قیمت پروفیل آلومینیوم

قیمت روز پروفیل آلومینیوم

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش طول ابعاد ضخامت انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پروفیل آلومینیوم ابعاد 100*40 ضخامت 1 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 40×100 1 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
پروفیل آلومینیوم ابعاد 60*40 ضخامت 1.8 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 40×60 1.8 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
پروفیل آلومینیوم ابعاد 100*40 ضخامت 1.8 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 40×100 1.8 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
پروفیل آلومینیوم ابعاد 100*40 ضخامت 2 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 40×100 2 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
پروفیل آلومینیوم ابعاد 60*40 ضخامت 3 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 40×60 3 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
پروفیل آلومینیوم ابعاد 40*20 ضخامت 3 طول 6 قیمت روز پروفیل آلومینیوم كيلوگرم 6 20×40 3 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

پروفیل آلومینیوم، سبک، انعطاف‌پذیر و مستحکم

فولاد و آلومینیوم، پرکاربردترین فلزات در صنایع مختلف به شمار می‌روند. آلومینیوم و آلیاژهای آلومینیوم به عنوان دومین فلز مهم، برای ساخت انواع مقاطع و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عین داشتن وزن پایین، می‌توان آلیاژهای آلومینیوم با استحکام بالا تولید و استفاده کرد. این فلز نرم و انعطاف‌پذیر را می‌توان برای ساخت انواع مقاطع چون پروفیل آلومینیوم مورد استفاده قرار داد.
پروفیل آلومینیوم را با آنودایز و رنگ‌آمیزی، می‌توان به رنگ‌های مختلف و ظواهر زیبا درآورد. فرایند آنودایز، مقاومت به خوردگی این فلز باارزش را افزایش می‌دهد. پروفیل های آلومینیومی را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف، برای استفاده در صنایع گوناگون می‌سازند. قیمت پروفیل آلومینیوم، این محصول پرکاربرد سبک در این صفحه به‌روزرسانی می‌شود.

انواع پروفیل آلومینیوم

پروفیل های آلومینیوم را در انواع مختلف می‌سازند که مهم‌ترین انواع آن را در ادامه توضیح خواهیم داد:

  • پروفیل صنعتی آلومینیوم: پروفیل‌های صنعتی آلومینیومی در ابعاد مختلف و باکیفیت سطحی پایین‌تر تولید می‌شوند و در صنعت برای ساخت سینک حرارتی، تهویه مطبوع، قفسه‌های کابینت، سیستم کابلی کانال و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از انواع پروفیل‌های صنعتی مهم، پروفیل آلومینیومی شیاردار است که برای ساخت انواع دستگاه، وسایل صنعتی، نوار نقاله و خط تولید کارخانه، میزهای کار و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروفیل شیاردار به پروفیل مهندسی شده نیز معروف است. قیمت پروفیل آلومینیوم شیاردار در صنایع اهمیت دارد.
  • پروفیل ساختمانی آلومینیوم: یکی از مهم‌ترین انواع پروفیل ساختمانی، پروفیل آلومینیوم درب و پنجره است. بخش عظیمی از بازار پروفیل‌های ساختمانی را پروفیل آلومنیوم پنجره به خود اختصاص می‌دهد.
  • پروفیل آلومینیومی اختصاصی: این پروفیل‌ها را برای کاربردهای خاص طراحی می‌کنند. ازاین‌رو نمی‌توان آن‌ها را به راحتی در بازار پیدا کرد. مجموعه آیرومارت، این امکان را دارد تا پروفیل‌های اختصاصی آلومینیومی مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد.

قیمت پروفیل آلومینیوم در انواع مختلف و متناسب با سایزهای مختلفی که دارند، با یکدیگر متفاوت است. قیمت پروفیل آلومینیومی را می‌توانید از این صفحه از آیرومارت استعلام بگیرید.

کاربرد پروفیل آلومینیوم

انواع پروفیل آلومینیوم، در ساختمان سازی و صنایع مختلف کاربرد دارند. پروفیل آلومینیوم با خواص منحصر‌به‌فردی که دارد توانسته جایگزین پروفیل های ساختمانی و صنعتی فولادی شود و بخش عمده‌ای از بازار مقاطع آلومینیومی را به خود اختصاص می‌دهد. قیمت پروفیل آلومینیوم در مقایسه با خواصی که دارد مناسب است و ازاین‌رو می‌توان آن را یکی از بهترین محصولات فلزی دانست. به طور کلی می‌توان چندین مورد از کاربردهای پروفیل آلومینیوم را بدین صورت معرفی کرد:

  • کاربرد در صنعت ساختمان سازی
  • صنایع کشاورزی
  • تولید ابزار مهندسی
  • ماشین آلات کارخانه‌ها
  • ساخت دکل‌های برق فشار قوی
  • ساخت لوازم خانگی

قیمت قوطی آلومینیوم برای هر یک از این صنایع اهمیت دارد.

انواع پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

باتوجه به نوع پروفیلی که در تولید درب و پنجره استفاده می‌شوند، سه نوع پنجره آلومینیومی وجود دارد:

پنجره آلومینیومی ساده

دو نوع پروفیل پرکاربرد ST و کرونت برای ساخت پنجره آلومینیومی ساده مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دو پروفیل در سطح مقطعی که دارند، متفاوتند. پنجره‌های کرونت از این‌جایی که عایق نیستند و قفل بست نامناسبی دارند، امروزه تقریبا در بازار قابل استفاده نیستند. این پنجره‌ها یراق آلاتی ضعیف دارند و استفاده از آن‌ها توصیه نمی‌شود. در مقابل، نوع ST با یراق‌آلات باکیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرند و نوارهایی مویی و لاستیک‌هایی آب‌بند دارند. بنابراین دوام آن‌ها نسبت به پنجره کرونت بیشتر است.

