قیمت میلگرد 14

قیمت میلگرد 14

قیمت میلگرد 14، به واسطه تقاضای بالای آن، خصوصا در صنعت ساختمان‌سازی، بسیار حائز اهمیت است. در تعیین قیمت این سایز از میلگرد، عوامل مختلفی مانند وزن، برند تولیدکننده، آجدار و ساده بودن و وضعیت بازار از نظر میزان عرضه و تقاضا، تاثیرگذارند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا درباره تمامی نکاتی که باید در خرید میلگرد 14 بدانید، کارخانه‌های تولیدکننده این نوع میلگرد در ایران، راه‌های استعلام قیمت روز میلگرد 14 و بسیاری موارد دیگر که به شما کمک می‌کند تا خریدی حرفه‌ای و آگاهانه داشته باشید، صحبت کنیم.


ارزانترین قیمت میلگرد 14

میلگرد ۱۴ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
هیربد
میلگرد ۱۴ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۲۵۰ تومان
کوثر اهواز
میلگرد ۱۴ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد غرب
میلگرد ساده ۱۴ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران
۱۶,۰۱۳ تومان
خلیج فارس
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد 14

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۱۴ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۵۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ساده ۱۴ فولاد افق خلیج فارس شاخه ۶ متری بنگاه تهران ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۶,۰۱۳تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۶۶۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۴۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۵۷۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۴۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۱۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۰۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۰۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۹۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۶۰۰تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۹۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۲۵۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید میلگرد 14

برای خرید میلگرد 14 نیز مانند تمامی سایزها و انواع میلگرد موجود در بازار، که توسط بازرگانی فولاد آیرومارت قابل تامین است، به سه صورت حضوری، تلفنی و آنلاین، می‌توانید اقدام کنید. در خرید حضوری میلگرد از آیرومارت، می‌توانید به نشانی تهران، نلسون ماندلا، تابان غربی، پلاک 36 مراجعه کنید و برای ثبت سفارش تلفنی و همچنین دریافت مشاوره‌های فنی و تخصصی از کارشناسان آیرومارت، کافیست با شماره 45306- 021 تماس بگیرید. کارشناسان ما به بهترین شکل، شما را راهنمایی خواهند کرد.

خرید اینترنتی میلگرد 14

ورود خرید و فروش آهن آلات به فضای اینترنت، موجب شده تا با صرف کمترین زمان و هزینه و با قدرت انتخاب بالا، خریدی بسیار خوب را رقم بزنید. بازرگانی فولاد آیرومارت به عنوان یکی از تامین‌کنندگان معتبر مقاطع فولادی در ایران، در راستای سهولت خرید مشتریان خود، امکان خرید اینترنتی را فراهم نموده است.
برای خرید میلگرد 14 به صورت آنلاین، کافیست به کمک فیلترها کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش را ثبت کنید. البته باید بگوییم که اگر پیش از این، در وبسایت ما ثبت نام نکرده باشید، نیاز است تا با وارد کردن نام و شماره تلفنتان، ثبت نام کنید.

وزن میلگرد 14

قیمت و وزن میلگرد 14، دو عامل جدایی‌ناپذیر از یکدیگر بوده و وزن، تعیین‌کننده قیمت میلگرد 14 در بازار است. اما چطور باید وزن میلگردها را محاسبه نمود؟ چند راه‌حل برای این کار وجود دارد. یکی از مهم‌ترین راه‌ها، استفاده از جدول اشتال میلگرد است که در وبلاگ آیرومارت و در بخش جدول وزنی، می‌توانید به قیمت انواع میلگرد و سایر مقاطع فولادی، دسترسی داشته باشید.
در استفاده از جدول اشتال، باید در نظر داشته باشید که بسیاری از کارخانه‌ها، محصولات خود را براساس استاندارد اشتال تولید نمی‌کنند و ممکن است تفاوت وزنی داشته باشند. همین موضوع در کنار عواملی چون کیفیت تولید و ماده اولیه مورد استفاده، تفاوت قیمتی میلگردهای تولیدی کارخانه‌های مختلف را در سایزهای مشخص، رقم می‌زند.
به عنوان مثال، قیمت میلگرد 14 اهواز با قیمت میلگرد 14 میانه یکی نیست، باوجود اینکه سایز یکسانی دارند.
یکی دیگر از راه‌های حاسبه وزن میلگرد، به صورت دستی است که در تناژهای بالا، کاری دشوار است. بنابراین، تنها راه برای دستیابی به وزن دقیق میلگردها، باسکول کردن است.

راه های استعلام قیمت روز میلگرد 14

روش‌های مختلفی برای استعلام قیمت امروز میلگرد 14 وجود دارد که در کمترین زمان ممکن شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند. یکی از مراجع معتبر قیمت دهی آهن‌آلات، وبسایت آیرومارت است که هر روز، قیمت انواع محصولات فولادی ازجمله میلگرد، پروفیل، لوله، ورق و ….، در آن به‌روزرسانی می‌شود.
علاوه بر وبسایت، قیمت میلگرد 14 شاخه ای و وزنی را می‌توانید از طریق کانال تلگرام آیرومارت نیز استعلام نمایید.

