فروش ویژه اعتباری ورق فولاد مبارکه و اکسین – تلفن 02145306

قیمت تیرآهن اصفهان
بارگیری: کارخانه

قیمت تیرآهن اصفهان

اصفهان، انتهای اتوبان ذوب آهن

قیمت تیر آهن اصفهان را در آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. شرکت ذوب آهن اصفهان را می‌توان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید آهن‌آلات در کشور معرفی کرد. تیرآهن اصفهان از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل استعلام قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان برای فعالان این حوزه حائز اهمیت است. در این صفحه از آیرومارت، قیمت روز تیرآهن اصفهان همراه با مشخصاتی مانند اندازه، وزن و استاندارد‌های مختلف تیرآهن اصفهان را مشاهده خواهید کرد؛ همچنین امکان سفارش اینترنتی یا تلفنی با مشاوره قبل از خرید نیز فراهم شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن اصفهان

فیلتر براساس:
نام کالا طول سایز تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 12 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۲,۰۹۱,۰۰۰
۲,۲۷۹,۱۹۰
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن 12 12 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۵,۸۲۰
۱۷,۲۴۴
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 14 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۶,۷۴۳
۱۸,۲۵۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 14 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۲,۶۲۳,۰۰۰
۲,۸۵۹,۰۷۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 14 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۲,۶۲۳,۰۰۰
۲,۸۵۹,۰۷۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 16 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۳,۳۶۶,۰۰۰
۳,۶۶۸,۹۴۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 16 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۷,۷۰۶
۱۹,۳۰۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 16 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۳,۳۶۶,۰۰۰
۳,۶۶۸,۹۴۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 18 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۳,۸۵۳,۰۰۰
۴,۱۹۹,۷۷۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 18 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۶,۶۹۷
۱۸,۲۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 18 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۳,۸۵۳,۰۰۰
۴,۱۹۹,۷۷۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 20 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۴,۸۶۰,۰۰۰
۵,۲۹۷,۴۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 20 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۷,۸۹۰
۱۹,۵۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 20 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۴,۸۶۰,۰۰۰
۵,۲۹۷,۴۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 22 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۵,۱۲۸,۰۰۰
۵,۵۸۹,۵۲۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 22 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۶,۳۳۰
۱۷,۸۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 22 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۵,۱۲۸,۰۰۰
۵,۵۸۹,۵۲۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 24 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۷,۱۵۵,۰۰۰
۷,۷۹۸,۹۵۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 24 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۸,۷۶۰
۲۰,۴۴۸
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 24 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۷,۱۵۵,۰۰۰
۷,۷۹۸,۹۵۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 27 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۷,۷۰۶,۰۰۰
۸,۳۹۹,۵۴۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 27 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۷,۶۰۰
۱۹,۱۸۴
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 27 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۷,۷۰۶,۰۰۰
۸,۳۹۹,۵۴۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن 12 30 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۹,۳۱۱,۰۰۰
۱۰,۱۴۸,۹۹۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن 12 30 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۱۸,۳۴۰
۱۹,۹۹۱
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن 12 30 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱
۹,۳۱۱,۰۰۰
۱۰,۱۴۸,۹۹۰

تولیدکنندگان منتخب

مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت تیرآهن اصفهان امروز در بازار آهن‌آلات به‌عنوان مقطعی آهنی باکیفیت مطلوب موردتوجه مصرف‌کنندگان است. در این صفحه، لیست قیمت تیرآهن اصفهان امروز آورده شده و امکان ثبت سفارش آنلاین تیرآهن اصفهان نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات آیرومارت دررابطه‌با مقطع تیرآهن و نیز استعلام لحظه‌ای قیمت این محصول در بازار، با کارشناسان ما با شماره‌تلفن ۴۵۳۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که کیفیت محصول تولیدی کارخانه‌های داخلی یکسان نیست. کارخانه ذوب‌آهن اصفهان تولید‌کننده محصول پرمتقاضی تیرآهن به شمار می‌رود. تیرآهن ذوب اصفهان یا به‌اختصار تیرآهن اصفهان، از گریدهای سبک تا سایز 30 با استانداردهای اروپایی تولید می‌شود.

قیمت روز تیرآهن اصفهان و بررسی نوسانات بازار

به‌طورکلی بازار مقاطع فولادی با نوسانات دلار و قیمت مواد اولیه نوسان می‌کند. قیمت روز تیرآهن اصفهان نیز استثنا نیست و تحت‌تأثیر این عوامل تغییر می‌کند. گفتنی است، تیرآهن یکی از مهم‌ترین مصالح فولادی مورداستفاده در ساختمان‌سازی به‌حساب می‌آید. ازاین‌رو بازار مسکن، با تغییر قیمت تیرآهن ذوب اصفهان نوسان خواهد کرد.

