قیمت میلگرد نیشابور
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد نیشابور

نیشابور، کیلومتر 15 جاده نیشابور به شهر فیروزه

میلگرد نیشابور یکی از برندهای معروف در میان خریداران این مقطع فولادی به شمار می‌رود. این میلگرد محبوب، توسط کارخانه فولاد خراسان تولید می‌شود. این کارخانه، به عنوان یکی از کارخانه‌های بزرگ کشور، مقاطع فولادی باکیفیت و مرغوب به بازار آهن آلات عرضه می‌کند. در ادامه لیست قیمت امروز میلگرد نیشابور آورده شده است. برای استعلام قیمت لحظه‌ای این محصول، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد ۱۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۸۷۰ تومان
نیشابور، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
نیشابور، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
نیشابور، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۴ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
نیشابور، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد نیشابور

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۶ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۱۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۸۷۰
میلگرد ۱۴ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۸ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت میلگرد نیشابور، همواره توسط خریداران میلگرد به ویژه آن‌هایی که در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارند دنبال می‌شود. از این رو، لازم است تا مورد بررسی قرار گیرد. آیرومارت با شرح و تفصیل محصولات فولاد خراسان، کاربرد آن، قیمت میلگرد نیشابور و خریدارانش می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

استعلام قیمت میلگرد نیشابور به روز

قیمت میلگرد نیشابور، تحت تاثیر عوامل متعدد تغییر می‌کند. با توجه به این‌که قیمت‌ها به طور مداوم نوسان دارند، پیش از خرید استعلام قیمت بسیار مهم است. از طرف دیگر، با آگاهی از علل افزایش یا کاهش قیمت میلگرد نیشابور، می‌توان برای خرید در بهترین زمان ممکن برنامه ریزی کرد. از این علل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تغییرات نرخ ارز: نرخ ارز هم بر قیمت مواد اولیه تاثیر می‌گذارد و هم بر نوسانات قیمت میلگرد نیشابور در بازار
  • میزان عرضه و تقاضا: با کاهش عرضه و افزایش تقاضا، قیمت میلگرد نیشابور افزایش می‌یابد.
  • شرایط سیاسی روز دنیا
  • استاندارد میلگرد: با توجه به تغییر نوع تولید، قیمت میلگرد ساده نیشابور با قیمت میلگرد آجدار آن متفاوت خواهد بود. ضمن اینکه قیمت میلگرد اجدار نیشابور خود وابسته به نوع آج است. البته در حال حاضر کارخانه میلگرد نیشابور تنها در حوزه تولید میلگرد اجدار A3 فعالیت دارد.
  • سایز میلگرد: هر چه سایز میلگرد بیشتر شود، قطر و وزن میلگرد نیشابور نیز بیشتر خواهد شد. با توجه به افزایش وزن، قیمت هم بالا می‌رود. بدین ترتیب، قیمت میلگرد نیشابور 16 با قیمت میلگرد 18 نیشابور فرق دارد.
  • حمل و نقل و باربری: باربری میلگرد نیشابور خود هزینه‌ای دربر دارد. هزینه حمل و نقل وابسته به مسافت، نوع کالا و تناژ است.

محصولات مجتمع فولاد خراسان

شرکت مجتمع فولاد خراسان تولید کننده میلگرد آجدار، شمش، آهن اسفنجی، بریکت و گندله مطابق با استاندارد ملی ایران ۳۱۳۲ است. میلگرد آجدار نیشابور در سایزهای 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و ۳۲ با آج‌های جناغی، یعنی گرید A3 و مارپیچ تحت عملیات حرارتی Quench-Temper تولید می‌شود.

امکان تولید میلگرد نیشابور مشهد سایز ۳۲ میلی‌متر از مزیت‌های مجموعه فولاد خراسان است. آیرومارت قیمت میلگرد فولاد نیشابور را در تمامی سایزها، روزانه آپدیت می‌کند.
در هنگام خرید توجه داشته باشید که مانند تمامی محصولات تولید شده در کارخانه‌های فولادی کشور، میلگرد فولاد خراسان نیز دارای یک علامت انحصاری است و به میلگرد KSC معروف است.

با توجه به وجود محصولات تقلبی و جعل برند توسط سوء استفاده گران، علامت‌های انحصاری بر روی میلگردها حک می‌شوند. علامت اختصاری KSC.CT حک شده بر روی میلگرد نیشابور نشان دهنده تولید این محصول به روش ترمکس است.

مشخصات میلگرد نیشابور

کارخانه میلگرد نیشابور، محصولات خود شامل میلگرد ساده و آج‌دار را در مشخصات خاص شامل ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی و ویژگی‌های هندسی تولید می‌کند. شما علاوه بر استعلام قیمت میلگرد نیشابور بهتر است درباره خصوصیات این کالا بیشتر بدانید. در زیر تمامی این خصیصه‌ها را در جدولی به صورت مدون آورده‌ایم.

