قیمت تیرآهن 20

تیرآهن 20، از جمله مقاطع فولادی پرمصرف و مستحکم است که در ساختمان‌سازی کاربرد بالایی دارد. کارخانه‌های فولادی مختلفی به تولید و عرضه این نوع تیرآهن پرکاربرد مشغولند. در این صفحه آیرومارت، قیمت تیرآهن 20 فایکو، اهواز، اصفهان و دیگر کارخانه‌ها آورده شده‌است. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت، سفارش خرید تیرآهن 20 خود را به ثبت برسانید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن 20

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز طول برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 فایکو انبار تهران ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ تماس تماس
تیرآهن ۲۰ آرین ۱۲ متری IPE انبار تهران قیمت تیرآهن شاخه 20 12 آرین کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ تماس تماس
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن شاخه 20 12 فایکو کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ تماس تماس
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 ذوب آهن اصفهان انبار اصفهان ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
۴,۸۰۰,۰۰۰
۵,۲۳۲,۰۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن كيلوگرم 20 12 ذوب آهن اصفهان کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
۱۷,۷۰۰
۱۹,۲۹۳
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 ذوب آهن اصفهان انبار تهران ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
۴,۸۰۰,۰۰۰
۵,۲۳۲,۰۰۰
تیرآهن ۲۰ یزد ۱۲ متری انبار تهران قیمت تیرآهن شاخه 20 12 فولاد یزد انبار تهران ۱۴۰۱/۰۹/۰۵
۳,۹۴۴,۰۰۰
۴,۲۹۸,۹۶۰
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

ویژگی های تیرآهن 20

تیرآهن 20، مقطعی نیمه سنگین بادوام و استحکام بالاست که در صنایع عمرانی چون راه‌سازی، ساختمان‌سازی، پل‌سازی و … کاربردهای بسیاری دارد. این تیرآهن از نوع IPE است و وظیفه دارد که نیروهای وارد بر سازه را تحمل کند. به طور کلی می‌توان گفت که هر شاخه تیرآهن سایز 20 که 12 متر طول داشته باشد، 270 کیلوگرم وزن دارد. عرض بال تیرآهن 20، 100 میلی‌متر، ضخامت بال آن 8.5 و ضخامت جان آن 5.6 میلی‌متر است. قیمت تیرآهن 20 اهواز و دیگر برندها، با توجه به وزن آن مشخص می‌شود.

کاربرد تیرآهن 20

کاربرد اصلی تیرآهن برای افزایش ایمنی و مقاومت سازه است. این ویژگی تیرآهن از آن‌جایی بدست می‌آید که تیرآهن 20 برای افزایش ایستایی و مقاومت سازه در برابر نیروهای برشی و لنگرهای خمشی کاربرد بالایی دارد و در نتیجه به مقاومت سازه منجر می‌شود. با توجه به این‌که تیرآهن 20 مناسب برای محافظت و ایمن‌سازی سازه است، کاربردهای متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پل سازی
  • ساخت تیرهای اصلی و فرعی
  • ساخت خرپا
  • ساخت ستون
  • ساخت نعل درگاهی سازه‌ها

کارخانه‌های تولیدکننده تیرآهن 20

در ایران، کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید تیرآهن 20 فعالیت دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به کارخانه‌های زیر اشاره کرد:

  • ذوب آهن اصفهان
  • فولاد البرز ایرانیان (فایکو)
  • فولاد یزد
  • آریان فولاد
  • ظفر بناب

تیرآهن 20 ذوب آهن اصفهان از جمله بهترین انواع تیرآهن است که توسط این کارخانه تولید می‌شود و به دلیل کیفیت بالایی که دارد، متقاضیان خرید آن نیز بالا است. قیمت تیرآهن 20 اصفهان را در این صفحه می‌توانید ببینید.

قیمت روز تیرآهن 20

قیمت هر شاخه تیرآهن 20 از قیمت تیرآهن 18 و قیمت تیرآهن 16 بیشتر است و علت آن، وزن تیرآهن 20 است که از سایزهای کوچکتر آن بالاتر است. البته مقاومت و استحکام را علت دیگر تفاوت قیمت بین تیرآهن 20 و تیرآهن‌های سایز کوچک‌تر در نظر گرفت.

به عنوان یکی از خریداران تیرآهن 20، احتمالا متوجه شده باشید که همه روزه قیمت این محصول دچار نوسانات بالایی می‌شود. علت نوسان زیاد قیمت تیرآهن 20 را می‌توان عواملی چون قیمت ارز، قیمت سنگ آهن، برند تولیدکننده و کیفیت تیرآهن، نوع تیر و استاندارد تولید تیرآهن، عرضه و تقاضا در بازار برای خرید تیرآهن 20 و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل دانست.

با توجه به افت و خیز بالای قیمت، استعلام قیمت تیرآهن 20 امروز از منبعی معتبر مهم است. شرکت بازرگانی آیرومارت به عنوان یکی از فعالین بازار آهن، تیرآهن 20 را به قیمت روز و بالاترین کیفیت عرضه می‌دارد. می‌توانید قیمت این محصول را نیز از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 استعلام بگیرید.

خرید تیرآهن 20

طبیعتا متقاضیان خرید تیرآهن 20، همواره به دنبال منبعی معتبر برای تامین نیاز خود هستند. همانطور که پیش از این نیز گفتیم، شرکت بازرگانی آیرومارت، با تجربه سالها فعالیت در بازار فولاد و آهن آلات انواع مقاطع فولادی از جمله تیرآهن 20 را عرضه می‌دارد.

مشتریان می‌توانند پس از استعلام قیمت روز تیرآهن 20، به خرید این نوع تیرآهن اقدام کنند. مجموعه آیرومارت امکان خرید تیرآهن به صورت اینترنتی و تلفنی را فراهم آورده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