قیمت روز میلگرد اصفهان

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 25 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 23364 25700
میلگرد 28 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 24091 26500
میلگرد 22 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 24273 26700
میلگرد 14 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 24364 26800
میلگرد 16 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 24364 26800
میلگرد 32 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 24727 27200
میلگرد ساده ۵٫۵  ذوب آهن  کلاف    انبار اصفهان قیمت میلگرد كيلوگرم 5.5 کلاف A1 انبار اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 25273 27800
میلگرد 12 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 26545 29200
میلگرد 18 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 انبار پیشرو ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 انبار پیشرو ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 5.5 ساده کششی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 5.5 کلاف 1008 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 5.5 ساده ساختمانی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 5.5 کلاف 1006 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 6.5 ساده کششی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 6.5 کلاف 1008 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 6.5 ساده ساختمانی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 6.5 کلاف 1006 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس
میلگرد کلاف 8 ساده ساختمانی ذوب آهن قیمت میلگرد كيلوگرم 8 کلاف 1006 اصفهان ذوب آهن اصفهان ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

ذوب آهن اصفهان؛ نماد فولادسازی ایران

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، از معروف‌ترین و مهم‌ترین واحدهای تولیدی کشور است. اگرچه اولین تلاش‌ها برای راه‌اندازی این واحد صنعتی به دوره قاجار می‌رسد اما، ذوب آهن اصفهان در سال ۱۳۴۴، طی یک پروتکل و طرح توسعه ملی آغاز به کار کرد.

ذوب‌آهن اصفهان حاصل پروتکلی بین دولت ایران و شوروی سابق بود و به موجب آن، شوروری برای ایجاد کارخانه دست به کار شد. در طول زمان ذوب آهن اصفهان به یکی از مظاهر فولادسازی کشور تبدیل شده و توانسته محصولات متنوعی را به بازار عرضه کند.

محصولات ذوب آهن به قدری باکیفیت و پرکاربرد است که صاحبان صنایع مختلف روزانه بارها و بارها عباراتی مثل قیمت میلگرد اصفهان 14 و قیمت میلگرد 16 اصفهان را جستجو می‌کنند. در یک کلام قیمت میلگرد امروز با کیفیت، با نام پرآوازه ذوب آهن اصفهان پیونده خورده است.

 راهنمای خرید میلگرد اصفهان

برای خرید میلگرد اصفهان می‌توانید با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید. همکاران ما با دریافت اطلاعات از شما و نوع کاربرد میلگرد، بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می‌کنند.

سپس پیش فاکتور صادر شده و شما می‌توانید پس از پرداخت هزینه، بار میلگرد خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

پس از دریافت میلگرد و جهت اطمینان از صحت بار تحویل داده شده، می‌توانید فاکتور ارائه شده را با بار تطبیق دهید. همچنین میلگردها شناسنامه دارند و باید این اطلاعات با فاکتور همخوانی داشته باشد.

از طرف دیگر روی بدنه میلگرد با یک علامت اختصاری، کارخانه سازنده مشخص شده است. علامت اختصاری میلگرد ذوب آهن اصفهان عبارت ESCO است.

قیمت میلگرد اصفهان چطور تعیین می‌شود؟

قیمت میلگرد اصفهان با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد. محصولاتی که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود، به دو صورت بسته بندی شده با طول مشخص و سایز یکسان یا به صورت کلاف ارائه می‌گردند.

هر بندیل میلگرد اصفهان حداقل ۲ پلاک حاوی مشخصات محصول از جمله شماره ذوب، سایز، طول، زمان تولید و … دارد.

تغییرات قیمت هر مقطع فولادی، به‌خصوص میلگرد اصفهان، مساله‌ای دور از انتظار نیست. برخی گریدها و سایزها به طور خاص، کاربرد بیشتری دارند.

میلگردهای a3، 12، 14، 16 و 18 از پراستفاده‌ترین میلگردهای ذوب آهن اصفهان به شمار می‌روند. به‌همین‌دلیل قیمت میلگرد a3 اصفهان، قیمت میلگرد اصفهان ۱۸، 16، 14 و 12 معمولاً بالاتر است و برای خریداران اهمیت بیشتری دارد.

بازار فولاد، مانند بازار بسیاری مقاطع فولادی، به طور دائم در حال تغییر است و نوسانات بسیاری دارد. ناپایداری بازار و تغییرات قیمت مقاطع فولادی علل مختلفی دارد. با آگاهی از این علل، می‌توان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که خرید در بهترین زمان ممکن انجام شود.

با توجه به کاربرد بسیار بالای میلگرد در حوزه‌های مختلف و اهمیت این مقطع، بازار میلگرد همواره داغ است. نوسانات آن نیز بیشتر به چشم می‌آید. از طرفی، قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه، با توجه به این‌که برندی بسیار معروف و محبوب است، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

میلگرد ذوب آهن اصفهان نیز از دیگر مقاطع، مجزا نیست و تحت تاثیر عواملی مشابه قرار می‌گیرد. به‌طور کلی می‌توان آن را متاثر از عوامل خارجی و داخلی دانست.

