قیمت میلگرد 16

قیمت میلگرد 16

قیمت میلگرد ۱۶ به دلیل مصرف بالا در صنعت ساختمان، یکی از پرتکرارترین سوالات تمامی مصرف کنندگان مقاطع فولادی مختلف است. لازمه خرید حرفه‌ای آهن آلات این است که آگاهی و اطلاعات کافی را برای خرید آن محصول داشته باشید. در این راستا بر آن شدیم تا درباره نکاتی که باید در خرید میلگرد 16، به عنوان یکی از پرتقاضاترین کالاهای فولادی بدانید و همچنین، عوامل موثر بر قیمت میلگرد 16 در بازار امروز، صحبت کنیم.


ارزانترین قیمت میلگرد 16

میلگرد ۱۶ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
هیربد
میلگرد ۱۶ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد غرب
میلگرد ۱۶ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۲۵۰ تومان
کوثر اهواز
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۷۵۵ تومان
ذوب آهن اصفهان
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد 16

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۱۶ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۵۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۷۵۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۵۷۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۴۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۰۰تومان
میلگرد ساده ۱۶ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۶,۰۱۳تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۱۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۷۱۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۰۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۹۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۰۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۹۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۵۵تومان

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید میلگرد 16

میلگرد 16 در در سبدی بسیار متنوع از برند و نوع، توسط بازرگانی فولاد آیرومارت، قابل تامین است. خرید میلگرد 16 از آیرومارت، می‌تواند به سه طریق حضوری، تلفنی و آنلاین صورت گیرد.
برای خرید حضوری، نیاز است تا به نشانی تهران، نلسون ماندلا، تابان غربی، پلاک 36 مراجعه کنید و برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره فنی به صورت تلفنی، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.
اما خرید اینترنتی میلگرد 16 چگونه انجام می‌شود؟ با ما همراه باشید تا در این باره، توضیحات بیشتری را خدمتتان ارائه کنیم.

خرید آنلاین میلگرد 16

خرید آنلاین میلگرد 16 به این صورت است که ابتدا باید در وبسایت آیرومارت ثبت نام کنید. این کار به آسانی و با وارد کردن نام و شماره تلفن شما انجام می‌شود. سپس، در صفحه مربوط به لیست قیمت میلگرد 16، فیلترهایی چون برند و استاندارد، را اعمال کنید تا میلگرد با مشخصات مدنظرتان را به وضوح ببینید. حال، با کلیک روی گزینه خرید، سفارش شما ثبت می‌شود.
پس از ثبت سفارش، در اسرع وقت، کارشناسان آیرومارت، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و همچنین ارائه مشاوره، با شما تماس خواهند گرفت.

انواع میلگرد 16 موجود در بازار ایران

در حالت کلی، میلگرد را می‌توان در دو نوع ساده و آجدار تولید کرد. اما براساس استاندارد تولید، میلگردها در 4 گروه اصلی A1 تا A4 جای دارند. نوع A1، میلگرد ساده و انواع A2 تا A4، آجدارند.

میلگرد 16 نیز در انواع ساده و آجدار در بازار موجود است. میلگرد آجدار 16، در استاندارد A3 تولید می‌شود و پرکاربردترین انواع میلگرد 16 نیز به شمار می‌رود. ایجاد آج روی این میلگردها موجب شده تا نوع کاربرد و قیمت میلگرد 16 آجدار A3 با میلگرد 16 ساده، تفاوت داشته باشد.

عوامل موثر برقیمت میلگرد ۱۶

در بازار کنونی، عوامل مستقیم و غیرمستقیم بسیاری در تعیین قیمت میلگرد 16 موثرند که اصلی‌ترین آن‌ها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

استاندارد میلگرد 16

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، میلگردهای 16 موجود در بازار ایران، اغلب با استاندارد A3 تولید می‌شوند و معمولا کاربرد ساختمانی دارند. کیفیت و برند، تعیین‌کننده قیمت میلگرد 16 آجدار A3 موجود در بازار ایران است.

