قیمت لوله

قیمت لوله را در سایت آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. قیمت انواع لوله (استیل، گاز، آب، گالوانیزه، مانیسمان، اسپیرال، داربست) متفاوت است. جنس، طول و ابعاد لوله از مهم‌ترین عوامل تعیین قیمت لوله به شمار می‌روند.
شما می‌توانید لیست قیمت لوله را در سایت آیرومارت مشاهده و به صورت تلفنی یا آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدیو یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

لوله چیست؟

لوله یک از پرکاربردترین مقاطع فولادی است. لوله نوعی فولاد استوانه‌ای شکل با سطح مقطع دایره است. از لوله برای انتقال مواد مایع و جامد استفاده شده و بر اساس کیفیت و ضخامت کاربردهای متفاوتی دارد. بازرگانی آیرومارت امکان استعلام قیمت لوله و خرید انواع لوله را برای شما فراهم کرده است. در ادامه با انواع لوله آشنا می‌شویم.

معرفی انواع لوله

در یک دسته بندی کلی می‌توان این مقطع را به 2 نوع زیر دسته بندی کرد:

 • لوله درزدار یا درز جوش
 • لوله بدون درز یا مانیسمان

این دسته‌بندی براساس جنس و روش تولید این محصولات صورت گرفته است. این دو عامل بر قیمت لوله موثرند. بنابراین برای آگاهی از قیمت لوله بهتر است از مراجع معتبر استعلام قیمت کنید. بازرگانی آهن‌آلات آیرومارت با تجربه سال‌ها فعالیت در بازار آهن آماده ارائه هرگونه راهنمایی برای خرید مقاطع فولادی است. برای استعلام قیمت لوله فولادی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لوله درزدار (لوله درز جوش)

این دسته از لوله‌ها را می‌توان متنوع‌ترین خانواده از این مقطع دانست. به همین علت قیمت لوله درزدار به علت تنوع محصولات در رنج گسترده‌ای قرار می‌گیرد. علت نام‌گذاری این مقاطع به این نام به روش تولید آن‌ها برمی‌گردد.

ماده اولیه ورق یا تسمه فولادی در ساخت سایزهای مختلف با خمکاری توسط فرآیند رول فرمینگ به حالت دایره‌ای در می‌آیند. پس از این با به کارگیری یکی از روش‌های جوشکاری دو سر آزاد ورق یا تسمه به یکدیگر متصل می‌شوند.

به‌همین‌دلیل از نام‌های درزدار یا درز جوش برای نام‌گذاری این لوله استفاده شده است. کیفیت همین درز جوش ایجاد شده یکی از اصلی‌ترین عوامل موثر بر قیمت لوله درزدار است.

معرفی انواع لوله درزدار

در یک دسته‌بندی کلی لوله‌های درزدار را می‌توان به دو گروه اصلی تقسیم‌بندی کرد. این دسته‌بندی بر اساس نوع درز آن‌ها و عبارت است از: لوله درز مستقیم و لوله اسپیرال.

قیمت لوله درز مستقیم

قیمت لوله درز مستقیم EFW steel pipe (Electric Fusion Welding steel pipe) بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود. پروژه‌های نفتی، گازی، پالایشگاهی، آب و فاضلاب و … نیازمند این محصول هستند. لوله یا pipe را در واقع می‌توان زیر مجموعه دسته tube در نظر گرفت.

علاوه بر مقاطع گرد، معرف تمامی مقاطع توخالی با مقطع مربع یا مستطیل نیز هست. لوله‌ها کاربردهای بسیار مختلفی دارند. لوله‌کشی ساختمان و تاسیسات (piping)، احداث خطوط انتقال سیالات از جمله نفت و گاز و مشتقات آن‌ها (pipe line) و لوله کشی آب و فاضلاب (plumbing) سه دسته بندی کلی کاربرد انواع لوله فولادی است.

