فروش ویژه اعتباری ورق فولاد مبارکه و اکسین – تلفن 02145306

قیمت شمش قلع

لیست قیمت شمش قلع سرب دار و بدون سرب در این صفحه آورده شده است. مصرف‌کنندگان می‌توانند پس از استعلام قیمت خرید شمش قلع، نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت شمش قلع

فیلتر براساس:
نام کالا وزن تقریبی تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
شمش قلع مالزی شمش قلع مالزی 1 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱,۱۹۰,۰۰۰
۱,۲۹۷,۱۰۰
شمش قلع اندونزی شمش قلع اندونزی 1 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱,۲۱۰,۰۰۰
۱,۳۱۸,۹۰۰
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت روز شمش قلع

شمش قلع یکی از پرکاربردترین انواع شمش در صنعت به شمار می‌روند که به ویژه برای پوشش‌دهی و لحیم‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانند قیمت آهن، قیمت شمش قلع سرب دار و بدون سرب به قیمت جهانی شمش قلع و سرب و قیمت دلار وابستگی دارد. میزان خلوص و کیفیت کالا نیز از عوامل موثر بر قیمت شمش قلع به شمار می‌روند. با توجه به نوسان بازار، استعلام قیمت روز اهمیت دارد. به همین دلیل شما باید از قیمت روز شمش قلع مطلع باشید.
آیرومارت برای شما شرایطی فراهم آورده است که بتوانید قیمت شمش سرب دار و بدون سرب را به صورت اینترنتی و از صفحه این کالا در آیرومارت استعلام بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان از طریق شماره‌گیری 02145306 ضمن استعلام قیمت، سفارش خود را به ثبت برسانید.

شمش قلع چیست؟

فلز قلع، یکی از فلزات قدیمی است که کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد. شمش قلع در آلیاژ سازی برای ایجاد خواص بهبودیافته در فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. فلز قلع که عنصر 49 در جدول عناصر است از دیرباز تاکنون از نوعی سنگ معدن استخراج می‌شود. از استفاده‌های فلز قلع، قلع اندود کردن وسایل و ابزارهای فولادی برای محافظت در برابر خوردگی است.
قلع یکی از عناصر مهم مورد استفاده در آلیاژ برنز است که به مس افزوده می‌شود تا سختی قابل قبولی در آن ایجاد کند. آلیاژ برنز به عنوان یکی از آلیاژهایی که در آن عنصر قلع اهمیت بسیاری دارد، در ساخت اسلحه و وسایل شکار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید شمش قلع

برای تولید شمش قلع، از قلع با درجه بالا استفاده می‌شود. تولید این شمش به کمک ماشین‌های به روز و پیشرفته انجام می‌شود تا نوعی شمش با کیفیت تولید گردد. به طور معمول، قلع را به صورت شمش یا میله ریخته‌گری می‌کنند. شمش قلع معمولا 50 کیلوگرم یا کمتر وزن دارد و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. در تولید شمش از قلع درجه یک استفاده می‌گردد.

انواع شمش قلع

شمش قلع، در دو نوع شمش قلع سرب دار و شمش قلع بدون سرب تولید شده و به‌کار گرفته می‌شود. قیمت شمش قلع بدون سرب و سرب دار به دلیل تغییر در ترکیب شیمیایی با یکدیگر متفاوت است. هر یک از این نوع شمش‌ها کاربردهای مختلفی دارند.

شمش قلع سرب دار

یکی از انواع پرکاربرد شمش قلع، نوع سرب دار آن است که پرفروش است. این شمش در ترکیب شیمیایی خود 63 درصد قلع و 37 درصد سرب دارد به همین علت به شمش 63.37 نیز معروف است.
شمش قلع سرب دار در دمای بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن برای ایجاد حمام قلع استفاده می‌شود. در کشور ما از شمش قلع سرب دار در صنایعی چون صنایع الکترونیک و برای تولید دستگاه‌های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و همچنین برای لحیم کاری بردهای الکتریکی استفاده می‌شود.
با به‌کارگیری شمش قلع سرب دار، تفاله‌های ایجاد شده حین عملیات و همچنین خوردگی ورق مس تا حد زیادی کاهش می‌یابد. مجموعه آیرومارت با انجام تست‌های کنترل کیفیت، شمش قلع سرب دار را با بالاترین کیفیت و خلوص عرضه می‌دارد. شما می‌توانید قیمت شمش قلع 63 درصد را از آیرومارت استعلام بگیرید.