نرخ دلار

در دوره نه چندان طولانی اخیر به مدت حدود دو سال افزایش نرخ دلار به طور کاملا مشهود و ناگهانی باعث تغییر قیمت در مقاطع فولادی و خصوصا میلگرد، به عنوان یک محصول پر کاربرد با تقاضای بالا شده است. دلار به طور مستقیم تعیین کننده قیمت است حتی برای میلگرد که تولید داخلی محسوب می‌شود.

هزینه تولید

افزایش هزینه کارگری با صعود تورم کشور، هزینه بیمه و حامل‌های انرژی از اصلی‌ترین دلایل برای افزایش هزینه تولید میلگرد در ایران است. این افزایش، به ناچار خود را در قیمت روز میلگرد ۱۶در بازار نشان می‌دهد. حمل و نقل
در کنار موضوع امکان سنجی حمل یک محصول، موضوع مهم دیگر، قیمت حمل و نقل است. حمل محصولات فولادی هزینه قابل توجهی را ممکن است بر کل سفارش متحمل کند. همکاران ما در آیرومارت می‌توانند بهترین هزینه را برای شما استعلام نمایند.

عرضه و تقاضا

با توجه به کاربرد گسترده میلگرد در صنایع ساختمانی و رشد تولید مسکن در ایران، این مقطع، با تقاضای روزافزون در بازار مواجه است. حال اگر تولیدکنندگان نتوانند این حجم از تقاضا را پوشش دهند و جبران کنند، بازار با کسری محصول مواجه شده و افزایش چشمگیری را در قیمت میلگرد ۱۶ خواهیم دید.

استعلام قیمت روز میلگرد 16

برای استعلام قیمت روز میلگرد 16، فقط کافیست به وبسایت یا تلگرام آیرومارت مراجعه کرده و بهترین قیمت امروز میلگرد 16 در برندهای مختلف را ببینید. استعلام روزانه قیمت انواع میلگرد، ازجمله میلگرد 16، می‌تواند تاثیر بسزایی در انتخاب بهترین زمان برای خرید این محصول داشته باشد.
یکی دیگر از مواردی که کمک می‌کند تا در زمان مناسب خرید کنید، مشاهده نمودار قیمت میلگرد 16 است که تغییرات قیمت این محصول را در روزها و هفته‌های گذشته نشان می‌دهد. برای مشاهده این نمودار، فقط کافیست در جدول لیست قیمت روز میلگرد 16، روی نمودار کلیک کنید تا به تمامی اطلاعاتی که درباره قیمت‌ها نیاز دارید، دسترسی داشته باشید.

کارخانه های تولیدکننده میلگرد 16 در ایران

میلگرد، ازجمله محصولات فولادی است که در ایران مصارف و همچنین تولیدات بسیاری دارد. درواقع، تولیدکنندگان ما توانسته‌اند کشور ما را در تولید میلگرد، به خودکفایی برسانند. البته باید برای میلگردهای استیل، استثنا قائل شد. برخی از برترین برندهای میلگرد در ایران شامل میلگرد ذوب آهن اصفهان، صبا فولاد زاگرس، نیشابور، میلگرد اهواز و میانه می‌شود. تفاوت در ماده اولیه مورد استفاده، کیفیت تولید و نحوه انجام فرایندهای کنترل کیفیت در هر کارخانه، موجب می‌شود که قیمت میلگرد 16 تولیدی برندهای مختلف، متفاوت باشد.
در ادامه به برخی از ویژگی‌های این میلگردها پرداخته می‌شود.

