع تیرآهن اهواز در سایزهای 12، 14، 16، 18 و 20 به ترتیب در بندیل‌های 44، 40، 36، 28 و 24 شاخه‌ای، روانه بازار می‌شوند. قیمت آهن اهواز امروز در هر بندیل متفاوت است. برای مثال، قیمت تیرآهن ۱۴ اهواز با قیمت تیرآهن ۲۰ این کارخانه اختلاف زیادی دارد. تفاوت بهای محصولات مختلف فقط به اندازه بستگی ندارد.

برای مقایسه هر کدام از سایزهای تیرآهن اهواز، باید به کاربرد، وزن و قیمت توجه کنید. این موضوع هنگام مشاهده لیست قیمت تیرآهن اصفهان کاملاً مشهود است. به عنوان مثال، تفاوت قیمت تیرآهن ۱۲ اهواز با قیمت تیرآهن ۱۸ اهواز، به اختلاف وزنی مقدار فولاد مربوط می‌شود. همچنین سنگین بودن تیرآهن 18 نسبت به تیرآهن 12 در کاربردهای آن محدودیت ایجاد می‌کند.

استانداردهای تیرآهن اهواز، تعیین‌کننده نوع کاربرد

برای تولید تیرآهن، استانداردهای مختلف IPE، IPN و IPB وجود دارد. گروه ملی اهواز، قادر به تولید تیرآهن‌های بال موازی در استاندارد IPE است. نوع استاندارد، قیمت هر سایز از تیرآهن را دستخوش تغییر می‌کند. برای مثال، در بازار قیمت تیرآهن 14 اهواز نوع IPE با قیمت روز تیرآهن کرمانشاه در همین سایز اما استاندارد IPB متفاوت است.
تیرآهن معمولی که برای بسیاری از پروژه‌های صنعتی و عمرانی تهیه می‌شود، تیرآهن IPE است. مطابق با این استاندارد، تیرآهن اهواز به شکل حرف I انگلیسی تولید می‌شود. بال‌های آن در مقابل نیروهای خمشی و جان، در برابر نیروی برشی مقاوم می‌کند. قیمت تیرآهن اهواز در سایزهای مختلف تحت‌تأثیر خواص مقاومتی است.

وزن محصولات کارخانه ملی؛ بررسی جدول وزن تیرآهن اهواز

وزن تأثیر مهمی بر قیمت تیرآهن اهواز دارد. تولید انواع سایز تیرآهن، توسط هرکدام از کارخانه‌ها مطابق با استاندارد مشخصی انجام می‌گیرد. برای مثال، طبق همین استانداردهای وزنی، قیمت تیرآهن 14 با سایزهای دیگر متفاوت است. به همین دلیل به کمک جدول وزن یا اشتال، به راحتی می‌توان وزن و ابعاد تیرآهن در هر سایز و ضخامت را به دست آورد.

جدول اشتال توسط یک مهندس آلمانی گردآوری شده است و اطلاعات مفیدی را در اختیار خریداران قرار خواهد داد. مهندسین ساختمان نیز برای به‌کاربردن تیرآهن در بخش‌های مختلف سازه و تخمین وزن، می‌توانند از جدول وزن کمک بگیرند. البته دقت کنید که در برخی مواقع، تیرآهن‌ها تفاوت وزن اندکی با این جدول دارند. در جدول وزن تیرآهن اهواز می‌توان مشخصات و حتی قیمت هر نوع محصول را مشاهده کرد. قیمت تیرآهن 14 اهواز با قیمت روز تیرآهن اهواز در سایزهای دیگر تفاوت دارد.

