فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت تیرآهن 20

قیمت تیرآهن 20

تیرآهن ۲۰، یکی از مقاوم‌ترین و مستحکم‌ترین انواع تیرآهن‌ها در بازار به شمار می‌رود. این تیرآهن اغلب در صنعت ساختمان‌سازی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. کارخانه‌های فولادی مختلفی به تولید و عرضه این نوع تیرآهن پرکاربرد مشغول‌اند که مطرح‌ترین آن‌ها کارخانه فایکو و ذوب آهن اصفهان هستند. وزن تیرآهن ۲۰ اصفهان با وزن تیرآهن ۲۰ فایکو متفاوت است؛ بنابراین این دو تیرآهن قیمت متفاوتی نیز دارند. شما می‌توانید پس از استعلام قیمت تیرآهن ۲۰، سفارش خود را در همین صفحه به ثبت برسانید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن 20

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز طول استاندارد وزن تقریبی برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE 269 ذوب آهن اصفهان انبار اصفهان ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۶,۳۹۴,۰۰۰
۶,۹۶۹,۴۶۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن كيلوگرم 20 12 IPE 269 ذوب آهن اصفهان کارخانه ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۲۳,۴۸۶
۲۵,۶۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE 269 ذوب آهن اصفهان انبار تهران ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۶,۳۹۴,۰۰۰
۶,۹۶۹,۴۶۰
تیرآهن i7 ذوب آهن شاخه۱۲ متری سایز ۲۰ انبار تهران قیمت تیرآهن نیمه سبک شاخه 20 12 i7 ذوب آهن اصفهان انبار تهران ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۶,۳۴۸,۰۰۰
۶,۹۱۹,۳۲۰
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE 250 فایکو انبار تهران ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۵,۹۶۳,۰۰۰
۶,۴۹۹,۶۷۰
تیرآهن ۲۰ فایکو  ۱۲ متری   IPE کارخانه قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE 240 فایکو کارخانه ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۵,۹۶۳,۰۰۰
۶,۴۹۹,۶۷۰
تیرآهن ۲۰ یزد ۱۲ متری انبار تهران قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE فولاد یزد انبار تهران ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
۵,۷۳۳,۰۰۰
۶,۲۴۸,۹۷۰
تیرآهن ۲۰ آرین ۱۲ متری IPE انبار تهران قیمت تیرآهن شاخه 20 12 IPE 250 آرین کارخانه ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

مشخصات تیرآهن 20؛ بررسی استاندارد و ابعاد محصول

تیرآهن 20، مقطعی نیمه‌سنگین بادوام و با استحکام بالاست که در صنایع عمرانی کاربردهای گسترده‌ای دارد. این تیرآهن بر اساس استاندارد IPE ساخته می‌شود؛ بنابراین نیروهای وارد شده بر سازه با استفاده از تیرآهن ۲۰ کنترل خواهند شد. هر شاخه تیرآهن سایز 20 در طول 12 متر تولید می‌شود و عرض بال آن نیز 100 میلی‌متر است. تیر آهن ۲۰، بال‌هایی با ضخامت 8.5 میلی‌متر داشته و ضخامت جان این محصول 5.6 میلی‌متر است. همه این مشخصات در قیمت تیرآهن 20 تاثیرگذار بوده و موجب تغییرات قیمت این محصول می‌شوند.

بررسی وزن تیر اهن ۲۰ با‌توجه‌به جدول وزنی اشتال

یکی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت شاخه تیرآهن ۲۰، وزن این محصول است. وزن تیر اهن ۲۰ بر اساس ضخامت جان و بال این مقطع تعیین می‌شود. معمولا وزن تیراهن ۲۰ در طول 12 متر به اندازه 270 کیلوگرم است. یکی از منابع معتبر برای سنجش کیفیت این تیرآهن، تطبیق وزن تیرآهن 20 با جدول اشتال است. برای تعیین کیفیت تیرآهن باید وزن محصول به وزن درج شده در جدول اشتال نزدیک‌تر باشد. هم‌چون قیمت تیرآهن 22، قیمت تیر آهن 20 نیز به این موضوع وابسته خواهد بود.

آشنایی با کاربردهای تیراهن 20

تیرآهن 20 برای افزایش ایستایی و مقاومت سازه در برابر نیروهای برشی و لنگرهای خمشی کاربرد بالایی دارد. در نتیجه استفاده از این مقطع فولادی باعث افزایش مقاومت سازه می‌شود. با‌توجه‌به این‌که تیراهن ۲۰، مناسب برای محافظت و افزایش ایمنی سازه است، کاربردهای متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پل سازی
 • ساخت تیرهای اصلی و فرعی
 • ساخت خرپا
 • ساخت ستون
 • ساخت نعل درگاهی سازه‌ها

مهندسان و خریداران تیرآهن، ابتدا باید نوع سازه، طراحی آن و هم‌چنین نیروها و بارهای وارده را برآورد کرده و سپس اقدام به خرید تیرآهن ۲۰ کنند. زیرا ممکن است نیاز به خرید تیرآهن دیگری داشته باشند و با خرید تیرآهن سایز بزرگ 20 متحمل هزینه‌های بسیاری شوند. معمولا قیمت تیراهن ۲۰ بیشتر از تیرآهن با سایزهای کمتر مانند قیمت تیرآهن 18 است.

کارخانه‌های تولید‌کننده تیرآهن 20 در داخل ایران

در ایران، کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید تیرآهن ۲۰ فعالیت دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به کارخانه‌های زیر اشاره کرد:

 • ذوب آهن اصفهان
 • فولاد البرز ایرانیان (فایکو)
 • فولاد یزد
 • آریان فولاد
 • ظفر بناب

تیرآهن 20 اصفهان از جمله بهترین انواع تیرآهن‌ها است که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود. این تیرآهن کیفیت بسیار بالایی دارد؛ از این رو ممکن است قیمت تیرآهن اصفهان سایز 20 بیشتر از قیمت تیرآهن 20 فایکو باشد.

راهنمای خرید تیر آهن 20 با قیمت روز بازار و فاکتور رسمی

در زمان خرید تیر آهن 20، توجه به پارامترهایی هم‌چون وزن شاخه، استاندارد به‌کاررفته، قیمت روز و ابعاد، به خرید محصولی با‌کیفیت و مقرون‌به‌صرفه کمک خواهد کرد. هم‌چنین هنگام خرید تیراهن ۲۰ باید برند سازنده این مقطع فولادی را نیز در نظر گرفت. ثبت سفارش از فروشگاه‌های مطرح و معتبر باعث می‌شود، محصولی مطابق با استانداردهای جهانی و همراه با فاکتور رسمی تهیه کنید.

بازرگانی فولاد آیرومارت، با تجربه سال‌ها فعالیت در بازار فولاد و آهن‌آلات، انواع مقاطع فولادی از جمله تیرآهن ۲۰ را عرضه می‌کند. مشتریان می‌توانند پس از استعلام قیمت تیرآهن ۲۰ اصفهان امروز برای خرید این نوع مقطع اقدام کنند.

وزن تیرآهن 20 اصفهان بر اساس جدول اشتال حدود 270 کیلوگرم است. البته ممکن است وزن تیرآهن کارخانجات دیگر با وزن تیرآهن اصفهان 20 متفاوت باشد.

تیرآهن سایز 20 در کارخانجات ایران بر اساس استاندارد IPE تولید و عرضه می‌شود. این محصول به تیرآهن معمولی نیز در بازار معروف است.

تیرآهن 20 در کارخانجات ذوب آهن اصفهان، (فایکو)، فولاد یزد، آریان فولاد و ظفر بناب تولید می‌شود. بهترین برند تیراهن 20، کارخانه ذوب آهن اصفهان است که محصولات خود را مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند.

نظرات کاربران

  1. shadman ۲۶ آذر ۱۴۰۱

   خرید تیرآهن ۲۰ و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور چطوریه؟ راهنمایی می کنین لطفا

   • آیرومارت ۰۸ دی ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. شما می‌تونید برای خرید تیرآهن ۲۰، تناژ مورد نظر رو وارد کنید و سبد خریدتون رو تکمیل کنید. همچنین می‌تونید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و سفارشتون رو ثبت بفرمایید.