فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد ۱۲

قیمت میلگرد ۱۲

قیمت میلگرد ۱۲ به عنوان یکی از میلگردهای پرکاربرد در ساختمان سازی برای آرماتوربندی و ساخت خاموت، از سوی بسیاری از مشتریان استعلام گرفته می‌شود. میلگرد 12 به دلیل مقاومت در برابر نیروهای کششی و پراستفاده‌بودن، مستقیماً بر روی قیمت تمام شده ساختمان اثرگذار است. در این صفحه می‌توانید قیمت هر شاخه میلگرد ۱۲ را مشاهده کرده و سفارش خرید خود را ثبت کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد ۱۲ امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۲,۵۷۰
۲۴,۶۰۱
میلگرد ۱۲ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۲,۱۷۰
۲۴,۱۶۵
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بافق یزد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه بافق یزد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۲,۹۳۰
۲۴,۹۹۴
میلگرد ۱۲ آجدار A3 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه جهان فولاد سیرجان ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
۲۲,۲۹۵
۲۴,۳۰۲
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۴,۶۷۰
۲۶,۸۹۰
میلگرد ۱۲ آجدار A2 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A2 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۱,۹۲۰
۲۳,۸۹۳
میلگرد ساده ۱۲ فولاد متین شاخه ۶ متری بنگاه تهران قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه 6 متری A1 بنگاه تهران فولاد متین ۱۴۰۲/۰۷/۰۸
۲۵,۷۸۰
۲۸,۱۰۰
میلگرد ۱۲ آجدار A3 آذر فولاد امین شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه آذر فولاد امین ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 اروند شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه اروند ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 بردسیر کرمان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A2 کارخانه بردسیر کرمان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه بردسیر کرمان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 پرشین فولاد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه پرشین فولاد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 جهان فولاد سیرجان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A2 کارخانه جهان فولاد سیرجان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه حسن رود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 درپاد تبریز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 راد همدان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه راد همدان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 زاگرس شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه زاگرس ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 سیادن ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه سیادن ابهر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد۱۲آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 نورد گرم سمنان ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه فولاد سمنان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲آجدار A3 کوثر اهواز شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه کوثر اهواز ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه کویر کاشان ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 کیان فولاد ابهر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A2 کارخانه کیان فولاد ابهر ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 نیشابور شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه نیشابور ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 هشترود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه هشترود ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 هیربد شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم شاخه A3 کارخانه هیربد ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
کارخانجات تولیدکننده میلگرد 12
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید میلگرد 12

میلگرد 12، از مقاطع فولادی پرکاربرد در ساختمان سازی به شمار می‌رود که به صورت ساده و آجدار توسط کارخانه‌های مختلفی سراسر کشور تولید می‌شود. این نوع میلگرد حدود 10 تا 11 کیلوگرم وزن دارد و نوع آجدار آن عمدتا در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت میلگرد ۱۲، در خرید مصالح ساختمانی اهمیت دارد. میلگرد ۱۲ گرید A2 از جمله میلگردهایی است که در ساخت خاموت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وزن میلگرد ۱۲ را می‌توان با استفاده از جدول وزن میلگرد مشخص کرد. برخی میلگردها را تنها می‌توان در سایزهای مشخص تولید کرد. به عنوان مثال، معمولا نمی‌توان میلگرد 16 A2 را از بازار خریداری کرد، در حالی که میلگرد ۱۲ در استانداردهای مختلف از A1 تا A4 تولید می‌شود.

میلگرد A1 سایز 12 ساده، نوع نرم این میلگرد محسوب می‌شود. میلگرد 12 گرید A2 نیمه سخت، نوع A3 سخت و گرید A4 از انواع میلگرد پر مقاومت به شمار می‌رود. هر یک از انواع میلگرد آجدار 12، آج مخصوص به خود را دارند و بنابراین کاربردهای آن‌ها متفاوت خواهد بود.

قیمت روز میلگرد 12 وابسته به گرید متفاوت است. به طوری که قیمت میلگرد 12 گرید A2 با آج مارپیچ با میلگرد A3 که آج جناقی دارد، متفاوت است.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد ۱۲

بازار خرید میلگرد و مقاطع فولادی مختلف در اندازه‌های متنوع، نوسانات بسیاری دارد. عوامل متعددی این بازار را تحت تاثیر قرار داده و آن را از ثبات خارج می‌کنند. بدین ترتیب، همواره پیش از خرید استعلام قیمت میلگرد ۱۲ الزامی است. در ادامه، در خصوص عوامل موثر بر قیمت میلگرد ۱۲ به طور خاص بحث و گفتگو خواهیم کرد.