خرید میلگرد 14 به قیمت بورس

تمام چیزی که ما تاکنون در بازار مقاطع فولادی شنیده‌ایم، این است که خرید میلگرد و تیرآهن از بورس کالا، برای همه امکان‌پذیر نیست و محدودیت‌های زیادی برای این کار وجود دارد. مهم‌ترین و بزرگترین محدودیت، داشتن کد بورسی است.
از سوی دیگر، قیمت پایین میلگرد بورسی نسبت به بازار آزاد، افراد را ترغیب به خرید از بورس می‌کند. اما چطور می‌توان از این مزیت بهره برد و میلگرد را با قیمتی ارازن‌تر از بازار خریداری نمود؟
بازرگانی فولاد آیرومارت، صاحب بار میلگرد بورسی است و شما می‌توانید میلگرد را در هر تناژ و سایزی، متناسب با نیازتان، در بهترین قیمت خریداری نمایید. صاحب بار بودن از بورس سبب شده تا آیرومارت بهترین قیمت میلگرد 14 اصفهان و سایر انواع میلگرد بورسی را به مشتریان خود ارائه دهد.

انواع میلگرد 14 موجود در بازار ایران

میلگرد 14 درواقع به میلگردی با سایز (قطر) 14 میلی‌متر اشاره دارد. درحالت کلی، سایزهای مختلف میلگرد، مطابق با استاندارد روسی، در 4 گروه کلی A1 تا A4 تولید می‌شوند. میلگردهای این 4 گروه، در ترکیب شیمیایی، خواص مکانیکی، شکل ظاهری، نوع کاربرد و درنهایت، قیمت، متفاوت‌اند.
استاندارد A1، به میلگرد بدون آج و یا اصطلاحا ساده اشاره دارد درحالیکه میلگردهای A2 تا A4، همگی برآمدگی‌های روی سطح خود دارند که به آن آج گفته می‌شود.
میلگردهای 14 موجود در بازار ایران در هر دو نوع آجدار و ساده قرار می‌گیرند. برای خرید میلگرد آجدار 14، حتما باید به نوع و هندسه آج آن توجه نمایید، چراکه قیمت و خواص میلگرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
میلگرد 14 تحت استاندارد A3، بیشترین تقاضا را در بین سایر انواع این میلگرد در بازار ایران به خود اختصاص داده است. کیفیت و قیمت میلگرد 14 آجدار A3 تولید شده توسط برندهای مختلف، متفاوت است. به همین دلیل، حتما پیش از خریدتان، با افراد باتجربه در بازار مشورت کنید تا بهترین انتخاب را متناسب با نیازتان رقم بزنید.

برترین کارخانه های تولیدکننده میلگرد 14 در ایران

کارخانه‌های بسیاری در سراسر کشور به تولید میلگرد مشغولند که به دلیل تقاضای بالای میلگرد سایز 14 در ایران، تولید آن را در دستور کار خود قرار داده‌اند. برخی از برندهای معروف میلگرد 14 در ایران، شامل ذوب آهن اصفهان، نیشابور، روهینا، زاگرس، میانه، بافق و اهواز می‌شود. قیمت میلگرد 14 در هرکدام از این برندها متفاوت است.
در بین برندهایی که نام بردیم، قیمت میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان بیشتر است اما بقیه برندها، با تفاوت قیمتی بسیار کمی معامله می‌شوند. به همین دلیل، باید باتوجه به عوامل دیگری مانند مسافت، برند مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در این رابطه باید بگوییم که بازرگانی آیرومارت با داشتن انبارهای امانی در سراسر کشور، در هرکجا که باشید، محصول مورد نظر شما را تامین کرده و با کمترین هزینه حمل، دراختیار شما قرار می‌دهد.

خدمات آیرومارت در رابطه با میلگرد

بازرگانی فولاد آیرومارت، علاوه بر فروش میلگرد 14 و سایر سایزهای میلگرد از تمامی برندهای موجود در بازار ایران، فرایندهای ثانویه قابل انجام بر روی آن‌ها را نیز ارائه می‌دهد. برخی از خدمات این مجموعه برای انواع میلگرد شامل موارد زیر می‌شود:

  • سایزکردن و رزوه‌زنی میلگرد
  • خمکاری
  • گالوانیزه کردن و ایجاد پوشش با ضخامت مشخص
  • برشکاری
  • انبارداری

خدماتی که در بالا گفته شد، در بهترین کیفیت و قیمت توسط آیرومارت، قابل انجام است و کیفیت انجام این فرایندها، قیمت نهایی میلگرد را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این خدمات، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

 

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.