قیمت میلگرد ابهر
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد ابهر

زنجان، ابهر، کیلومتر 7 جاده تاکستان

میلگرد یکی از پرتقاضاترین مقاطع فولادی است. میلگرد ابهر که توسط کارخانه سیادن در شهر ابهر تولید می‌شود، کیفیت مطلوبی دارد. قیمت میلگرد ابهر به‌خاطر جایگاه مناسبش در بازار توسط فعالان صنایع و عرصه ساخت‌وساز جستجو می‌شود. در این صفحه از آیرومارت، قیمت میلگرد سیادن ابهر با آخرین تغییرات را مشاهده می‌کنید. همچنین، امکان سفارش آنلاین و تلفنی میلگرد در تناژ دلخواه فراهم شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد ابهر امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۵۵۰
۲۴,۵۸۰
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۵۵۰
۲۴,۵۸۰
میلگرد ۱۴ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۱۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۲۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۲۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۲۵ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۲۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۲,۴۸۰
۲۴,۵۰۳
میلگرد ۸ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
۲۳,۱۰۵
۲۵,۱۸۴
میلگرد ۱۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

کارخانه سیادن ابهر در زنجان، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان میلگرد کشور به شمار می‌آید. میلگرد ابهر با کیفیت فوق‌العاده‌اش، یکی از پرتقاضاترین محصولات بازار است. اگر قصد خرید میلگرد ابهر را دارید، این مطلب را از دست ندهید. در ادامه، عوامل تأثیرگذار بر قیمت روز میلگرد سیادن ابهر را بررسی کرده‌ایم. شهرت کارخانه سیادن و حتی وزن میلگرد ابهر موارد مهمی به شمار می‌روند که باید پیش از خرید درباره‌شان بدانید.

کارخانه میلگرد ابهر؛ تولیدکننده مقاطع فولادی با کیفیت مثال‌زدنی در کشور

کارخانه سیادن ابهر با هدف تولید مقاطع فولادی شروع به کار کرد. مهم‌ترین محصولات تولیدی این مجموعه، شامل مقاطع بیلت و میلگرد می‌شوند. کارخانه میلگرد ابهر در بازار مشهور است. هنگام جستجوی قیمت امروز میلگرد احتمالاً نام کارخانه سیادن به گوشتان خواهد خورد.

کارخانه میلگرد ابهر زنجان با راه‌‌اندازی یک خط نورد، روی تولید میلگرد آجدار با آج‌های جناقی و موازی تولید می‌کند. از زمان تأسیس کارخانه سیادن در سال 1385، میلگرد ابهر جایگاه مناسبی در بازار دارد. قیمت میلگرد ابهر سیادن مناسب است. قیمت و کیفیت مثال‌زدنی محصولات، همواره موجب موفقیت یک برند می‌شود.

سایز میلگرد ابهر؛ تنوع مقاطع از نظر اندازه

یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار بر قیمت میلگرد سیادن ابهر، سایز است. انتخاب سایز مناسب هنگام خرید میلگرد ابهر اهمیت بالایی دارد. هر سایز مقطع کاربرد خاصی دارد. همچنین اندازه میلگرد روی قیمت تأثیر مستقیم می‌گذارد. برای مثال، قیمت میلگرد 18 ابهر با سایز 8 یکسان نیست. تنوع سایز باعث تغییرات وزن مقاطع تولیدی می‌شود؛ مثلاً وزن میلگرد 10 ابهر با یک سایز بزرگ‌تر یا کوچکتر تفاوت دارد.

تنوع اندازه را می‌توان در سایر برندهای تولید میلگرد دید. هنگام بررسی قیمت امروز میلگرد آناهیتا، ارقام مختلف برای سایزهای متفاوت اعلام می‌شود. سایزهای تولیدی کارخانه سیادن در گستره وسیع 8 تا 32 میلی‌متر قرار می‌گیرند. فروش میلگرد ابهر در سایزهای کم، معمولاً به‌صورت کلاف و در سایزهای درشت، شاخه‌ای است. بنابراین، قیمت روز میلگرد ابهر برای کلاف و شاخه، جداگانه اعلام می‌شود. قیمت میلگرد ۲۰ ابهر را در این صفحه از آیرومارت ببینید.