شرایط سیاسی و اقتصادی کشور نیز، ممکن است این بازار را دچار تغییر کند. اگر تحلیل بازار فولاد را از آیرومارت پیگیری کرده باشید، متوجه خواهید شد که قیمت تیر ذوب اصفهان بورس کالا با دلار نیمایی و شرایط اقتصادی سیاسی کشور تغییر می‌کند که این تغییرات قیمت تیرآهن اصفهان در بازار تهران نیز تخت شعاع قرار می‌دهد. این قیمت با تأثیرپذیری از قیمت دلار آزاد، نرخ تیرآهن و قیمت میلگرد اصفهان را در بازار آزاد تغییر می‌دهد.

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان بر اساس وزن و سایز

قیمت هر شاخه تیرآهن اصفهان، بر اساس سایز قابل تغییر است. به‌طوری‌که قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز با قیمت تیرآهن ۱۶ اصفهان متفاوت است. علت این امر، تفاوت در وزن هر یک از این‌ تیرآهن‌هاست.

باتوجه‌به این تفاوت وزن، قیمت تیرآهن اصفهان امروز با وزن و سایز بالاتر‌، بیشتر خواهد بود. در نهایت قیمت روز تیرآهن اصفهان را با در نظر گرفته هزینه‌های ارسال محاسبه می‌شود؛ همچنین قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان نیز در بازار ایران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ با عضویت در کانال تلگرام آیرومارت به لیست قیمت تیر آهن اصفهان به‌صورت روزانه دسترسی داشته باشید.
در حقیقت، قیمت هر شاخه تیرآهن اصفهان باتوجه‌به وزن و به‌صورت کیلویی محاسبه می‌شود. درصورتی‌که بتوانید از انباری نزدیک به محل تخلیه خرید کنید، قطعاً در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد. اینکه شما به کدام سایز در کدام حجم نیاز دارید، وابسته به کاربرد متفاوت است؛ بنابراین، در حین خرید ممکن است نیازمند راهنمایی باشید.

کارشناسان ما در آیرومارت، آماده‌اند تا تجربیات خود را در اختیارتان بگذارند. بدین منظور می‌توانید از طریق شماره‌تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید. علاوه‌بر تیر‌آهن اصفهان امکان استعلام قیمت سایر آهن‌آلات ساختمانی مانند قیمت تیرآهن کرمانشاه امکان‌پذیر است.

انواع تیرآهن اصفهان بر‌اساس تنوع در سایز، هندسه و وزن

منظور از تیرآهن اصفهان همان تیرآهن تولیدی در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان است. تیرآهن اصفهان با نام دیگر تیرآهن ذوب اصفهان نیز در بین عموم و بازاریان مصطلح است. دلیل شهرت نام تيرآهن اصفهان را می‌توان حجم بالای تولید، کیفیت بسیار مطلوب محصول، تنوع در سایز، هندسه و وزن تیر تیرآهن اصفهان دانست.

از فرآورده‌های ساختمانی پرمصرف که کارخانه ذوب‌آهن اصفهان می‌توان به تیرآهن اصفهان یا به‌اختصار تیر ذوب اصفهان اشاره کرد. تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)، از محصولات ساختمانی تیر این کارخانه به شمار می‌رود که به دلیل کیفیت بالای خود، طرف‌داران بسیاری دارد.

تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)

نام دیگر تیر‌آهن بال نیم پهن موازی که در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان تولید می‌شود، IPE است. IPE را I Profile European معنی می‌کنند؛ این تیرآهن‌ها به شکل حرف انگلیسی I تولید می‌شوند و با نام تیر ساده نیز شناخته می‌شوند.
علامت مشخصه در تولید IPE از تیرآهن در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان، I-2 است. استانداردهای ملی و خارجی برای رعایت هندسه و میزان رواداری محصول نهایی، ارائه گردیده است. تیرآهن اصفهان در تولید و رعایت هندسه مطلوب از استاندارد ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و با تمرکز بر مقادیر جرم، ابعاد و ایستایی در استاندارد DIN1025-5 تبعیت می‌کند.

از استانداردهای دیگر در تولید تیرآهن اصفهان، EN10034 و EN10025-5 را می‌توان نام برد. به ترتیب این استانداردها اصول رواداری و مشخصات فنی محصول را بیان می‌کند.

کارخانه‌ ذوب‌آهن اصفهان را بیشتر بشناسید

تولید تیرآهن اصفهان در ابرکارخانه ذوب‌آهن اصفهان انجام می‌گیرد. این کارخانه مجموعه کاملی شامل واحدهای فولادسازی در تولید مقاطع اولیه فولادی تا واحدهای نورد و کنترل کیفیت برای فراوری انواع مقاطع فولادی است. ساخت واحدهای مختلف کارخانه تولیدکننده تیرآهن اصفهان از سال ۱۳۴۶ انجام گرفت.

