قیمت میلگرد فولاد سیرجان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد فولاد سیرجان

سیرجان، کلیومتر 50 جاده شیراز، سمت چپ جاده، جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

قیمت میلگرد سیرجان به عنوان یکی از کالاهای پرکاربرد در صنایع به ویژه صنعت ساخت و ساز، در این صفحه قابل مشاهده است.

ارزانترین قیمت میلگرد فولاد سیرجان

میلگرد ۲۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
جهان فولاد سیرجان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۲۵ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
جهان فولاد سیرجان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۲۰ تومان
جهان فولاد سیرجان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۴ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۵۰۰ تومان
جهان فولاد سیرجان، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد فولاد سیرجان

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۰ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۵۰۵
میلگرد ۱۴ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۵۰۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۵۰۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۲۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۲۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۲۸۵
میلگرد ۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۸آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد فولاد سیرجان محصول کارخانه جهان فولاد سیرجان در نزدیکی شهر بردسیر است. این مجموعه یکی از بروزترین خطوط تولید میلگرد فولادی در کشور به شمار می‌رود. با توجه به قرارگیری معدن سنگ آهن گل گهر در استان کرمان و در نزدیکی این کارخانه، جهان فولاد سیرجان یکی از مجموعه هایی است که در راستای تکمیل زنجیره تولید فولاد فعالیت دارد.

میلگرد جهان فولاد سیرجان با هدف تامین بخشی از نیازهای کشور کالای پرکاربرد میلگرد را تولید می‌کند. علاوه بر میلگرد امکان نورد و تولید دیگر مقاطع طویل فولادی هم در جهان فولاد سیرجان فراهم شده، همچنین الزامات محیط زیستی در این مجموعه با به کارگیری استانداردهای روز دنیا مورد توجه قرار گرفته است.

با توجه به چشم انداز 1404 این شرکت قصد دارد تا تولید آهن اسفنجی خود را به 7/3 میلیون تن برساند. همچنین ظرفیت تولید شمش فولادی به 5/2 میلیون تن در سال و مقاطع طویل نوردی مثل میلگرد فولاد سیرجان هم به ظرفیت تولید 3/1 میلیون تن خواهد رسید. در حال حاضر اما ظرفیت تولید میلگرد فولاد سیرجان 650 هزار تن در سال است. در این مطلب به ویژگی‌ها و عوامل اثرگذار بر قیمت میلگرد فولاد سیرجان پرداخته خواهد شد. این کارخانه با توجه به ظرفیت تولید چشم گیر یکی از واحدهای صنعتی موثر در کنترل و تعیین قیمت میلگرد بازار ایران است.

محصولات کارخانه جهان فولاد سیرجان

همانطور که اشاره شد این مجموعه با هدف تکمیل زنجیره تولید مجتمع سنگ آهن گل گهر احداث شده است. بنابراین در جهان فولاد سیرجان از گندله آهن به عنوان ماده اولیه استفاده می‌گردد. گندله در مرحله اول به کمک روش احیای مستقیم به آهن اسفنجی تبدیل می‌شود. در کوره احیای مستقیم از گازهای احیا کننده هیدروژن و کربن مونوکسید استفاده می‌گردد، جهت آشنایی بیشتر با روش احیای مستقیم به وبلاگ آیرومارت مراجعه نمایید.
آهن اسفنجی به منظور شارژ به کوره‌های قوس الکتریکی کارخانه جهان فولاد سیرجان به بریکت سرد تبدیل می‌گردد. آهن اسفنجی به همراه مقداری چسب مخصوص به قطعاتی با ابعاد 3 در 3 در 5 سانتیمتر تبدیل می‌شود.

پس از ذوب به کمک ریخته‌گری پیوسته شمش‌های فولادی در نوع بیلت و در ابعاد 130*130 ، 150*150 و 180*180 در شاخه‌های 6 و 12 متری تولید شده که این محصول در واقع ورودی خطوط نورد برای تولید میلگرد جهان فولاد سیرجان است. با توجه به تولید بخشی از زنجیره تولید در محل کارخانه و کاهش هزینه حمل و نقل هزینه تولید محصول نهایی کاهش می‌یابد و این موضوع قیمت میلگرد فولاد سیرجان را قابل رقابت می‌کند.

انواع میلگرد فولاد سیرجان

گاهی این محصول با نام میلگرد بردسیر هم شناخته می‌شود اما در بازار ایران معمولا منظور از میلگرد فولاد سیرجان میلگرد تولید شده در مجموعه جهان فولاد سیرجان است. میلگرد فولاد سیرجان در سایزهای 8 تا 32 و در انواع ساده و آجدار تولید می‌گردد. میلگرد تولیدی در این کارخانه مطابق با استاندارد 3132 ملی (مخصوص میلگردهای گرم نوردیده برای تسلیح بتن)، است. میلگرد ساده یا A1 که با نام س 240 هم شناخته می‌شود یکی از محصولات این کارخانه است که در سایزهای مختلف تولید می‌گردد. قیمت میلگرد فولاد سیرجان در این نوع کمتر از انواع آجدار است و برای مقاصدی به جز مسلح کردن بتن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیگر محصول تولیدی در این کارخانه میلگرد آجدار با استاندارد A2 آج 340 است که با هندسه آج مارپیچ تولید می‌شود. میلگرد A2 برای مسلح کردن بتن کاربرد دارد و قیمت میلگرد فولاد سیرجان در این استاندارد بیشتر از نوع قبلی است. هندسه آج مارپیچی یکی از روش‌های تشخیص این میلگرد به شمار می‌رود.

