فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد ابهر
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد ابهر

زنجان، ابهر، کیلومتر 7 جاده تاکستان

قیمت میلگرد ابهر امروز در سایزهای مختلف در جدول زیر قابل مشاهده است. کارخانه فولاد سیادن ابهر تولیدکننده این برند میلگرد است که برای استفاده در صنعت ساختمان سازی از کیفیت مطلوبی برخوردار است. شما می‌توانید قیمت روز میلگرد ابهر سیادن را از کارشناسان آیرومارت استعلام بگیرید و ثبت سفارش خود را به آسانی انجام دهید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد ابهر امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۲,۲۸۰
۲۴,۲۸۵
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۲,۲۸۰
۲۴,۲۸۵
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۱۴ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۱۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۲۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۲۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۲۵ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۱,۹۳۰
۲۳,۹۰۴
میلگرد ۱۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ تماس تماس
میلگرد ۸ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد کارخانه فولاد سیادن ابهر

کارخانه فولاد سیادن که در شهرستان ابهر استان زنجان واقع شده است، از سال ۱۳۸۵ آغاز به کار کرد. مهم‌ترین محصولات تولیدی کارخانه سیادن ابهر که در بازار آهن شهرت زیادی دارد، شامل مقاطع بیلت و میلگرد می‌شوند. این کارخانه میلگردهای آجدار را در محدوده سایزهای ۸ تا ۳۲ و در گریدهای A2 و A3 تولید می‌کند.

نوسانات قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز

قیمت میلگرد ابهر سیادن روزانه تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند، از همین رو لازم است پیش از خرید این محصول، قیمت را از مراکز معتبر عرضه میلگرد مانند بازرگانی فولاد آیرومارت استعلام بگیرید. در ادامه به عوامل مهمی که بر قیمت میلگرد ابهر موثرند، اشاره می‌کنیم.

استانداردهای میلگرد کارخانه ابهر

همان‌طور که گفته شد میلگردهای آجدار کارخانه ابهر در دو گرید A2 و A3 تولید می‌شوند که به ترتیب دارای تنش جاری 3000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع‌اند. قابلیت خمکاری میلگردهای گرید A2 بیشتر از A3 است و برای استفاده به عنوان خاموت در ساختمان عمدتا از همین استاندارد بهره می‌گیرند.
از میلگرد سیادن ابهر از نوع A3 نیز برای آرماتورهای طولی بتن آرمه استفاده می‌شود. قیمت میلگرد ابهر برای هر نوع استاندارد متفاوت است و البته این اثرگذاری استاندارد تولید را می‌توان در سایر برندهای بازار مانند قیمت میلگرد درپاد تبریز نیز مشاهده کرد.

تهیه شمش فولادی در کارخانه میلگرد سیادن ابهر

وجود واحد فولادسازی در کارخانه سیادن ابهر موجب شده است تا تهیه ماده اولیه بدون نیاز به خرید شمش باشد و این مسئله روی قیمت میلگرد سیادن ابهر تأثیر می‌گذارد.

هزینه حمل‌ونقل میلگرد ابهر زنجان

هزینه حمل‌ونقل نیز مسئله‌ای مؤثر در قیمت میلگرد امروز ابهر است. هرچه فاصله محل مصرف میلگرد از محل خرید بیشتر باشد، هزینه‌ها افزایش می‌یابد.

سایز و وزن میلگرد ابهر

یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار بر قیمت میلگرد سیادن ابهر، سایز میلگرد است. بدیهی است که هر چه قطر میلگرد بزرگتر باشد، قیمت هر شاخه آن افزایش می‌یابد و این تنوع سایز بر قیمت‌ها اثر دارد، زیرا میلگردهای ضخیم‌تر وزن بیشتری دارند. برای مثال قیمت میلگرد ۲۰ ابهر از قیمت میلگرد ۱۴ ابهر بیشتر است. تنوع اندازه را می‌توان در سایر برندهای میلگرد هم مشاهده کرد؛ مثلا هنگام بررسی قیمت میلگرد آناهیتا ارقام مختلف برای سایزهای متفاوت اعلام می‌شود.
تخمین وزن میلگردها بخشی از هزینه پروژه است که باید برآورد شود و برای محاسبه آن از جدولی به نام جدول اشتال استفاده می‌کنند. به کمک این جدول می‌توانید با آگاهی از مشخصات ظاهری میلگرد، وزن را پیدا کنید.
البته میلگردهای تولیدی داخل کشور در مقایسه با جدول اشتال، کمی اختلاف وزن دارند. وزن میلگردهای آجدار و ساده کارخانه‌های مختلف و جدول اشتال در بخش جدول وزنی وبلاگ آیرومارت آورده شده‌ است. گفتنی است قیمت میلگرد کلاف ابهر نیز تحت تاثیر عوامل مشابه متغیر است.

نوسانات نرخ ارز

قیمت میلگرد ابهر مانند سایر مقاطع فولادی تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار می‌گیرد؛ از این رو هنگام خرید مقاطع فولادی اعم از میلگرد سیادن ابهر حتماً به نرخ دلار و رویدادهای اثرگذار بر آن توجه داشته باشید. شما در جدول این صفحه لیست قیمت میلگرد ابهر را مشاهده می‌کنید که روزانه آپدیت می‌شود.

