قیمت میلگرد 12

قیمت میلگرد 12

قیمت میلگرد 12، به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین سایزهای میلگرد، اهمیت بالایی دارد. این میلگرد یکی از مصالح مهم در ساختمان سازی و آرماتوربندی بتن است. علت بالا بودن کاربرد این نوع میلگرد، افزایش مقاومت بتن در برابر نیروهای کششی آن است. با توجه به به کارگیری بالای میلگردها به ویژه سایز 12 در ساختمان سازی، قیمت روز میلگرد 12 بر هزینه‌های پروژه اثرگذار است. در این مقاله، علل نوسان داشتن قیمت میلگرد و سایر نکات مربوط به این نوع میلگرد را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با آیرومارت همراه باشید.


ارزانترین قیمت میلگرد 12

میلگرد ۱۲ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
هیربد
میلگرد۱۲آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
فایکو
میلگرد ۱۲ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد غرب
میلگرد ۱۲ آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
جهان فولاد سیرجان
میلگرد ۱۲ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
تماس
ذوب آهن اصفهان
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد 12

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۱۲ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد۱۲آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 جهان فولاد غرب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ساده ۱۲ فولاد متین شاخه ۶ متری بنگاه تهران ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۶,۰۱۳تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۹۸۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۵۸۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۴,۷۵۵تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A2 بردسیر کرمان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۵۳۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۶۲۵تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۵۳۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۳۵۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۴,۰۳۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۶۲۵تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۰۰۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۴۰تومان

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

مشخصات و ویژگی‌های میلگرد 12

میلگرد 12، از مقاطع فولادی پرکاربرد در ساختمان سازی به شمار می‌رود که به صورت ساده و آجدار توسط کارخانه‌های مختلفی سراسر کشور تولید می‌شود. این نوع میلگرد حدود 10 تا 11 کیلوگرم وزن دارد و نوع آجدار آن عمدتا در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. وزن میلگرد 12 را می‌توان با استفاده از جدول وزن میلگرد مشخص کرد. برخی میلگردها را تنها می‌توان در سایزهای مشخص تولید کرد. به عنوان مثال، معمولا نمی‌توان میلگرد 16 A2 را از بازار خریداری کرد، در حالی که میلگرد 12 در استانداردهای مختلف از A1 تا A4 تولید می‌شود.

میلگرد A1 سایز 12 ساده، نوع نرم این میلگرد محسوب می‌شود. میلگرد 12 a2 نیمه ساخت، نوع A3 سخت و گربد a4 از انواع میلگرد پر مقاومت به شمار می‌رود. هر یک از انواع میلگرد آجدار 12، آج مخصوص به خود را دارند و بنابراین کاربردهای آن‌ها متفاوت خواهد بود. قیمت روز میلگرد 12 وابسته به گرید متفاوت است. به طوری که قیمت میلگرد 12 A2 با آج مارپیچ با میلگرد A3 که آج جناقی دارد، متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد 12

بازار خرید میلگرد و مقاطع فولادی مختلف در اندازه‌های متنوع، نوسانات بسیاری دارد. عوامل متعددی این بازار را تحت تاثیر قرار داده و آن را از ثبات خارج می‌کنند. بدین ترتیب، همواره پیش از خرید استعلام قیمت میلگرد الزامی است. در ادامه، در خصوص عوامل موثر بر قیمت میلگرد 12 به طور خاص بحث و گفتگو خواهیم کرد.

عرضه و تقاضا و اثر آن بر قیمت میلگرد سایز 12

عرضه و تقاضا در هر بازاری، یکی از عوامل بسیار مهم موثر بر قیمت است. با افزایش عرضه و کاهش تقاضا در بازار، قیمت میلگرد 12 کاهش می‌یابد. علت این امر، عدم استقبال از کالای موجود در بازار است. برعکس این شرایط، در وضعیت افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت‌ها در بازار افزایش می‌یابند. تغییرات فصلی موثر بر قیمت میلگرد امروز را می‌توان ناشی از عرضه و تقاضا دانست. هر چه به روزهای سرد سال نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت میلگرد به دلیل کاهش تقاضا، کاهش می‌یابد. چرا که ساختمان سازی در این روزها با کاهش شدید روبرو است.

