فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد کوثر اهواز
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد کوثر اهواز

خوزستان، شهر اهواز، کیلومتر ۹ جاده اهواز خرمشهر

کارخانه‌های زیادی در ایران میلگرد تولید می‌کنند. یکی از خوشنام‌ترین کارخانه‌های تولید میلگرد ایران، کارخانه کوثر اهواز است. در این صفحه می‌توانید قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز را مشاهده نمایید و پس از استعلام قیمت میلگرد اهواز، اقدام به ثبت سفارش کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد کوثر اهواز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۴ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۷,۸۰۰
۱۹,۴۰۲
میلگرد ۲۰ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۷,۸۰۰
۱۹,۴۰۲
میلگرد ۲۵ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۷,۸۰۰
۱۹,۴۰۲
میلگرد ۱۲آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد کلاف ۶.۵ ساده ساختمانی کوثر اهواز قیمت میلگرد كيلوگرم 6.5 کلاف 1006 اهواز کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز ۸ کوثر اهواز قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A3 اهواز کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز ۱۰ کوثر اهواز قیمت میلگرد كيلوگرم 10 کلاف A3 اهواز کوثر اهواز ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید میلگرد از کارخانه کوثر اهواز

کارخانه کوثر اهواز در سال 1381 آغاز به کار کرد. در حال حاضر این مجموعه با تکیه بر تکنولوژی روز، تجهیزات مدرن و مهندسین خبره خود تونسته ظرفیت خود را به 550 هزار تن بر سال برساند.

این کارخانه انواع میلگرد، ناودانی، نبشی و تسمه تولید می‌کند که در میان آن‌ها میلگرد آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است. البته قیمت میلگرد 14 کوثر اهواز به دلیل کاربرد بالای این سایز بیشتر استعلام می‌شود.

میلگرد A3 این مجموعه با آج‌های جناقی بیشترین سختی و بالاترین حساسیت را به خمکاری دارد.

کلاف آجدار کوثر اهواز در سایزهای 8 و 10 عرضه می‌شود. در مقابل، کلاف ساده این کارخانه در کلاف 6.5 صنعتی RST34، کلاف 6.5 ساختمانی 1006، کلاف 8 ساده و کلاف 10 ساده به بازار می‌رسد.

میلگرد ساده کوثر اهواز شاخه ای در سایزهای 10 تا 40 و در طول 12 متر و نوع آجدار شاخه ای آن در سایزهای 10 تا 50 و طول 12 متر قابل خریداری است.

همانطور که ذکر شد، قیمت میلگرد 16 اهواز امروز در مقایسه با قیمت میلگرد اهواز 14 بیشتر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با انواع میلگرد و مشاهده قیمت به صفحه قیمت میلگرد امروز مراجعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد کارخانه فولاد کوثر اهواز

در تعیین قیمت میلگرد اهواز امروز و به صورت کلی بازار میلگرد عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند. در ادامه با تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد کارخانه فولاد کوثر اهواز آشنا می‌شویم. در آیرومارت علاوه بر خرید میلگرد اهواز می‌توانید محصولات سایر برندهای میلگرد را هم مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. از دیگر برندهای مطرح بازار میلگرد می‌توان به ذوب آهن اصفهان اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت میلگرد اصفهان مراجعه کنید.

کیفیت برند؛ عامل موثر تعیین قیمت میلگرد

هر چه میلگرد کیفیت بهتری داشته باشد و با استفاده از تجهیزاتی به‌روزتری ساخته شده باشد، طبیعتا قیمت آن افزایش خواهد یافت. میلگرد کوثر اهواز یکی از انواع باکیفیت و محبوب بازار شناخته می‌شود.

قیمت مواد اولیه؛ عامل کلیدی در تعیین قیمت

قیمت مواد اولیه و قیمت فلزات چون سنگ آهن به صورت جهانی اعلام می‌شود. از این رو با تغییر قیمت آن‌ها قیمت میلگرد نورد کوثر اهواز و دیگر برندها تغییر خواهد کرد. از دیگر برندهای مطرح بازار میلگرد، میلگرد کارخانه میانه است که می‌توانید به صفحه قیمت میلگرد میانه در بازار امروز مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری درباره محصول کسب کنید.

نوع میلگرد؛ از A1 تا A4

میلگردها بر اساس استاندارد ملی برگرفته از استاندارد روسی، چهار نوع مختلف A1، A2، A3 و A4 دارند. بر اساس نوع میلگرد، تجهیزات تولید، شکل ظاهری، ترکیب شیمیایی و کاربرد آن‌ها متفاوت خواهد بود. از این‌رو قیمت میلگرد کارخانه کوثر اهواز امروز وابسته به این‌که از کدام استاندارد در تولید استفاده شده، تغییر می‌کند.

