قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ فلزی

فیلتر براساس:
نام کالا انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
گریتینگ تسمه * تسمه فلزی گریتینگ تسمه * تسمه فلزی کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 51460 56091
گریتینگ تسمه * نیم تسمه فلزی گریتینگ تسمه * نیم تسمه فلزی کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 51460 56091
گیریتینگ تسمه * میلگرد فلزی گریتینگ تسمه * میلگرد فلزی کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 51460 56091
گریتینگ تسمه * چهارپهلو فلزی گریتینگ تسمه * چهارپهلو فلزی کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 51460 56091

قیمت گریتینگ گالوانیزه

فیلتر براساس:
نام کالا انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
گریتینگ تسمه * تسمه گالوانیزه گریتینگ تسمه * تسمه گالوانیزه کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109
گریتینگ تسمه * نیم تسمه گالوانیزه گریتینگ تسمه * نیم تسمه گالوانیزه کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109
گیریتینگ تسمه * میلگرد گالوانیزه گیریتینگ تسمه * میلگرد گالوانیزه کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109
گریتینگ تسمه * چهارپهلو گالوانیزه گریتینگ تسمه * چهارپهلو گالوانیزه کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109

قیمت گریتینگ پله

فیلتر براساس:
نام کالا انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
گریتینگ تسمه * تسمه پله گریتینگ تسمه * تسمه پله کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109
گریتینگ تسمه * نیم تسمه پله گریتینگ تسمه * نیم تسمه پله کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 60650 66109

قیمت گریتینگ استنلس استیل

فیلتر براساس:
نام کالا انبار تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
گریتینک تسمه * چهارپهلو استنلس استیل گریتینک تسمه * چهارپهلو استنلس استیل کارخانه ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ 13000 14170

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

نکات مهم خرید گریتینگ

گریتینگ، کاربردهای مختلفی دارد و در برخی کاربردها، باید مقاومت زیادی داشته باشد. چرا که نه تنها محل عبور افراد است بلکه وزن وسایل نقلیه سنگینی چون کامیون و تریلی را نیز باید تحمل کند. بنابراین باید به دقت و با در نظر داشتن نحوه تولید، اعضای تشکیل‌دهنده و اندازه چشمه انتخاب و خریداری شود.

عضو رابط گریتینگ از کدام نوع است؟

هر گریتینگ، دارای دو عضو اصلی باربر و رابط است که عضو باربر در تمام گریتینگ‌ها، تسمه فولادی است. اما عضو رابط می‌تواند تسمه، نیم تسمه، میلگرد و چهارپهلو باشد که در این میان تسمه، بیشترین مقاومت را ایجاد می‌کند. بنابراین گریتینگ تسمه در تسمه مقاومت بالاتری را نسبت به دیگر انواع دارد. نوع عضو رابط، بر قیمت گریتینگ تاثیر می‌گذارد.

اندازه چشمه

چشمه گریتینگ یا مش بندی، فاصله میان تسمه‌های باربر و اجزای رابط است که بر تحمل‌پذیری گریتینگ تاثیر زیادی دارد. با کوچکتر شدن چشمه، تعداد تسمه‌‌ها و رابط‌ها افزایش یافته و وزن گریتینگ نیز بالا می‌رود. بدیهی‌است که با افزایش وزن، قیمت گریتینگ نیز بالا می‌رود.

روش تولید گریتینگ

به طور کلی گریتینگ به دو روش جوشکاری الکتروفورج و دستی تولید می‌شود. در روش الکتروفورج، در انتخاب عضو رابط محدودیت داریم و فقط می‌توان از میلگرد و چهارپهلو استفاده کرد. ابعاد آن نیز محدود به 6×1 متر است. اما در روش تولید دستی هر 4 عضو رابط را می‌توان مورد استفاده قرار دارد و در هر ابعادی که مشتری نیاز دارد نیز تولید گریتینگ انجام می‌شود. قاعدتا، روش تولید بر قیمت گریتینگ فولادی اثر خواهد گذاشت. آیرومارت با توجه به نیاز و سفارش شما، انواع گریتینگ را به هر دو روش تولید کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد.