علاوه بر حجم بالایی از تیرآهن اصفهان، میلگرد، مفتول، نبشی، ناودانی، انواع شمش، آرک و ریل نیز تولید می‌گردد. محصولات متنوع کارخانه ذوب‌آهن اصفهان، در انواع فرآورده‌های میانی، صنعتی و ساختمانی به بازار عرضه می‌شوند. مرجع قیمت آهن‌آلات آیرومارت، ارتباط مستقیم با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان دارد و تمامی این مقاطع را بی‌واسطه برای شما تأمین می‌کند.

استفاده از تیرآهن اصفهان در صنایع مختلف

همه کاربرد مقطع پرمصرف فولادی در صنعت ساخت‌وساز خلاصه می‌شود. تیرآهن به سه صورت کلی، تیر اصلی، تیر فرعی و لبه‌ای در سازه کاربرد دارد. تیرآهن اصفهان به‌عنوان تیر اصلی، بین دو ستون تحمل‌کننده وزن اصلی سازه، به‌کار می‌رود. تیر فرعی بین دو تیرآهن استفاده می‌شود که متحمل بار کمتری است. تیر لبه‌ای در سایر مصارف با بار وارده پایین‌تری به‌کار گرفته می‌شود. وزن و هندسه انواع مختلف تیرآهن اصفهان، کاربرد آن را مشخص می‌کند.

نحوه تشخیص تیرآهن اصفهان از سایر محصولات مشابه در بازار

تیرآهن اصفهان، محبوب‌ترین نوع تیرآهن در بازار ما به‌حساب می‌آید که قیمت متفاوتی با سایر برندها دارد. تیرآهن ذوب‌آهن اصفهان دقیقاً بر اساس جدول اشتال ساخته می‌شود و وزنی مطابق با این جدول دارد. بارها پیش‌آمده که مشتری کالایی را خریداری کند و پس از خرید متوجه شود که خرید اشتباهی داشته است.

بنابراین نحوه تشخیص برند تیرآهن در هنگام خرید اهمیت بالایی دارد. برای تشخیص تیرآهن اصفهان، کافی است در زمان خرید به برند حک شده بر روی آن دقت کنید. بر روی دو بال تیرآهن ذوبی اصفهان، علامت ESCO حک شده است که اشاره به محصول تولیدی در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان دارد.

استعلام قیمت تیرآهن اصفهان امروز

آیرومارت، امکان مشاهده بار قبل از خرید، ارائه خدمات انبارداری پس از خرید را برای مشتریان فراهم کرده است؛ همچنین آیرومارت با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان تعامل دارد و امکان سفارشی‌سازی محصول با‌توجه‌به نیاز مشتری را ایجاد کرده است. منظور از سفارشی‌سازی، تولید کالا با مشخصات، ابعاد و آلیاژ سفارشی و مورد درخواست مشتری به‌حساب می‌آید. آیرومارت امکان بازرسی بار تیرآهن اصفهان در زمان تولید را دارد.
باتوجه‌به این‌که قیمت مقاطع فولادی به‌صورت لحظه‌ای دستخوش تغییر می‌شود، پیش از خرید، حتماً باید قیمت تیرآهن اصفهان را استعلام بگیرید. استعلام قیمت تیرآهن در برندهای مختلف از آیرومارت به‌صورت اینترنتی و به‌سادگی، با بررسی کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام این مجموعه قابل انجام است.
انجام کلیه امور بازرسی، نمونه‌برداری و خدمات آزمایشگاهی، با همکاری واحد راه‌اندازی شده نیز توسط آیرومارت در دانشگاه علم و صنعت فراهم شده است.

خرید مستقیم و بدون دردسر با استعلام روزانه قیمت تیرآهن اصفهان از آیرومارت

پس از آنکه مقاطع موردنیاز خود را انتخاب کردید و قیمت تیرآهن اصفهان در بازار تهران و دیگر شهرها را استعلام گرفتید، نوبت به ثبت سفارش شما می‌رسد. پیشرو صنعت نفت آسیا از معتبرترین مجموعه‌های بازرگانی کشور، انواع تیرآهن اصفهان قیمت مناسب را به شما عرضه می‌دارید. شما می‌توانید به سه طریق حضوری، تلفنی و اینترنتی سفارش خود را ثبت و کالای موردنظر را خریداری نمایید.

این مجموعه، انواع خدمات بارگیری و ارسال، برش‌کاری و جوشکاری و همچنین ارائه سرتیفیکیت معتبر را به مشتریان ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌تلفن 02145306 تماس بگیرید. کارشناسان آیرومارت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تا برای خرید محصولات مورد نیازتان شما را راهنمایی کنند.

راهنمای خرید آنلاین

در مقایسه با برندهای دیگر، تیرآهن اصفهان از لحاظ وزن بر اساس استاندارد اشتال و با وزن بالاتر تولید می‌شود.

تیرآهن اصفهان با کیفیت مطلوبی که دارد، قابلیت شبکه سازی را فراهم می‌آورد.

شما می‌توانید قیمت امروز تیرآهن اصفهان در سایزهای مختلف را از صفحه این محصول در سایت آیرومارت پیگیری کنید.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