استاندارد مقاطع کارخانه میلگرد ابهر؛ تولید میلگرد A2، A1 و A3

میلگرد ابهر با استانداردهای مختلفی تولید می‌شود. استاندارد در واقع یک روش برای بیان مشخصات کلی مقاطع فلزی است. محصولات کارخانه میلگرد ابهر در استانداردهای A2، A1 و A3 تولید و به بازار عرضه می‌شوند. هرکدام از استانداردها در موقعیت خاصی کاربرد دارند.

برای مثال، میلگرد سیادن ابهر از نوع A3 برای مسلح کردن بتن کاربرد دارد. تفاوت استانداردها در شکل ظاهری، استحکام و ترکیب شیمیایی است. قیمت میلگرد ابهر برای هر نوع استاندارد متفاوت است. اثرگذاری استاندارد تولید را می‌توان روی قیمت میلگرد درپاد تبریز یا سایر برندهای بازار نیز مشاهده کرد.

قیمت میلگرد ابهر؛ بررسی تأثیر فاکتورهای مختلف

قیمت میلگرد ابهر مثل همه محصولات بازار، تحت‌تأثیر عوامل مختلف دچار نوسان می‌شود. عدم ثبات را می‌توان در قیمت تولیدات مختلف بازار مثل قیمت میلگرد شاهین بناب نیز مشاهده کرد. به‌خاطر تغییرات قیمت، خرید میلگرد سیادن زنجان نیازمند دقت، توجه و تسلط به شرایط روز بازار است. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد ابهر به روز خواهیم پرداخت.

1- قیمت ماده اولیه، مؤثر در قیمت میلگرد ابهر امروز

وجود واحد فولادسازی در کارخانه سیادن ابهر موجب شده تا تهیه ماده اولیه بدون نیاز به خرید شمش باشد. این مسئله روی قیمت میلگرد سیادن ابهر تأثیر می‌گذارد.

2- هزینه حمل‌ونقل میلگرد ابهر زنجان

علاوه‌بر قیمت ماده اولیه، هزینه حمل‌ونقل نیز مسئله‌ای مؤثر در قیمت میلگرد ابهر است. هرچه محل مصرف میلگرد از محل خرید، فاصله بیشتری داشته باشد، هزینه‌ها افزایش می‌یابد. میزان دشواری مسیر حمل‌ونقل نیز روی انواع مختلف مثل قیمت میلگرد 18 ابهر تأثیر دارد.

3- وزن میلگرد ابهر؛ فاکتور مهم تعیین قیمت میلگرد ابهر

وزن میلگرد ابهر از دیگر مواردی که هنگام خرید اهمیت دارد. هرچه سایز و طول میلگرد افزایش یابد، وزن و قیمت قیمت میلگرد ابهر سیادن نیز بیشتر می‌شود. تخمین وزن به برآورد هزینه پروژه کمک خواهد کرد. برای محاسبه تقریبی وزن میلگرد، از جدولی به نام جدول اشتال استفاده می‌شود.

به کمک این جدول می‌توانید با آگاهی از مشخصات ظاهری میلگرد، وزن را پیدا کنید. البته میلگردهای تولیدی داخل کشور در مقایسه با جدول اشتال، کمی اختلاف وزن دارند. وزن میلگردهای آجدار و ساده کارخانه‌های مختلف و جدول اشتال در بخش جدول وزنی وبلاگ آیرومارت آورده شده‌ است.

4- نوسانات نرخ ارز، موثر روی قیمت نهایی مقاطع فولادی

میلگرد ابهر جزئی از تولیدات داخلی کشور است که تحت‌تأثیر قیمت ارز قرار می‌گیرند. هنگام خرید مقاطع فولادی اعم از میلگرد سیادن ابهر حتماً به نرخ دلار و رویدادهای سیاسی روز توجه داشته باشید. بازار آهن آلات در برخورد با این دو مسئله از حساسیت بالایی برخوردار است. شرایط اقتصادی در کنار سایر عوامل سیاسی داخل و خارج از کشور، موجب افزایش بی‌رویه نرخ ارز شد. به‌دلیل تأثیرپذیری نرخ دلار از وقایع سیاسی و اقتصادی، افزایش قیمت روز میلگرد ابهر اجتناب‌ناپذیر است. قیمت میلگرد سیادن ابهر در این صفحه از آیرومارت قابل استعلام است.