استاندارد لوله درز مستقیم

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت لوله درز مستقیم استاندارد تولید آن است. برای تعیین خواص لوله‌های فولادی تعداد زیادی تست در قالب استانداردهای مختلف صورت می‌گیرد. آشنایی با این استانداردها به انجام خرید لوله درز مستقیم به صورت هوشمندانه کمک خواهد کرد. از جمله این مجموعه استانداردها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استانداردهای ایرانی:

 • ISIRI: Iranian standard & industrial research institute
 • IGS: Iranian gas standard
 • IPS: Iranian petroleum standard

استانداردهای امریکایی:

 • API (American Petroleum Institute)
 • ASTM (American society for testing & material)

استاندارد آلمانی:

 • DIN (Deutsches institut for normang e.v)
 • استاندارد بریتانیایی:
 • BSI (British standard institution)

استاندارد ژاپنی:

 • JIS (Japanese industrial standard)

در صنعت ایران بنا به قدمت معمولاً از استاندارد API جهت استانداردسازی صنعت لوله به خصوص خطوط لوله انتقال استفاده می‌شود. استاندارد API 5L مربوط به لوله‌های بدون درز و لوله‌های درزدار است. این استاندارد مشخصات شیمیایی و خواص مکانیکی لوله‌های مختلف را تعیین می‌کند.

طبق این استاندارد لوله‌ها در دو سطح تولیدی PSL1 و PSL2 تولید می‌شوند. این دو سطح استاندارد گریدهای مختلفی از لحاظ ترکیب شیمیایی و حالت تحویل در اختیار قرار می‌دهند. حالت تحویل در انواع نورد، کوئنچ، نرماله و … است.

قیمت لوله اسپیرال

اسپیرال به معنای مارپیچ یا حلزونی است. نام لوله اسپیرال برگرفته از درزجوش مارپیچی آن است. در ساخت این محصول ورق فولادی به صورت مارپیچی خمیده و در نهایت جوشکاری می‌شود. علت نحوه تولید به این شکل امکان دستیابی به قطرهای بزرگتر از محصول است.

لوله اسپیرال بیش از هر چیز دیگری برای بهره‌برداری از خطوط انتقال آب استفاده می‌شود. جهت دستیابی به عملکرد بهتر برای این محصول، سطح درونی و بیرونی قابل عایق کاری است. در عایق کاری این لوله‌ها معمولا از یک ماده پلیمری مشخص استفاده می‌شود.

پلیمر اعمال شده مانع از تماس مستقیم رطوبت یا آب با بدنه فولادی لوله می‌گردد. به این ترتیب عمل مفید مقطع فولادی بسیار افزایش پیدا می‌کند. قیمت لوله اسپیرال با توجه به ورق و روش جوشکاری تعین می‌شود. برای مشاهده قیمت امروز این لوله می‌توانید به صفحه قیمت لوله اسپیرال مراجعه کنید.

پوشش دهی لوله اسپیرال چقدر است؟

در سال‌های گذشته لوله‌های فولادی به دلیل ضعف‌هایی که به خصوص در برابر خوردگی از خود نشان داده‌اند شاهد یک رقیب دیگر به نام لوله پلیمری بوده‌اند. اما به دلیل سایر خواص فولاد مصرف آن‌ها به صفر نرسیده است. برای بهبود مقاومت به خوردگی این نوع لوله درزدار از روش‌های مختلف پوشش دهی استفاده می‌شود.

این نوع پوشش‌دهی هم در سطح داخلی و هم در سطح خارجی لوله انجام می‌گیرد و عمدتا توسط پلیمرهای مختلف و با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد که از جمله‌ی این اهداف می‌توان به تسهیل جریان درونی، ایجاد مقاومت به خوردگی و ایجاد لایه عایق حرارتی اشاره کرد. طبیعتاً قیمت لوله اسپیرال پوشش داده شده، بیش‌تر از نوع معمولی آن است.

کیفیت پوشش و جنس آن تعیین کننده قیمت لوله اسپیرال پوشش دار است. همچنین برای افزایش مقاومت به خوردگی امکان تولید لوله اسپیرال گالوانیزه نیز وجود دارد که به دلیل ضخامت نازک آن‌ها به کانال اسپیرال گالوانیزه معروف است.

