فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

رشت، شهرک صنعتی رشت

مجتمع فولاد امیرکبیر خزر، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید فولاد در کشور است که در سال ۱۳۸۵ در گیلان تأسیس شد. جدول قیمت میلگرد امیرکبیر خزر، در این صفحه قابل مشاهده است. با توجه به نوسانات بازار میلگرد، قیمت میلگرد امیر کبیر به‌صورت روزانه آپدیت می‌شود.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد امیرکبیر خزر

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۹,۰۹۰
۲۰,۸۰۸
میلگرد ۱۲ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۹۴۰
۲۰,۶۴۵
میلگرد ۱۴ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۱۶ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۱۸ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۲۰ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۲۲ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۲۵ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۷۱۰
۲۰,۳۹۴
میلگرد ۲۸ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۸۲۰
۲۰,۵۱۴
میلگرد ۳۲ آجدار A3 امیرکبیر خزر شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه امیرکبیر خزر ۱۴۰۱/۱۱/۰۸
۱۸,۸۲۰
۲۰,۵۱۴
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

شرکت فولاد امیر کبیر خزر؛ نماد فولاد‌سازی شمال کشور

شرکت فولاد امیرکبیر خزر در سال ۱۳۸۵ در شهرک صنعتی رشت در استان گیلان افتتاح شد. این کارخانه ابتدا با ظرفیت ۵۰۰‌هزار تن میلگرد آجدار وارد فاز تولید شد که طی آن میلگرد امیرکبیرخزر در دو خط در سایزهای ۱۰ تا ۲۲ به خط تولید ورود پیدا کرد. محصولات این کارخانه در سال ۱۳۹۰ موفق به کسب گواهینامه ISO در حوزه‌های مختلف شد.

در سال ۱۳۹۲ طی طرح‌های توسعه این کارخانه، خط تولیدی با ظرفیت سالانه تولید ۲۵۰‌ هزار تن میلگرد امیرکبیر خزر راه اندازی شد. این خط به‌منظور تولید میلگرد در سایزهای ۸ تا ۳۲ راه اندازی شده و مجموع تولید میلگرد امیر کبیر خزر را به ۷۵۰‌ هزار تن در سال افزایش داده است.

چنین ظرفیت تولیدی، کارخانه میلگرد امیرکبیر گیلان را به یکی از برندهای معتبر بازار آهن و فولاد ایران بدل کرده است. امروزه علاوه‌بر تأمین نیاز میلگرد مربوط به شمال کشور، افراد بسیاری در کشور برای خرید میلگرد از محصولات این کارخانه استفاده می‌کنند. در این صفحه می‌توانید قیمت میلگرد امیرکبیر خزر را به‌صورت روزانه مشاهده کنید.

آشنایی با انواع میلگرد امیرکبیرخزر

این کارخانه، متمرکز بر نورد گرم فعالیت می‌کند؛ به این معنا که احیاء ذوب یا ریخته‌گری آهن و فولاد در این مجموعه انجام نمی‌شود؛ بنابراین شمش بیلت را می‌توان بار ورودی به خطوط تولید کارخانه فولاد گیلان دانست. شمش‌ها در آنالیز شیمیایی مورد نظر در ابعاد ۱۵۰ در ۱۵۰ یا ۱۲۵ در ۱۲۵ به‌صورت شاخه‌های ۶ متری مورد استفاده قرار می‌گیرند. طبق استاندارد داخلی، میلگردها در ۵ گرید مختلف به بازار می‌رسند که عبارتند از:

 • میلگرد س ۲۴۰
 • میلگرد آج ۲۴۰
 • میلگرد آج ۴۰۰
 • میلگرد آج ۴۲۰
 • میلگرد آج ۵۰۰

به جز مورد اول که میلگرد ساده است، قیمت میلگردهای امیرکبیر خزر در استانداردهای مختلف کمی تفاوت دارند و با افزایش استحکام آن، افزایش نسبی در قیمت روز میلگرد امیرکبیر رخ می‌دهد.

در مقیاس مگاپاسکال، استحکام تسلیم انواع میلگرد تولیدی در این استانداردها به ترتیب برابر است با ۲۴۰، ۳۴۰، ۴۰۰، ۴۲۰ و ۵۰۰ مگاپاسکال. کارخانه میلگرد امیرکبیر گیلان در کنار کارخانه اصفهان، از بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌های فولاد در ایران محسوب می‌شود. امکان استعلام قیمت روز میلگرد اصفهان نیز در آیرومارت فراهم شده است.

وزن میلگرد امیرکبیر خزر چقدر است؟ عاملی که روی قیمت تأثیر دارد

وزن محصول یکی از مواردی است که روی قیمت هر شاخه از میلگرد اثر می‌گذارد؛ قیمت میلگرد امیرکبیر خزر هم از این قاعده مستثنی نیست. برای بیان وزن استاندارد میلگرد از استاندارد اشتال استفاده می‌شود. البته ممکن است محصول نهایی کمی از استاندارد تئوری اعلام شده انحراف داشته باشد. این انحراف می‌تواند به دلیل خطا در سایز میلگرد تولیدی یا کیفیت شمش ورودی به خطوط باشد؛ اما از آنجایی که خرید میلگرد بر حسب وزن آن صورت می‌گیرد، تفاوت خود را در قیمت نشان می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، قیمت میلگرد میانه امروز در بازار با توجه به وزن آن و قیمت هر کیلوگرم شمش، قابل محاسبه است.