وضعیت بازار آهن

وضعیت بازار آهن روی قیمت و کیفیت میلگرد ابهر تاثیر می‌گذارد. منظور از وضعیت بازار آهن، میزان عرضه و تقاضا، بورس کالا، تصمیمات صاحبان کالا و سایر اتفاقات بازار است.

سایزهای پرکاربرد میلگرد ابهر

در ادامه قیمت میلگردهای پرمصرف ابهر را بررسی می‌کنیم.

قیمت میلگرد ۱۴ ابهر

قیمت میلگرد ۱۴ ابهر نیز تحت تاثیر عواملی است که در بالا گفته شد. برای استعلام روزانه این میلگرد، با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید. وزن هر شاخه میلگرد 14 ابهر، حدودا 14.5 کیلوگرم است.

قیمت میلگرد ۱۶ ابهر

در این صفحه می‌توانید قیمت میلگرد ۱۶ ابهر امروز را در کنار سایر سایزهای میلگرد این کارخانه مشاهده کنید. همه میلگردهای ابهر در شاخه‌های ۱۲ متری تولید می‌شوند و وزن میلگرد ابهر این سایز به ازای هر شاخه 12 متری، تقریبا 18.5 کیلوگرم است. بازرگانی آیرومارت در صورت نیاز شما مصرف‌کنندگان گرامی خدمات برشکاری میلگرد را نیز ارائه می‌دهد.

قیمت میلگرد ۱۸ ابهر

میلگرد ۱۸ ابهر نیز در شاخه‌های ۱۲ متری به وزن حدودی 23.5 کیلوگرم و در گرید A3 ساخته می‌شود. مصرف این میلگرد در ساختمان‌های معمولی چند طبقه عموما کمتر از سایزهای ۱۴ و ۱۶ کمتر است.

قیمت میلگرد ۲۰ ابهر

قیمت میلگرد آجدار ابهر سایز ۲۰ را مانند سایر اندازه‌ها می‌توانید در همین صفحه به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا از طریق تماس تلفنی از کارشناسان آیرومارت جویا شوید. هر شاخه از این سایز میلگرد ابهر حدودا 29.5 کیلوگرم وزن دارد.

خرید میلگرد سیادن ابهر از آیرومارت

در انتخاب مقاطع فولادی همواره باید به موارد خاصی توجه کرد. انتخاب بهترین محصول از لحاظ جنس، کیفیت و مقرون‌به‌صرفه بودن نیاز به تخصص دارد. کارشناسان آیرومارت با دانش کافی و به‌روز و با در نظر گرفتن همه عوامل، شما را در خرید بهینه و مطلوب راهنمایی می‌کنند.
در ساخت و ساز پروژه‌های ساختمانی لازم است استعلام قیمت به‌روز صورت گیرد تا هزینه اضافی بر آن تحمیل نشود. برای این منظور می‌توانید قیمت انواع میلگرد از جمله قیمت میلگرد شاهرود را از سایت آیرومارت بررسی کنید. میلگرد ابهر نیز یکی از مقاطع فولادی باکیفیت در بازار آهن کشور محسوب می‌شود که استعلام روزانه قیمت سایزهای مختلف آن مانند قیمت میلگرد ۱۶ ابهر و قیمت میلگرد ۱۸ ابهر از همین صفحه امکان‌پذیر است.
شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت، امکان خرید آنلاین یا تلفنی میلگرد کارخانه ابهر را در هر تناژی فراهم کرده است. همکاری با آیرومارت این امکان را به مشتریان گرامی می‌دهد تا از خدمات جانبی نیز بهره‌مند شوند. خرید مقرون‌به‌صرفه در کنار خدماتی نظیر خمکاری، رزوه‌کاری، سایز کردن و برشکاری از جمله فعالیت‌های گروه آیرومارت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید.

میلگرد سیادن ابهر در محدوده سایزی 8 تا 32 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شود. تمامی این سایزها با بهترین قیمت، در آیرومارت به فروش می‌رسند.

در جدول این صفحه امکان مشاهده قیمت میلگرد ابهر امروز وجود دارد. شما همچنین می‌توانید به صورت تلفنی از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید و از آن‌ها برای خرید محصول خود مشاوره بگیرید.

شما می‌توانید هر تناژی از میلگرد سیادن ابهر را به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش دهید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

  1. رضا شیرپایی ۰۷ آذر ۱۴۰۱

   همه انواع میلگرد ابهر و موجود دارین؟ برای خرید میلگرد ابهر زنجان حداقل و حداکثر چقدر میشه سفارش داد؟

   • آیرومارت ۰۸ آذر ۱۴۰۱

    سلام قیمت میلگرد ابهر در سایزهای مختلف را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید و سفارش خود را آنلاین و یا به صورت تلفنی ثبت نمایید. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای تناژ سفارشی مشتریان در آیرومارت وجود ندارد.