قیمت میلگرد اصفهان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد اصفهان

اصفهان، انتهای اتوبان ذوب آهن

قیمت میلگرد اصفهان به دلیل مرغوبیت، کیفیت و فروش بالا، همیشه برای مشتریان این مقطع جذاب بوده‌است. این مقطع را می‌توان مهم‌ترین محصول کارخانه ذوب آهن دانست که نقش موثر بر بازار آهن آلات ایران دارد. قیمت میلگرد اصفهان همچنین به دلیل صادرات به کشورهای همسایه نیز می‌تواند اهمیت پیدا کند.

امروزه، میلگرد انواع مختلفی دارد و کارخانه‌های گوناگونی برای ساخت و تولید آن در تلاش‌اند. این تنوع در محصول مذکور، به هندسه ظاهری سطح، ابعاد، طول و سطح مقطع، ترکیب شیمیایی آلیاژ و خواص فیزیکی و مکانیکی متناظر با آن برمی‌گردد.


ارزانترین قیمت میلگرد اصفهان

میلگرد ۱۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۴,۷۵۵ تومان
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۶۶۰ تومان
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ۳۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۴۷۵ تومان
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ۲۸ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه
۱۳,۴۷۵ تومان
ذوب آهن اصفهان
میلگرد ساده ۵٫۵  ذوب آهن  کلاف    انبار اصفهان
۱۶,۰۱۳ تومان
ذوب آهن اصفهان
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد اصفهان

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت نمودار
میلگرد ۱۸ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۳۲ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۳۰ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۲۰ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۷۵۵تومان
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۱۰ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A4 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ تماس
میلگرد ساده ۵٫۵  ذوب آهن  کلاف    انبار اصفهان ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۶,۰۱۳تومان
میلگرد ۲۸ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۳۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۴۷۵تومان
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۳,۶۶۰تومان
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ذوب آهن اصفهان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۱۴,۷۵۵تومان

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

عوامل موثر بر قیمت میلگرد اصفهان

تغییرات قیمت هر مقطع فولادی، به‌خصوص میلگرد اصفهان، مساله‌ای دور از انتظار نیست. برخی گریدها و سایزها به طور خاص، کاربرد بیشتری دارند. به طور مثال، قیمت میلگرد a3 اصفهان و یا قیمت میلگرد اصفهان ۱۸، 16، 14 و 12 اهمیت بیشتری دارد.
بازار فولاد، مانند بازار بسیاری مقاطع فولادی، به طور دائم در حال تغییر است و نوسانات بسیاری دارد. ناپایداری بازار و تغییرات قیمت مقاطع فولادی علل مختلفی دارد. با آگاهی از این علل، می‌توان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که خرید در بهترین زمان ممکن انجام شود.
با توجه به کاربرد بسیار بالای میلگرد در حوزه‌های مختلف و اهمیت این مقطع، بازار میلگرد همواره داغ است. نوسانات آن نیز بیشتر به چشم می‌آید. از طرفی، قیمت میلگرد اصفهان، با توجه به این‌که برندی بسیار معروف و محبوب است، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.
میلگرد ذوب آهن اصفهان نیز از دیگر مقاطع، مجزا نیست و تحت تاثیر عواملی مشابه قرار می‌گیرد. به‌طور کلی می‌توان آن را متاثر از عوامل خارجی و داخلی دانست.

اخبار و شرایط داخلی و اثرگذاری بر قیمت میلگرد اصفهان

بعضی مواقع یک خبر از کشور تولیدکننده مقطع فولادی مثل چین و تولیدات مقاطع فولادی در آن یا یک ابرقدرت اقتصادی و هیجانات داخلی آن کشور، کل بازار داخلی ما و محصولات فولادی مثل قیمت میلگرد اصفهان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
نقش عوامل داخلی نیز قابل چشم‌پوشی نیست. نیاز بازار، تغییرات صنعت، تامین مواد اولیه، هزینه‌‌های حمل و نقل، فصل و زمان و جنگ‌های اقتصادی، کلیه حالاتی است که می‌توان متصور شد.

نرخ ارز و دلار

نرخ ارز و نوسانات آن، از چندین جهت می‌توانند قیمت مقاطع فولادی را تحت تاثیر قرار دهند. با افزایش نرخ دلار، ارزش پول ملی کاهش یافته و احتمال افزایش قیمت در بازارها بالا می‌رود. از سوی دیگر، برخی مواد اولیه از طریق واردات تامین می‌شوند. با بالا رفتن قیمت دلار، هزینه‌های واردات و کالای وارداتی، رشد خواهد داشت. در کنار این موارد، با افزایش قیمت دلار، ترس از رشد بیشتر، برخی افراد را وادار به خرید می‌کند. در این شرایط، تقاضا افزایش و عرضه کاهش می‌یابد که در این شرایط نیز افزایش قیمت میلگرد اصفهان را شاهد خواهید بود.

