قیمت تیرآهن اصفهان

قیمت تیرآهن اصفهان

اصفهان، انتهای اتوبان ذوب آهن

قیمت تیرآهن اصفهان در بازار آهن آلات به عنوان مقطعی آهنی با کیفیت مطلوب مورد توجه مصرف‌کنندگان است. در این صفحه، لیست قیمت امروز تیرآهن ذوب آهن اصفهان آورده شده و امکان ثبت سفارش آنلاین این محصول وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات آیرومارت در رابطه با مقطع تیرآهن و نیز استعلام لحظه‌ای قیمت این محصول در بازار، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پرفروش ترین محصولات قیمت تیرآهن اصفهان

تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار ۲,۴۹۵,۰۰۰ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار اصفهان
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار ۲,۹۰۹,۰۰۰ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار اصفهان
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار ۳,۵۱۴,۰۰۰ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در انبار اصفهان
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه ۱۵,۳۲۱ تومان
ذوب آهن اصفهان، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن اصفهان

فیلتر براساس:
نام کالا طول سایز تاریخ قیمت (تومان) نمودار
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 14 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۷۶۶
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 16 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۲,۹۰۹,۰۰۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 16 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۴,۸۶۲
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۳,۵۱۴,۰۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۴,۸۶۲
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 12 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۲,۵۶۸,۱۸۱
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE کارخانه 12 12 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 14 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۲,۴۹۵,۰۰۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 14 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۲,۴۴۰,۶۴۶
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 16 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۲,۸۵۳,۵۲۷
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 18 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۳,۴۰۳,۰۲۵
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 20 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۴,۲۵۶,۰۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 20 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۳۲۱
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 20 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۴,۲۱۱,۶۵۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 22 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۴,۹۵۵,۰۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 22 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 22 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۴,۸۴۴,۵۵۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 24 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۵,۸۷۲,۰۰۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 24 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۲۲۹
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 24 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۵,۷۹۷,۰۰۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 27 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۶,۶۵۲,۰۰۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 27 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۰۴۵
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 27 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۶,۵۸۷,۵۰۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار 12 30 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۷,۸۹۰,۰۰۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه 12 30 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۲۲۹
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار 12 30 ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۷,۸۷۱,۹۰۰

تولیدکنندگان منتخب

تیرآهن یکی از پرمصرف‌ترین نوع از مقاطع فولادی است که در اشکال، هندسه و وزن‌های متفاوت توسط کارخانه‌های داخلی تولید و یا از خارج ایران وارد می‌شود.

لازم به ذکر است که کیفیت محصول تولیدی کارخانه‌های داخلی یکسان نیست. کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید‌کننده محصول پرمتقاضی تیرآهن به شمار می‌رود. تیرآهن ذوب اصفهان یا به اختصار تیرآهن اصفهان، گریدهای سبک تا سایز 30 را با استانداردهای اروپایی را تولید می‌کند.

در ادامه در خصوص نکات مهم خرید تیرآهن بحث خواهیم کرد. با آیرومارت همراه باشید.

قیمت روز تیرآهن اصفهان

به طور کلی بازار مقاطع فولادی با نوسانات دلار و قیمت مواد اولیه نوسان می‌کند. قیمت به روز تیرآهن اصفهان نیز استثنا نیست و تحت تاثیر این عوامل تغییر می‌کند. گفتنیست، تیرآهن یکی از مهم‌ترین مصالح فولادی مورد استفاده در ساختمان سازی است. از این رو بازار مسکن، با تغییر قیمت تیرآهن ذوب اصفهان نوسان خواهد کرد.

شرایط سیاسی و اقتصادی کشور، ممکن است این بازار را دچار تغییر کند. اگر تحلیل بازار فولاد را از آیرومارت پیگیری کرده باشید، متوجه خواهید شد که قیمت تیر ذوب اصفهان بورس کالا با دلار نیمایی و شرایط اقتصادی سیاسی کشور تغییر می‌کند. این قیمت با تاثیرپذیری از قیمت دلار آزاد، نرخ تیرآهن را در بازار آزاد تغییر می‌دهد.

