قیمت میلگرد 8

قیمت میلگرد 8

میلگرد ۸ شاخه‌ ای برای ساخت خاموت و مش‌های فولادی به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین قیمت این میلگرد در ساخت و سازهای این چنینی اهمیت دارد. میلگرد، مقطعی فولادی با سطح دایره‌ای است که به دو صورت کلاف و شاخه‌ای در بازار به فروش می‌رسد.

میلگردها بر اساس قطر مقطع، سایزبندی می‌شوند. به طور معمول سایزهای ۸ تا ۳۲ میلگرد، بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد. مصرف بالای این مقطع در ساخت ابزارهایی مثل خاموت، موجب شده تا مشتریان به دنبال استعلام قیمت میلگرد سایز 8 باشند.


ارزانترین قیمت میلگرد 8

میلگرد ۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد سیرجان
میلگرد ۸آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد سیرجان
میلگرد ۸ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
فایکو
میلگرد ۸ آجدار A2 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه 
تماس
آریا ذوب
میلگرد ۸ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
آریا ذوب
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد 8

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۸ آجدار A3 آریا ذوب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۸ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۴,۵۸۰تومان
میلگرد ۸ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۸آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۸ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۹۹۰تومان
میلگرد ۸ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

پیش از اینکه نسبت به خرید هر نوع مقطع فولادی اقدام کنید، به یک مجموعه اطلاعاتی نیاز دارید. در این جا به طور خاص، مهم‌ترین مسئله برای خریدار آگاهی از عوامل موثر بر قیمت میلگرد 8 است. قیمت میلگرد که به خاطر نوسانات بازار دچار تغییر می‌شود، می‌تواند بر هزینه‌های ساخت و ساز اثر بگذارد. این اثر به اندازه‌ای است که می‌تواند سرنوشت یک پروژه را نیز تغییر دهد.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد سایز ۸

برای تعیین قیمت هر مقطع فولادی مثل انواع سایز میلگرد، مجوعه‌ای از عوامل، دخیل و اثرگذارند. هر کدام از این عوامل بسته به شرایط روز تغییر می‌کنند. همانگونه که در رابطه با قیمت میلگرد 16 نیز گفته شد، قیمت میلگرد 8نیز سوار بر عوامل متعدد، دچار تغییر و تحول می‌شود. در ادامه، عوامل موثر بر قیمت میلگرد سایز ۸ بررسی خواهد شد.

ماده اولیه تاثیر گذار بر قیمت میلگرد ۸

برای دست یافتن به قیمت میلگرد۸ شاخه ای در وهله اول باید قیمت شمش را جستجو کنید. چرا که اغلب قیمت میلگرد امروز، بر پایه شمش اولیه تعیین می‌شود. شمش سازی مثل میلگرد فرایند تولید مخصوص به خود را دارد. به همین خاطر قیمت شمش به تنهایی به عوامل متعددی وابسته است.
کارخانه‌های نورد میلگرد در تهیه ماده اولیه به دو صورت عمل می‌کنند. برخی به دلیل توانایی تولید شمش، دغدغه خاصی در این زمینه ندارند. به همین خاطر با در اختیار داشتن تجهیزات، نیازی به خرید شمش فولادی نیست. در مقابل، سایر نوردکاران برای تهیه شمش، با فولادسازان همکاری می‌کنند.

هزینه تولید میلگرد سایز ۸

قیمت میلگرد سایز ۸ به هزینه تولید وابسته است. نورد کاران اغلب تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده را از طریق واردات تامین می‌کنند. هر چند تولیدکنندگان داخلی نیز در تولید این تجهیزات، تلاش‌های موفقیت آمیزی نیز داشته‌اند. علاوه‌بر خرید، تمام این قطعات و ماشین‌ها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. همچنین نیروی الکتریکی و یا مواد سوختی مورد نیاز نیز در هزینه تمام شده تولید میلگرد نیز موثر است.
تولید میلگرد ۸ شاخه‌ای تک مرحله‌ای نیست و فرآیندهای مختلفی در مسیر تولید بر روی کالا اعمال می‌شود. پس از نورد، فرایند خنک‌سازی، برشکاری، آج زنی، کنترل کیفی و بسته بندی همگی با استفاده از تجهیزات خاص خود انجام می‌گیرد. بنابراین برای میلگردی که به دست شما می‌رسد، افراد بسیاری زحمت می‌کشند. هزینه تمام این فرایندها در قیمت‌گذاری میلگرد ۸ شاخه‌ ای لحاظ می‌شود.