سایر لوله‌های درزدار

علاوه‌بر این دو دسته اصلی محصولات زیر نیز در دسته محصولات درز جوش قرار می‌گیرند:

لوله جدار چاه

لوله‌هایی دارای حفراتی در بدنه خود که مناسب برای استفاده در چاه‌های آب هستند. این لوله‌ها مانند یک اسکلت فلزی باعث حفظ دیواره چاه می‌شود و از طرفی حفره‌های موجود در آن باعث عبور آب از دیواره چاه به داخل چاه می‌شود. لوله جدار چاه در انواع مختلفی از پیشرفته تا ساده‌ترین نوع آن قابل تامین از طرف تیم آیرومارت است.

قیمت انواع لوله جدار چاه و نحوه تولید آن

علاوه بر جنس لوله، استاندارد تولیدی محصول نیز بر قیمت لوله جدار چاه تاثیرگذار است. به طور کلی لوله جدار چاه را می‌توان به دو دسته لوله جدار چاه اسکرین یا غربال و لوله جدار چاه فرزی یا هوا برش دسته‌بندی کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت روز این محصول به صفحه قیمت لوله جدار چاه مراجعه کنید.

لوله جدار چاه اسکرین جانسون

نوع غربال این نوع لوله درزدار بر اساس استاندارد جهانی تولید می‌شود. این محصول معمولاً برای چاه‌های نفت با حساسیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند. هندسه شیار از دیگر مولفه‌های اثرگذار بر قیمت لوله جدار چاه است. آخرین مدل هندسه شیار این لوله به اسکرین جانسون معروف است که شیارهای وی شکل با زاویه افقی را در اختیار قرار می‌دهد.

بدنه لوله غربال اسکرین جانسون از دو بخش وایر و راد تشکیل شده است. افزایش هر کدام از این بخش‌ها پیش از مونتاژ به کمک کار سختی افزایش پیدا می‌کند و لوله در نهایت از استحکام بسیار مناسبی برخوردار خواهد شد. به‌طوری‌که دیواره چاه را در برابر زلزله یا سایر لرزش‌های مشابه حفظ می‌کند.

هم‌چنین از دیگر عوامل مهم بر میزان بازدهی و قیمت لوله جدار چاه چگالی شیارها و میزان فضای خالی محصول است. به‌طورکلی لوله اسکرین جانسون حدود 37 درصد فضای خالی بر سطح آن است که بیش‌ترین میزان چگالی فضای خالی است. این قابلیت در بازدهی هر نوع چاهی را بالاتر می‌برد در حالی که استحکام آن نیز بالاتر از انواع لوله جدار چاه دستی است.

لوله جدار چاه دستی (فرزی یا هوا برشی)

لوله جدار چاه دستی که به فرزی یا هوا برشی نیز معروف است حاوی یک سری شیار عمودی است که به کمک سنگ فرز و یا دستگاه هوا برش ایجاد شده است.
لوله جدار چاه دستی حداکثر چگالی فضای خالی 5/2 درصد دارد. بیشتر از این مقدار استحکام لوله تحت تاثیر قرار می‌گیرد و ممکن در برابر رانش زمین دچار فروپاشی شود. با این اوصاف آبدهی لوله اسکرین جانسون 14 برابر لوله جدار چاه دستی است.

با توجه به این تفاوت‌های بنیادی قیمت لوله جدار چاه دستی کمتر از نوع اسکرین جانسون است. در ایران نیز اکثرا از جدار چاه دستی در پروژه‌های حفر چاه استفاده می‌شود. لازم به ذکر است علاوه بر چگالی فضای خالی نوع هندسه شیار نیز بر بازدهی چاه و میزان آبدهی آن اثرگذار است.
در این نوع لوله جدار چاه شیارها به صورت وی شکل نیستند و امکان گرفتگی و مسدود شدن آن‌ها وجود دارد.

لوله گازی با استاندارد API

این لوله به طور تخصصی جهت اجزای پروژه‌های گاز کشی داخلی شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. استاندارد API برگرفته از یک انستیتو نفت و گاز در داخل آمریکاست. مورد 5L این استاندارد در خصوص لوله‌های گاز شهری به کار می‌رود که در دو سطح PSL1 و PSL2 قابل تامین‌اند. قیمت لوله گازی را می‌توانید در صفحه قیمت روز لوله گاز خانگی مشاهده کنید.

تفاوت لوله API PSL1 و API PSL2

در استاندارد API 5L دو سطح محصول PSL1 و PSL2 در نظر گرفته شده است. PSL کوتاه شده Product Specification Levels به معنای سطح مشخصات محصول است.
به دلیل شرایط محیطی بسیار مختلف لوله گازی در خطوط انتقال، این تقسیم‌بندی صورت گرفته تا از محصول دقیقی استفاده شود. در برخی موارد محیط کاری لوله گازی خورنده است در مواردی دیگر فشار درون لوله بسیار بالاست.

این دسته‌بندی دو سطحی انتخاب محصول را ساده‌تر می‌کند. قیمت لوله API 5L PSL1متفاوت از قیمت لوله API در سطح 2 است. به طور کلی محصولاتی که در سطح PSL2 قرار می‌گیرند، استحکام کششی، تنش تسلیم و چقرمگی بالاتری دارند.

هم‌چنین از لحاظ ابعادی لوله API PSL2 در سایزهای کمتر از 4.5 اینچ تولید نمی‌شود که این موضوع برای لوله API PSL1 صادق نیست. همین تفاوت در دو سطح این نوع لوله باعث تفاوت قیمت انواع لوله API است.

لوله گالوانیزه؛ پرکاربردترین لوله درزدار

این محصول هم از موارد پرکاربرد لوله درزدار به حساب می‌آید. پوششی از فلز روی بر روی این لوله خاصیت مقاومت به خوردگی و رطوبت به آن می‌بخشد. جهت لوله کشی در اماکن مرطوب بهترین گزینه لوله گالوانیزه است.

برای مثال یکی از این اماکن گلخانه‌های صنعتی‌اند. پوشش فلز روی در سطح خارجی این محصول بر قیمت لوله گالوانیزه اثرگذار است و معمولا گران قیمت‌تر از سایر اعضای این دسته خرید و فروش می‌شوند. در صفحه قیمت روز لوله گالوانیزه، می‌توانید قیمت لحظه‌ای این محصول را مشاهده کنید.

لوله داربستی

این لوله برای برپایی داربست و خرپا جهت فعالیت‌های عمرانی به کار می‌رود. لوله داربستی در سه سایز اصلی 2، 5/2 و 3 بیشترین کاربرد را دارد. علاوه‌بر خود لوله اتصالات چدنی آن نیز قابل تامین توسط تیم آیرومارت است.

قیمت لوله داربستی

این محصول از ورق فولادی تولید می‌گردد. به همین دلیل قیمت لوله داربستی بر پایه قیمت ورق سیاه تعیین می‌شود. لوله داربستی در زبان لاتین با نام Scaffolding pipe معروف است. به همین دلیل در بازار داخلی با نام لوله اسکافلد هم شناخته می‌شود.

همچنین عملیات اجرای داربست هم به اسکافلد بندی مصطلح است.جهت اجرای لوله داربستی به بست داربستی نیاز است. به دلیل موقتی بودن سازه‌ها یا خرپاهای ایجاد شده با داربست اتصالات بین لوله‌ها به صورت موقت و به کمک پیچ و مهره انجام می‌گردد. به این ترتیب پس از پایان پروژه اتصالات داربستی جدا می‌شوند و امکان استفاده مجدد از آن ها وجود دارد.
لوله داربستی یکی از انواع لوله درزدار است و مشابه لوله درز مستقیم تولید می‌گردد. به همین منظور ابتدا خمکاری ورق فولادی با عرض و ضخامت مشخصی انجام می‌گردد.

ورق یا تسمه به شکل مقطع لوله در می‌آید و سطوح آزاد آن به یکدیگر جوش می‌خورند. کیفیت درز جوش در عملکرد و در نتیجه بر قیمت لوله داربستی اثر گذار است. قیمت لوله داربستی امروز را می‌توانید در سایت آیرومارت مشاهده و محصول موردنظر را خریداری کنید.