عرضه و تقاضا؛ مهم‌ترین عامل تعیین قیمت هر کیلو میلگرد 12

عرضه و تقاضا در هر بازاری، یکی از عوامل بسیار مهم موثر بر قیمت است. با افزایش عرضه و کاهش تقاضا در بازار، قیمت میلگرد ۱۲ کاهش می‌یابد. علت این امر، عدم استقبال از کالای موجود در بازار است. برعکس این شرایط، در وضعیت افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت‌ها در بازار افزایش می‌یابند.

تغییرات فصلی موثر بر قیمت میلگرد امروز را می‌توان ناشی از عرضه و تقاضا دانست. معمولا هرچه به روزهای سرد سال نزدیک‌تر می‌شویم، قیمت میلگرد ۱۲ به دلیل کاهش تقاضا، کاهش می‌یابد. چرا که ساختمان‌سازی در این روزها با کاهش روبرو است.

نرخ ارز و دلار و تاثیر آن قیمت میلگرد ۱۲

با افزایش نرخ دلار، واردات و صادرات دستخوش تغییر می‌شوند. علت این امر، وابستگی قیمت‌ها به نرخ دلار است. در این شرایط، قیمت مقاطع فولادی از جمله قیمت میلگرد 12 امروز تحت تاثیر قرار می‌گیرند. دلار نه تنها مستقیما قیمت مقاطع فولادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه با اثرگذاری بر قیمت مواد اولیه وارداتی موجب افزایش قیمت میلگرد ۱۲ خواهد شد.

می‌توان قیمت دلار را مهم‌ترین عامل تعیین قیمت انواع میلگرد مثل قیمت میلگرد ۸ و سایر میلگردهای پرمصرف بازار دانست.

نرخ مواد اولیه؛ عامل موثر در افزایش و کاهش قیمت

از عوامل مهم در بازارهای جهانی فولاد و بازار ایران، قیمت سنگ آهن به عنوان ماده اولیه خام، قیمت قراضه، مواد اولیه عناصر نیکل، کروم، کک و … را می‌توان برشمرد.

هر چه دسترسی به این مواد و واردات آن‌ها سخت‌تر باشد، قیمت میلگرد رشد بیشتری خواهد داشت. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت سایر میلگردهای پرکاربرد آیرومارت به صفحه قیمت میلگرد ۱۴ مراجعه کنید.

برند تولیدکننده؛ هزینه بیش‌تر برای خرید میلگرد ۱۲ از باکیفیت‌ترین‌ها

در سراسر کشور، کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید انواع میلگرد فعالیت دارند. ماده اولیه ورودی به کارخانه، تجهیزات تولیدی در آن و فرایندهای کنترل کیفیت صورت گرفته بر هر یک، بر قیمت میلگرد یک برند خاص تاثیر خواهد گذاشت. واضح است، برای خرید بهترین میلگردها با بالاترین کیفیت، باید هزینه بالاتری پرداخت کنید.

برای مثال قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و به ویژه قیمت میلگرد ۱۲ اصفهان به دلیل کیفیت بسیار بالا و برند مطرح در سطح کشور، بالاتر از سایر کارخانه‌ها است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید میلگرد کارخانه‌های مختلف را با هم مقایسه کرده و سپس بار میلگرد خود را سفارش دهید. در آیرومارت امکان استعلام قیمت میلگرد میانه امروز در بازار و سایر برندهای مطرح به سادگی فراهم شده است.

استاندارد تولید میلگرد

در ایران، انواع میلگرد بر اساس استاندارد روسی در چهار نوع مختلف میلگرد A1، میلگرد A3، A2 و A4 تولید می‌شوند. این مقاطع، ترکیب شیمیایی، سطح و اندازه‌های متفاوتی با یکدیگر دارند. نوع A1 سطحی صاف و بدون آج دارد.

درحالی‌که نوع میلگرد A3 و A2 به عنوان پرکاربردترین انواع میلگرد آجدار و میلگرد A4 نیز نوع دیگری از انواع آجدار است. شکل آج در هر یک متفاوت است.

میلگرد A2 و A3 بیشترین کاربرد را به‌ویژه در ساختمان سازی و آرماتوربندی دارد. میلگرد 12 در انواع استانداردهای میلگرد تولید و روانه بازار می‌شود. سایز و شکل آج بر قیمت میلگرد ۱۲ اثرگذار است. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره میلگرد آجدار به صفحه قیمت میلگرد آجدار مراجعه کنید.

