فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت مش فولادی

قیمت مش فولادی

توری مش فولادی، از جمله توری‌های پرکاربرد در صنایع مختلف به‌ویژه صنعت ساختمان سازی است که به آن مش جوشی نیز گفته می‌شود. برای تولید این توری فولادی از میلگردهای ساده و آجدار در سایزهای مختلف استفاده می‌شود. لیست قیمت مش فولادی را می‌توانید در سایزها و چشمه‌های مختلف، در جدول زیر مشاهده کرده و نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز مش فولادی

فیلتر براساس:
نام کالا ابعاد واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
مش ۶ ساده چشمه ۱۰×۱۰ ابعاد ۲۱۰×۶۰۰ مش 6 ساده چشمه 10×10 600×210 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش ۶ ساده چشمه ۱۵×۱۵ ابعاد ۲۱۵×۶۰۰ مش 6 ساده چشمه 15×15 600×215 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش ۶ ساده چشمه ۲۰×۲۰ ابعاد۲۲۰×۶۰۰ مش 6 ساده چشمه 20×20 600×220 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش ۸ آجدار چشمه ۱۰×۱۰ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش 8 آجدار چشمه 10×10 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش ۸ میل آجدار چشمه ۱۵×۱۵ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش 8 میل آجدار چشمه 15×15 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش ۸ آجدار چشمه ۲۰×۲۰ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش 8 آجدار چشمه 20×20 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش آجدار ۱۰ میل چشمه ۱۰×۱۰ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش آجدار 10 میل چشمه 10×10 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش آجدار ۱۰ میل چشمه ۱۵×۱۵ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش آجدار 10 میل چشمه 15×15 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مش آجدار ۱۰ میل چشمه ۲۰×۲۰ ابعاد۲۰۰×۶۰۰ مش آجدار 10 میل چشمه 20×20 600×200 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

توری مش فولادی چیست؟

توری مش فولادی که به مش جوشی نیز معروف است، از انواع توری به شمار می‌رود. این نوع توری که به صورت رول یا برگی به مشتریان عرضه می‌گردد، با کمک میلگردهای ساده یا آجدار ساخته می‌شود.

مش جوشی، با روی هم قرار گرفتن میلگردها به صورت مشبک روی‌هم و جوش دادن به یکدیگر ساخته می‌شود. عمده استفاده از مش فولادی، در ساختمان سازی است. البته صنعت کشاورزی، حمل و نقل و باغبانی را نیز می‌توان از صنایع مصرف‌کننده آن دانست.

انواع مش فولادی؛ از گالوانیزه تا جوشی

مش فولادی را بر اساس نوع و تقاضا می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. در ادامه با محبوب‌ترین انواع توری مش فولادی آشنا می‌شویم:

توری مش گالوانیزه؛ مقاومت بالا در برابر خوردگی

توری مش گالوانیزه یکی از پرکاربردترین انواع مش فولادی است که به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مجموعه آیرومارت که ارائه کننده انواع مش جوشی است، امکان استعلام قیمت توری مش گالوانیزه و ثبت سفارش خرید آن به صورت آنلاین را فراهم آورده است. شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، اقدام به خرید توری مش گالوانیزه در ابعاد، سایز و کارخانه مورد نظر نمایید. مشخص است که قیمت میلگرد آجدار و ساده از عواملی است که قیمت این کالا را دستخوش تغییر می‌کند.

مش فلزی جوشی و غیرجوشی؛ مناسب بتن‌ریزی ساختمانی

یکی دیگر از انواع مش فلزی، مش‌های جوشی و غیرجوشی است. این مش‌ها از میلگرد آجدار تهیه می‌شوند. در روش جوشی، میلگردهای آجدار روی هم قرار گرفته و نقاط اتصال‌ آن‌ها به یکدیگر جوش می‌خورد.

در روش غیرجوشی به جای استفاده از دستگاه جوش، میلگردها با استفاده از مفتول به یکدیگر متصل می‌شوند. این محصول مناسب بتن‌ریزی ساختمان است.

توری مش فولادی چه مشخصاتی دارد؟

هر مش جوشی، از کنار هم قرار گرفتن میلگردها در انواع و سایزهای مختلف ساخته می‌شود. از طرف دیگر، برای هر توری مش، اندازه چشمه‌ها نیز اهمیت دارد و بر خرید اثر می‌گذارد.
ساخت توری مش جوشی با یکی از انواع میلگرد ساده و آجدار انجام می‌شود. همان‌طورکه می‌دانید، میلگرد آجدار و میلگرد ساده به دلیل تفاوت در تولید و ظاهر، تفاوت‌های مکانیکی نیز دارند که کاربرد آن‌ها را تغییر می‌دهد.

برای تولید مش جوشی یکی از سایزهای 6، 8، 10 یا سایزهای بزرگتر میلگردهای ساده و آجدار انتخاب می‌شوند.