شمش قلع بدون سرب

از شمش قلع بدون سرب، در انجام کارهای لحیم‌کاری بدون نیتروژن استفاده می‌شود. با به کارگیری این نوع شمش قلع، میزان خورندگی مس کاهش می‌یابد. با استفاده از شمش قلع بدون سرب در هنگام لحیم‌کاری خاکستر قلع تولید نمی‌شود. در نتیجه در پایان لحیم کاری نیازی به سرویس و تمیزکاری حمام قلع نیست که در نهایت منجر به کاهش هزینه‌ها می‌شود. لحیم کاری که با استفاده از شمش قل عبدون سرب انجام می‌شود از نوع موج‌دار است و در دمای 260 تا 270 درجه انجام می‌گردد. استعلام قیمت شمش لحیم کاری در این صفحه از آیرومارت فراهم آمده است.

کاربرد شمش قلع

همانطور که گفته شد، ویژگی‌های قلع باعث می‌شود که از آن به عنوان پوششی مقاوم در برابر خوردگی در فلزاتی چون فولاد استفاده کرد. ایجاد استحکام و دوام در مس برای تولید آلیاژ برنز یکی دیگر از کاربردهای فلز قلع است که موجب می‌شود برنز یکی از گزینه‌های اصلی مواد اولیه برای تولید وسایل شکار و اسلحه شناخته شود.
از جمله کاربردهای قلع می‌توان به موارد زیر نیز اشاره داشت:

  • لحیم‌کاری رساناهای الکتریکی
  • لحیم‌کاری اتصالات لوله‌ها
  • پوشش درب ظروف استیل
  • یاتاقان
  • ساخت آلیاژ باکیفیت متفاوت

قلع سبک و انعطاف‌پذیر است. به همین دلیل به خوبی با فلزات آهن، مس و فولاد پیوند میخورد و برای ساخت لوازمی چون سکه، ظروف برنزی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید کنندگان شمش قلع

کشورهای محدودی در سراسر جهان به استخراج قلع و تولید شمش قلع مشغول هستند. شمش قلع مالزی و شمش قلع اندونزی از معروف‌ترین انواع شمش به شمار می‌روند. در وبسایت آیرومارت می‌توانید قیمت شمش قلع اندونزی و قیمت شمش قلع مالزی را استعلام بگیرید.

خرید شمش قلع

شرکت بازرگانی آیرومارت از جمله فعالین حوزه فولاد و فلزات رنگین است که در حوزه خرید و فروش شمش قلع بدون سرب و سرب دار را با بیشترین خلوص نیز فعالیت دارد. مصرف‌کنندگان شمش قلع می‌توانند با تکیه بر تست‌های کنترل کیفیت آیرومارت از اصالت و خلوص در هنگام خرید شمش قلع اطمینان حاصل کنند.
همچنین برای ثبت سفارش خرید خود پس از استعلام قیمت شمش قلع 63 درصد می‌توانند به صورت اینترنتی و تلفنی اقدام نمایند. جهت برقراری ارتباط، با شماره تلفن 02145306 تماس حاصل فرمایید.

شمش قلع، در آلیاژ سازی و برای ایجاد آلیاژی با ویژگی‌های بهبود یافته مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای قلع می‌توان به قلع اندود کردن ابزارهای فولادی برای حفاظت در برابر خوردگی اشاره کرد.

شمش قلع در دو نوع شمش قلع سرب دار و بدون سرب به فروش می‌رسد و از آیرومارت قابل خریداری است. شمش سرب دار که به شمش 63.37 هم معروف است، نوع پرفروش شمش قلع محسوب می‌شود.

متقاضیان خرید می‌توانند به دو روش اینترنتی و تلفنی و از طریق تماس با شماره تلفن 02145306، شمش قلع را خریداری نمایند.

بله. آیرومارت قیمت روز شمش قلع را در اختیار متاقضیان خرید این کالا قرار می‌دهد.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