تاثیر بازار بورس کالا بر قیمت میلگرد اصفهان

بازار بورس، یکی از عوامل غیرقابل چشم پوشی است. میلگرد، ابتدا در بورس کالا عرضه و قیمت‌گذاری می‌شود. خرید از بورس کالا با محدودیت‌های بسیاری همراه است و چندان ساده نیست. مقاطع در بازار آزاد بر مبنای مقاطع بازار بورس قیمت‌گذاری می‌شوند و قیمتی بالاتر از نرخ پایه دارند. با این وجود، بازرگانی آیرومارت با علم به این موضوع، برای رفاه مشتریان، قیمت میلگرد اصفهان و سایر برندها را مطابق با قیمت پایه اعلام می‌کند. جهت اطمینان می‌توانید قیمت‌های عرضه شده را با قیمت بورس مقایسه کنید. برای استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن به روز، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما در آیرومارت تماس حاصل فرمایید.

هزینه‌های ارسال بار

هزینه‌های ارسال بار از محل انبار یا کارخانه ذوب آهن به محل مصرف‌کننده، هزینه‌ای دربردارد. این هزینه، به میزان سفارش مشتری، مقصد و مسافت و همچنین نوع کالا و حساسیت‌های آن وابسته است. از سوی دیگر، قیمت سوخت نیز بر هزینه‌های ارسال بار و هزینه نهایی سفارش تاثیر خواهد گذاشت.

نوع کالای ذوب آهن اصفهان

میلگرد اصفهان انواع مختلفی دارد. وابسته به نوع کالای مورد سفارش، قیمت آن متفاوت خواهد بود. میلگردها به دو دسته آجدار و ساده تقسیم می‌‌شوند. میلگردهای ساده، سطحی یکدست و میلگرد های آجدار، برآمدگی‌هایی دارند. هر کدام از این میلگردها کاربردهای گوناگونی دارند و در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند. میلگردهای ساده یا بدون آج را با نامA1 در صنعت می‌شناسند و آن‌ها را در دسته میلگردهای نرم قرار می‌دهند. میلگردهای آجدار A2، A3 و A4 در بازار وجود دارند که تنش جاری و گسیختگی آن‌ها نسبت به میلگردهای ساده بیشتر است. بنابراین، تفاوت در استاندارد، می‌تواند به تفاوت قیمت میلگرد اصفهان نیز منجر شود.
انواع میلگرد اصفهان در موارد بسیاری استفاده دارند. وجود آج در این میلگردها به منظور درگیر کردن فولاد در بتن است. برای این کار، آج در میلگرد به صورت مارپیچ و با عمقی استاندارد ایجاد می‌شود تا بتواند سطح درگیری میلگرد و بتن را افزایش دهد و اتصالات محکم‌تری را ایجاد کند. پیش از خرید میلگرد اصفهان، ابتدا نیاز خود را بدانید و با توجه به آن برای خرید محصولات اقدام کنید. چرا که ممکن است سازه شما به میلگرد ساده نیاز داشته باشد اما سفارش‌تان میلگرد آجدار باشد. بسته به اینکه نیاز شما کدام نوع از میلگرد باشد، می‌توانید از محصولات ذوب آهن اصفهان بهره‌مند گردید.
رنج سایز تولید میلگرد از ۵/۵ تا ۳۲ میلی‌متر است. میلگردهای ساده عموما از سایز ۳۲ میلی‌متر و بالاتر از آن تولید می‌شود. قیمت میلگرد 14 اصفهان به عنوان یکی از پرکاربردترین سایزهای میلگرد و دیگر انواع، از سایت آیرومارت قابل استعلام است.

کیفیت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد اصفهان با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد. محصولاتی که در کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود، به دو صورت بسته بندی شده با طول مشخص و سایز یکسان یا به صورت کلاف ارائه می‌گردند. هر بندیل میلگرد اصفهان حداقل ۲ پلاک حاوی مشخصات محصول از جمله شماره ذوب، سایز، طول، زمان تولید و … دارد. به علاوه، به همراه تمامی محصولات، گواهینامه فنی شامل کلیه مشخصات فنی از جمله سایز محصول، خواص مکانیکی، ترکیب شیمیایی، شماره ذوب، تاییدیه کنترل کیفی و … هم ارائه می‌شود. در نتیجه امکان ردیابی کامل محصول وجود دارد و کیفیت محصولات این کمپانی را بیش از پیش تایید می‌کند. کیفیت بالای این کالا، بر تقاضا و قیمت میلگرد اصفهان اثرگذار است.