حمل و نقل و تاثیر بر قیمت میلگرد ۸ شاخه ای

محل تولید میلگرد ۸ شاخه ای برای خریدار بسیار اهمیت دارد. چرا که هزینه انتقال کالا از محل تولید به محل مصرف بر عهده خریدار است. پراکندگی تولید کنندگان میلگرد، نشان می‎‌دهد که در هر استان کشور باشید، برای خرید با مشکلی مواجه نخواهید بود. البته که برای خرید باید عوامل دیگری مثل کیفیت را لحاظ کنید.
هر چه مسیر انتقال میلگرد راحت‌تر باشد، خریدار، کمتر با مشکل مواجه خواهد شد. از سوی دیگر، مسافت با هزینه انتقال رابطه مستقیمی دارد. هرچه فاصله کمتر باشد، بالطبع هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

وزن میلگرد ۸

وزن، از مهم‌ترین پارامترهای خرید مقاطع فولادی است. در واقع وزن از دو جهت برای خریداران اهمیت دارد. اول اینکه خرید میلگرد براساس وزن انجام می‌گیرد. از طرفی از آنجا که وزن میلگرد بر سازه تاثیر دارد، آگاهی از وزن اهمیت می‌یابد. به عنوان مثال، از آنجایی که وزن میلگرد 16 بالاتر از وزن میلگرد سایز 8 است، قیمت میلگرد 16، نسبت به قیمت روز میلگرد سایز 8 بیشتر خواهد بود.

کیفیت میلگرد سایز هشت

هر برند تولید کننده میلگرد، کیفیت مشخصی را برای محصول خود در نظر می‌گیرد. مرغوبیت و کیفیت میلگرد از مجموعه عوامل متعددی نشات می‌گیرد. کیفیت ماده اولیه، دقت در تولید و انجام دقیق آنالیزهای شیمیایی و مکانیکی همگی به تولید یک محصول با کیفیت منجر می‌شوند.
کیفیت آنچنان اهمیت دارد که در شهرت کالا تاثیر به سزایی دارد. هم‌چنین باعث می‌شود تا خریدار شکی در خرید آن محصول نداشته باشد.
توجه به این نکته ضروری است که کیفیت، بدون هزینه ممکن نیست. بنابراین پیش از خرید باید این نکته را در نظر داشته باشید که محصول مرغوب، قیمت میلگرد 8 امروز را تغییر می‌دهد به طوری‌که قیمت غیر منطقی و یا خیلی پایین نخواهد داشت.

نرخ دلار و تاثیر بر قیمت میلگرد سایز ۸ شاخه ای

هیچ وقت این نکته را فراموش نکنید که خرید و فروش در بازار آهن آلات بدون در نظر گرفتن نرخ دلار ممکن نیست. چرا که ما در تمام فرایندهای تولید مقاطع فولادی مثل میلگرد ۸ شاخه ای، به طور کامل به خودکفایی نرسیده‌ایم. بنابراین در هر بخش، مثل تامین ماده اولیه و یا تجهیزات به واردات وابسته هستیم.
علاوه‌بر آن، فولاد به صورت جهانی نرخ گذاری می‌شود. این مسئله نیز اهمیت نرخ دلار را دوچندان می‌کند. در نتیجه، بازار آهن آلات تحت تاثیر نوسانات دلار دچار تغییر و تحول می‌شود. در نتیجه پیش از استعلام قیمت میلگرد سایز ۸ به نرخ روز دلار توجه کنید.