سایز میلگرد؛ تاثیرگذار بر وزن و قیمت میلگرد اهواز

میلگرد آجدار اهواز در سایز 12 تا 32 تولید و استفاده می‌شود. هر چه سایز افزایش یابد، وزن میلگرد اهواز بالاتر خواهد رفت. از آن‌جایی که قیمت با توجه به وزن تعیین می‌شود، میلگردهای با سایز بزرگ‌تر (قطر بیشتر) قیمت بیشتری خواهند داشت. ارتباط بین وزن و سایز را در جدول وزن میلگرد کوثر اهواز می‌توانید ببینید.

نرخ دلار؛ مهم‌ترین عامل تعیین نرخ میلگرد اهواز

نرخ دلار از بسیاری جهان، تاثیر خود را بر تغییرات قیمت می‌گذارد. قیمت مواد اولیه با نرخ دلار تغییر می‌کنند. از طرف دیگر، با افزایش دلار، شرایط اقتصادی داخلی کشور تغییر خواهد کرد و بدین ترتیب بر قیمت مقاطع اثر می‌گذارد.

هزینه حمل و نقل بار؛ عامل مهم تعیین قیمت

بار میلگرد سفارش داده شده، یا از درب کارخانه کوثر اهواز و یا از یکی از انبارهای آیرومارت در سراسر کشور به محل سفارش منتقل می‌شود. مسلماً هر چه تناژ بار بیشتر و مسافت بین دو محل نیز بیشتر باشد، هزینه حمل و نقل بار افزایش یافته و به قیمت روز میلگرد کوثر اهواز خریداری‌شده اضافه می‌شود.

قیمت‌گذاری در بورس

قیمت پایه میلگرد کوثر اهواز در بورس کالا و تحت کنترل ناظران مشخص می‌شود. هدف از این کار، جلوگیری از قیمت‌گذاری دلالان در بازار و افزایش بی‌رویه قیمت‌ها است. در نهایت با افزایش قیمت در بورس کالا، آخرین قیمت میلگرد اهواز در بازار آزاد نیز افزایش خواهد یافت. در ادامه در خصوص خرید میلگرد از بورس کالا نیز صحبت خواهیم کرد.

عرضه و تقاضا؛ عامل همیشگی تعیین قیمت میلگرد اهواز

عرضه و تقاضا نیز یکی از مهم‌ترین عوامل تغییر در قیمت‌ها به شمار می‌رود. ممکن است قیمت‌ میلگرد کوثر اهواز امروز به دلیل یکی از عوامل بالا افزایش یابد، اما عدم تقاضا برای خرید باعث شوند فروشندگان قیمت را کاهش دهند. یکی از علل کاهش تقاضا، تغییرات فصلی است.

به دلیل کاهش ساخت و ساز در فصل سرما، خرید میلگرد متقاضیان کمتری دارد. در نتیجه قیمت آن کاهشی خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت با افزایش تقاضا و کاهش عرضه میلگرد در بازار قیمت آن افزایش می‌یابد و برعکس.

عرضه و تقاضا را می‌توان عامل موثر و همیشگی تعیین قیمت میلگرد به حساب آورد که در قیمت میلگرد کارخانه‌های مختلف مثل قیمت میلگرد امیرکبیر خزر تاثیرگذار است.

خرید میلگرد کوثر اهواز از آیرومارت

استعلام قیمت میلگرد اهواز از این صفحه قابل انجام است. شما می‌توانید میلگرد کوثر اهواز قیمت مناسب را از مجموعه آیرومارت به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی خریداری نمایید. جهت این امر، به صفحه خرید میلگرد در آیرومارت مراجعه کرده و پس از انتخاب کالای مورد نظر و تناژ آن، سفارش خود را ثبت کنید.

هم‌چنین می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 بار مورد نظر خود را سفارش دهید. در تمامی مراحل کارشناسان آیرومارت پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند.

شما می‌توانید جهت خرید میلگرد آجدار کوثر اهواز در سایزهای 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 به آیرومارت مراجعه نمایید.

بله. کارشناسان آیرومارت با اطلاع از نوسانات بازار فولاد و آهن آلات، قیمت میلگرد کوثر را به صورت بروز ارائه می‌کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02145306 تماس حاصل نمایید.

بله. شما با ثبت سفارش خرید میلگرد گروه ملی اهواز از آیرومارت می‌توانید در هر کجای ایران که هستید سفارش خود را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نظرات کاربران

  1. علی مشهدی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱

   اینطور که شنیدم سایز ۱۴ میلگرد اهواز خیلی معروفه و قیمتش نوسان زیاد داره بخاطر تقاضای بالا الان که قیمت ها تحت نوسانات قیمت ارزه کی خرید کنیم به صرفه تره؟ لطفا راهنمایی کنین.

   • آیرومارت
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱

    سلام. به دلیل کاربرد بالا در ساختمان‌سازی قیمت میلگرد ۱۴ اهواز و برندهای دیگر دائما توسط مشتریان استعلام می‌شود. با توجه به وضعیت کلی بازار آهن و قیمت روز میلگرد، الان زمان مناسبی برای تهیه این محصول است.