قیمت میلگرد ۸

قیمت میلگرد ۸ امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 8 آجدار A3 نورد گرم سمنان 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه فولاد سمنان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 25000 27500
میلگرد 8 آجدار A2 ظفر بناب شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ 25273 27800
میلگرد 8 آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 26182 28800
میلگرد استنلس استیل 304 سایز 8 طول 6 متر قیمت میلگرد كيلوگرم 8 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 213636 235000
میلگرد 8 آجدار A2 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه آریا ذوب ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه آریا ذوب ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه جهان فولاد سیرجان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد 8آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه جهان فولاد سیرجان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد استنلس استیل 321 سایز 8 طول 6 متر قیمت میلگرد كيلوگرم 8 تهران ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 راد همدان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه راد همدان ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 هشترود شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه هشترود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 آناهیتا گیلان شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 آذر فولاد امین شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه آذر فولاد امین ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 نورد گرم سمنان 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه فولاد سمنان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 حسن رود گیلان 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه حسن رود ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 کویر کاشان 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه کویر کاشان ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A3 کویر کاشان 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه کویر کاشان ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز 8 کوثر اهواز قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A3 اهواز کوثر اهواز ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 8 ساده ساختمانی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف 1006 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد کلاف ساده A1 سایز 8 کویر کاشان قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A1 کاشان کویر کاشان ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A2 سایز 8کویر کاشان قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A2 کاشان کویر کاشان ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز 8 کویر کاشان قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A3 کاشان کویر کاشان ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد کلاف آجدار A2 سایز 8 الیگودرز قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف A2 الیگودرز الیگودرز ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 شاهین بناب شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A2 تیکمه داش شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه تیکمه داش ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 8 آجدار A3 تیکمه داش شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه تیکمه داش ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

راهنمای خرید میلگرد ۸؛ نکاتی که پیش از خرید باید بدانید

میلگرد، مقطعی فولادی با سطح دایره‌ای است که به دو صورت کلاف و شاخه‌ای در بازار به فروش می‌رسد. میلگردها بر اساس قطر مقطع، سایزبندی می‌شوند. به طور معمول سایزهای ۸ تا ۳۲ میلگرد، بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد. مصرف بالای میلگرد سایز 8 در ساخت ابزارهایی مثل خاموت، موجب شده تا مشتریان به دنبال استعلام قیمت میلگرد 8 باشند.

اما چه عواملی بر روی قیمت میلگرد۸ اثر می‌گذارند؟ در ادامه به صورت کامل با این عوامل آشنا خواهیم شد. اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از ادامه، سری به صفحه قیمت روز میلگرد بزنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد سایز 8

برای تعیین قیمت هر مقطع فولادی مثل انواع سایز میلگرد، مجوعه‌ای از عوامل، دخیل و اثرگذارند. هر کدام از این عوامل بسته به شرایط روز تغییر می‌کنند. همان‌گونه که در رابطه با قیمت میلگرد 16 نیز گفته شد،قیمت میلگرد هشت نیز سوار بر عوامل متعدد، دچار تغییر و تحول می‌شود.

در ادامه، عوامل موثر بر قیمت میلگرد سایز ۸ بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است این فاکتورها بر روی قیمت سایر انواع میلگرد مثل قیمت میلگرد آجدار هم تاثیرگذارند.

ماده اولیه؛ اولین عامل تعیین قیمت میلگرد۸

برای دست یافتن به قیمت میلگرد۸ شاخه ای در وهله اول باید قیمت شمش را جستجو کنید. چرا که اغلب قیمت میلگرد امروز، بر پایه شمش اولیه تعیین می‌شود. شمش‌سازی مثل میلگرد فرایند تولید مخصوص به خود را دارد. به همین خاطر قیمت شمش به تنهایی به عوامل متعددی وابسته است.

کارخانه‌های نورد میلگرد در تهیه ماده اولیه به دو صورت عمل می‌کنند.

برخی به دلیل توانایی تولید شمش، دغدغه خاصی در این زمینه ندارند. به همین خاطر با در اختیار داشتن تجهیزات، نیازی به خرید شمش فولادی نیست. در مقابل، سایر نوردکاران برای تهیه شمش، با فولادسازان همکاری می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت سایر میلگردهای پرکاربرد به صفحه قیمت میلگرد ساده مراجعه کنید.