عرضه و تقاضا

بازار آزاد یا همان عرضه و تقاضا بین مشتری و خریدار قطعا یکی از عوامل موثر بر قیمت میلگرد اصفهان است. عرضه و تقاضا خود تحت تاثیر شرایط است. به عنوان مثال، با فرا رسیدن فصل سرما، کمتر کسی به فکر ساخت و ساز می‌افتد. علت این امر محدودیت فعالیت در سرما است. یا در ابتدای شیوع بیماری کرونا، جو روانی گسترش ویروس و کاهش مصرف مقاطع فولادی در کل جهان و در این جا کشور ما، سطح تولیدات در صنعت را کاهش داد و موجب تضعیف آن شد. کشور چین را به‌عنوان عمده تامین‌کننده مواد خام مورد نیاز صنعت سایر کشورهای جهان می‌توان دانست و همه‌گیری ویروس کرونا، به‌شدت صادرات چین را محدود نموده و اثر سو روی آن داشته‌است.
با افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان افزایش می‌یابد. برعکس این موضوع نیز صحیح است. البته شایان ذکر است، این مساله برای قیمت دیگر برندها چون قیمت میلگرد بناب نیز صدق می‌کند.

صادرات میلگرد اصفهان و تاثیر آن بر قیمت

در صورتی که بخشی از میلگرد اصفهان به خارج از کشور صادر شود، موجودی آن در داخل کشور کاهش یافته و در نتیجه با کاهش عرضه، قیمت میلگرد اصفهان رشد خواهد داشت.

تاریخچه کارخانه ذوب آهن اصفهان

پیش از آنکه درباره قیمت میلگرد اصفهان صحبت شود، بهتر است با کارخانه ذوب آهن آشنا شوید. شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، از معروف‌ترین و مهم‌ترین واحدهای تولیدی کشور است. اگرچه اولین تلاش‌ها برای راه‌اندازی این واحد صنعتی به دوره قاجار می‌رسد اما، ذوب آهن اصفهان در سال ۱۳۴۴، طی یک پروتکل و طرح توسعه ملی آغاز به کار کرد. این پروتکل بین دولت ایران و شوروی سابق بود و به موجب آن، شوروری برای ایجاد کارخانه دست به کار شد.

به علت تشابه اسمی، کارخانه ذوب آهن اصفهان را با کارخانه فولاد مبارکه اصفهان اشتباه نگیرید. ذوب آهن اصفهان را با محصولات خاصش بخاطر بسپارید و قیمت میلگرد اصفهان 14 به عنوان یکی از محصولات پرمتقاضی و پرکاربرد جویا شوید. هدف اصلی و اولیه از احداث کارخانه‌ ذوب آهن اصفهان، تولید ریل برای توسعه طرح راه‌اندازی راه آهن بود. اما با گذر زمان و گسترش واحدهای تولیدی زیرمجموعه این ابرکارخانه، تولیدات مجموعه از نظر حجم و تنوع افزایش یافت. میلگرد یکی از شناخته‌شده‌ترین این محصولات است و قیمت میلگرد اصفهان امروز و یا حتی برخی از سایزهای خاص چون قیمت میلگرد ۱۶ اصفهان، پرسش همیشگی مشتریان باشد. برای انجام خریدی مطمئن و تامین مصالح فولادی ساختمانی خود، قیمت میلگرد اصفهان به روز را از ما بخواهید.

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان از آیرومارت

مجموعه فولاد آیرومارت، یکی از مراکز فروش میلگرد اصفهان است که با تکیه بر اعتبار و تجربه خود، انواع میلگرد را با بالاترین و کیفیت عرضه می‌دارد. این مجموعه در طرح‌های استثنایی، این کالا را عرضه می‌کند. به طوری که قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه به مشتری تحویل دهد.
این مجموعه امکان استعلام قیمت به صورت آنلاین و از طریق وبسایت را فراهم آورده است. همچنین مصرف‌کننده می‌تواند با شماره تلفن 02145306 با کارشناسان فروش آیرومارت در تماس باشند و از این طریق سفارش خود را ثبت کند.

راهنمای خرید آنلاین

بستگی به نوع ماشین و تعداد و محل بارگیری و محل تخلیه و مسافت دارد. اما به‌طور کلی کمترین هزینه تریلر برای جابجایی بار از انباری به انبار مجاور در حدود 300 هزار تومان است.

ما نماینده شما برای خرید از کارخانه هستیم و شما با اطمینان خاطر بدون نیاز به پیگیری های مستقیم از کارخانه میتوانید بار خود را تحویل بگیرید اما اگر درخواست خرید به صورت مستقیم بار را از کارخانه دارید بایستی مبلغ به صورت نقد از حساب شرکت به کارخانه واریز نمایید باید توجه داشته باشید حداقل مقدار از کارخانه در حدود 20 است و حداکثر تنوع سایز قابل بارگیری در یک تریلر 4 سایز است. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 45306-021 تماس بگیرید

به طور معمول بندیل میلگرد 2 تنی است اما بندیلهای میلگرد کارخانه ذوب آهن 5 وزن دارد.

میلگرد A2 با توجه به استحکام خمشی قابلیت خم شدن دارد و برای خاموت زدن بهترین گزینه است.

با توجه به تولیدات داخل از لحاظ ظاهری تفاوتی با یکدیگر ندارند و قابل تشخیص نیستند اما از نظر استحکام و کاربرد تفاوت دارند و استحکام آنها به ترتیب 340 و 400 مگاپاسکال است.