5- وضعیت بازار آهن، مؤثر روی قیمت میلگرد ابهر امروز

وضعیت بازار آهن روی قیمت و کیفیت میلگرد ابهر اثرگذار است. منظور از وضعیت بازار آهن، میزان عرضه و تقاضا، بورس کالا، تصمیمات صاحبان کالا و سایر اتفاقات بازار است. همه این عوامل، تأثیر بسیاری بر نرخ معاملات دارند.

دریافت مشاوره فنی، نکته‌ای مهم پیش از خرید میلگرد ابهر

در انتخاب مقاطع فولادی همیشه باید به موارد خاصی توجه کرد. انتخاب بهترین محصول از لحاظ جنس، کیفیت و مقرون‌به‌صرفه بودن، کار آسانی نیست. شاید یک انتخاب اشتباه، خسارت‌های سنگین و هزینه‌های هنگفتی به پروژه‌های اجرایی تحمیل کند. در بازار مقاطع فولادی، استعلام قیمت اشتباه می‌تواند پروژه را مختل کند. درست مثل مواردی همچون قیمت روز میلگرد شاهرود، قیمت میلگرد ابهر نیز باید به‌طوردقیق استعلام شود.

جلوگیری از خسارت، خرید با بهترین قیمت و انتخاب محصول مناسب فقط با مشاوره حرفه‌ای امکان‌پذیر است. در زمینه خرید و استعلام قیمت میلگرد سیادن ابهر به‌صورت لحظه‌ای، کارشناسان آیرومارت با دانش کافی و به‌روز، بهترین انتخاب را برای شما رقم می‌زنند. این گروه از کارشناسان، با در نظر گرفتن همه فاکتورها، شما را در خرید بهینه و مطلوب راهنمایی می‌کنند. خرید مقطع با بهترین قیمت از کارخانه سیادن فقط با مشاوره حرفه‌ای امکان‌پذیر است.

سفارش بی‌دردسر میلگرد ابهر در هر تناژ با خدمات متنوع از آیرومارت

میلگرد ابهر یکی از مقاطع فولادی باکیفیت در بازار آهن کشور محسوب می‌شود. عوامل مختلفی روی قیمت میلگرد سیادن ابهر تأثیر دارند که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم. مجموعه بازرگانی فولاد آیرومارت، امکان خرید آنلاین یا تلفنی مقاطع کارخانه میلگرد ابهر را هر تناژ فراهم کرده است.

همکاری با آیرومارت این امکان را به مشتریان گرامی می‌دهد تا از خدمات جانبی نیز بهره‌مند شوند. خرید مقرون‌به‌صرفه در کنار خدماتی نظیر خمکاری، رزوه‌کاری، سایز کردن و برشکاری از فعالیت‌های گروه آیرومارت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۵۳۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

میلگرد سیادن ابهر در محدوده سایزی 8 تا 32 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شود. تمامی این سایزها با بهترین قیمت، در آیرومارت به فروش می‌رسند.

تعداد میلگرد موجود در هر بندیل باتوجه به سایز میلگرد، متفاوت است.

بله. هر تناژی از میلگرد را می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق وبسایت آیرومارت سفارش دهید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

  1. رضا شیرپایی
   ۰۷ آذر ۱۴۰۱

   همه انواع میلگرد ابهر و موجود دارین؟ برای خرید میلگرد ابهر زنجان حداقل و حداکثر چقدر میشه سفارش داد؟

   • آیرومارت
    ۰۸ آذر ۱۴۰۱

    سلام قیمت میلگرد ابهر در سایزهای مختلف را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید و سفارش خود را آنلاین و یا به صورت تلفنی ثبت نمایید. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای تناژ سفارشی مشتریان در آیرومارت وجود ندارد.