·         اخبار و شرایط داخلی و اثرگذاری بر قیمت روز میلگرد اصفهان

بعضی مواقع یک خبر از کشور تولیدکننده مقطع فولادی مثل چین و تولیدات مقاطع فولادی در آن یا یک ابرقدرت اقتصادی و هیجانات داخلی آن کشور، کل بازار داخلی ما و محصولات فولادی مثل قیمت میلگرد ذوب آهن به روز را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

نقش عوامل داخلی نیز قابل چشم‌پوشی نیست. نیاز بازار، تغییرات صنعت، تامین مواد اولیه، هزینه‌‌های حمل و نقل، فصل و زمان و جنگ‌های اقتصادی، کلیه حالاتی است که می‌توان متصور شد.

·         نرخ ارز و دلار عامل مهم قیمت میلگرد امروز اصفهان

نرخ ارز و نوسانات آن، از چندین جهت می‌توانند قیمت مقاطع فولادی را تحت تاثیر قرار دهند. با افزایش نرخ دلار، ارزش پول ملی کاهش یافته و احتمال افزایش قیمت در بازارها بالا می‌رود. از سوی دیگر، برخی مواد اولیه از طریق واردات تامین می‌شوند.

با بالا رفتن قیمت دلار، هزینه‌های واردات و کالای وارداتی، رشد خواهد داشت. در کنار این موارد، با افزایش قیمت دلار، ترس از رشد بیشتر، برخی افراد را وادار به خرید می‌کند. در این شرایط، تقاضا افزایش یافته و عرضه کاهش می‌یابد که در این شرایط نیز افزایش قیمت میلگرد روز اصفهان را شاهد خواهید بود.

·         تاثیر بازار بورس کالا بر قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

بازار بورس، یکی از عوامل غیرقابل چشم پوشی است. میلگرد، ابتدا در بورس کالا عرضه و قیمت‌گذاری می‌شود. خرید از بورس کالا با محدودیت‌های بسیاری همراه است و چندان ساده نیست. مقاطع در بازار آزاد بر مبنای مقاطع بازار بورس قیمت‌گذاری می‌شوند و قیمتی بالاتر از نرخ پایه دارند.

با این وجود، بازرگانی آیرومارت با علم به این موضوع، برای رفاه مشتریان، قیمت میلگرد اصفهان امروز و سایر برندها را مطابق با قیمت پایه اعلام می‌کند. جهت اطمینان می‌توانید قیمت‌های عرضه شده را با قیمت بورس مقایسه کنید. برای استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن به روز، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما در آیرومارت تماس حاصل فرمایید.

·        هزینه‌های ارسال بار؛ عامل غیرمستقیم افزایش قیمت میلگرد ذوب آهن

هزینه‌های ارسال بار از محل انبار یا کارخانه ذوب آهن به محل مصرف‌کننده، هزینه‌ای دربردارد. این هزینه، به میزان سفارش مشتری، مقصد و مسافت و همچنین نوع کالا و حساسیت‌های آن وابسته است. از سوی دیگر، قیمت سوخت نیز بر هزینه‌های ارسال بار و هزینه نهایی سفارش تاثیر خواهد گذاشت.

·         عرضه و تقاضا؛ مهم‌ترین عامل تعیین نرخ میلگرد اصفهان

بازار آزاد یا همان عرضه و تقاضا بین مشتری و خریدار قطعا یکی از عوامل موثر بر قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان است. عرضه و تقاضا خود تحت تاثیر شرایط است. به عنوان مثال، با فرا رسیدن فصل سرما، کمتر کسی به فکر ساخت و ساز می‌افتد. علت این امر محدودیت فعالیت در سرما است.
یا در ابتدای شیوع بیماری کرونا، جو روانی گسترش ویروس و کاهش مصرف مقاطع فولادی در کل جهان و در این جا کشور ما، سطح تولیدات در صنعت را کاهش داد و موجب تضعیف آن شد.
کشور چین را به‌عنوان عمده تامین‌کننده مواد خام مورد نیاز صنعت سایر کشورهای جهان می‌توان دانست و همه‌گیری ویروس کرونا، به‌شدت صادرات چین را محدود نموده و اثر سوء روی آن داشته‌است.
با افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان افزایش می‌یابد. برعکس این موضوع نیز صحیح است. البته شایان ذکر است، این مساله برای قیمت دیگر برندها چون قیمت میلگرد بناب نیز صدق می‌کند.

·         صادرات میلگرد اصفهان و تاثیر آن بر قیمت

در صورتی که بخشی از میلگرد اصفهان به خارج از کشور صادر شود، موجودی آن در داخل کشور کاهش یافته و در نتیجه با کاهش عرضه، قیمت میلگرد در اصفهان رشد خواهد داشت.

