فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد مسی

قیمت میلگرد مسی

میلگرد مسی یکی از پرکاربردترین انواع میلگرد در بازار فولاد است که در سایز‌های متنوع عرضه می‌شود. میلگرد مسی به‌دلیل مقاومت، رسانایی الکتریکی و حرارتی بالا کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. قیمت میلگرد مسی به عنوان یکی از مقاطع پرکاربرد در صنعت از طرف مشتریان بسیاری استعلام می‌شود. قیمت روز میلگرد مسی تحت تاثیر عوامل مختلفی هم‌چون قیمت جهانی مس، قیمت دلار، عرضه و تقاضا متغیر است. شما می‌توانید همه روزه از این صفحه لیست قیمت روز میلگرد مسی را استعلام بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد مسی

فیلتر براساس:
نام کالا طول حالت سایز تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد مسی سایز ۱۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 10 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۱۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 15 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۲۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 20 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۲۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 25 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۳۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 30 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۳۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 35 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۴۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 40 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۴۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 45 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۵۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 50 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۵۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 55 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۶۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 60 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۶۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 65 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۷۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 70 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۷۵ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 75 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد مسی سایز ۸۰ طول ۳ متری قیمت روز میلگرد مسی 3 شاخه 80 ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد مسی؛ میلگردی با خواص مکانیکی و الکتریکی منحصر‌به‌فرد

میلگرد مسی از جمله مقاطع مس با سطح مقطع دایره‌ای شکل است که در شاخه‌های 3 یا 4 متری به فروش می‌رسد. مس که رنگ نارنجی مایل به قرمز دارد از جمله فلزاتی است که برای ساخت انواع مقاطعی چون ورق، میلگرد و لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های مهم مس از جمله رسانایی حرارتی و الکتریکی باعث شده است، میلگرد مسی نیز یکی از تجهیزات مهم فلزی به‌شمار رود که کاربردهای متعددی در صنایع گوناگون دارد.
آن موجب شده که انواع شفت مسی کاربردهای متعددی در صنایع مختلف داشته باشند. باتوجه‌به حجم بالای استفاده از این مقطع، قیمت میلگرد مسی از سوی بسیاری از خریداران مهم به‌شمار می‌رود.

کاربرد میلگرد مسی؛ از میلگرد‌های پرمصرف در صنعت

میلگرد مسی یکی پرکاربردترین میلگردهایی است که در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد مسی ویژگی‌های بسیاری از جمله مقاومت کششی بالا، مقاومت به خوردگی و هدایت بالای جریان الکتریکی دارد. این ویژگی‌های سبب شده است که انواع میله‌های مسی در صنایع مختلف به‌کار برده شوند. از جمله کاربردهای میلگرد مسی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطعات خودرو
 • لوازم جانبی پزشکی
 • لوازم الکتریکی
 • اجزای ماشین‌های دقیق
 • صنعت ساخت‌وساز
 • حمل‌ونقل
 • مصارف خانگی و تزئینی

مقاومت مس در برابر خوردگی، کاربرد آن را برای استفاده در وسایل نقلیه، حمل‌ونقل و پوشش‌های بیرونی افزایش داده است. هم‌چنین میلگرد مسی حوزه مهمی در متالورژی و تولید برنز دارد.

عوامل موثر در نوسان قیمت میلگرد مسی

بدیهی است که در خرید هر کالایی، استعلام قیمت و اطلاع از بازار فروش آن اهمیت چشمگیری دارد. به‌همین دلیل پیش از خرید میلگرد مسی، باید از قیمت روز این میلگرد مطلع باشید. قیمت میلگرد مس به دلیل نوسان‌هایی که تاکنون شاهد آن بودیم و عدم ثبات قیمت، باید روزانه استعلام شود. افت و خیزهای قیمت میلگرد مس به دلیل عواملی چون قیمت جهانی مس، قیمت مواد افزودنی، عرضه و تقاضا، هزینه انرژی و قیمت دلار رخ می‌دهد. در حقیقت، تغییر در بازار خارج و داخل نه تنها قیمت میلگرد مسی بلکه قیمت مقاطع فولادی و فلزی هم‌چون قیمت ورق مسی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر محصول در آیرومارت، قیمت روز آن را استعلام بگیرید و بلافاصله اقدام به خرید کنید. در ادامه، درباره نحوه خرید میلگرد مسی از آیرومارت نیز توضیحاتی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

