قیمت میلگرد کوثر اهواز
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد کوثر اهواز

خوزستان، شهر اهواز، کیلومتر ۹ جاده اهواز خرمشهر

آگاهی از قیمت روز میلگرد کوثر اهواز و نوساناتی که در طول زمان دارد به مشتری کمک می‌کند در بهترین زمان ممکن بار مورد نیاز خود را سفارش دهد. جدول قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ارزانترین قیمت میلگرد کوثر اهواز

میلگرد ۱۲آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
کوثر اهواز
میلگرد ۳۲ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
کوثر اهواز
میلگرد ۲۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
کوثر اهواز
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
کوثر اهواز
میلگرد ۱۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
کوثر اهواز
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد کوثر اهواز

فیلتر براساس:
به‌روزرسانی: ۱۴۰۰/ ۱۱/ ۰۷
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۲۰ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس
میلگرد ۱۲آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

تغییرات قیمت میلگرد کوثر اهواز

ماه‌هاست که بازار در وضعیت غیر ثابت به سر می‌برد. در طول این دوران، قیمت میلگرد اهواز همانند دیگر مقاطع فولادی درگیر نوسانات بسیاری شد. این در حالیست که همچنان عدم ثبات قیمت ادامه دارد. علت این امر، می‌تواند عوامل مختلفی باشد. از جمله آن‌ها، می‌توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره داشت:

کیفیت برند

هر چه میلگرد کیفیت بهتری داشته باشد و با استفاده از تجهیزاتی به‌روزتری ساخته شده باشد، طبیعتا قیمت آن افزایش خواهد یافت. میلگرد کوثر اهواز یکی از انواع باکیفیت و محبوب بازار شناخته می‌شود.

قیمت مواد اولیه

قیمت مواد اولیه و قیمت فلزات چون سنگ آهن به صورت جهانی اعلام می‌شود. از این رو با تغییر قیمت آن‌ها قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز و دیگر برندها تغییر خواهد کرد.

نوع میلگرد

میلگردها بر اساس استاندارد ملی برگرفته از استاندارد روسی، چهار نوع مختلف A1، A2، A3 و A4 دارند. بر اساس نوع میلگرد، تجهیزات تولید، شکل ظاهری، ترکیب شیمیایی و کاربرد ان‌ها متفاوت خواهد بود. از این‌رو قیمت میلگرد کارخانه کوثر اهواز وابسته به این‌که از کدام استاندارد در تولید استفاده شده، تغییر می‌کند.

سایز میلگرد

میلگرد آجدار اهواز در سایز 12 تا 32 تولید و استفاده می‌شود. هر چه سایز افزایش یابد، وزن میلگرد اهواز بالاتر خواهد رفت. از آن‌جایی که قیمت با توجه به وزن تعیین می‌شود، میلگردهای با سایز بزرگ‌تر (قطر بیشتر) قیمت بیشتری خواهند داشت. ارتباط بین وزن و سایز را در جدول وزن میلگرد کوثر اهواز می‌توانید ببینید.

نرخ دلار

نرخ دلار از بسیاری جهان، تاثیر خود را بر تغییرات قیمت می‌گذارد. قیمت مواد اولیه با نرخ دلار تغییر می‌کنند. از طرف دیگر، با افزایش دلار، شرایط اقتصادی داخلی کشور تغییر خواهد کرد و بدین ترتیب بر قیمت مقاطع اثر می‌گذارد.

هزینه حمل و نقل بار

بار میلگرد سفارش داده شده، یا از درب کارخانه کوثر اهواز و یا از یکی از انبارهای آیرومارت در سراسر کشور به محل سفارش منتقل می‌شود. مسلما هر چه تناژ بار بیشتر و مسافت بین دو محل نیز بیشتر باشد، هزینه حمل و نقل بار افزایش یافته و به قیمت روز میلگرد کوثر اهواز خریداری‌شده اضافه می‌شود.

قیمت‌گذاری در بورس

قیمت پایه میلگرد کوثر اهواز در بورس کالا و تحت کنترل ناظران مشخص می‌شود. هدف از این کار، جلوگیری از قیمت‌گذاری دلالان در بازار و افزایش بی‌رویه قیمت‌ها است. در نهایت با افزایش قیمت در بورس کالا، آخرین قیمت میلگرد اهواز در بازار آزاد نیز افزایش خواهد یافت. در ادامه در خصوص خرید میلگرد از بورس کالا نیز صحبت خواهیم کرد.