میلگرد اصفهان

میلگرد ذوب آهن اصفهان، ازجمله کالاهایی است که در بورس کالا نیز عرضه می‌شود. آیرومارت، صاحب بار میلگرد بورسی ذوب آهن اصفهان است که این محصول را در سایزهای مختلف و قیمتی ارزان‌تر از بازار، عرضه می‌کند. برای دریافت بهترین قیمت میلگرد 16 اصفهان، فقط کافیست به وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و یا اینکه با شماره 45306-021 تماس گرفته و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور، تولیدی کارخانه فولاد خراسان است که منبعی بسیار مهم برای خرید میلگرد 16 در شمال شرقی ایران به‌شمار می‌رود. سایز 16 از میلگرد این مجموعه، در استانداردهای A1 و A3 تولید می‌شود که هرکدام، خواص مشخصی را ارائه می‌دهند.
قیمت میلگرد 16 نیشابور نسبت به سایر کارخانه‌ها ممکن است کمی بالاتر باشد، اما کیفیت بالایی که ارائه می‌دهد، قیمت بیشتر آن را توجیه می‌کند.

میلگرد آناهیتا

میلگرد آناهیتا، محصول تولیدی کارخانه آناهیتا گیلان است که یکی از تامین‌کنندگان بزرگ میلگرد در شمال کشور به شمار می‌رود. این مجموعه، میلگرد را در انواع آج 340 و آج 400 تولید و به بازار عرضه می‌کند. قیمت میلگرد 16 آناهیتا، هر روزه در وبسایت آیرومارت به روزرسانی می‌شود.

میلگرد میانه

میلگرد میانه توسط کارخانه فولاد آذربایجان، واقع در آذربایجان شرقی، تولید می‌شود. خط تولید این کارخانه، تجهیزات مورد نیاز برای تولید استانداردهای A1، A3 و A4 را دارد. با توجه به خواص و درنتیجه کاربرد متفاوت این استانداردها، قیمت میلگرد 16 میانه در این انواع، متفاوت است.

میلگرد زاگرس

تولید میلگرد زاگرس، توسط کارخانه صبا فولاد زاگرس در استان چهارمحال و بختیاری، صورت می‌گیرد. این مجموعه به تولید میلگردهای A3 و A4 می‌پردازد. قیمت میلگرد 16 زاگرس، باتوجه به کیفیتی که دارد، مقرون‌به‌صرفه است.

میلگرد اهواز

میلگرد اهواز، درواقع همان میلگرد کوثر اهواز است که زیرمجوعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران بوده و از برندهای بسیار خوب میلگرد در بازار محسوب می‌شود. قیمت میلگرد 16 اهواز، برای مشتریانی که در مناطق جنوبی سکونت دارند و نیازی نیست تا هزینه حمل، بپردازند، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.
بازرگانی آیرومارت در سراسر ایران، دارای انبارهای امانی است که میلگرد گروه ملی را با بهترین قیمت به شما عرضه می‌کند.

کاربرد میلگرد ۱۶ در صنعت ساختمان سازی

اصلی‌ترین نگاه مصرفی این مقطع در پی‌ریزی ساختمان و افزایش مقاومت آن است. انواع میلگرد به صورت عمده در این صنعت کاربرد دارند. کاربرد میلگرد در بخش‌های مختلف ساختمان عبارتند از:

 • میلگرد سیتکا
 • خاموت
 • خرک
 • سنجاقک
 • میلگرد ادکا
 • رکابی

باتوجه به کاربردهایی که برشمردیم، مشخص می‌شود که قیمت میلگرد 16 می‌تواند تاثیر بسزایی بر بازار مسکن داشته باشد.

خدمات آیرومارت در رابطه با انواع میلگرد

آیرومارت، علاوه بر فروش میلگرد 16 در برندهای مختلف موجود در بازار، تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان، در رابطه با این محصول را نیز در بهترین کیفیت و قیمت، متناسب با نیاز مشتری، ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • برشکاری و سایزکردن
 • خمکاری
 • رزوه‌کاری
 • گالوانیزه گرم
 • ایجاد پوشش با ضخامت مشخص

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هرکدام از این خدمات و نیز استعلام قیمت امروز میلگرد 16 به صورت لحظه‌ای، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.