مزایای خرید گریتینگ از آیرومارت

مجموعه آیرومارت، یکی از مراکز تولید و فروش گریتینگ فولادی و فلزی است که این کالا را در ابعاد و انواع مختلف به دست مشتریان می‌رساند. اما خرید گریتینگ از آیرومارت چه مزایایی دارد؟

تولید در ابعاد سفارشی

گریتینگ‌هایی که برای راه‌پله‌ها، دور مخزن‌ها، فیلترها، درپوش‌ها و کفی‌های مختلف ساخته می‌شوند، بنا به درخواست مشتری ابعاد سفارشی دارند. آیرومارت گریتینگ‌های مختلف را متناسب با نیاز مشتری، در ابعاد مختلف سفارشی طراحی و تولید می‌کند.

گالوانیزه گریتینگ در آیرومارت، بر اساس استانداردها

گالوانیزه کردن گریتینگ باید مطابق با استاندارد انجام شود تا پوشش روی ضخامت کافی برای مقاومت در برابر خوردگی را داشته باشد. در صورتی که بر اساس استاندارد ASTM A123 عمل شود، می‌توان پوشش گالوانیزه با ضخامت 80 میکرون ایجاد کرد. ما در مجموعه آیرومارت، مطابق با وندور لیست شرکت نفت عمل کرده و در تلاشیم که بهترین گریتینگ گالوانیزه را تولید کرده و به دست مشتریان برسانیم.

قیمت رقابتی، خرید گریتینگ به مناسب‌ترین قیمت از آیرومارت

اگر شما به عنوان خریدار گریتینگ فلزی گالوانیزه، استیل و فایبرگلاس، قیمت این محصولات را از مراکز فروش مختلف استعلام بگیرید، متوجه خواهید شد که آیرومارت بهترین انواع گریتینگ را با مناسب‌ترین قیمت به شما عرضه می‌دارد. آیرومارت در رقابت با بازار، قیمت گریتینگ امروز را با نرخ رقابتی در مقایسه با دیگر همکاران ارائه می‌دهد. با خرید گریتینگ از آیرومارت کالایی باکیفیت و قیمت مناسب تهیه فرمایید.

طراحی بر اساس نیاز شما

ممکن است خریدار، گریتینگ را برای دور مخزن، راه‌پله ساختمان‌ها و محیط‌های صنعتی و با طراحی‌های خاص نیاز داشته باشید. تیم طراحی و تولید ما در آیرومارت، متناسب با نیاز مشتریان گریتینگ را طراحی کرده و می‌سازند.

امکان بازرسی در تمام مراحل تولید

با توجه به قیمت گریتینگ، برای مشتریان مهم است تا از کیفیت کالای خود مطمئن باشند. این امکان در آیرومارت وجود دارد که گریتینگ در تمام مراحل تولید مورد بازرسی قرار گیرد. بازرسی مواد اولیه پیش از تولید، بازرسی نحوه تولید و بررسی کالا پس از تولید و گالوانیزه کردن گریتینگ به مشتریان این موقعیت را می‌دهد که از خرید خود اطمینان حاصل کنند.

گریتینگ؛ شبکه‌های مشبک فلزی با کاربردهای متعدد

گریتینگ به انگلیسی (Grating) به شبکه توری‌های فلزی گفته می‌شود که کاربردهای متعددی در صنایع مختلف کشور دارند. گریتینگ از کنار هم قرار گرفتن طولی و عرضی اجزای فلزی یا فایبرگلاس ساخته می‌شود. گریتینگ‌ها را می‌توان بر چندین مبنا دسته‌بندی کرد.
بر‌اساس شکل ظاهری، سه گروه گریتینگ مشبک، اسلات و پانچ وجود دارد. از آن‌جایی‌که این محصولات فلزی از اتصال میلگرد و تسمه تولید می‌شوند، از لحاظ نوع اتصال چهار گروه گریتینگ تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه، تسمه در چهارپهلوی تابیده شده و تسمه در میلگرد وجود دارد. قیمت گریتینگ فولادی و فایبرگلاس با‌توجه‌به جنس و نوع با هم متفاوت است. شما می‌توانید از همین صفحه برای خرید گریتینگ اقدام کنید.

