فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت تیرآهن فایکو
بارگیری: کارخانه

قیمت تیرآهن فایکو

مازندران، کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد

تیرآهن فایکو می‌تواند جزئی از سبد مقاطع فولادی بسیاری از پروژه‌های عمرانی باشد. در جدول زیر قیمت روز تیرآهن فایکو در سایزهای مختلف، آورده شده است. در ادامه درباره ویژگی‌ها و انواع تیرآهن فایکو صحبت خواهد شد. در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پاسخ تمامی سوالات خود در مورد نوع و قیمت تیراهن فایکو را دریافت کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن فایکو

فیلتر براساس:
نام کالا برند سایز طول محل بارگیری واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۱۴ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 14 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۳,۰۲۷,۰۰۰
۳,۲۹۹,۴۳۰
تیرآهن ۱۴ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 14 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۳,۰۲۷,۰۰۰
۳,۲۹۹,۴۳۰
تیرآهن ۱۶ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 16 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۳,۵۳۲,۰۰۰
۳,۸۴۹,۸۸۰
تیرآهن ۱۶ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 16 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۳,۵۳۲,۰۰۰
۳,۸۴۹,۸۸۰
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 18 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
تیرآهن ۱۸ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 18 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 20 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
تیرآهن ۲۲ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 22 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن فایکو 20 12 کارخانه شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
تیرآهن ۲۲ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن فایکو 22 12 انبار تهران شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس

تولیدکنندگان منتخب

مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

کارخانه تیرآهن فایکو

کارخانه فولاد البرز ایرانیان سال‌هاست در زمینه تولید انواع آهن فایکو مانند: میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی فعالیت می‌کند. این مجموعه فولادی که در استان مازندران قرار دارد، محصولات خود را با نام تجاری فایکو به دست مشتریان می‌رساند. در بازار تیرآهن ایران، قیمت تیرآهن فایکو به پشتوانه کیفیت، با برندهای خارجی رقابت می‌کند.

راهنمای خرید تیرآهن فایکو

زمانی می‌توانید بهترین انتخاب تیرآهن را داشته باشید که از نیاز و کالای مصرفی خود اطمینان داشته باشید. خرید بهترین محصول بازار برای تکمیل سبد مصالح اولیه، همیشه به سود شما نخواهد بود. چرا‌که گاهی انتخاب کالا با کیفیت کمتر ولی ابعاد مناسب‌تر، ایمنی و استحکام بیشتری را برای سازه شما فراهم می‌کند؛ بنابراین شناخت درست از نیاز پروژه و محصولی که قصد تهیه آن را دارید، شما را به بهترین تصمیم نزدیک خواهد کرد.

از سوی دیگر گاهی ممکن است با استعلام قیمت انواع تیرآهن فایکو، این محصول در مقایسه با برندهای متفرقه بازار گران‌تر به نظر آید و به همین دلیل از خرید آن اجتناب کنید. در چنین مواردی هم نباید شتاب‌زده عمل کنید. قیمت آهن فایکو و یا برندهای دیگر، به کیفیت، استاندارد، ابعاد و وزن آن ارتباط دارد؛ به همین خاطر، لازم است تا با ویژگی‌های مهم تیرآهن فایکو آشنا شوید و بعد نسبت به خرید آن اقدام کنید.

خوش‌نام بودن برند فایکو، تضمینی بر کیفیت تیرآهن آن

معمولا در بازار آهن برای پی بردن به کیفیت یک مقطع فولادی نیاز به تحقیق زیادی ندارید؛ خوش‌نام بودن برند تولید کننده، تضمینی بر کیفیت آن خواهد بود. فولاد البرز ایرانیان پس از سال‌ها فعالیت در صنعت فولادسازی و ارائه محصولات با کیفیت، جای خود را در سبد فولادی مشتریان باز کرده است؛ بنابراین همین نام، تضمینی بر کیفیت تیرآهن فایکو خواهد بود.

استفاده از شمش فولادی با کیفیت، تولید با به‌کارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته و نیز کنترل سلامت محصول نهایی منجر به ارائه تیرآهن‌های محکم و با کیفیت خواهد شد. همچنین تست‌ها و آنالیزهای شیمیایی و مکانیکی، در ارائه محصولی مرغوب تأثیرگذار خواهد بود. نظارت‌هایی که در تمام مراحل تولید در کارخانه فولاد البرز ایرانیان صورت می‌گیرد، موجب شده تا کیفیت تیرآهن فایکو زبانزد باشد.

ارائه انواع تیرآهن فایکو در سایز‌های متنوع

در سبد محصولات فولاد البرز ایرانیان، سایزهای متنوع تیرآهن ارائه می‌شود. منظور از سایز تیرآهن فایکو، طول جان است. قیمت تیرآهن فایکو در سایزهای مختلف، یکسان نیست. معمولا سایزهای 14، 16، 18، 20 و 22 بیش از بقیه کاربرد دارند. به‌عنوان مثال قیمت تیراهن ۱۴ به دلیل سایز کوچک‌تر از تیرآهن ۲۲ کمتر است؛ همین موضوع روی قیمت میلگرد فایکو نیز تأثیر مستقیم دارد.