قیمت تیرآهن اهواز، وابسته به تأثیر عوامل مختلف

اگر فرایند تولید تا عرضه را در نظر داشته باشید، هزینه‌های صرف‌شده در هر بخش بر قیمت‌گذاری نهایی تأثیر می‌گذارد. این اثر مستقیم یا غیرمستقیم خواهد بود. برای تهیه شمش اولیه تولید تیرآهن، باید با واحدهای فولادسازی همکاری داشت که هزینه‌ها و مسائل خاص خود را دارد. تأثیر این هزینه‌ها را می‌توان در قیمت تیراهن فایکو مشاهده کرد. قیمت تیرآهن اهواز می‌توانست تحت‌تأثیر ماده اولیه باشد اما کارخانه ملی در این بخش خودکفا شده است. از مزیت‌های مهم گروه ملی، در اختیار داشتن واحد تولید شمش است.

به‌همین‌دلیل در تامین ماده اولیه به واحدهای دیگر متکی نیست. قیمت تیرآهن ۱۶ اهواز امروز به‌خاطر تأمین مواد اولیه در کارخانه ملی مطلوب است. برای ساخت تیرآهن از شمش با ابعاد 130*130، 150*150، 200*200 با طول 4 متر و با وزن تقریبی به ترتیب 515، 690 و 1220 کیلوگرم استفاده می‌شود. کیفیت و قیمت روز تیرآهن اهواز، تحت تاثیر شمش اولیه است. عوامل دیگر مثل میزان عرضه‌وتقاضا، قیمت دلار، هزینه‌ حمل‌ونقل و بهای سوخت روی قیمت آهن اهواز است.

راهنمای خرید تیرآهن اهواز، استعلام قیمت و مشاوره با کارشناسان حرفه‌ای

تیرآهن در ساختمان‌سازی، سدسازی، پل‌سازی و دیگر پروژه‌های بزرگ عمرانی استفاده می‌شود. برای انتخاب محصولی با بهترین کیفیت و انجام یک خرید مطمئن باید انواع تیرآهن متناسب با نیازتان در بازار را بشناسید. تیرآهن اهواز، از جمله برندهای معتبر است که در سبد خرید سازندگان معتبر قرار داد. با شناخت درست نسبت به انواع هر محصول و آگاهی دقیق از قیمت روز تیرآهن اهواز می‌توان یک خرید خوب را تجربه کرد. با آیرومارت همراه باشید تا علاوه بر اطلاع از قیمت آهن اهواز امروز، از مشخصات مکانیکی و ظاهری آن بیشتر بدانید.

خرید تیرآهن اهواز با بهترین قیمت در اندازه‌های مختلف را به آیرومارت بسپارید

برای افرادی که به دنبال تامین تیرآهن هستند، دسترسی راحت به لیست قیمت تیرآهن اهواز امروز می‌تواند فرایند خرید را تسهیل کند. به‌همین‌خاطر پیشنهاد می‌کنیم که با مراجعه به سایت آیرومارت و مشاهده آنلاین قیمت‌ها، دردسر پرس‌وجوی قیمت‌ها را به جان نخرید. قیمت تیرآهن اهواز، هر روز در این صفحه به‌روزرسانی می‌شود. همچنین با زدن دکمه خرید، آنلاین سفارش دهید.

در این مطلب تلاش شد تا در صورتی که قصد خرید تیرآهن کوثر اهواز را دارید، نکات لازم را درباره این کالا بدانید. اما همواره سوالاتی پیرامون نحوه تهیه و حمل و نقل برای مشتری وجود دارد و یا نیاز به راهنمایی و مشورت بیشتر احساس می‌کند. در این صورت از طریق شماره تلفن 02145306 می‌توانید با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید.

جدیدترین جدول قیمت روز تیرآهن اهواز در سایت آیرومارت قابل مشاهده است.

هر شاخه از تیرآهن 14 اهواز حدود 135 کیلوگرم وزن دارد.

پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) بار خریداری شده از درب کارخانه را در مقصد به خریدار تحویل می‌دهد.

نظرات کاربران

  1. محسن اردستانی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱

   وزن تیرآهن ۱۴ اهواز چقدر هست؟

   • آیرومارت
    ۲۷ آذر ۱۴۰۱

    سلام. ایام به کام. وزن تیرآهن ۱۴ اهواز و سایر برندها رو می‌تونید در جدول وزن تیرآهن مشاهده بفرمایید.