فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد فسفر برنز

قیمت میلگرد فسفر برنز

میلگرد فسفر برنز یکی از مقاوم‌ترین میلگردهای موجود در بازار است که کاربردهای متعددی در صنایع دارد. این نوع میلگرد، از خانواده فلزات رنگین است که در آن از مس به‌عنوان فلز پایه و از قلع و فسفر به‌عنوان اصلی‌ترین آلیاژ استفاده شده؛ به همین دلیل این نوع میلگرد، درجه سختی بسیار بالایی دارد. این میلگرد به‌صورت شاخه و در سایزهای مختلفی در بازار به‌فروش می‌رسد. در این صفحه از آیرومارت قیمت میلگرد فسفر برنز درج شده‌است. جهت خرید میلگرد فسفر برنز از آیرومارت، می‌توانید سفارش خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد فسفر برنز

فیلتر براساس:
نام کالا طول حالت سایز تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد فسفر برنز سایز ۱۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 10 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۲۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 20 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۳۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 30 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۴۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 40 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۵۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 50 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۶۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 60 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۷۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 70 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۸۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 80 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۹۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 90 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد فسفر برنز؛ مقاوم‌ترین میلگرد در برابر سایش

آلیاژ میلگرد فسفر برنز، یکی از آلیاژهای مس به‌شمار می‌رود که در ترکیب شیمیایی آن از قلع و فسفر نیز استفاده شده است. این میلگرد نسبت به محصولات مس رنگ روشن‌تری دارد که این روشنی رنگ به دلیل وجود قلع در ترکیب شیمیایی این فلز است. وجود قلع بیشتر در این آلیاژ میزان فنریت محصول را کاهش می‌دهد. اما در‌صورتی که نیاز به خم کردن فلز باشد، قلع موجود در ترکیبات محصول، باعث کاهش شکنندگی و مقاومت میلگرد در برابر خم‌شدگی می‌شود.

در واقع استفاده از قلع در ساخت این آلیاژ، استحکام و مقاومت میلگرد در برابر خوردگی را بالا برده است. استفاده از فسفر نیز موجب شده تا مقاومت بالایی در برابر سایش و سختی داشته باشد. این نوع میلگرد از گروه فلزات رنگی، رسانایی بالایی دارد و به سبب ویژگی‌هایی آن، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد میلگرد فسفر برنز؛ از پرکاربردترین میلگردهای مقاوم در صنعت

ویژگی‌ها و خواص مکانیکی میلگرد فسفر برنز موجب شده تا کاربردهای متعددی در صنایع گوناگون داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ساخت یاتاقان‌های صنعتی
 • تولید انواع پیچ‌ومهره
 • ساخت واشرهای صنعتی
 • تولید انواع اویل پک‌ها به‌علت کیفیت بالای آب‌بندی فسفر برنز
 • تولید انواع بوشن‌های برنزی
 • ساخت آلات موسیقی
 • حمل‌ونقل سوخت هسته‌ای

به‌دلیل کاربردهای گوناگون میلگرد فسفر برنز، این آلیاژ روز به روز بیشتر مخاطبان بیشتری در صنایع مختلف پیدا می‌کند.

سایز میلگرد فسفر برنز؛ بین 10 تا 90 میلی‌متر متغیر

میلگردهای فسفر برنز که کاربردهای متعددی دارند، در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. مشتریان این کالا می‌توانند میلگرد فسفر برنز را در سایز 10 تا 90 میلی‌متر و در طول 3 متر خریداری کنند. برخی از این محصولات، تولید داخل در کارخانه‌های ایرانی و برخی از آن‌ها وارداتی هستند. خریداران باید باتوجه‌به قیمت میلگرد فسفر برنز، نیاز خود و کاربردی که از آن انتظار دارند یکی از کالاها را انتخاب و خریداری کنند.