انواع گریتینگ فلزی؛ تولید انواع گریتینگ با آلومینیوم، استیل یا فولاد گالوانیزه

امروزه انواع گریتینگ فلزی با استفاده از آلومینیوم، استیل یا فولاد گالوانیزه ساخته می‌شوند. با‌توجه‌به اینکه هر یک از این فلزات ویژگی‌های خاص خود را دارند، گریتینگ‌های فلزی نیز باید بر‌اساس کاربردشان انتخاب شوند و مورد استفاده قرار گیرند. بیشترین فلزی که برای ساخت گریتینگ کاربرد دارد، آهن است. حساسیت آهن به قرارگیری در مقابل هوا، رطوبت و زنگ زدن، موجب شده است تا از روش‌های مختلفی برای حفاظت از گریتینگ استفاده شود؛ بنابراین گریتینگ‌ها را گالوانیزه می‌کنند تا مقاومت آن‌ها در برابر خوردگی افزایش یابد.

البته برخی از گریتینگ‌ها را با استفاده از استیل یا فولاد زنگ‌نزن نیز می‌سازند. گریتینگ استیل مقاومت بالایی در برابر زنگ‌زدگی دارد و طول عمر آن بالاتر است. آیرومارت قیمت گریتینگ فلزی را به‌صورت روزانه آپدیت می‌کند. شما می‌توانید پس از بررسی قیمت، نسبت‌به خرید گریتینگ مورد‌نظرتان اقدام کنید.

گریتینگ فولادی

از انواع گریتینگ می توان به گریتینگ فولادی اشاره کرد. این محصول ازپرکاربرد‌ترین انواع گریتینگ که به کمک تسمه‌های فولادی ساخته می‌شود. در ساخت این نوع محصول از تسمه فولادی، میلگرد آجدار یا میلگرد ساده و چهارپهلو تابیده شده، استفاده می‌شود. قیمت گریتینگ فولادی معمولی از قیمت گریتینگ گالوانیزه کمتر است.

گریتینگ آلومینیومی

این قطعات از جنس آلومینیوم و از وزن کمتری برخوردارند. همچنین به دلیل خاصیت ذاتی آلومینیوم مقاومت به خوردگی و جذب آلودگی آن کمتر از فولاد است. بنابراین این نوع گریتینگ خواص و کاربردهای خاص خود را دارد. گریتینگ آلومینیومی در میان تمام انواع گریتینگ قیمت تمام شده بالاتری دارد.

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ فولادی را می‌توان به روش غوطه‌وری داغ گالوانیزه کرد تا در برابر خوردگی مقاوم‌تر شود. علاوه بر این، گالوانیزه کردن به زیباترشدن آن نیز کمک می‌کند. قیمت گریتینگ گالوانیزه را از وبسایت آیرومارت استعلام بگیرید.

گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ فایبرگلاس نوعی دیگر از انواع گریتینگ است که متریال و مواد اولیه در ساخت و تولید آن الیاف کامپوزیت است. این الیاف کامپوزیت در مقابل فشار، ضربه، اسید، باز، گرما و سرما بسیار مقاوم‌تر از انواع گریتینگ‌ها مانند گریتینگ فلزی و آلومینیومی بوده به همین دلیل در مکان‌هایی که عوامل ذکر شده در بالا از حد معمول و استاندارد خود بیشتر است، از این نوع از گریتینگ‌ها استفاده می‌شود.

انواع گریتینگ از لحاظ نوع اتصال

از تسمه، میلگرد و چهارپهلوی تابیده شده برای ساخت گریتینگ‌ها استفاده می‌شود. قیمت تسمه فولادی در تعیین قیمت انواع گریتینگ موثر است.
در ادامه درباره این انواع بحث خواهیم کرد.

گریتینگ تسمه در تسمه

در این نوع گریتینگ تسمه‌های رابط و باربر عرض برابر دارند و کاملا در دل یکدیگر قرار می‌گیرند و جوش می‌خورند. این دسته از انواع گریتینگ برای تحمل بار و فشار کاربرد دارد. قیمت گریتینگ تسمه در تسمه نسبت به سایر انواع بالاتر است.