نرخ ارز و دلار و تاثیر آن بر فولاد

با افزایش نرخ دلار، واردات و صادرات دستخوش تغییر می‌شوند. علت این امر، وابستگی قیمت‌ها به نرخ دلار است. در این شرایط، قیمت مقاطع فولادی از جمله قیمت میلگرد 12 امروز تحت تاثیر قرار می‌گیرند. دلار نه تنها مستقیما قیمت مقاطع فولادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه با اثرگذاری بر قیمت مواد اولیه وارداتی موجب افزایش قیمت خواهد شد.

نرخ مواد اولیه

از عوامل مهم در بازارهای جهانی فولاد و بازار ایران، قیمت سنگ آهن به عنوان ماده اولیه خام، قیمت قراضه، مواد اولیه عناصر نیکل، کروم، کک و … را می‌توان برشمرد. هر چه دسترسی به این مواد و واردات آن‌ها سخت‌تر باشد، قیمت میلگرد رشد بیشتری خواهد داشت.

برند تولیدکننده میلگرد 12

در سراسر کشور، کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید انواع میلگرد فعالیت دارند. ماده اولیه ورودی به کارخانه، تجهیزات تولیدی در آن و فرایندهای کنترل کیفیت صورت گرفته بر هر یک، بر قیمت میلگرد یک برند خاص تاثیر خواهد گذاشت. واضح است، برای خرید بهترین میلگردها با بالاترین کیفیت، باید هزینه بالاتری پرداخت کنید.

استاندارد تولید میلگرد

در ایران، انواع میلگرد بر اساس استاندارد روسی در چهار نوع مختلف میلگرد A1، میلگرد A2، A3 و A4 تولید می‌شوند. این مقاطع، ترکیب شیمیایی، سطح و اندازه‌های متفاوتی با یکدیگر دارند. نوع A1 سطحی صاف و بدون آج دارد. در حالی که نوع میلگرد A3 و A2 به عنوان پرکاربرد ترین انواع میلگرد آجدار و همچنین میلگرد A4 آج دارند. شکل آج در هر یک متفاوت است. میلگرد A2 نسبت به تمامی انواع کاربرد بالاتری به ویژه در ساختمان سازی و آرماتوربندی دارد. میلگرد 12 در انواع استانداردهای میلگرد تولید و روانه بازار می‌شود. سایز و شکل آج بر قیمت میلگرد 12 اثرگذار است.

هزینه حمل و نقل و قیمت سوخت

از جمله مواردی که نمی‌توان نادیده گرفت، قیمت سوخت و هزینه‌های حمل و نقل است. مسلما افراد ترجیح می‌دهند از نزدیک‌ترین مراکز به خود خرید کنند تا هزینه‌های باربری سنگینی متحمل نشوند. در این شرایط، سفارش مقاطع فولادی از یک بازرگانی معتبر که در سراسر کشور انبار دارد می‌تواند بسیاری از این مشکلات را رفع کند. بازرگانی فولاد آیرومارت این امکان را دارد که از انبارهای امانی سراسر کشور، بار را برای شما ارسال نماید. همچنین این شرکت قادر است بار را مستقیما از درب کارخانه برای شما بفرستد.

خرید میلگرد 12

یکی از مسائل مهم حین خرید مقاطع فولادی، یافتن یک مرکز بازرگانی معتبر است. با توجه به شرایط کنونی، شرایط خرید و پرداخت در کنار کیفیت اهمیت دو چندان یافته است. شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت از جمله شرکت‌های فعال در حوزه فولاد است. این مجموعه امکان استعلام قیمت میلگرد 12 و 14 و دیگر سایزها را برای مصرف‌کننده فراهم می‌آورد. قصد خرید میلگرد هر برندی را دارید نگران نباشید، آیرومارت این امکان را به شما می‌دهد که قیمت میلگرد بناب، اصفهان و … را به راحتی استعلام بگیرید. خدمات بارگیری و ارسال کالا، انبارداری مدرن، برش، خمکاری، جوشکاری و … به مشتری کمک می‌کند تا با خیالی آسوده پروژه خود را پیش برد. جهت کسی اطلاعات بیشتر، از طریق 02145306 با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.