قیمت میلگرد فسفر برنز؛ استعلام قیمت روز میلگرد از آیرومارت

قیمت میلگرد فسفر برنز با توجه به قیمت جهانی فلزات مورد استفاده در ترکیب آلیاژ آن مشخص می‌شود. با تغییر قیمت جهانی فلزاتی چون مس، قلع و فسفر، قیمت میلگرد فسفر برنز نیز تغییر خواهد کرد. عامل موثر دیگر بر قیمت روز این نوع میلگرد، نرخ دلار است که یکی از تعیین‌کننده‌های اصلی قیمت میلگرد فسفر برنز به‌شمار می‌رود.
از سوی دیگر، عواملی چون کارخانه تولیدکننده میلگرد فسفر برنز و هزینه‌های حمل‌ونقل نیز، ممکن است قیمت روز میلگرد فسفر را تحت تاثیر قرار دهند. به‌همین علت، استعلام قیمت روز پیش از خرید محصول اهمیت بسیاری در فرآیند خرید میلگرد فسفر برنز دارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت روز میلگرد فسفر برنز، به این صفحه از وب‌سایت آیرومارت مراجعه کنید.

در ترکیب شیمیایی میلگرد فسفر برنز چه عناصری استفاده شده است؟

میلگرد فسفر برنز در ترکیب شیمیایی خود 0.5 تا 11 درصد قلع و 0.01 تا 0.35 درصد فسفر دارد. قلع، استحکام و مقاومت به خوردگی آلیاژ را افزایش داده و فسفر سبب افزایش مقاومت به سایش و سختی محصول خواهد شد. در کنار اسم میلگرد آلیاژ فسفر برنز معمولا از یک عدد انگلیسی استفاده می‌شود که میزان قلع موجود در محصول را نشان می‌دهد. هر چه مقدار قلع بیشتر باشد، میلگرد رنگ روشن‌تری دارد.

خواص مکانیکی و ویژگی‌های میلگرد فسفر برنز

میلگرد فسفر برنز نسبت‌به آلیاژ برنز خواص مکانیکی بهبود یافته‌ای دارد و در کاربردهایی که استحکام و مقاومت به سایش بالایی لازم باشد از این نوع آلیاژ استفاده می‌شود. از جمله خواص و ویژگی‌‌های بارز میلگرد فسفر برنز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • رسانایی بالا
 • مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و خوردگی
 • مقاومت بالا نسبت به سایش
 • دانه‌بندی مناسب در مقایسه با دیگر آلیاژها
 • ضریب اصطکاک پایین

یکی از عواملی که باعث افزایش میزان بهره‌برداری از آلیاژ فسفر برنز می‌شود، قابلیت ماشین‌کاری بالای آن است. زیرا پایه اصلی این آلیاژ، فسفر برنز مس است. در نتیجه می‌توان گفت: میلگرد فسفر برنز یک رسانای الکتریکی بسیار عالی در صنعت برق و الکتریسیته نیز محسوب می‌شود.

خرید میلگرد فسفر برنز با قیمت مناسب و به‌صورت آنلاین از آیرومات

مجموعه آیرومارت، یکی از شرکت‌های بازرگانی فعال در زمینه فولاد و فلزات رنگین است که انواع میلگرد فسفر برنز در سایزهای متنوع را عرضه می‌کند. شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی، تلفنی و همچنین حضوری سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

فراموش نکنید که پیش از خرید میلگرد فسفر برنز، قیمت روز این محصول را استعلام بگیرید. سپس می‌توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. جهت برقراری تماس و بهره‌مندی از مشاوره رایگان کارشناسان آیرومارت، از طریق شماره تلفن 02145306 با ما در ارتباط باشید.

تقاضای خرید میلگرد فسفر برنز با توجه به ویژگی‌هایی که دارد بالا است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به مقاومت در برابر سایش و سختی، رسانایی و استحکام بالا اشاره کرد.

متقاضیان خرید میلگرد فسفر برنز می‌توانند این کالا را در سایز 10 تا 90 میلی‌متر و طول 3 متر تهیه نمایند.

به موجب قابلیت‌های میلگرد فسفر برنز، کاربردهای مختلفی چون استفاده در ساخت یاتاقان‌های صنعتی، تولید انواع پیج و مهره، ساخت واشرهای صنعتی و ساخت آلات موسیقی برای آن تعریف می‌شود.

نظرات کاربران

  1. شکاری
   ۲۵ دی ۱۴۰۱

   فسفر برنز ضد سایش دارین؟ اگه موجود هست لطفا تماس بگیرید

   • آیرومارت
    ۲۶ دی ۱۴۰۱

    سلام. شماره تلفنتون رو قرار ندادید. برای استعلام قیمت فسفر برنز و یا ثبت سفارش با شماره ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید.