قیمت میلگرد ۱۶

قیمت میلگرد ۱۶

قیمت میلگرد ۱۶ به دلیل مصرف بالا در صنعت ساختمان‌سازی، اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید آخرین قیمت میلگرد ۱۶ اصفهان، اهواز، ابهر و پرشین فولاد را در این صفحه مشاهده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. در تمامی مراحل کارشناسان ما در بازرگانی فولاد آیرومارت پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستند.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد ۱۶

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۴۶۰
۱۵,۷۶۱
میلگرد ۱۶ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۲۲۰
۱۵,۵۰۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۷۴۵
۱۶,۰۷۲
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۱۳۵
۱۶,۴۹۷
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۷۷۰
۱۶,۰۹۹
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۷۷۰
۱۶,۰۹۹
میلگرد ۱۶ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۴۱۵
۱۵,۷۱۲
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۸۷۰
۱۷,۲۹۸
میلگرد ۱۶ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۹۵۵
۱۶,۳۰۱
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۴۹۵
۱۵,۸۰۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۳۱۰
۱۵,۵۹۸
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۳,۷۶۰
۱۴,۹۹۸
میلگرد ۱۶ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۶۶۵
۱۵,۹۸۵
میلگرد ۱۶ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۴۲۰
۱۵,۷۱۸
میلگرد ۱۶ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۸۶۰
۱۶,۱۹۷
میلگرد ساده ۱۶ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۲۰,۵۰۰
۲۲,۳۴۵
میلگرد ۱۶ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۷۹۵
۱۷,۲۱۷
میلگرد ۱۶ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۸۶۰
۱۶,۱۹۷
میلگرد ۱۶ آجدار A3 کیان فولاد ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۵۸۵
۱۵,۸۹۸
میلگرد ۱۶ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۱۸۵
۱۶,۵۵۲
میلگرد ۱۶ آجدار A3 درپاد تبریز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۰۴۵
۱۶,۳۹۹
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۴۱۰
۱۶,۷۹۷
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۱۴۰
۱۶,۵۰۳
میلگرد ۱۶ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۴,۹۱۰
۱۶,۲۵۲
میلگرد ۱۶ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰
۱۵,۱۸۵
۱۶,۵۵۲
میلگرد ۱۶ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ تماس تماس
کارخانجات تولیدکننده میلگرد 16

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید  میلگرد ۱۶

میلگرد ۱۶  در در سبدی بسیار متنوع از برند و نوع، توسط بازرگانی فولاد آیرومارت، قابل تامین است. خرید میلگرد ۱۶ از آیرومارت، می‌تواند به سه طریق حضوری، تلفنی و آنلاین صورت گیرد.

برای خرید حضوری، نیاز است تا به نشانی تهران، نلسون ماندلا، تابان غربی، پلاک 36 مراجعه کنید و برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره فنی به صورت تلفنی، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

در ادامه با نحوه تعیین قیمت میلگرد۱۶، بهترین برندهای تولیدکننده و خدمات ویژه آیرومارت در این زمینه آشنا می‌شویم. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت سایر میلگردها به صفحه قیمت میلگرد امروز مراجعه کنید.

انواع میلگرد ۱۶ موجود در بازار ایران

در حالت کلی، میلگرد را می‌توان در دو نوع ساده و آجدار تولید کرد. اما براساس استاندارد تولید، میلگردها در 4 گروه اصلی A1 تا A4 جای دارند. نوعA1، میلگرد ساده و انواع A2 تا A4، آجدارند.

میلگرد 16 نیز در انواع ساده و آجدار در بازار موجود است. میلگرد آجدار 16، در استاندارد A3 تولید می‌شود و پرکاربردترین انواع میلگرد 16 نیز به شمار می‌رود. ایجاد آج روی این میلگردها موجب شده تا نوع کاربرد و قیمت میلگرد 16 آجدار A3 با میلگرد 16 ساده، تفاوت داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با میلگردهای ساده و آجدار به صفحات قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد آجدار مراجعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد ۱۶

در بازار کنونی، عوامل مستقیم و غیرمستقیم بسیاری در تعیین قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ موثرند که اصلی‌ترین آن‌ها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

استاندارد میلگرد 16؛ اولین عامل تعیین قیمت

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، میلگردهای 16 موجود در بازار ایران، اغلب با استاندارد A3 تولید می‌شوند و معمولا کاربرد ساختمانی دارند. کیفیت و برند، تعیین‌کننده قیمت میلگرد 16 آجدار A3 موجود در بازار ایران است.

نرخ دلار؛ مهم‌ترین عامل تعیین قیمت میلگرد 16

در دوره نه چندان طولانی اخیر به مدت حدود دو سال افزایش نرخ دلار به طور کاملا مشهود و ناگهانی باعث تغییر قیمت در مقاطع فولادی و خصوصا میلگرد، به عنوان یک محصول پر کاربرد با تقاضای بالا شده است. دلار به طور مستقیم تعیین کننده قیمت است حتی برای میلگرد که تولید داخلی محسوب می‌شود.