سایز میلگرد مسی، از 10 میلی‌متر شروع می‌شود

میلگرد مسی قطرهای متفاوتی داشته و طول آن‌ها نیز معمولا 3 متری است. فروش میلگرد مس در برندهای مختلف چه تولید داخل و چه وارداتی بر حسب وزن انجام می‌شود؛ اما ممکن است این میله‌ها برحسب سانتی‌متر نیز به‌فروش برسند.
متقاضیان خرید میلگرد مسی می‌توانند این مقطع را در سایز 10 تا 80 میلی‌متر و به صورت شاخه‌ای تهیه کنند. هر شاخه میلگرد طولی به اندازه 3 متر دارد؛ البته در صورتی که مشتری سایز سفارشی نیاز داشته باشد، می‌تواند ابعاد و سایز میلگرد مسی درخواستی خود را به تولیدکننده اطلاع دهد. شما نیز می‌توانید قیمت میلگرد مسی در سایزهای مختلف را در این صفحه از آیرومارت مشاهده کنید. در آیرومارت، قیمت میلگرد مسی کیلویی محاسبه می‌شود؛ ضمن این‌که با داشتن وزن میلگرد مسی می‌توان قیمت هر شاخه را نیز محاسبه کرد. ناگفته نماند که میلگرد مسی در سایزهای بسیار بزرگ و خارج از عرف بازار، از طریق روش ریخته‌گری مس تولید می‌شود.

ویژگی‌های میلگرد مسی؛ میلگردی با رسانایی الکتریکی بسیار بالا

میلگرد مسی، از جمله مقاطع پرکاربرد در صنعت به‌شمار می‌رود و این کاربردها را مدیون خواص مکانیکی و ویژگی‌های بسیار منحصر‌به‌فرد خود است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسانایی الکتریکی خوب
 • رسانایی حرارتی بالا
 • مقاومت در برابر سایش
 • شکل‌پذیری خوب
 • قابلیت چکش‌خواری
 • ویژگی‌های ضد خوردگی

البته، شایان ذکر است که میلگرد مسی در محیط‌های مرطوب، خورنده و در جوشکاری مقاومت پایینی خواهد داشت.

راهنمای خرید میلگرد مسی از بازرگانی فولاد آیرومارت

خرید میلگرد مسی باید توسط مرکز فروش آهن‌الات معتبری انجام شود تا سایز استاندارد و کیفیت مطلوبی داشته باشد. برخی از میلگردهای مسی عرضه شده در بازار تولید داخل و برخی وارداتی از سایر کشورها هستند. مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود، یکی از سایزها و برندهای میلگرد مسی را برای خرید انتخاب کنند. قیمت میلگرد مسی باهنر یا میلگرد مس سرچشمه با یکدیگر و هم‌چنین با میلگرد مسی چینی یا هندی متفاوت است.
مجموعه آیرومارت انواع میلگرد مسی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان و مصرف‌کنندگان عرضه می‌کند. برای خرید میلگرد مسی از بازرگانی فولاد آیرومارت می‌توانید به‌صورت تلفنی، آنلاین و حضوری اقدام کنید. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد مسی در سایت آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و و این محصول را خریداری کنید. هم‌چنین می‌توانید سفارش خود را تلفنی و با شماره‌گیری 02145306 نیز به ثبت برسانید.

در ساخت قطعات خودرو، لوازم پزشکی، لوازم الکتریکی، حمل و نقل، ساخت و ساز و ... میلگرد مسی کاربرد دارد.

بله آیرومارت قیمت روز میلگرد مسی در سایزهای مختلف را در این صفحه قرار می‌دهد.

میلگرد برندهای باهنر و مس سرچشمه و همچنین میلگردهای چینی و هندی از بازار قابل تهیه است.

نظرات کاربران