چرا میلگرد اصفهان محبوب است؟

محبوبت میلگرد ذوب آهن اصفهان را می‌تواند در 3 عامل یعنی تنوع محصول، کیفیت بالا و امکان ردیابی محصول خلاصه کرد.

1.      تنوع بالا؛ میلگردهای مختلف برای کاربردهای متفاوت

میلگرد اصفهان انواع مختلفی دارد. میلگردها به دو دسته آجدار و ساده تقسیم می‌‌شوند. میلگردهای ساده، سطحی یکدست و میلگردهای آجدار، برآمدگی‌هایی دارند. هر کدام از این میلگردها کاربردهای گوناگونی دارند و در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند. شما می‌توانید قیمت انواع میلگرد اصفهان را در آیرومارت مشاهده کنید.

میلگردهای ساده یا بدون آج را با نام A1 در صنعت می‌شناسند و آن‌ها را در دسته میلگردهای نرم قرار می‌دهند. میلگردهای آجدار A2 ،A3 و A4 در بازار وجود دارند که تنش جاری و گسیختگی آن‌ها نسبت به میلگردهای ساده بیشتر است.

وجود آج در این میلگردها به منظور درگیر کردن فولاد در بتن است. برای این کار، آج در میلگرد به صورت مارپیچ و با عمقی استاندارد ایجاد می‌شود تا بتواند سطح درگیری میلگرد و بتن را افزایش دهد و اتصالات محکم‌تری را ایجاد کند.

برای آشنایی بیشتر با میلگردهای پرکاربرد پیشنهاد می‌کنیم به صفحه قیمت میلگرد آجدار و قیمت میلگرد ساده مراجعه کنید.

پیش از خرید میلگرد اصفهان، ابتدا نیاز خود را بدانید و با توجه به آن برای خرید محصولات اقدام کنید. چرا که ممکن است سازه شما به میلگرد ساده نیاز داشته باشد اما سفارش‌تان میلگرد آجدار باشد. بسته به اینکه شما به کدام نوع از میلگرد نیاز دارید، می‌توانید از محصولات ذوب آهن اصفهان بهره‌مند گردید.
محدوده سایز تولید میلگرد اصفهان از ۵/۵ تا ۳۲ میلی‌متر است. میلگردهای ساده عموما از سایز ۳۲ میلی‌متر و بالاتر از آن تولید می‌شوند.

2.      ذوب آهن اصفهان؛ با کیفیت‌ترین میلگرد ایران

براساس نظرات متخصصان می‌توانیم محصولات ذوب آهن اصفهان از جمله میلگردهای این شرکت را در بین با کیفیت‌ترین محصولات فولادی کشور طبقه‌بندی کنیم. محصولات ذوب آهن اصفهان به‌قدری با کیفیت است که بخش عمده‌ای از آن به سایر کشورها صادر شده و این کارخانه در سطح منطقه و جهانی هم شناخته شده است.

3.      امکان ردیابی کامل محصول؛ اطمینان بالای خریداران میلگرد ذوب آهن اصفهان

به علاوه، به همراه تمامی محصولات، گواهینامه فنی شامل کلیه مشخصات فنی از جمله سایز محصول، خواص مکانیکی، ترکیب شیمیایی، شماره ذوب، تاییدیه کنترل کیفی و … هم ارائه می‌شود.
در نتیجه امکان ردیابی کامل محصول وجود دارد و کیفیت محصولات این کمپانی را بیش از پیش تایید می‌کند. کیفیت بالای این کالا، بر تقاضا و قیمت میلگرد به روز اصفهان اثرگذار است.

آیرومارت نماینده شما برای خرید میلگرد اصفهان

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت امکان خرید آهن و محصولات صنعت فولادسازی کشور از برترین شرکت‌های تولیدکننده داخلی را فراهم کرده است.

شما می‌توانید از هر کجای ایران که هستید ضمن استعلام قیمت روز میلگرد اصفهان، سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید و بار میلگرد ذوب آهن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. ما کیفیت محصولات ارسالی و خدمات آیرومارت را به صورت کامل تضمین می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت سفارش می‌توانید با شماره تلفن 02145306 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)

  1. علیرضا
    آبان ۱۱, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۴
    اگه بخایم بخریم بندیل میلگردو باز میکنید؟
  2. سعیدی
    اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۳ ۲۲:۲۹
    سلام روز بخیر وزن هر شاخه میلگرد میشه بگید چطور محاسبه میشه و منظور از سایز میلگرد چی هست قیمت میلگرد رو هم بگید ممنون
1 باربری میلگرد ذوب آهن جزو خدمات آیرومارت محسوب می‌شود؟

بله. مجموعه آیرومارت بار میلگرد سفارش داده‌شده را از درب کارخانه، به محل تخلیه بارگیری و ارسال می‌کند.

2 آیا قیمت میلگرد ذوب اصفهان در وبسایت آیرومارت، به روز است؟

بله، کارشناسان ما در آیرومارت قیمت میلگرد اصفهان و دیگر برندها را روزانه آپدیت می‌کنند.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.