هزینه تولید میلگرد سایز ۸ چقدر است؟

قیمت میلگرد سایز ۸ به هزینه تولید وابسته است. نورد کاران اغلب تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده را از طریق واردات تامین می‌کنند. هر چند تولیدکنندگان داخلی نیز در تولید این تجهیزات، تلاش‌های موفقیت آمیزی نیز داشته‌اند.

علاوه‌بر خرید، تمام این قطعات و ماشین‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. همچنین نیروی الکتریکی و یا مواد سوختی مورد نیاز نیز در هزینه تمام شده تولید میلگرد نیز موثر است.

تولید میلگرد ۸ شاخه‌ای تک مرحله‌ای نیست و فرآیندهای مختلفی در مسیر تولید بر روی کالا اعمال می‌شود. پس از نورد، فرایند خنک‌سازی، برشکاری، آج زنی، کنترل کیفی و بسته بندی همگی با استفاده از تجهیزات خاص خود انجام می‌گیرد. بنابراین برای میلگردی که به دست شما می‌رسد، افراد بسیاری زحمت می‌کشند. هزینه تمام این فرایندها در قیمت‌گذاری میلگرد ۸ شاخه‌ ای لحاظ می‌شود. هزینه تولید میلگرد بر روی قیمت سایر میلگردها مثل قیمت میلگرد استیل هم تاثیرگذار است.

حمل و نقل و تاثیر بر قیمت میلگرد ۸ شاخه ای

محل تولید میلگرد ۸ شاخه ای برای خریدار بسیار اهمیت دارد. چرا که هزینه انتقال کالا از محل تولید به محل مصرف بر عهده خریدار است. پراکندگی تولید کنندگان میلگرد، نشان می‎‌دهد که در هر استان کشور باشید، برای خرید با مشکلی مواجه نخواهید بود. البته که برای خرید باید عوامل دیگری مثل کیفیت را لحاظ کنید.

هر چه مسیر انتقال میلگرد راحت‌تر باشد، خریدار، کمتر با مشکل مواجه خواهد شد. از سوی دیگر، مسافت با هزینه انتقال رابطه مستقیمی دارد. هرچه فاصله کمتر باشد، بالطبع هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. برای مشاهده قیمت سایر میلگردها به صفحه قیمت میلگرد کلاف مراجعه کنید.

وزن میلگرد ۸؛ مهم‌ترین پارامتر خرید

وزن، از مهم‌ترین پارامترهای خرید مقاطع فولادی است. در واقع وزن از دو جهت برای خریداران اهمیت دارد. اول اینکه خرید میلگرد براساس وزن انجام می‌گیرد. از طرفی از آنجا که وزن میلگرد بر سازه تاثیر دارد، آگاهی از وزن اهمیت می‌یابد. به عنوان مثال، از آنجایی که وزن میلگرد 16 بالاتر از وزن میلگرد سایز 8 است، قیمت میلگرد 16 نسبت به قیمت روز قیمت میلگرد نمره ۸ بیشتر خواهد بود.

کیفیت تولید میلگرد سایز هشت

هر برند تولید کننده میلگرد، کیفیت مشخصی را برای محصول خود در نظر می‌گیرد. مرغوبیت و کیفیت میلگرد از مجموعه عوامل متعددی نشات می‌گیرد. کیفیت ماده اولیه، دقت در تولید و انجام دقیق آنالیزهای شیمیایی و مکانیکی همگی به تولید یک محصول با کیفیت منجر می‌شوند.

کیفیت آنچنان اهمیت دارد که در شهرت کالا تاثیر به سزایی دارد. هم‌چنین باعث می‌شود تا خریدار شکی در خرید آن محصول نداشته باشد.

توجه به این نکته ضروری است که کیفیت، بدون هزینه ممکن نیست. بنابراین پیش از خرید باید این نکته را در نظر داشته باشید که محصول مرغوب، قیمت میلگرد 8 امروز را تغییر می‌دهد به طوری‌که قیمت غیرمنطقی و یا خیلی پایین نخواهد داشت.