وزن میلگرد ۱۲، موثر بر قیمت

اگر جدول قیمت میلگرد ۱۲ را بررسی نمایید، متوجه خواهید شد که قیمت هر کیلو میلگرد ۱۲ با توجه به برند آن مشخص شده است. برای محاسبه قیمت هر شاخه، باید وزن آن را در قیمت هر کیلو ضرب کرد. بنابراین اطلاع از وزن، می‌توانید موثر باشد. وزن میلگرد ۱۲ برخی برندهای تولیدکننده این کالا، در جدول زیر آمده است:

جدول وزن میلگرد ۱۲ بر اساس برند
کارخانه کیلوگرم
ذوب‌آهن‌اصفهان 10/656
کویر کاشان 11
اهواز 10/5
سیر‎جان 10-10/5
شاهین بناب 10/19-10/54
حسن رود 10
ظفر بناب 10/2
آذر ‎فولاد امین 10/13
امیر‎کبیر خزر 10/7-11/1
آریان فولاد 10
کاوه تیکمه داش 10/152
شمس تهران 9/5-10
آناهیتا 9.8
بافق یزد 10/7
راد همدان 9/5

بنابراین بخشی از تفاوت قیمت میلگرد ۱۲ انواع برندها را می‌توان به تفاوت در وزن آن‌ها ربط داد. قیمت‌ میلگرد کرمان، قیمت میلگرد اصفهان و انواع برندهای مختلف در گریدهای گوناگون را می‌توانید از جدول ابتدای صفحه استعلام بگیرید.

هزینه حمل و نقل و قیمت سوخت؛ عامل موثر بر قیمت هر شاخه میلگرد ۱۲

از جمله مواردی که نمی‌توان نادیده گرفت، قیمت سوخت و هزینه‌های حمل و نقل است. مسلماً افراد ترجیح می‌دهند از نزدیک‌ترین مراکز به خود خرید کنند تا هزینه‌های باربری سنگینی متحمل نشوند. در این شرایط، سفارش مقاطع فولادی از یک بازرگانی معتبر که در سراسر کشور انبار دارد می‌تواند بسیاری از این مشکلات را رفع کند.

بازرگانی فولاد آیرومارت این امکان را دارد که از انبارهای امانی سراسر کشور، بار را برای شما ارسال نماید. همچنین این شرکت قادر است بار را مستقیما از درب کارخانه برای شما بفرستد. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره میلگردهای پرکاربرد ساختمانی به صفحه قیمت میلگرد ۱۶ امروز مراجعه کنید.

استعلام قیمت میلگرد ۱۲ و خرید در آیرومارت

پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت از جمله شرکت‌های فعال در حوزه فولاد است. این مجموعه امکان استعلام قیمت میلگرد ۱۲ و 14 و دیگر سایزها را برای مصرف‌کننده فراهم می‌آورد. قصد خرید میلگرد هر برندی را دارید نگران نباشید، آیرومارت این امکان را به شما می‌دهد که قیمت میلگرد بناب، اصفهان و … را به راحتی استعلام بگیرید. در همین صفحه به صورت آنلاین و از طریق تماس تلفنی می‌توانید نسبت به استعلام قیمت هر کیلو میلگرد 12 اقدام کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

خدمات بارگیری و ارسال کالا، انبارداری مدرن، برش، خمکاری، جوشکاری و … به مشتری کمک می‌کند تا با خیالی آسوده پروژه خود را پیش برد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، از طریق 02145306 با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان ما در آیرومارت به شما در خصوص خرید میلگرد متناسب با نیاز شما مشاوره خواهند داد.

وزن میلگرد، کارخانه تولیدکننده و عوامل بیرون چون نوسانات بازار، نرخ دلار، قیمت مواد اولیه و ... بر قیمت میلگرد 12 اثر می‌گدارند.

امکان تامین کالای کارخانه‌های ذوب آهن، فایکو، امیرکبیر، بافق یزد، ابرکوه، جهان فولاد و ... از سوی آیرومارت وجود دارد.

نظرات کاربران

  1. afshin shahani ۱۳ آذر ۱۴۰۱

   سلام، به نظرتون قیمت میلگرد پایین میاد؟؟؟؟ من میخوام خرید کنم اما قیمتا روز به روز تغییر میکنه. البته سایت شما قیمتاش از جاهای دیگه پایین تره.

   • آیرومارت ۱۴ آذر ۱۴۰۱

    سلام. ما در تلاشیم تا انواع کالا رو به مناسب‌ترین قیمت به شما عرضه کنیم. به طور کلی و در طولانی مدت، قیمت میلگرد رو افزایشی پیش‌بینی می‌کنیم.

  2. سیاوش ۲۲ دی ۱۴۰۱

   سلام. قیمت میلگرد اهواز و اصفهان با هم فرق داره؟ تفاوتشون تو چیه؟

   • آیرومارت ۲۳ دی ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. قیمت میلگرد برندهای مختلف با توجه به برند، سایز تولیدی، کیفیت محصول و عرضه و تقاضا در بازار و همچنین هزینه‌های حمل و نقل تغییر می‌کنه.

  3. مقدمی ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

   سلام وقت بخیر قیمت سایت به روزه ؟ برای سال آینده پیش بینی دارین ؟