قیمت میلگرد ابهر
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد ابهر

زنجان، ابهر، کیلومتر 7 جاده تاکستان

قیمت میلگرد ابهر و پیگیری روزانه آن، در دستور کار بسیاری از صنایع و افرادی که از این میلگرد استفاده می‌کنند، قرار دارد. وبسایت آیرومارت، مرجعی معتبر برای استعلام قیمت میلگرد و سایر انواع مقاطع فولادی است که به شما امکان دسترسی به ‌روزترین قیمت‌های بازار آهن را می‌دهد.

منظور از میلگرد ابهر، میلگرد کارخانه سیادن ابهر است که جایگاه مناسبی را در بین برندهای این کالا در بازار دارد. در این مطلب قصد داریم تا به بیان تمامی نکاتی که باید در خرید میلگرد ابهر بدانید و همچنین عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز میلگرد کارخانه ابهر بپردازیم.


ارزانترین قیمت میلگرد ابهر

میلگرد ۱۴ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۳۵۰ تومان
سیادن ابهر
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه 
۱۳,۳۵۰ تومان
سیادن ابهر
میلگرد ۱۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۹۴۵ تومان
سیادن ابهر
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۳۵۰ تومان
سیادن ابهر
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۳۵۰ تومان
سیادن ابهر
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد ابهر

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۲۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۰,۰۰۰تومان
میلگرد ۲۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۲۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۲۵ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۸ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۸ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۹۹۰تومان
میلگرد ۱۰ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۰ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۹۴۵تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
۱۳,۳۵۰تومان

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

خرید میلگرد ابهر از آیرومارت

برای خرید میلگرد ابهر از آیرومارت می‌توانید به سه صورت تلفنی، حضوری و آنلاین اقدام کنید. برای خرید حضوری، باید به نشانی تهران، نلسون ماندلا، تابان غربی، پلاک 36 مراجعه کنید و در خرید تلفنی، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما خواهند بود.
از سوی دیگر و برای انجام خرید اینترنتی، پس از مراجعه به صفحه لیست قیمت روز میلگرد ابهر، با جستجوی پیشرفته در سمت راست صفحه، محصول با مشخصات موردنظرتان را پیدا کنید و سپس روی گزینه خرید کلیک نمایید. پس از این کار، در اسرع وقت، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند تا اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

سایز میلگرد ابهر موجود در بازار

سایز، یکی از عوامل بسیار مهم تاثیرگذار بر قیمت میلگرد سیادن ابهر است و شما به عنوان خریدار، لازم است بدانید که چه سایزی از میلگرد را می‌توانید از این کارخانه تهیه کنید. سایزهای تولیدی کارخانه سیادن در گستره وسیعی از 8 تا 32 میلی‌متر قرار می‌گیرند.
فروش میلگرد ابهر در سایزهای کم، معمولا به صورت کلاف و در سایزهای بالا، به صور شاخه‌ای است. برای استعلام روزانه قیمت میلگرد کلاف ابهر و میلگرد شاخه‌ای آن، می‌توانید به وبسایت آیرومارت سری بزنید و به‌روزترین نرخ‌ها را ببینید.

استاندارد میلگرد تولیدی کارخانه سیادن ابهر

کارخانه میلگرد زنجان، محصولات خود را در استانداردهای A1 ،A2 و A3 تولید و به بازار عرضه می‌کند. تفاوت این میلگردها در شکل ظاهری و استحکام و ترکیب شیمیایی آن‌هاست. همین تفاوت‌ها، اختلاف کاربرد و قیمت میلگرد ابهر سیادن در استانداردهای مختلف را رقم می‌زند.

سایر محصولات کارخانه میلگرد ابهر زنجان

کارخانه سیادن ابهر با هدف تولید مقاطع فولادی شروع به کار کرد. مهم‌ترین محصولات تولیدی این مجموعه، مقاطع بیلت و میلگرد است. این واحد با راه‌‌اندازی یک خط نورد، بیشترین تمرکز را بر تولید میلگردهای آجدار با آج‌های جناقی و موازی داشته و به دلیل قیمت و کیفیت مناسب محصولات خود، جایگاه خوبی را در بازار میلگرد ایران دارد.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد ابهر

قیمت میلگرد تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار نوسان می‌شود. بنابراین خرید آن نیازمند به‌روز بودن، دقت، توجه و تسلط به شرایط است. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد ابهر امروز خواهیم پرداخت.

قیمت ماده اولیه

وجود واحد فولادسازی در کارخانه سیادن ابهر موجب شده تا برای تهیه ماده اولیه به خرید شمش نیازی نداشته باشد. این مسئله بر قیمت میلگرد سیادن ابهر تاثیر دارد.