رعایت استاندارد INP و IPE در تولید تیرآهن فایکو

تیرآهن فایکو براساس استاندارد IPE تولید شده است. برای شناسایی این نوع استاندارد تیرآهن به مقطع آن نگاهی بیندازید. نحوه قرارگرفتن بال‌ها و جان، شکل I انگلیسی را ایجاد می‌کند. البته در استاندارد دیگری از تیرآهن، یعنی INP نیز، شکل I را مشاهده خواهید کرد. دقت کنید که تیرآهن IPE بال‌های موازی دارد، در حالی که بال‌های تیرآهن INP به این صورت نیست.

معمولا در ایران علاوه‌بر کارخانه تیرآهن فایکو، بسیاری از تولیدکنندگان نیز برای تولید تیرآهن، از این استاندارد استفاده می‌کنند. این نوع تیرآهن در مصارف ساختمانی و ساخت و ساز کاربرد دارد. به‌عنوان مثال در استعلام قیمت روز تیر آهن 16 دقت داشته باشید که برای چه مصرفی به این مقطع نیاز خواهید داشت.

وزن تیرآهن فایکو، مهم‌ترین پارامتر در انتخاب تیرآهن

از مهم‌ترین پارامترهای موثر در انتخاب تیرآهن، وزن آن است. به‌طور کلی تیرآهن از جمله مقاطع سنگین ساختمانی برشمرده می‌شود. سنگین بودن هم در کاربرد و هم بر قیمت تاثیرگذار است؛ این موضوع را به‌صورت عینی در مقایسه قیمت تیرآهن ۱۸ با تیرآهن ۱۴ متوجه خواهید شد. هرچه سایز و طول تیرآهن افزایش می‌یابد، وزن تیرآهن فایکو بیشتر می‌شود.

برای پی بردن به وزن تیرآهن، نیازی به استفاده از ابزارهای سنجش وزن نیست. با مراجعه به جدول اشتال، به‌سادگی می‌توانید به ابعاد و وزن پی ببرید. البته دقت کنید که در برخی موارد میان جدول و کالاهای تولید در ایران، تفاوت وزن وجود دارد. به‌طور مثال مطابق با این جدول، وزن تیرآهن 14 چیزی در حدود 150‌کیلوگرم است. در حالی که وزن تیرآهن 14 فایکو، تقریبا 135‌کیلوگرم است. البته همین وزن بر قیمت تیرآهن فایکو نیز تأثیر دارد.

اطلاع از قیمت تیرآهن فایکو و عوامل موثر بر آن

تا به اینجا تلاش شد با بررسی ویژگی‌های تیرآهن فایکو، اطلاعات شما در خصوص این کالا افزایش پیدا کند. اطلاع از قیمت تیرآهن فایکو نیز به اندازه شناخت خصوصیات آن اهمیت دارد. پیش از این، درباره تاثیر هزینه‌های تهیه ماده اولیه و تولید بر قیمت تیرآهن فایکو بحث شد.

پارامترهای دیگری همچون نوسانات نرخ ارز، قیمت جهانی سنگ آهن، شرایط بازار داخل و خارج و تحریم‌ها بر نوسانات بازار تیرآهن فایکو تأثیر می‌گذارند.

ضمانت کیفیت و تحویل محصول درب انبار مزیت خرید تیرآهن از آیرومارت

تأمین راحت و سریع آهن‌آلات، از جمله نیازهای ضروری هر پروژه عمرانی محسوب می‌شود. گسترده شدن فضای معاملات آنلاین، در تسریع فرایند خرید فولاد، تأثیر به‌سزایی داشته است. پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) با استفاده از پتانسیل‌های فضای مجازی و بستر وب، خرید اینترنتی تیرآهن فایکو و برندهای دیگر را فراهم آورده است.

مشتریان آهن آلات، با مراجعه به جدول قیمت تیرآهن فایکو امروز کارخانه می‌توانند کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آنلاین خرید کنند. کارشناسان آیرومارت از مرحله انتخاب تا دریافت کالا در کنار شما خواهند بود.

عرضه تمام کالاهای برند فایکو در بورس کالا، از مزیت‌های مهم این کارخانه برشمرده می‌شود. خرید تیرآهن بورسی فایکو از آیرومارت امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به مشورت و راهنمایی بیشتر و دریافت قیمت تیرآهن برندهای مختلف به صورت لحظه‌ای با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید.

 

 

راهنمای خرید آنلاین

بله شما قیمت روز تیرآهن فایکو را می‌توانید در سایت آیرومارت مشاهده کنید.

هزینه ارسال بار براساس مقدار تیرآهن و مسافت مقصد از محل بارگیری تعیین می‌شود.

قیمت شمش اولیه، هزینه تولید، شرایط بازار و نرخ ارز بر محاسبه قیمت روز تیرآهن تاثیر دارد.

نظرات کاربران

  1. نادر بشیری
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱

   جدول قیمت تیرآهن و دیدم. میخواستم بدونم با توجه به نوسان قیمت دلار، قیمت تیرآهن فایکو ۱۶ به روز رسانی شدست؟

   • آیرومارت
    ۲۷ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. قیمت تیرآهن تحت تاثیر عواملی مثل قیمت دلار نوسان پیدا می‌کنه. ما قیمت‌ها رو بر این اساس در وبسایت آیرومارت به روز رسانی می‌کنیم و قیمت‌ روز تیرآهن ها از جمله تیرآهن ۱۶ فایکو قرار میدیم.