هزینه تولید؛ عامل کلیدی قیمت روز میلگرد ۱۶

افزایش هزینه کارگری با صعود تورم کشور، هزینه بیمه و حامل‌های انرژی از اصلی‌ترین دلایل برای افزایش هزینه تولید میلگرد در ایران است. این افزایش، به ناچار خود را در قیمت روز میلگرد ۱۶ در بازار نشان می‌دهد.

حمل و نقل در کنار موضوع امکان سنجی حمل یک محصول، موضوع مهم دیگر، قیمت حمل و نقل است. حمل محصولات فولادی هزینه قابل توجهی را ممکن است بر کل سفارش متحمل کند. همکاران ما در آیرومارت می‌توانند بهترین پیشنهاد را برای خرید میلگرد 16 به شما ارائه کنند.

عرضه و تقاضا؛ عامل همیشگی تعیین نرخ میلگرد ۱۶

با توجه به کاربرد گسترده میلگرد در صنایع ساختمانی و رشد تولید مسکن در ایران، این مقطع، با تقاضای روزافزون در بازار مواجه است. حال اگر تولیدکنندگان نتوانند این حجم از تقاضا را پوشش دهند و جبران کنند، بازار با کسری محصول مواجه شده و افزایش چشمگیری را در قیمت میلگرد ۱۶ خواهیم دید.

کارخانه های تولیدکننده میلگرد ۱۶ در ایران

میلگرد، ازجمله محصولات فولادی است که در ایران مصارف و همچنین تولیدات بسیاری دارد. درواقع، تولیدکنندگان ما توانسته‌اند کشور ما را در تولید میلگرد، به خودکفایی برسانند.

البته باید برای میلگردهای استیل، استثنا قائل شد. برخی از برترین برندهای میلگرد در ایران شامل میلگرد ذوب آهن اصفهان، صبا فولاد زاگرس، نیشابور، میلگرد اهواز و میانه می‌شود.

تفاوت در ماده اولیه مورد استفاده، کیفیت تولید و نحوه انجام فرایندهای کنترل کیفیت در هر کارخانه، موجب می‌شود که قیمت میلگرد شانزده تولیدی برندهای مختلف، متفاوت باشد. در ادامه به برخی از ویژگی‌های این میلگردها پرداخته می‌شود.

میلگرد ۱۶ اصفهان؛ باکیفیت‌ترین میلگرد ایران

میلگرد ذوب آهن اصفهان، ازجمله کالاهایی است که در بورس کالا نیز عرضه می‌شود. آیرومارت، صاحب بار میلگرد بورسی ذوب آهن اصفهان است که این محصول را در سایزهای مختلف و قیمتی ارزان‌تر از بازار، عرضه می‌کند.

برای دریافت بهترین قیمت میلگرد ۱۶ اصفهان، فقط کافیست به وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و یا اینکه با شماره 45306-021 تماس گرفته و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با کارخانه ذوب آهن و میلگردهای تولیدی آن به صفحه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان مراجعه کنید.

میلگرد نیشابور؛ کارخانه تولید میلگرد شمال شرق ایران

میلگرد نیشابور، تولیدی کارخانه فولاد خراسان است که منبعی بسیار مهم برای خرید میلگرد 16 در شمال شرقی ایران به‌شمار می‌رود. سایز 16 از میلگرد این مجموعه، در استانداردهای A1 و A3 تولید می‌شود که هرکدام، خواص مشخصی را ارائه می‌دهند. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور نسبت به سایر کارخانه‌ها ممکن است کمی بالاتر باشد، اما کیفیت بالایی که ارائه می‌دهد، قیمت بیشتر آن را توجیه می‌کند.

میلگرد آناهیتا؛ تولیدی میلگرد 16 در گیلان

میلگرد آناهیتا، محصول تولیدی کارخانه آناهیتا گیلان است که یکی از تامین‌کنندگان بزرگ میلگرد در شمال کشور به شمار می‌رود. این مجموعه، میلگرد را در انواع آج 340 و آج 400 تولید و به بازار عرضه می‌کند. قیمت میلگرد ۱۶ گیلان(آناهیتا)، هر روزه در وبسایت آیرومارت به روزرسانی می‌شود.

میلگرد میانه؛ تولید انواع میلگردهای 16 کاربردی

میلگرد میانه توسط کارخانه فولاد آذربایجان، واقع در آذربایجان شرقی، تولید می‌شود. خط تولید این کارخانه، تجهیزات مورد نیاز برای تولید استانداردهای A1، A3 و A4 را دارد.

با توجه به خواص و درنتیجه کاربرد متفاوت این استانداردها، قیمت میلگرد ۱۶ میانه در این انواع، متفاوت است. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارخانه میلگرد میانه به صفحه قیمت لحظه ای میلگرد میانه مراجعه کنید.

میلگرد زاگرس؛ میلگرد باکیفیت و مقرون به صرفه

تولید میلگرد زاگرس، توسط کارخانه صبا فولاد زاگرس در استان چهارمحال و بختیاری، صورت می‌گیرد. این مجموعه به تولید میلگردهای A3 و A4 می‌پردازد قیمت میلگرد ۱۶ زاگرس، باتوجه به کیفیتی که دارد، مقرون‌به‌صرفه است.

میلگرد اهواز؛ یک برند خوشنام در بازار

میلگرد اهواز، درواقع همان میلگرد کوثر اهواز است که زیرمجوعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران بوده و از برندهای بسیار خوب میلگرد در بازار محسوب می‌شود. قیمت میلگرد ۱۶ اهواز، برای مشتریانی که در مناطق جنوبی سکونت دارند و نیازی نیست تا هزینه حمل، بپردازند، بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

بازرگانی آیرومارت در سراسر ایران، دارای انبارهای امانی است که میلگرد گروه ملی را با بهترین قیمت به شما عرضه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با کارخانه و اطلاع از قیمت میلگرد 16 اهواز می‌توانید به صفحه قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز مراجعه کنید.

استعلام قیمت میلگرد ۱۶ امروز

برای استعلام قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶، فقط کافیست به وبسایت یا تلگرام آیرومارت مراجعه کرده و بهترین قیمت میلگرد ۱۶ امروز در برندهای مختلف را ببینید. استعلام روزانه و مشاهده نرخ میلگرد ۱۶، می‌تواند تاثیر بسزایی در انتخاب بهترین زمان برای خرید این محصول داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که کمک می‌کند تا در زمان مناسب خرید کنید، مشاهده نمودار قیمت میلگرد 16 است که تغییرات قیمت این محصول را در روزها و هفته‌های گذشته نشان می‌دهد.

برای مشاهده این نمودار، فقط کافیست در جدول لیست قیمت میلگرد16، روی نمودار قیمت میلگرد 16 کلیک کنید تا به تمامی اطلاعاتی که درباره قیمت‌ها نیاز دارید، دسترسی داشته باشید.

کاربرد میلگرد ۱۶ در صنعت ساختمان سازی

اصلی‌ترین نگاه مصرفی این مقطع در پی‌ریزی ساختمان و افزایش مقاومت آن است. انواع میلگرد به صورت عمده در این صنعت کاربرد دارند. کاربرد میلگرد در بخش‌های مختلف ساختمان عبارتند از:

 • میلگرد سیتکا
 • خاموت
 • خرک
 • سنجاقک
 • میلگرد ادکا
 • رکابی

باتوجه به کاربردهایی که برشمردیم، مشخص می‌شود قیمت میلگرد ۱۶ امروز می‌تواند تاثیر بسزایی بر بازار مسکن داشته باشد.

خدمات آیرومارت در رابطه با انواع میلگرد

آیرومارت، علاوه بر فروش میلگرد 16 در برندهای مختلف موجود در بازار، تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان، در رابطه با این محصول را نیز در بهترین کیفیت و قیمت، متناسب با نیاز مشتری، ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • برشکاری و سایزکردن
 • خمکاری
 • رزوه‌کاری
 • گالوانیزه گرم
 • ایجاد پوشش با ضخامت مشخص

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هرکدام از این خدمات و نیز استعلام قیمت امروز میلگرد 16 به صورت لحظه‌ای، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

قیمت میلگرد ۱۶ امروز؛ تجربه یک خرید لذت بخش در آیرومارت

بازرگانی فولاد آیرومارت با سال‌ها تجربه و تخصص، به شما کمک می‌کند تا بهترین میلگردها را متناسب با نیاز خودتان خریداری کنید. در همین صفحه می‌توانید قیمت میلگرد 16 اصفهان، میانه و کارخانه مطرح کشور را مشاهده کرده و یا با ما تماس بگیرید. فرآیند خرید در آیرومارت بسیار ساده است.

پس از اطلاع از قیمت، سفارش خرید شما ثبت شده و پس از واریز هزینه محصول، میلگرد 16 به محل موردنظر شما حمل می‌شود. در تمامی مراحل کارشناسان آیرومارت از طریق شماره تلفن 02145306 پاسخگو و راهنمای شما هستند.

بله. شما می‌توانید هر تناژی از میلگرد را با طرح اعتباری آیرومارت، خریداری کنید و 3 ماهه، 6 ماهه و یا یک ساله، مبلغ آن را بپردازید.

میلگرد 16 ذوب آهن، نیشابور و میانه را می‌توان سه برند باکیفیت از این محصول در بازار ایران دانست.

بله. هرگونه خدماتی در رابطه با میلگرد، مطابق با سفارش مشتری، توسط آیرومارت قابل ارائه است.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