قیمت تیرآهن اصفهان بر اساس وزن و سایز

قیمت هر شاخه تیرآهن اصفهان، بر اساس سایز قابل تغییر است. به طوری که قیمت تیرآهن اصفهان 14 امروز با سایز 18 متفاوت است. علت این امر، تفاوت در وزن هر یک از این‌هاست. به ارقام زیر توجه کنید:

  • تیرآهن ۱4 ذوب آهن ۱۲ متری IPE: 155 کیلوگرم
  • تیرآهن ۱۸ ذوب آهن ۱۲ متری IPE: 226 کیلوگرم

با توجه به این تفاوت وزن، قیمت تیرآهن اصفهان امروز با وزن بالاتر (با سایز بالاتر) بیشتر خواهد بود. در نهایت قیمت بار تیرآهن با در نظر گرفته هزینه‌های ارسال محاسبه می‌شود.

در حقیقت، قیمت هر شاخه تیرآهن با توجه به وزن و به صورت کیلویی محاسبه می‌شود. در صورتی که بتوانید از انباری نزدیک به محل تخلیه خرید کنید، قطعا در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد. اینکه شما به کدام سایز در کدام حجم نیاز دارید، وابسته به کاربرد متفاوت است. بنابراین، در حین خرید ممکن است نیازمند راهنمایی باشید.

کارشناسان ما در آیرومارت، آماده‌اند تا تجربیات خود را در اختیارتان بگذارند. بدین منظور می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 تماس حاصل فرمایید. در ادامه، انواع تیراهن اصفهان و کاربرد آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انواع تیرآهن اصفهان

تیرآهن اصفهان را می‌توان اشاره‌ای مختصر به تیرآهن تولیدی در کارخانه ذوب آهن اصفهان دانست. تیرآهن اصفهان با نام دیگر تیرآهن ذوب اصفهان نیز در بین عموم و بازاریان مصطلح است.
دلیل شهرت نام تيرآهن اصفهان را می‌توان حجم بالای تولید، کیفیت بسیار مطلوب محصول، تنوع در سایز، هندسه و وزن تیر و در نتیجه تمامی این‌ها امکان شبکه‌سازی تیرآهن، دانست.

از فرآورده‌های ساختمانی پرمصرف که کارخانه ذوب آهن اصفهان به تولید آن مشغول است، می‌توان به تیرآهن اصفهان یا به اختصار تیر ذوب اصفهان اشاره کرد. در سه دسته‌بندی کلی به انواع تیرآهن اصفهان می‌توان پرداخت. تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)، از محصولات ساختمانی تیر این کارخانه به شمار می‌رود که به دلیل کیفیت بالای خود، طرفداران بسیاری دارد.

آگاهی از انواع تیرآهن برای داشتن خریدی مناسب و استعلام قیمت تیرآهن اصفهان به روز مورد نظر اهمیت می‌یابد.

تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)

نام دیگر این نوع از تیرآهن، IPE است. چینش این حروف در کنار هم، اختصاری از I Profile European می‌باشد. این تیرآهن‌ها به شکل حرف انگلیسی I تولید می‌شوند و با نام تیر ساده نیز شناخته می‌شوند.

علامت مشخصه در تولید این نوع از تیرآهن در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان،I-2 است. استانداردهای ملی و خارجی برای رعایت هندسه و میزان رواداری محصول نهایی، ارائه گردیده‌است. تیرآهن اصفهان در تولید و رعایت هندسه مطلوب از استاندارد ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و با تمرکز بر مقادیر جرم، ابعاد و ایستایی در استاندارد DIN1025-5 تبعیت می‌کند.

از دیگر استانداردهای مورد توجه در تولید تیرآهن اصفهان، EN10034 و EN10025-5 را می‌توان نام برد. به ترتیب این استانداردها اصول رواداری و مشخصات فنی محصول را بیان می‌کند.