چشمه مش در واقع فضاهای مربع شکلی است که از کنار هم قرار گرفتن میلگردها ایجاد می‌شود. چشمه توری مش جوشی از 10 تا 30 سانتی‌متر متغیر است. سایز معمول چشمه‌ها 10*10، 15*15، 20*20، 25*25 و 30*30 است.

نوع و سایز میلگرد و چشمه‌ها در انتخاب مش جوشی برای آرماتوربندی بسیار مهم است. با توجه به اینکه قیمت میلگرد مستقیماً بر روی قیمت مش اثرگذار است، پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده قیمت به صفحه قیمت امروز میلگرد مراجعه کنید.

آشنایی نحوه تولید توری مش

میلگردهای فولادی، ابتدا در طول‌های 2 و 6 متری برش داده می‌شوند و برای تولید توری مش جوشی آماده می‌گردند. بعد از آماده‌شدن، میلگردها به صورت طولی و عرضی روی هم قرار می‌گیرند و شبکه‌ای مربعی تشکیل می‌دهند. سپس این شاخه‌ها در محل برخورد به صورت اتوماتیک به یکدیگر جوش داده می‌شوند.

توری حصاری، توری پرسی، توری مرغی و توری گابیون بر خلاف توری جوشی، از نوع بافتنی به شمار می‌روند. برای استعلام قیمت توری پرسی و قیمت توری مرغی کلیک کنید. توری جوشی همچنین به مش مهندسی نیز معروف است. جوشکاری موجب می‌شود که این نوع توری استحکام و مقاومت بالایی داشته باشد. توری مشبک فلزی به دو نوع رولی یا برگی دسته‌بندی می‌شود.

آشنایی با کاربردهای توری مش فولادی

توری مش فولادی کاربردهای مختلفی دارد. از مهم‌ترین کاربردهای مش فولادی می‌توان به صنعت ساخت‌وساز اشاره کرد.

  • مستحکم ساختن دیوارهای خاکی با مش جوشی و بتن‌پاشی
  • استفاده در دیواره تونل‌ها
  • استفاده در دیواره و کف کانال‌های بتنی
  • ساخت کف پی‌‌ در پروژه‌ها
  • صنایع کشاورزی

قیمت مش جوشی چطور تعیین می‌شود؟

از آن‌جایی که تعیین قیمت مش جوشی به عوامل مختلفی وابسته است، برای این نوع کالای فولادی نمی‌توان قیمت ثابتی در نظر گرفت. از مهم‌ترین عوامل موثر می‌توان به نوسان قیمت سنگ آهن جهانی، نرخ دلار، عرضه و تقاضا و هزینه‌های حمل و نقل اشاره کرد. از این رو، استعلام قیمت روز مش فولادی اهمیت می‌یابد، به طوری‌که پیش از خرید ابتدا باید قیمت روز را استعلام بگیرید.

در هنگام استعلام قیمت متوجه خواهید شد که عوامل دیگری نیز قیمت توری مش را دستخوش تغییر می‌کند. ضخامت مفتول به‌کاررفته، اندازه چشمه هر توری، نوع و طول میلگرد مورد استفاده، حجم سفارش داده شده و جنس توری از جمله عواملی است که موجب می‌شود قیمت انواع توری جوشی با هم متفاوت باشد.

توری جوشی می‌تواند از میلگرد کربنی، گالوانیزه و یا استیل ساخته شده‌باشد. قیمت توری جوشی با سایز چشمه کوچکتر، بالاتر است چرا که وزن بیشتری دارد. از طرف دیگر، قیمت میلگرد از جمله قیمت میلگرد ساده و آجدار از عواملی است که بر قیمت مش جوشی اثر می‌گذارد.

مجموعه آیرومارت، قیمت توری جوشی رولی و برگه‌ای در انواع جنس و ابعاد مختلف به صورت روزانه آپدیت کرده و در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

راهنمای خرید توی مش فولادی و ثبت سفارش

برای خرید مش فولادی کافی است محصول مدنظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و سفارش شما نهایی خواهد شد. در هرجای ایران که باشید، می‌توانید توری مش فولادی را از آیرومارت سفارش دهید. تمامی محصولات آیرومارت با ضمانت کیفیت و قیمتی رقابتی عرضه شده و خیال شما را از بابت تهیه محصولی با کیفیت راحت می‌کند.

توری مش فولادی که با نام مش جوشی هم آن را می‌شناسند به‌وسیله میلگرهای ساده یا آجداری که روی هم به‌صورت مشبک جوش خورده اند ساخته می‌شود که نوعی از توری به‌حساب می‌آید.

  • استفاده در دیواره تونل‌ها
  • ساخت کف پی در پروژه‌ها
  • مستحکم ساختن دیوارهای خاکی با مش جوشی و بتن پاشی
  • صنایع کشاورزی
  • استفاده در دیواره و کف کانالهای بتنی

توری مش فولادی قیمت ثابتی ندارد و به‌وسیله عوامل متفاوتی مانند نوسانات قیمتی سنگ آهن و دلار، هزینه حمل و نقل و همچنین عرضه و تقاضا در بازار روزانه درحال تغییر است.

نظرات کاربران