آیرومارت این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از بهترین کارخانه‌های ایران مثل ذوب آهن و میانه، باکیفیت‌ترین میلگردها را تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحات برند آیرومارت مثل قیمت میلگرد میانه امروز در بازار مراجعه کنید.

نرخ دلار و تاثیر بر قیمت هر شاخه میلگرد ۸

هیچ وقت این نکته را فراموش نکنید که خرید و فروش در بازار آهن آلات بدون در نظر گرفتن نرخ دلار ممکن نیست. چرا که ما در تمام فرایندهای تولید مقاطع فولادی مثل میلگرد ۸ شاخه ای، به طور کامل به خودکفایی نرسیده‌ایم. بنابراین در هر بخش، مثل تامین ماده اولیه و یا تجهیزات به واردات وابسته هستیم.

علاوه‌بر آن، فولاد به صورت جهانی نرخ گذاری می‌شود. این مسئله نیز اهمیت نرخ دلار را دوچندان می‌کند. در نتیجه، بازار آهن آلات تحت تاثیر نوسانات دلار دچار تغییر و تحول می‌شود. در نتیجه پیش از استعلام قیمت میلگرد سایز ۸ به نرخ روز دلار توجه کنید.

آشنایی با کاربردهای میلگرد ۸ شاخه ای

کاربرد میلگردها در سازه‌های بتنی، به دلیل استحکام بالایی است که فراهم می‌کند. اغلب میلگردهای سایز بالا در آرماتوربندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. درحالی‌که میلگرد 8 شاخه ای اغلب برای مش فولادی و تولید خاموت کاربرد دارد. در ادامه با کاربرد این میلگرد بیش‌تر آشنا خواهید شد. برای آشنایی با

کاربردهای سایر میلگردها می‌توانید به صفحه هر میلگرد مثل قیمت میلگرد کلاف در سایت آیرومارت مراجعه کنید.

میلگرد سایز ۸ و مش فولادی

از جمله کاربردهای مهم میلگرد مذکور، تولید مش فولادی است. ساختار شبکه‌ای که از در هم تنیدن تار و پود تولید می‌گردد، تحت عنوان مش فولادی شناخته می‌شود. مش‌ها کاربردهای متنوعی دارند. برای جداسازی ذرات کوچک از مش‌ با ابعاد کوچک استفاده می‌شود. هرچه ابعاد مش بزرگ‌تر شود، ذرات بزرگ‌تری از آن عبور می‌کند.

اجرای فرایند شاتکریت، از جمله محل‌های مصرف مش فولادی است. در این فرایند، پیش از بتن پاشی، اسکلت‌سازی به کمک مش فولادی اجرا می‌شود. سپس با افزودن بتن به مش فولادی ساخته شده با میلگرد شاخه‌ای، استحکام مطلوبی ایجاد می‌شود.

میلگرد سایز ۸ و خاموت

میلگردها به دو صورت طولی و یا عرضی در ساختمان سازی به کار می‌روند. میلگردهای عرضی که عمود بر میلگردهای طولی قرار می‌گیرند، با نام خاموت شناخته می‌شوند. در واقع خاموت به میلگرد خم کاری شده گفته می‌شود. این مقاطع عرضی با محکم نگه داشتن تیر و ستون، استحکام سازه را ارتقا می‌دهند.

میلگرد 8 شاخه ای به عنوان پرمصرف‌ترین مقطع در خاموت سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خاموت‌های ساخته شده با میلگرد ۸ براساس شکل ظاهری، به دو دسته باز و بسته تقسیم بندی می‌شوند. علاوه‌بر این دسته بندی، هر خاموت نام مخصوصی دارد که با آن نام در بازار معروف است. در این خصوص می‌توان به ادکا، خرک، رکابی، سنجاقک، راستا یا سیتکا اشاره کرد.

استانداردهای میلگرد آجدار

تولید میلگرد شاخه ای براساس استانداردهای مختلفی صورت می‌گیرد. اما استانداردی که اغلب تولید کنندگان نسبت به استفاده از آن تمایل دارند، استاندارد روسی است. مطابق با این استاندارد، میلگردها در ۴ گروه A1، A2،A3 و A4 تولید می‌شوند.

میلگرد ساده و بدون آج با نماد A1 به فروش می‌رسد. میلگردهای A2 تا A4 همگی از انواع میلگرد آجدار به شمار می‌روند. هر یک از میلگردهای آجدار و ساده، کاربرد مخصوصی دارند. بودن و یا نبودن آج بر روی میلگرد به انجام فرایند آج زنی وابسته است.

قیمت میلگرد 8 شاخه ای، بسته به استاندارد تولید متفاوت است. در آیرومارت می‌توانید بهترین میلگردها را در سایزهای مختلف از بهترین برندها مثل ذوب آهن خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم به صفحه قیمت میلگرد روز اصفهان مراجعه کنید.

بسته بندی میلگرد ۸

بسته‌بندی‌ کردن انواع میلگرد، با عنوان بندیل‌کردن شناخته می‌شود. در هر بندیل، تعداد مشخصی از میلگرد هشت شاخه‌ای کنار هم قرار گرفته و با تسمه‌های فولادی یا پلاستیکی محکم می‌شود. به هر بندیل، پلاکی محتوی اطلاعات میلگردها نصب می‌شود. قیمت میلگرد سایز 8 بندیل نیز از وبسایت آیرومارت قابل استعلام است. علاوه بر استعلام سایز و قیمت میلگرد۸ می‌توانید قیمت هر کیلو میلگرد 12 و سایر میلگردها را مشاهده کنید.

استعلام قیمت و خرید میلگرد 8 در آیرومارت

در همین صفحه می‌توانید جدول و نمودار قیمت میلگرد سایز 8 را مشاهده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. بازرگانی آیرومارت با سال‌های حضور درخشان در صنعت فولاد انتخاب اول خریداران است. شما می‌توانید علاوه بر استعلام قیمت مقاطع مختلف فولادی، نسبت به ثبت سفارش به صورت حضوری، تلفنی یا آنلاین اقدام کنید. همکاران ما پاسخگوی تمامی سوالات، ابهامات و دغدغه‌های شما هستند. شماره تلفن 02145306 پل ارتباطی شما با آیرومارت است.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. سپیده شاهوردی
  آذر ۱۳, ۱۴۰۱ ۱۶:۴۸
  سلام مرسی از اطلاعات کامل و خوبی که دادین. فک کنم برای خرید میلگرد دونستن این اطلاعات واقعا نیاز هست.
  1. آیرومارت
   آذر ۱۴, ۱۴۰۱ ۱۳:۴۶
   سلام. خوشحالیم که اطلاعات مذکور برای شما مفید بودند.
 2. میثم ابراهیمی
  دی ۲۲, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۸
  سلام میلگرد ۸ آجدار موجود دارین؟
  1. آیرومارت
   دی ۲۳, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۲
   سلام. اوقات شما بخیر. بله.. برای خرید میلگرد ۸ آجدار برندهای مختلف می‌تونید از طریق سایت و یا شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ سفارش خودتون رو ثبت بفرمایید.
 3. نامداری
  اسفند ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۶:۰۷
  سایز ۸ میلگرد برای خاموت بندی استفاده داره ؟
  1. آیرومارت
   اسفند ۱۱, ۱۴۰۱ ۱۰:۰۱
   سلام. وقت شما بخیر. بله، میلگرد ۸ از جمله مقاطعی هست که در ساخت انواع خاموت کاربرد داره.
1 میلگرد 8 کدام کارخانه‌ها از آیرومارت قابل خریداری است؟

شما می‌توانید میلگرد 8 آجدار فایکو، آریا ذوب، بافق یزد، جهان فولاد سیرجان، سیادن ابهر و دیگر برندها را از بازرگانی آیرومارت خریداری نمایید.

2 چگونه می‌توان قیمت میلگرد 8 آجدار را استعلام گرفت؟

جهت استعلام قیمت میلگرد 8 کارخانه‌های مختلف، می‌توانید با انتخاب سایز از صفحه قیمت در وبسایت آیرومارت از قیمت آن‌ها مطلع شوید. همچنین امکان استعلام قیمت به صورت تلفنی نیز وجود دارد.

3 از چه راه‌هایی می‌توان میلگرد 8 سفارش داد؟

شما می‌توانید به صورت حضوری و یا تلفنی، بار میلگرد 8 مورد نیاز خود را خریداری کنید. همچنین، امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی و از طریق سایت آیرومارت نیز وجود دارد.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.