معمولا وزن دقیق پس از هر خرید و توسط باسکول‌های استاندارد مجموعه اعلام می‌شود؛ اما برخی از کارخانجات نورد وزن میلگرد تولیدی خود را به‌طور متوسط نیز اعلام می‌کنند تا خرید را برای مشتری ساده‌تر کنند. وزن میلگرد آجدار A3 امیرکبیر خزر در سایزهای ۱۰ تا ۳۲، در وبسایت رسمی این کارخانه ذکر شده‌است.

قیمت میلگرد امیر کبیر به چه عواملی بستگی دارد؟

انواع میلگرد این کارخانه با نشان AKS که روی میلگرد حک شده است، راهی بازار می‌شود. AKS مخفف Amir Kabir Steel و نشان‌دهنده نام این کارخانه است. قیمت میلگرد امیر کبیر خزر به‌طور‌کلی به قیمت شمش فولاد و وزن میلگرد بستگی دارد و هر گونه نوسانی در قیمت شمش به‌عنوان ماده اولیه این محصول، اثر خود را روی قیمت میلگرد امیرکبیر خزر هم نشان می‌د‌هد.

تغییر نرخ دلار، تورم و سایر عوامل داخلی و بین‌المللی می‌توانند بر قیمت شمش‌ها تأثیرگذار باشند. قیمت‌های تولیدی در شرکت‌های مختلف نیز معمولاً با هم تفاوت دارند. به‌عنوان‌مثال، قیمت میلگرد کوثر اهواز با قیمت میلگرد کارخانه گیلان متفاوت است.

راهنمای خرید میلگرد امیرکبیر خزر

مشتری باید در ابتدا با محصول مورد نیاز خود در استاندارد مورد نظر آشنایی داشته باشد؛ چرا که دیگر عامل اثرگذار بر قیمت میلگرد امیرکبیر خزر استاندارد محصول تولیدی است. سایز محصول مورد نظر هم هنگام خرید باید مشخص شده باشد. سایز، نشان‌دهنده قطر میلگرد بر حسب میلی‌متر است.

به طور کلی با توجه به خطوط مجهز به ماشین‌آلات روز دنیا و کنترل کیفیت محصولات در مجموعه فولاد امیرکبیر خزر و ذکر این نکته که این کارخانه به‌طور تخصصی فقط به تولید میلگرد مشغول است، این امکان وجود دارد که از آن به‌عنوان یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده میلگرد در داخل کشور یاد کرد. شما می‌توانید قیمت میلگرد امیرکبیر امروز را در وبسایت آیرومارت مشاهده کنید.

خرید آنلاین و تلفنی میلگرد امیرکبیرخزر از بازرگانی آیرومارت

شرکت معتبر آیرومارت امکان خرید آهن و محصولات صنعت فولادسازی کشور از جمله میلگرد امیرکبیر خزر از برترین شرکت‌های تولیدکننده داخلی را فراهم کرده است. شما عزیزان می‌توانید از سراسر ایران محصولات مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین یا تلفنی سفارش دهید.

در‌صورت بروز هرگونه سؤال یا نیاز به راهنمایی می‌توانید با شماره‌گیری ۴۵۳۰۶-۰۲۱ با کارشناسان بازرگانی آیرومارت تماس حاصل کنید و از راهنمایی‌های ایشان جهت انتخاب سایز میلگرد، انتخاب استاندارد مناسب، نحوه بارگیری، نحوه تحویل و اطلاعاتی از این دست، مشاوره رایگان دریافت کنید. امیدواریم این مطلب باعث آشنایی بیشتر شما با میلگرد امیرکبیر خزر شده باشد.

در سایت آیرومارت علاوه بر مشاهده لیست قیمت روز میلگرد امیر کبیر خزر، امکان ثبت سفارش آنلاین برای مشتریان وجود دارد.

تمام هزینه مربوط به حمل و نقل میلگرد امیر کبیر خزر به فاصله خریدار از مبدا و حجم بار تهیه شده بستگی دارد.

برای خرید میلگرد کارخانه امیر کبیر خزر به صورت نقد و یا اعتباری می‌توانید با کارشناسان آیرومارت از طریق تلفن 02145306 مشورت کنید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

  1. عبدالله رضاپور
   ۰۷ آذر ۱۴۰۱

   سلام میشه بگید پروسه خرید میلگرد چقدر زمان میبره؟ و اینکه ارسال هم دارین یا نه؟

   • آیرومارت
    ۰۸ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. درصورتی که از انبار ارسال بشه تقریبا دو روز زمان می‌بره تا بار رو ارسال کنیم. اما مدت زمان خرید از کارخونه برای هر کدوم از کارخونه‌ها متفاوته و بستگی به شرایط اون‌ها داره. در صورتی که برند مورد نظرتون رو مشخص بفرمایید می‌تونیم زمان تقریبی رو به شما اطلاع بدیم.