کاربردهای میلگرد فولاد خراسان نیشابور

میلگرد در واقع نوعی آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع میلگرد در بتن به عنوان فولاد تقویت کننده استفاده می‌شود. استفاده از میلگرد نیشابور در این سازه‌ها موجب استحکام و نگه داشتن بتن در ساختمان می‌شود. برای افزایش کیفیت پیوند بتن با میلگرد سطح میلگرد اغلب شیاردار است. همواره میزان ساخت و ساز در کشور بر قیمت میلگرد نیشابور اثر گذار بوده است.
همچنین، میلگرد نیشابور به عنوان یکی از میلگردهای خوب موجود در بازار، به طور کلی به‌عنوان تقویت‌کننده اولیه در سازه‌ها در برابر بارهای وارده و یا به عنوان تقویت‌کننده ثانویه برای مقاومت در برابر بارهای موضعی و محدود کردن ترک‌ها و فشارهای ناشی از دما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شناسایی میلگرد نیشابور را هنگام خرید فراموش نکنید!

هر کارخانه‌ای که در زمینه تولید فولاد فعالیت دارد، برای شناسایی محصولاتش و جلوگیری از سواستفاده متقلبان، علامت مشخصه‌ای روی آن حک می‌کند. کارخانه‌های مختلف چون میلگرد نیشابور، برای شناسایی روی هر شاخه میلگرد نام انحصاری و اختصاریشان را درج می‌کنند.

همانطور که بالاتر اشاره کردیم، علامت اختصاری میلگرد نیشابور، KSC می‌باشد. حرف اول این نام اختصاری به کارخانه تولیدکننده یعنی فولاد خراسان برمی‌گردد. حرف دوم آن به محصول تولیدی کارخانه میلگرد نیشابور، یعنی استیل یا در اصلاح عام فولاد اشاره دارد. حرف آخر نیز یعنی کمپانی یا شرکت گفته‌شده بانی تولید و عرضه به بازار این محصولات است. با انتخاب و درج نام اختصاری کارخانه، دست متقلبینی که قصد دارند محصول بی‌کیفیت یا فاقد رعایت استانداردها را با نام آن شرکت عرضه کنند، رو می‌شود. علاوه بر این مورد، کیفیت و قیمت میلگرد نیشابور اصلی و تقلبی نیز برابر نخواهد بود.

خرید میلگرد نیشابور از آیرومارت

مشابه سایر کالاها کیفیت تولید محصول نیز از عوامل موثر بر لیست قیمت روز میلگرد است. قیمت میلگرد نیشابور در قیاس با سایر میلگردهای موجود در بازار فولاد در رده متوسط قرار دارد و به همین علت تقاضای زیادی خصوصا در بازار شمال شرقی کشور دارد. همان‌طور که ذکر شد، قیمت میلگرد KSC به عوامل متعددی وابسته است و با تغییر هر یک، قیمت میلگرد نیز دستخوش تغییر می‌شود.

آیرومارت، از جمله شرکت‌های بازرگانی فعال در حوزه فولاد و آهن آلات است که قیمت‌هایی بر پایه قیمت میلگرد نیشابور در بورس عرضه می‌کند. این مجموعه، در زمینه خرید میلگرد نیشابور در تهران و سراسر کشور سال‌ها تجربه دارد و با خدمات بارگیری و ارسال، خیال مشتری را آسوده می‌کند.

جهت استعلام قیمت مقاطع فولادی چون میلگرد اجدار نیشابور، قیمت میلگرد شاهرود، اصفهان و … به صفحات مخصوص هر یک در آیرومات مراجه نمایید. امکان ثبت سفارش خرید میلگرد KSC هم به صورت اینترنتی و هم از طریق تماس با کارشناسان فروش آیرومارت وجود دارد.

مرجع آنلاین فروش و قیمت آهن آلات آیرومارت به عنوان تامین‌کننده دسته اول عمده مقاطع فولادی و انواع آن، آماده مشاوره به شما است. از طریق شماره ۴۵۳۰۶-۰۲۱ با مشاوران با تجربه ما در امر مشاوره و خرید و استعلام قیمت روز میلگرد کارخانه نیشابور در ارتباط باشید. کلیه خدمات ثانویه قابل انجام روی محصول که مدنظر شما است توسط ما انجام می‌گیرد. با خیال راحت جوشکاری، برشکاری، خمکاری و فرم‌دهی مقاطع فولادی خود را به ما بسپارید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور، ضمن مراجعه به وبسایت این مجموعه می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان فروش مجموعه نیز در تماس باشید.

میلگرد آجدار نیشابور در استاندارد A3 و در اندازه‌های 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28، 32 از آیرومارت قابل خریداری است.

جهت خرید می‌توانید کالای مورد نظر خود را از وبسایت آیرومارت سفارش دهید. همچنین، امکان سفارش حضوری و تلفنی نیز وجود دارد. آیرومارت با ارائه شرایطی ویژه، ساده‌ترین مسیر خرید را برای شما فراهم می‌آورد.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