کارخانه‌ ذوب آهن اصفهان

تولید تیرآهن اصفهان در ابرکارخانه ذوب آهن اصفهان انجام می‌گیرد. این کارخانه مجموعه کاملی شامل واحدهای فولادسازی در تولید مقاطع اولیه فولادی تا واحدهای نورد و کنترل کیفیت برای فرآوری انواع مقاطع فولادی است. ساخت واحدهای مختلف کارخانه تولید کننده تیرآهن اصفهان از سال ۱۳۴۶ انجام گرفت.

علاوه بر حجم بالایی از تیرآهن اصفهان، میلگرد، مفتول، نبشی، ناودانی، انواع شمش، آرک و ریل نیز تولید می‌گردد. محصولات متنوع کارخانه ذوب آهن اصفهان، در انواع فرآورده‌های میانی، صنعتی و ساختمانی به بازار عرضه می‌شوند. مرجع قیمت آهن آلات آیرومارت، ارتباط مستقیم با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان دارد و تمامی این مقاطع را بی‌واسطه برای شما تامین می‌کند.

کاربرد تیرآهن اصفهان

تمامی کاربرد مقطع پرمصرف فولادی در صنعت ساخت و ساز خلاصه می‌شود. تیرآهن به سه صورت کلی تیر اصلی، تیر فرعی و لبه‌ای در سازه کاربرد دارد. تیرآهن اصفهان به عنوان تیر اصلی، بین دو ستون تحمل‌کننده وزن اصلی سازه، بکار می‌رود. تیر فرعی بین دو تیرآهن استفاده می‌شود که متحمل بار کمتری است. تیر لبه‌ای در سایر مصارف با بار وارده پایین‌تری بکار می‌رود. وزن و هندسه انواع مختلف تیرآهن اصفهان، کاربرد آن را مشخص می‌کند.

استعلام قیمت تیرآهن اصفهان به روز

آیرومارت، امکان رؤیت بار قبل‌از خرید، ارائه خدمات انبارداری پس‌از خرید و عدم جابجایی آن، دریافت لیست سفارشی تیرآهن اصفهان مشتری و تعامل با کارخانه‌ی تولید کننده تیرآهن ذوب آهن اصفهان و تولید کالا با مشخصات، ابعاد و آلیاژ سفارشی و مورد درخواست مشتری، امکان بازرسی بار تیرآهن اصفهان در زمان تولید را دارد.

با توجه به این‌که قیمت مقاطع فولادی به صورت لحظه‌ای دستخوش تغییر می‌شود، پیش از خرید، حتما باید قیمت تیرآهن اصفهان را استعلام بگیرید. استعلام قیمت تیرآهن در برندهای مختلف از آیرومارت به صورت اینترنتی و به سادگی، با بررسی کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام این مجموعه قابل انجام است.

هم‌چنین انجام کلیه امور بازرسی، نمونه برداری و خدمات آزمایشگاهی، با همکاری واحد راه‌اندازی شده توسط آیرومارت در دانشگاه علم و صنعت امکان‌پذیر است.

خرید تیرآهن اصفهان از آیرومارت

پس از آن‌که مقاطع مورد نیاز خود را انتخاب کردید و قیمت تیرآهن اصفهان در تهران و دیگر شهرها را استعلام گرفتید، نوبت به ثبت سفارش شما می‌رسد. پیشرو صنعت نفت آسیا از معتبرترین مجموعه‌های بازرگانی کشور، انواع تیرآهن اصفهان قیمت مناسب را به شما عرضه می‌دارید. شما می‌توانید به سه طریق حضوری، تلفنی و اینترنتی سفارش خود را ثبت و کالای مورد نظر را خریداری نمایید.

این مجموعه، انواع خدمات بارگیری و ارسال، برشکاری و جوشکاری و همچنین ارائه سرتیفیکت معتبر را به مشتریان ارائه می‌کند.

در مقایسه با برندهای دیگر، تیرآهن اصفهان از لحاظ وزن بر اساس استاندارد اشتال و با وزن بالاتر تولید می‌شود.

تیرآهن اصفهان با کیفیت مطلوبی که دارد، قابلیت شبکه سازی را فراهم می‌آورد.

شما می‌توانید قیمت امروز تیرآهن اصفهان در سایزهای مختلف را از صفحه این محصول در سایت آیرومارت پیگیری کنید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