لوله مبلی؛ لوله سبک یا روغنی

لوله مبلی ممکن است با نام‌های دیگری از جمله لوله سبک یا لوله روغنی نیز به گوشتان خورده باشد. این محصول در دسته انواع لوله درزدار یا درز جوش قرار می‌گیرد.

لوله سبک، لوله‌ای است که از ورق روغنی براساس استانداردهای ST12 وST14 و ST37 ساخته می‌شود. به همین دلیل قیمت لوله مبلی از قیمت ورق روغنی یا ورق سیاه تاثیر می‌پذیرد.
لوله سبک را می‌توان به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات لوله و پروفیل در صنعت نام برد. لوله سبک به واسطه مشخصات منحصربه‌فرد، کاربرد بسیاری در صنایع مختلف از خودروسازی تا ساخت لوازم خانگی، داربست سازی، صنعت مبل، ساخت و تجهیز کانتینر و دوچرخه‌سازی دارد.

هنگام خرید لوله مبلی به اسامی دیگر آن از جمله لوله سبک یا لوله روغنی نیز توجه کنید. برای مشاهده قیمت و خرید لوله مبلی می‌توانید به صفحه قیمت روز لوله مبلی مراجعه کنید.

لوله بدون درز

لوله‌های بدون درز با قابلیت‌های ویژه‌ای نسبت لوله درز جوش مورد استفاده قرار می‌گیرند. روش تولید این کالا بدون نیاز به جوشکاری و ایجاد درز است. در زبان لاتین این محصولات در دسته seamless قرار می‌گیرند.

مانیسمان در واقع اصلی‌ترین نوع لوله بدون درز است. لوله مانیسمان به طور مستقیم از شمش فولادی تولید می‌شود. روش تولید به کمک یک سری ماندرل و غلتک صورت می‌گیرد تا لوله به ضخامت و قطر مورد نظر برسد.

قیمت انواع لوله بدون درز

به دلیل عدم ایجاد درز در این نوع لوله احتمال خوردگی موضعی بدنه کاهش می‌یابد. همچنین حداکثر فشار درونی قابل تحمل توسط لوله بدون درز نیز بسیار بیشتر از لوله درزدار است. قیمت لوله بدون درز نیز بیشتر از انواع درزدار است.

قیمت لوله مانیسمان

همان‌طورکه گفته شد لوله مانیسمان اصلی ترین نوع از این دسته کالا است. مانیسمان نام ابداع کننده آلمانی این کالا است که توانست برای اولین بار لوله بدون نیاز به جوشکاری تولید کند.
همان‌طورکه پیش از این صحبت شد لوله مانیسمان جهت احداث خطوط انتقال پرفشار سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم‌ترین نکته در خرید لوله مانیسمان توجه به رده‌بندی لوله است که سایز آن را مشخص می‌کند.

در یک قطر خارجی ثابت، محصول در رده‌های مختلفی موجود است. هرچه رده لوله بالاتر رود یعنی ضخامت آن بیش‌تر و قطر داخلی آن کوچک‌تر می‌گردد. به بیان دیگری افزایش رده لوله به معنی افزایش استحکام مکانیکی آن است.
برای اطلاع از قیمت لوله مانیسمان می‌توانید با کارشناسان حرفه ای آیرومارت به شماره 02145306 تماس بگیرید.

قیمت لوله گوشتدار؛ لوله‌ای ضخیم

لوله گوشتدار به دلیل دارا بودن ضخامت بسیار زیاد به این اسم مشهور است. لوله گوشتدار در بعضی ابعاد تولید می‌شود و در برخی دیگر از ابعاد کالاهای مرجوعی خط تولید لوله مانیسمان هستند. کالاهایی که کنترل ضخامت آن‌ها دچار مشکل شده است و از خط تولید خارج شده‎اند.