عرضه و تقاضا

عرضه و تقاضا نیز یکی از مهم‌ترین عوامل تغییر در قیمت‌ها به شمار می‌رود. ممکن است قیمت‌ میلگرد کوثر اهواز امروز به دلیل یکی از عوامل بالا افزایش یابد، اما عدم تقاضا برای خرید باعث شوند فروشندگان قیمت را کاهش دهند. یکی از علل کاهش تقاضا، تغییرات فصلی است. به دلیل کاهش ساخت و ساز در فصل سرما، خرید میلگرد متقاضیان کمتری دارد. در نتیجه قیمت آن کاهشی خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت با افزایش تقاضا و کاهش عرضه میلگرد در بازار قیمت آن افزایش می‌یابد و برعکس.

استعلام قیمت به روز میلگرد کوثر اهواز

بنابر آن‌چه تا کنون گفته شد، در هنگام خرید اگر این برند را انتخاب کردید، فراموش نکنید که استعلام قیمت میلگرد اهواز امروز اهمیت بسیار زیادی دارد. قیمت‌ها نه به صورت روزانه که بلکه به صورت لحظه‌ای قابل تغییرند. به گونه‌ای که پیش فاکتور ارسال شده ممکن است به سرعت اعتبار خود را از دست دهد.
فراموش نکنید که جهت اطمینان و استعلام درست قیمت، حتما به مراکز معتبر بازرگانی مراجعه نمایید. شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت با تسلط بر بازار فولاد و آهن آلات، قیمت مقاطع فولادی برندهای مختلف را به صورت دقیق اعلام می‌کند. جهت استعلام قیمت می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید. همچنین در صفحات اجتماعی و کانال تلگرام قیمت میلگرد کوثر اهواز به روز را مشاهده نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید.
کارشناسان آیرومارت با بررسی بازار در ماه‌های اخیر به شما کمک می‌کنند تا ضمن پاسخ به سوال قیمت روز میلگرد کوثر اهواز امروز کاهشی بود یا افزایشی، در بهترین زمان ممکن و به بهترین قیمت، خرید کنید.

محصولات کارخانه کوثر اهواز

کارخانه کوثر اهواز در سال 1381 آغاز به کار کرد. در حال حاضر این مجموعه با تکیه بر تکنولوژی روز، تجهیزات مدرن و مهندسین خبره خود تونسته ظرفیت خود را به 550 هزار تن بر سال برساند. این کارخانه انواع میلگرد، ناودانی، نبشی و تسمه تولید می‌کند که در میان آن‌ها میلگرد آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. البته قیمت میلگرد 14 کوثر اهواز به دلیل کاربرد بالای این سایز بیشتر استعلام می‌شود.
میلگرد A3 این مجموعه با آج‌های جناقی بیشترین سختی و بالاترین حساسیت را به خمکاری دارد.
کلاف آجدار کوثر اهواز در سایزهای 8 و 10 عرضه می‌شود. در مقابل، کلاف ساده این کارخانه در کلاف 6.5 صنعتی RST34، کلاف 6.5 ساختمانی 1006، کلاف 8 ساده و کلاف 10 ساده به بازار می‌رسد.
میلگرد ساده کوثر اهواز شاخه ای در سایزهای 10 تا 40 و در طول 12 متر و نوع آجدار شاخه ای آن در سایزهای 10 تا 50 و طول 12 متر قابل خریداری است. همانطور که ذکر شد، قیمت میلگرد 12 اهواز در مقایسه با سایز 14 کمتر خواهد بود.

خرید میلگرد کوثر اهواز از آیرومارت

هرگاه که قصد خرید یکی از مقاطع فولادی را دارید، باید به دنبال یک مرکز بازرگانی معتبر باشید. اطمینان از برند خریداری شده، ارسال در کمترین زمان ممکن، باربری به سراسر کشور و از انبارهای نزدیک به محل تخلیه بار شما، ارائه خدمات جوشکاری، خمکاری و برشکاری، خرید با شرایط پرداخت استثنایی و به مناسب‌ترین قیمت بازار، از جمله مزایای خرید از آیرومارت به شمار می‌روند.
شما می‌توانید میلگرد کوثر اهواز قیمت مناسب را از مجموعه آیرومارت به دو صورت حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. جهت این امر، به صفحه خرید میلگرد در آیرومارت مراجعه کرده و پس از انتخاب کالای مورد نظر و تناژ آن، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 بار مورد نظر خود را سفارش دهید.