استانداردهای میلگرد آجدار

تولید میلگرد شاخه ای براساس استانداردهای مختلفی صورت می‌گیرد. اما استانداردی که اغلب تولید کنندگان نسبت به استفاده از آن تمایل دارند، استاندارد روسی است. مطابق با این استاندارد، میلگردها در ۴ گروه A1، A2،A3 و A4 تولید می‌شوند.
میلگرد ساده و بدون آج با نماد A1 به فروش می‌رسد. میلگردهای A2 تا A4 همگی از انواع میلگرد آجدار به شمار می‌روند. هر یک از میلگردهای آجدار و ساده، کاربرد مخصوصی دارند. بودن و یا نبودن آج بر روی میلگرد به انجام فرایند آج زنی وابسته است. قیمت میلگرد 8 شاخه ای، بسته به استاندارد تولید متفاوت است.

جدول وزن میلگرد سایز ۸

همان‌طور که پیش از این بحث شد، وزن برای میلگرد اهمیت دارد. یک مهندس آلمانی با تهیه جدولی با نام جدول اشتال و یا جدول وزن، کمک شایانی به جامعه مهندسی کرد.
شما با آگاهی از سایز و طول میلگرد می‌توانید وزن میلگرد را پیدا کنید. با کمک جدول وزن میلگرد می‌توان از وزن میلگرد هشت مطلع شد و با کمک وزن، قیمت یک شاخه میلگرد سایز 8 را محاسبه کرد.

قیمت میلگرد سایز ۸ بناب

کارخانه‌های مختلفی در داخل کشور در زمینه تولید سایزهای مختلف میلگرد شاخه ای فعالیت دارند. کیفیت و مرغوبیت محصول، موجب شده تا نام این برندها بر سر زبان‌ها بیفتد.
میلگرد میانه، تیکمه داش، راد همدان و بناب را می‌توان از بهترین تولیدکنندگان ایران دانست. میلگرد بناب یکی از معروفترین تولید کنندگان میلگرد شاخه ای به شمار می‌رود. به طوری‌که قیمت میلگرد بناب ۸ یکی از سوالاتی است که مشتریان همواره از کارشناسان ما پرس و جو می‌کنند.

روش تولید میلگرد هشت شاخه ای

برای تولید میلگرد شاخه ای، در قدم اول باید نسبت به تهیه ماده اولیه اقدام کرد. انواع شمش با گریدهای مختلف فولادی در تولید میلگرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بازار آهن آلات، شمش اولیه با شکل مقطع مختلف به فروش می‌رسد. هرچند که برخی از تولید کنندگان، توانایی تولید شمش را در اختیار دارند و به این ترتیب نیازی به خرید ماده اولیه ندارند.
کوره‌هایی برای گرم کردن شمش در ابتدای خط تولید قرارمی‌گیرد. پس از اینکه شمش‌ها متناسب با ابعاد کوره برش داده شدند، به داخل کوره هدایت می‌شوند. پس از رسیدن دمای ماده اولیه به دمایی در حدود ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد، از کوره خارج می‌گردد. این کار با هدف افزایش انعطاف‌پذیری فولاد انجام می‌گیرد.
ضخامت شمش گداخته در هر مرحله از نورد، کاهش می‌یابد. این کار تا زمانی که سایز میلگرد به ۸ میلی‌متر برسد، ادامه پیدا می‌کند. پس از خروج میلگرد از خط نورد، در مجاورت هوا و یا عبور از تونل پاشش آب، خنک می‌شود.
ميلگرد 8 شاخه ای را معمولا به طول‌های ۶ و ۱۲ متری برش می‌دهند. هرچند در صورتی‌که به طول‌های دیگری نیاز دارید، می‌توانید تولید کننده را مطلع کنید. توجه کنید که برای آجدار کردن میلگرد، از دستگاه مخصوص آج زنی استفاده می‌شود. در صورتی که میلگرد ۸ شاخه ای ساده به این فرایند احتیاجی ندارد.
پس از کنترل کیفی میلگردهای تولیدی و انجام آزمایش‌های مکانیکی، معمولا نماد تولیدکننده بر روی مقطع حک می‌گردد. به طور مثال، میلگرد بناب با نماد ZN CT که بر روی میلگرد حک شده، شناخته می‌شود.