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

امروزه، در بازار می‌توانید نوع جدیدی از پنجره آلومینیومی به نام ترمال بریک را ببینید که به منظور رفع اشکال عایق نبودن تولید شده‌اند. استفاده از تسمه پلی‌آمید در این انواع پنجره آلومینیومی، مقاومت به حرارت بالا و پایین را افزایش داده است. این پنجره‌ها عایق حرارت بوده و از اتنلاف انرژی ساختمان جلوگیری می‌کنند. پنجره آلومینیومی ترمال بریک را در رنگ‌های بسیار زیبا و جذاب می‌سازند. قیمت پروفیل آلومینیوم ترمال بریک را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

پنجره چوب آلومینیومی

این نوع پنجره، به صورت ترکیبی ساخته می‌شوند و لایه داخلی آن‌ها از جنس چوب و لایه بیرونی آلومینیومی است. ترکیب فلز آلومینیوم و چوب در کنار یکدیگر زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. این پنجره‌ها به دلیل وجود چوب عایق بوده و ظرافت و استحکام آلومینیوم را نیز دارند.

قیمت پروفیل آلومینیوم امروز

قیمت پروفیل آلومینیومی همچون دیگر مقاطع فلزی، به قیمت جهانی مواد فلزی، نرخ ارز، عرضه و تقاضا در بازار، کیفیت و برند تولیدکننده وابسته است. در حال حاضر، قیمت فلز آلومینیوم و آلیاژهای آن عاملی مهم بر تعیین قیمت روز پروفیل آلومینیوم به شمار می‌رود. پروفیل آلومینیوم درب و پنجره از پرتقاضاترین انواع این کالاست که در برخی موارد نسبت به پروفیل‌های فولادی نیز کاربرد بیشتری دارد. قیمت پروفیل درب و پنجره آلومینیومی در عین داشتن مقاومت و خواص مطلوب بسیار زیاد، مناسب است.

با توجه به نوسانات قیمت قوطی آلومینیوم، استعلام قیمت روز آن از سایت‌های به‌روز الزامی است. شما می‌توانید قیمت پروفیل آلومینیوم امروز را از وبسایت آیرومارت استعلام بگیرید. امکان استعلام قیمت و دریافت پیش فاکتور از کارشناسان آیرومارت نیز ممکن است. جهت برقراری ارتباط از طریق شماره تلفن 02145306 با ایشان تماس بگیرید.

تاثیر آلیاژ

آلیاژهای سری 6000 و 7000 آلومینیومی، متداول‌ترین آلیاژها به شمار می‌روند که در ساخت پروفیل مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین قیمت آن‌ها در تعیین قیمت پروفیل آلومینیومی اهمیت دارد.

روش تولید

از سوی دیگر، از آن‌جایی که از روش اکستروژن برای تولید پروفیل آلومینیوم استفاده می‌شود، قالب اکستروژن در تولید این کالا اهمیت می‌یابد. در صورتی که پروفیل مورد نیاز شما، نوعی خاص باشد، نیاز به تولید قالب اکستروژن آن دارید که هزینه‌ خرید پروفیل آلومینیوم را دستخوش تغییر می‌کند.

برند تولیدکننده

برند از عوامل موثر بر قیمت است. قیمت پروفیل آلومینیوم اراک و قیمت پروفیل آلومینیوم آکپا به عنوان دو برند معروف در این بازار از سوی مشتریان زیادی استعلام می‌شود.

فرایندهای انجام شده روی کالا

مساله مهم دیگر در تعیین قیمت، آنادایز کالا است. قیمت پروفیل آلومینیوم آنادایز با نوع معمولی آن متفاوت است. این کالا مقاومت به خوردگی بسیار بالایی دارد. رنگی بودن یا نبودن پروفیل آلومینیوم نیز مهم است. قیمت قوطی آلومینیوم رنگی را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

خرید پروفیل آلومینیوم

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت پروفیل آلومینیوم کیلویی، برای خرید پروفیل آلومینیوم باکیفیت، رنگ و تناژ مورد نظر خود را در اختیار کارشناسان آیرومارت قرار دهید تا ایشان بهترین برند مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند. شما می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی و تلفنی در هر تناژی به ثبت برسانید. کارشناسان آیرومارت در تمام مراحل خرید در کنار شما هستند تا تجربه‌ای خوب برای شما به ثبت برسانند.
سفارش خود را با افزودن کالا به سبد خرید و یا تماس با شماره تلفن 02145306 به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

1 قیمت قوطی آلومینیوم به چه عواملی وابسته است؟

قیمت پروفیل آلومینیوم کیلویی محاسبه شده و تحت تاثیر ابعاد، قیمت روز فلز آلومینیوم، نرخ ارز و عرضه و تقاضا نوسان دارد.

2 قیمت پروفیل آلومینیوم در وبسایت آیرومارت به روز است؟

قیمت روز پروفیل آلومینیوم در جدول قیمت این کالا و در وبسایت آیرومارت قابل مشاهده است. برای استعلام می‌توانید از طریق شماره تلفن 0214306 نیز با کارشناسان فروش این کالا در ارتباط باشید.

3 ثبت سفارش خرید پروفیل آلومینیوم در وزن درخواستی ممکن است؟

شما می‌توانید در تناژ مورد نیاز خود، سفارشتان را در آیرومارت به ثبت برسانید.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.