هزینه حمل ونقل

علاوه‌بر قیمت ماده اولیه در تعیین قیمت میلگرد ابهر، هزینه حمل و نقل نیز مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید به آن توجه داشت. هرچه محل مصرف میلگرد از محل خرید، فاصله بیشتری داشته باشد و انتقال از مسیرهای سخت‌تری صورت گیرد، هزینه‌ها افزایش می‌یابد.

در این مورد، پیشنهاد می‌کنیم از مشورت با افراد باتجربه بازار، استفاده کنید تا هزینه اضافه پرداخت نکنید. کارشناسان آیرومارت می‌توانند بهترین مشاوره‌ها را در این زمینه به شما بدهند.

وزن میلگرد ابهر

از دیگر مواردی که در خرید میلگرد باید به آن توجه داشت، وزن است. هرچه سایز و طول میلگرد افزایش می‌یابد، وزن و درنتیجه قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. بنابراین، تخمین وزن، به شما در برآورد هزینه پروژه‌تان کمک خواهد کرد.

برای محاسبه تقریبی وزن میلگرد، از جدولی به نام جدول اشتال استفاده می‌شود. به کمک این جدول می‌توانید با آگاهی از مشخصات ظاهری میلگرد، وزن آن را پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که میلگردهای تولیدی داخل کشور در مقایسه با جدول اشتال، کمی اختلاف وزن دارند.
وزن میلگردهای آجدار و ساده کارخانه‌های مختلف و جدول اشتال، در بخش جدول وزنی وبلاگ آیرومارت آورده شده‌ است.

نوسانات نرخ ارز

هنگام خرید مقاطع فولادی اعم از میلگرد ابهر حتما به نرخ دلار و رویدادهای سیاسی روز توجه داشته باشید. بازار آهن آلات در برخورد با این دو مسئله از حساسیت بالایی برخوردار است. به طور مثال در سال جاری شرایط اقتصادی درکنار سایر عوامل سیاسی داخل و خارج از کشور، موجب شد تا شاهد افزایش بی‌رویه نرخ ارز باشیم. به دلیل تاثیرپذیری قیمت امروز میلگرد ابهر از نرخ دلار، این مسئله به افزایش قیمت‌ها منجر شد.

وضعیت بازار آهن

منظور از وضعیت بازار آهن درواقع میزان عرضه و تقاضا، بورس کالا، تصمیمات صاحبان کالا و سایر اتفاقاتی است که در این بازار رخ می‌دهد و تاثیر بسیاری بر نرخ معاملات دارد.

استعلام قیمت روز میلگرد ابهر در بازار

با توجه به نوسانات بازار آهن آلات، بهترین کار این است که پیش از خرید هر محصولی، ابتدا قیمت روز آن را استعلام کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.
قیمت میلگرد ابهر و میلگردهای تولیدی سایر کارخانه‌ها به طور کاملا به‌روز در وبسایت آیرومارت قرار داده می‌شود و شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

دریافت مشاوره فنی پیش از خرید میلگرد

در انتخاب یک محصول، همیشه باید مواردی را در نظر گرفت تا بهترین انتخاب از لحاظ جنس، کیفیت و مقرون به صرفه بودن، صورت گیرد. چرا که ممکن است گاهی یک انتخاب اشتباه، خسارت‌های بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد و هزینه‌های هنگفتی را به پروژه‌های اجرایی تحمیل کند. برای اینکه بهترین انتخاب صورت گیرد و از خسارت‌های احتمالی جلوگیری شود، بهتر است که در هر زمینه‌ای با کارشناسان و متخصصان آن حوزه کاری مشورت کنید.

در زمینه خرید و استعلام قیمت میلگرد ابهر به صورت لحظه‌ای، کارشناسان آیرومارت می‌توانند با دانش کافی و به روز خود، بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنند. این گروه از کارشناسان، با در نظر گرفتن همه فاکتورها، شما را در خرید بهینه و مطلوب راهنمایی می‌کنند، تا محصولی مناسب و با کیفیت برای کارتان را با قیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه، تهیه نمایید.

خدمات آیرومارت در رابطه با انواع میلگرد فولادی

همکاری با آیرومارت این امکان را به شما می‌دهد تا از خدمات جانبی میلگرد نیز بهره‌مند شوید. در واقع خرید مقرون به صرفه در کنار خدماتی نظیر خمکاری، رزوه کاری، سایز کردن و برشکاری، از فعالیت‌های گروه بازرگانی فولاد آیرومارت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۵۳۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.