فروش ویژه اعتباری ورق فولاد مبارکه و اکسین – تلفن 02145306

قیمت میلگرد فسفر برنز

میلگرد فسفر برنز از جمله فلزات رنگینی است که کاربردهای متعددی در صنایع دارد. در این صفحه قیمت میلگرد فسفر برنز امروز آورده شده‌است. جهت خرید میلگرد فسفر برنز می‌توانید سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد فسفر برنز

فیلتر براساس:
نام کالا طول حالت سایز تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد فسفر برنز سایز ۱۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 10 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۲۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 20 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۳۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 30 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۴۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 40 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۵۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 50 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۶۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 60 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۷۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 70 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۸۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 80 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد فسفر برنز سایز ۹۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد فسفر برنز 3 شاخه 90 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت میلگرد فسفر برنز با توجه به قیمت جهانی فلزات مورد استفاده در ترکیب آلیاژ آن مشخص می‌شود. با تغییر قیمت جهانی فلزاتی چون مس، قلع و فسفر، قیمت میلگرد فسفر برنز نیز تغییر خواهد کرد. عامل موثر دیگر بر قیمت روز این نوع میلگرد، نرخ دلار است که یکی از تعیین‌کننده‌های اصلی قیمت به شمار می‌رود.
از سوی دیگر، عواملی چون برند تولیدکننده میلگرد فسفر برنز و هزینه‌های حمل و نقل می‌توانند قیمت روز میلگرد فسفر را تحت تاثیر قرار دهند. به همین علت، استعلام قیمت روز پیش از خرید محصول اهمیت می‌یابد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت میلگرد فسفر برنز امروز، به وبسایت آیرومارت و صفحه این محصول مراجعه نمایید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306، به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و استعلام قیمت را انجام دهید.

میلگرد فسفر برنز چیست؟

آلیاژ میلگرد فسفر برنز، یکی از آلیاژهای مس به شمار می‌رود که در ترکیب شیمیایی آن از قلع و فسفر نیز استفاده شده است. استفاده از قلع در ساخت این آلیاژ، استحکام و مقاومت آن در برابر خوردگی را بالا برده است. استفاده از فسفر نیز موجب شده تا مقاومت بالایی در برابر سایش و سختی داشته باشد. این نوع میلگرد از گروه فلزات رنگی، رسانایی بالایی دارد و به سبب ویژگی‌هایی که دارد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ترکیب شیمیایی میلگرد فسفر برنز

در ترکیب شیمیایی میلگرد فسفر برنز از مس به عنوان فلز پایه استفاده شده است و قلع و فسفر، افزودنی به شمار می‌روند. این آلیاژ مسی دارای 0.5 تا 11 درصد قلع و 0.01 تا 0.35 درصد فسفر است. قلع، استحکام و مقاومت به خوردگی آلیاژ را بالاتر می‌برد و فسفر وظیفه افزایش مقاومت به سایش و سختی را دارد. در کنار نوع آلیاژ فسفر برنز معمولا از یک عدد انگلیسی استفاده می‌شود که میزان قلع موجود در آلیاژ را نشان می‌دهد. وجود قلع در این آلیاژ باعث می‌شود تا رنگ روشن‌تری نسبت به محصولات مسی داشته باشد. هر چه مقدار قلع بیشتر باشد، آلیاژ رنگ روشن‌تری به خود می‌گیرد.

خواص مکانیکی میلگرد فسفر برنز

آلیاژ فسفر برنز نسبت به آلیاژ برنز خواص مکانیکی بهبود یافته‌ای دارد و در کاربردهایی که استحکام و مقاومت به سایش بالا لازم باشد از این نوع آلیاژ استفاده می‌شود. انتظار می‌رود قیمت میلگرد فسفر برنز نسبت به قیمت میلگرد برنزی بالاتر باشد.
از جمله خواص و ویژگی‌‌های میلگرد فسفر برنز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • رسانایی بالا
 • مقاومت بالا به اکسیداسیون و خوردگی
 • مقاومت بالا نسبت به سایش
 • دانه بندی مناسب در مقایسه با دیگر آلیاژها
 • ضریب اصطکاک پایین

ابعاد میلگرد فسفر برنز

میلگردهای فسفر برنز که کاربردهای متعددی دارند، در ابعاد مختلف تولید می‌شوند. مشتریان این کالا می‌توانند میلگرد فسفر برنز را در سایز 10 تا 90 میلی‌متر و در طول 3 متر خریداری نمایند. برخی از این کالاهای داخلی و تولید کارخانه‌های ایرانی و برخی از آن‌ها وارداتی است. خریداران می‌بایست با توجه به قیمت میلگرد فسفر برنز، نیاز خود و کاربردی که از آن انتظار دارند یکی از کالاها را انتخاب و خریداری نمایند.

کاربرد میلگرد فسفر برنز

ویژگی‌ها و خواص مکانیکی میلگرد فسفر برنز موجب شده تا کاربردهای متعددی در صنایع گوناگون داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ساخت یاتاقان‌های صنعتی
 • تولید انواع پیچ و مهره
 • ساخت واشرهای صنعتی
 • تولید انواع اویل پک‌ها به علت کیفیت بالای آب بندی فسفر برنز
 • تولید انواع بوشن‌های برنزی
 • ساخت آلات موسیقی
 • حمل و نقل سوخت هسته‌ای

خرید میلگرد فسفر برنز

مجموعه آیرومارت، یکی از شرکت‌های بازرگانی فعال در زمینه فولاد و فلزات رنگین است که انواع میلگرد فسفربرنز را عرضه می‌کند. شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و تلفنی و همچنین حضور سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.
فراموش نکنید که پیش از خرید میلگرد فسفر برنز، استعلام قیمت روز میلگرد فسفر برنز اهمیت دارد. سپس می‌توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش کنید. جهت برقراری تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان در ارتباط باشید.

تقاضای خرید میلگرد فسفر برنز با توجه به ویژگی‌هایی که دارد بالا است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به مقاومت در برابر سایش و سختی، رسانایی و استحکام بالا اشاره کرد.

متقاضیان خرید میلگرد فسفر برنز می‌توانند این کالا را در سایز 10 تا 90 میلی‌متر و طول 3 متر تهیه نمایند.

به موجب قابلیت‌های میلگرد فسفر برنز، کاربردهای مختلفی چون استفاده در ساخت یاتاقان‌های صنعتی، تولید انواع پیج و مهره، ساخت واشرهای صنعتی و ساخت آلات موسیقی برای آن تعریف می‌شود.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