میلگرد با استاندارد A3 هم در مجتمع جهان فولاد سیرجان تولید می‌شود که مطابق با استاندارد ایرانی با نام آج 400 هم شناخته شده و همچنین هندسه آج این کالا به صورت جناغی است و می‌توان این محصول را از روی نوع آج آن شناسایی کرد. قیمت میلگرد فولاد سیرجان در این استاندارد بیشتر از سایر انواع آن است و برای کاربردها با نیاز به خواص مکانیکی قوی‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع استاندارد میلگرد را می‌توانید در مقاله‌ای با این عنوان در وبلاگ ما بیشتر بشناسید.

اعداد 240، 340 و 400 که در نام گذاری انواع این میلگردها مورد استفاده قرار می‌گیرند، نشان‌دهنده حداقل تنش تسلیم این نوع میلگردها است و این افزایش استحکام به دلیل افزایش کربن در آنالیز شیمیایی آن‌ها رخ می‌دهد.

انواع میلگرد فولاد سیرجان با برند SJSCO که روی محصولات طی نورد حک می‌گردد راهی بازار می‌شوند. این کد مخفف Sirjan Jahan Steel Complex است. در انواع سایزهای تولیدی میلگرد 16 یکی از پرطرفدارترین محصولات کارخانه است. شما برای استعلام قیمت میلگرد 16 فولاد سیرجان می‌توانید وبسایت آیرومارت را چک کنید.

روش تولید میلگرد فولاد سیرجان

برای تولید این محصول از شمش تولیدی در کارخانه استفاده می‌شود. با توجه به سایز میلگرد مورد نظر از یکی از سایزهای بیلت به عنوان ماده اولیه تولید میلگرد مورد مصرف قرار می‌گیرد. فرآیند با پیش گرم کردن شمش فولادی آغاز می‌گردد. این مرحله در کوره‌های گامی و با هدف بهبود شکل پذیری فولاد انجام می‌شود. پس از رسیدن به دمای مورد نظر شمش فولادی به حالت سرخ در می‌آید و حالا آماده ورود به خط نورد است. در خطوط نورد چینش‌های مختلفی از غلتک‌های نورد باعث تغییر شکل شمش شده و رفته رفته مقطع میلگرد تولید می‌شود.

هزینه‌های مصرفی خطوط نورد گرم میلگرد برای مثال مقدار مصرف گاز، برق و آب یکی از عوامل تعیین‌کننده قیمت میلگرد فولاد سیرجان است. همچنین قابلیت انجام عملیات حرارتی کوئنچ تمپر هم در این کارخانه فراهم است. چنین عملیات حرارتی‌ای منجر افزایش استحکام میلگرد می‌شود. به این ترتیب که میلگرد پس از نورد غرق در استخر آب یا روغن می‌گردد تا به صورت ناگهانی دمای آن کاهش پیدا کند. این موضوع منجر به ریزساختار شدن آن می‌شود که به افزایش استحکام آن کمک می‌کند. اما این کاهش ناگهانی دما می‌تواند منجر به ایجاد تنش‌های پسماند در میلگرد شود که با تردی موضعی باعث ایجاد نقاط ضعف در میلگرد شود. بنابراین با عملیات تمپر و حرارت دهی مجدد میلگرد تا دمای مشخصی بدون تغییر فازی درون ماده تنش‌های ایجاد شده از بین می‌رود و یک میلگرد مستحکم تولید می‌شود.

خرید میلگرد فولاد سیرجان

به منظور خرید میلگرد مذکور لازم است تا سایز و استاندارد مورد نیاز خود را تعیین کنید. سایز میلگرد وابسته به میزان تنشی که باید تحمل کند تعیین می‌شود. همانطور که گفته شد میلگرد فولاد سیرجان در سایزهای 8 تا 32 تولید می‌گردد. همانطور که گفته شد میلگرد 16 فولاد سیرجان یکی از پرمصرف‌ترین انواع این کالا است. سایز میلگرد با اثر روی وزن آن در قیمت میلگرد فولاد سیرجان اثر می‌گذارد. همچنین استاندارد مورد نیاز هم باید با توجه به محاسبات عمرانی‌ای که برای پروژه صورت گرفته تعیین شود. قیمت میلگرد آجدار در استاندارد A3 کمی بیشتر از میلگرد A2 است.

میلگرد به صورت شاخه‌های 12 متری و به صورت بندیل فروخته می‌شود. هر بندیل شامل یک برگ گواهی‌نامه است که اطلاعات تکمیلی محصول را شامل است. هر بندیل بین 2 تا 5/5 تن وزن دارد و این موضوع بستگی سایز میلگرد مورد استفاده دارد. همچنین برای محصولات میلگرد فولاد سیرجان روی هر شاخه علامت SJSCO حک شده که یکی از راه‌های تشخیص این محصول است. در خصوص نوع تحویل و تعرفه حمل این محصول می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان آیرومارت بهره ببرید. امیدواریم مطالب ارائه شده در این نوشته برای شما مفید واقع شود به افزایش سطح کیفی خرید میلگرد فولاد سیرجان کمک کند.

 

جدول وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان را در سایت پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) مشاهده کنید.

آیرومارت جدیدترین قیمت میلگرد سیرجان را هر روز در سایت و کانال تلگرامی خود اعلام می‌کند.

وزن هر شاخه 12 متری میلگرد 16 جهان فولاد سیرجان 17.5 کیلوگرم است.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