در هر صورت ابعاد این محصول به شکل حاصل ضرب دو عدد نشان داده می‌شود که به ترتیب نشان دهنده قطر خارجی و داخلی آن است. اختلاف این دو عدد تقسیم بر دو نشان‌دهنده ضخامت آن است.
از این محصول در ساخت سیلندر استفاده می‌شود. برای اطلاع از قیمت لوله گوشتدار می‌توانید با آیرومارت تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله آهنی

قیمت لوله فولادی بر اساس نوع، قطر و طول لوله تعیین می‌شود. پیش از خرید لوله حتماً باید نوع کاربرد لوله را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید کنید. از دیگر عوامل مهم تعیین قیمت روز لوله می‌توان به برند تولیدکننده اشاره کرد. در بازرگانی آیرومارت می‌توانید طیف گسترده‌ای از تولیدکنندگان لوله‌های فولادی را مشاهده و محصولات آن‌ها را با هم مقایسه و سپس سفارش خود را ثبت کنید. برای مشاهده قیمت انواع لوله می‌توانید به قیمت لوله آب فلزی و قیمت لوله صنعتی مراجعه کنید.

خرید لوله؛ نکاتی پیش و پس از خرید

همان‌طورکه مشخص است، پیش از خرید باید نوع لوله را مشخص کنید. اگر درباره انتخاب نوع لوله مردد هستید، همکاران ما در آیرومارت بر اساس نیاز شما می‌توانند بهترین نوع لوله را به شما معرفی کنند. دقت داشته باشید که خرید لوله از کارخانه عموماً انتخاب خوبی نیست.

باتوجه به اینکه کارخانه‌های تولیدی، محصولات خود را به صورت انبوه به فروش می‌رسانند و باید به صورت مستقیم با آن‌ها در ارتباط بود، خرید لوله از طریق بازرگانی‌های معتبر انتخاب به‌صرفه‌تری است. آیرومارت در تمامی مراحل خرید از استعلام قیمت لوله تا تحویل بار، فرآیند کاملاً شفاف و منظمی را طراحی کرده است.

فرآیند ثبت سفارش لوله در آیرومارت

در ابتدا باید از قیمت لوله اطلاع پیدا کنید. تماس تلفنی، وبسایت و کانال تلگرام آیرومارت راه‌های مناسب و مطمئنی برای استعلام قیمت لوله هستند.
در گام بعدی می‌توانید سفارش خود را به صورت تلفنی یا اینترنتی ثبت کرده و نسبت به پرداخت پیش فاکتور اقدام کنید. پس از چک نهایی فاکتور، محصول لوله خریداری شده به محل مورد نظر شما حمل و تحویل داده خواهد شد.

بازرگانی آیرومارت؛ پل ارتباطی شما با بهترین برندهای ایران و جهان

بازرگانی آیرومارت با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه محصولات فولادی مورد اعتماد بسیاری از خریداران و تولیدکنندگان محصولات فولادی است. عملکرد ما طی سال‌های اخیر همواره مورد توجه برندهای معتبر کشور بوده و خرسندیم که توانسته‌ایم یک واسطه مطمئن و قابل اعتماد میان شما و بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی کشور باشیم.

برای استعلام قیمت لوله و خرید لوله می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 تماس حاصل کنید. کارشناسان آیرومارت پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید
1 تفاوت لوله درزدار و بدون درز چیست؟

لوله بدون درز به طور مستقیم از شمش فولادی تولید می‌شود در حالی که لوله درزدار با خمکاری ورق و جوشکاری درز اتصال تولید می‌گردد.

2 لوله اسپیرال با لوله درز مستقیم چه تفاوتی دارد؟

لوله اسپیرال قابل تولید در سایزهای بزرگتر است. این محصول از ورق و به کمک خمکاری حلزونی و سپس جوشکاری درزجوش تولید میشود. لوله درزمستقیم اما از خمکاری ورق با مرکزیت محور طولی آن تولید و درزجوش در آن یک خط مستقیم است.

3 لوله استیل در چه آلیاژهایی قابل تامین است؟

لوله استیل مناسب برای صنایع غذایی دکوراتیو و صنایع پتروشیمی قابل تامین در تمام آلیاژهاست. به طور ویژه آلیاژهای 304 و 316 بیشترین کاربرد را دارند.

4 آیا امکان بازرسی محصول خریداری شده وجود دارد؟

امکان بازرسی محصول قبل از بارگیری و در انبار مبدا برای مشتریان فراهم است.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.