فروش ویژه اعتباری ورق فولاد مبارکه و اکسین – تلفن 02145306

قیمت میلگرد مسی

قیمت میلگرد مسی به عنوان یکی از مقاطع پرکاربرد در صنعت از طرف مشتریان زیادی استعلام می‌شود. قیمت میلگرد مسی تحت تاثیر عواملی چون قیمت جهانی مس، قیمت دلار و عرضه و تقاضا متغیر است. در این صفحه، لیست قیمت میلگرد مسی برای استعلام متقاضیان این کالا آورده شده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد مسی

فیلتر براساس:
نام کالا طول حالت سایز تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد مسی سایز ۱۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 10 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۱۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 15 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۲۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 20 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۲۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 25 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۳۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 30 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۳۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 35 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۴۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 40 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۴۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 45 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۵۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 50 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۵۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 55 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۶۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 60 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۶۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 65 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۷۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 70 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۷۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 75 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۸۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 80 ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت امروز میلگرد مسی

بدیهی است که در خرید هر کالایی، استعلام قیمت و خبر از بازار فروش آن اهمیت دارد. از این رو پیش از خرید شافت مسی، باید از قیمت میلگرد مسی مطلع شد. قیمت میلگرد مس به دلیل نوسان‌هایی که تجربه کرده و عدم ثبات، باید روزانه استعلام شود. افت و خیزهای قیمت میلگرد مس به دلیل عواملی چون قیمت جهانی مس، قیمت مواد افزودنی، عرضه و تقاضا، هزینه انرژی و قیمت دلار اتفاق می‌افتند. در حقیقت، تغییر در بازار خارج و داخل نه تنها قیمت میلگرد مسی بلکه قیمت دیگر مقاطع چون قیمت ورق مسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر کالا در آیرومارت، قیمت امروز آن را استعلام بگیرید و بلافاصله اقدام به خرید کنید. در ادامه، درباره نحوه خرید میلگرد مسی از آیرومارت نیز توضیحاتی به شما ارائه خواهیم داد.

میلگرد مسی چیست

میلگرد مسی از جمله مقاطع مس با سطح مقطع دایره‌ای شکل است که در شاخه‌های 3 یا 4 متری به فروش می‌رسد. مس که رنگ نارنجی مایل به قرمز دارد از جمله فلزاتی است که برای ساخت انواع مقاطعی چون ورق، میلگرد و لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های مس از جمله رسانایی حرارتی و الکتریکی آن موجب شده که انواع شفت مسی کاربردهای متعددی در صنایع مختلف داشته باشند. با توجه به حجم بالای استفاده از این مقطع، قیمت میلگرد مسی از سوی بسیاری از خریداران مهم به شمار می‌رود.

ویژگی‌های میلگرد مسی

میلگرد مس، از جمله مقاطع پرکاربرد به شمار می‌رود و این کاربردها را مدیون خواص مکانیکی و ویژگی‌های خوب خود است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسانایی الکتریکی خوب
 • رسانایی حرارتی بالا
 • مقاومت در برابر سایش
 • شکل‌پذیری خوب
 • چکش خواری
 • ویژگی‌های ضد خوردگی

البته، شایان ذکر است که میلگرد مسی در محیط‌های مرطوب و خورنده مقاومت پایینی نشان می‌دهد. مقاومت کم آن در برابر جوشکاری نیز قابل توجه است.

کاربرد میلگرد مسی

همان‌طور که گفته شد، ویژگی‌های الکتریکی و مکانیکی منحصر به فرد میلگردهای مسی از جمله مقاومت کششی بالا، مقاومت به خوردگی و هدایت بالای جریان الکتریکی موجب شدند که از انواع میله مسی در صنایع مختلف استفاده شود. از جمله کاربردهای میلگرد مسی می‎توان موارد زیر را نام برد:

 • قطعات خودرو
 • لوازم جانبی پزشکی
 • لوازم الکتریکی
 • اجزای ماشین‌های دقیق
 • صنعت ساخت و ساز
 • حمل و نقل
 • مصارف خانگی و تزئینی

مقاومت مس در برابر خوردگی، آن را برای استفاده در وسایل نقلیه، حمل و نقل و پوشش‌های بیرونی افزایش می‌دهد. هر چند نمی‌توان از خوردگی آن در محیط‌های مرطوب و خورنده صرف نظر کرد.

ابعاد میلگرد مسی

میلگرد مسی توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی در سایزهای مختلف تولید می‌شود. متقاضیان خرید میلگرد مسی می‌توانند این مقطع را در سایز 10 تا 80 به صورت شاخه‌ای تهیه نمایند. هر شاخه میلگرد مسی 3 متر طول دارد. البته در صورتی که مشتری سایز سفارشی نیاز داشته باشد، می‌تواند ابعاد و سایز میلگرد مسی درخواستی خود را به تولیدکننده اطلاع دهد. شما می‌توانید قیمت میلگرد مسی در سایزهای مختلف را در این صفحه از آیرومارت مشاهده نمایید. قیمت میلگرد مسی کیلویی ارائه می‌شود. ضمن این‌که با داشتن وزن میلگرد مسی می‌توان قیمت هر شاخه را محاسبه کرد.

خرید میلگرد مسی

انواع میلگرد مسی هم توسط تولیدکنندگان داخلی و هم از طریق واردات تامین می‌شود. مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود، یکی از سایزها و برندهای میلگرد مسی را برای خرید انتخاب کنند. قیمت میلگرد مسی باهنر یا میلگرد مس سرچشمه با یکدیگر و همچنین با میلگرد مسی چینی یا هندی متفاوت است.
مجموعه آیرومارت انواع میلگرد مسی را ارائه می‌دهد و خرید را به دو شیوه اینترنتی و تلفنی ممکن می‌کند. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد مسی آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و خریداری نمایید. همچنین می‌توانید سفارش خود را تلفنی و با شماره‌گیری 02145306 ثبت نمایید.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