بسته بندی میلگرد ۸

بسته بندی کردن انواع میلگرد، با عنوان بندیل کردن شناخته می‌شود. در هر بندیل، تعداد مشخصی از میلگرد هشت شاخه ای کنار هم قرار گرفته و با تسمه‌های فولادی یا پلاستیکی محکم می‌گردد. به هر بندیل، پلاکی محتوی اطلاعات میلگردها نصب می‌شود. قیمت میلگرد سایز 8 بندیل نیز از وبسایت آیرومارت قابل استعلام است.

کاربرد میلگرد ۸ شاخه ای

کاربرد میلگردها در سازه‌های بتنی، به دلیل استحکام بالایی است که فراهم می‌کند. اغلب میلگردهای سایز بالا در آرماتوربندی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالیکه میلگرد 8 شاخه ای اغلب برای مش فولادی و تولید خاموت کاربرد دارد. در ادامه با کاربرد این میلگرد بیشتر آشنا خواهید شد.

میلگرد سایز ۸ و مش فولادی

از جمله کاربردهای مهم میلگرد مذکور، تولید مش فولادی است. ساختار شبکه‌ای که از در هم تنیدن تار و پود تولید می‌گردد، تحت عنوان مش فولادی شناخته می‌شود. مش‌ها کاربردهای متنوعی دارند. برای جداسازی ذرات کوچک از مش‌ با ابعاد کوچک استفاده می‌شود. هرچه ابعاد مش بزرگ‌تر شود، ذرات بزرگتری از آن عبور می‌کند.
اجرای فرایند شاتکریت، از جمله محل‌های مصرف مش فولادی است. در این فرایند، پیش از بتن پاشی، اسکلت‌سازی به کمک مش فولادی اجرا می‌شود. سپس با افزودن بتن به مش فولادی ساخته شده با میلگرد شاخه ای، استحکام مطلوبی ایجاد می‌شود.

میلگرد سایز ۸ و خاموت

میلگردها به دو صورت طولی و یا عرضی در ساختمان سازی به کار می‌روند. میلگردهای عرضی که عمود بر میلگردهای طولی قرار می‌گیرند، با نام خاموت شناخته می‌شوند. در واقع خاموت به میلگرد خم کاری شده گفته می‌شود. این مقاطع عرضی با محکم نگه داشتن تیر و ستون، استحکام سازه را ارتقا می‌دهند. میلگرد 8 شاخه ای به عنوان پرمصرف‌ترین مقطع در خاموت سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
خاموت‌های ساخته شده با میلگرد ۸ براساس شکل ظاهری، به دو دسته باز و بسته تقسیم بندی می‌شوند. علاوه‌بر این دسته بندی، هر خاموت نام مخصوصی دارد که با آن نام در بازار شهرت دارد. در این میان می‌توان به ادکا، خرک، رکابی، سنجاقک، راستا یا سیتکا اشاره کرد.

استعلام قیمت میلگرد ۸ شاخه ای از آیرومارت

همان‌طور که حتما متوجه شده‌اید، بی تجربگی در معاملات بازار آهن می‌تواند برای شما یک معامله زیان‌آور را به دنبال داشته باشد. به همین خاطر، راهنمایی و مشورت با افراد فعال و با سابقه در این حوزه بسیار حائز اهمیت است.
پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) همواره آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما است. همچنین شما با مراجعه روزانه به وبسایت این مجموعه می‌توانید از قیمت روز تمام مقاطع فولادی، از جمله قیمت میلگرد مطلع شوید.
توانایی تامین تمام مقاطع مورد نیاز شما در کنار ارائه خدمات جانبی از مهم‌ترین مزیت‌های انتخاب بازرگانی فولاد آیرومارت است. رزوه کاری، خمکاری، گالوانیزه کردن و برشکاری مثال‌های از خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می‌شود.
برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره گیری ۴۵۳۰۶-۰۲۱ با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.