گریتینگ تسمه در نیم تسمه

در این نوع عرض تسمه رابط نصف تسمه باربر است. استحکام این گریتینگ متفاوت از نوع تسمه در تسمه است و از طرفی وزن آن هم کمتر است. این گریتینگ کاربردهای خاص خود را دارد.

گریتینگ تسمه در میلگرد

یکی دیگر از انواع گریتینگ که کاربرد فراوانی دارد گریتینگ تسمه در میلگرد است. در این نوع گریتینگ تسمه باربر به کمک میلگردهای آجدار به هم مرتبط می‌شوند. قیمت میلگرد را می‌توان موثر در تعیین قیمت این کالا دانست.

گریتینگ تسمه در چهار پهلو

برای اتصال تسمه‌های باربر در این نوع گریتینگ از چهارپهلوهای تابیده شده استفاده می‌شود.

بررسی کاربرد گریتینگ در صنایع مختلف

گریتینگ‌ها، درپوش‌هایی به‌شمار می‌روند که کاربردهای مختلفی دارند. برخی از این کاربردها عبارت‌اند از:

  • فیلتر جریان آب
  • درپوش کانال‌های آب شهری
  • تهویه هوا
  • نورگیر کانال‌ها
  • کفپوش در محل انجام عملیات عمرانی
  • کفپوش پله برای پله‌های کارخانه‌ها و پله‌های اضطراری
  • ساخت سقف کاذب
  • به‌عنوان پانل حفاظتی
  • به‌عنوان نرده و حفاظ در ساختمان‌ها
  • در کانال‌های فاضلاب برای جدا کردن زباله‌ها

انواع گریتینگ در صنعت ساختمان‌سازی نیز کاربردهای متعددی دارند. شما عزیزان می‌توانید ابتدا قیمت روز گریتینگ را از طریق همین صفحه مشاهده کرده و محصول مورد‌نظرتان را فقط با چند کلیک به‌طور آنلاین خریداری کنید.

ایجاد مضرس روی گریتینگ؛ گریتینگ مضرس چیست؟

در ساخت این گریتینگ‌ها از تسمه‌های دندانه دندانه استفاده می‌شود. به همین دلیل به آن گریتینگ دندانه دار نیز می‌گویند. این نوع طراحی باعث ایجاد اصطکاک می‌شود که در برخی از کاربردها نیاز به اصطکاک وجود دارد. در مکان‌های لغزنده استفاده از این گریتینگ‌ها مانع از لیز خوردن افراد و وسایل لغزنده می‌شود.

استعلام قیمت گریتینگ فلزی؛ قیمت‌های مناسب و رقابتی آیرومارت

لیست قیمت روز گریتینگ در این صفحه به‌طور مرتب به‌روز‌رسانی می‌شود. قیمت گریتینگ به عوامل مختلفی مانند جنس، نوع، وزن، شکل، ضخامت و شرکت ‌تولید‌کننده گریتینگ بستگی دارد. قیمت میلگرد 12 یا سایزهای دیگر مورد استفاده در ساخت این محصول فلزی نیز اهمیت دارد. قیمت هر متر مربع گریتینگ را می‌توانید در جدول این صفحه ببینید.
معمولاً هر چه ضخامت تسمه مورد‌استفاده برای ساخت گریتینگ افزایش یابد، قیمت هر متر مربع از این محصول نیز افزایش می‌یابد. به‌طور‌کلی، قیمت گریتینگ استیل نسبت به قیمت گریتینگ گالوانیزه بیشتر است.

خرید گریتینگ فلزی با بهترین قیمت بازار از آیرومارت

شرکت بازرگانی آیرومارت، با تجربه بیش از ۳۵ سال فعالیت در بازار فولاد و آهن‌آلات، انواع گریتینگ فلزی در ضخامت‌های مختلف را به مشتریان خود عرضه می‌کند. قیمت خرید گریتینگ فلزی فولادی، استیل و گالوانیزه از آیرومارت مطابق با قیمت روز آهن مشخص می‌شود. مشتریان عزیز می‌توانند پس از استعلام قیمت روز گریتینگ، با‌توجه‌به نیازشان سفارش خود را به‌صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری ثبت کنند. کارشناسان آیرومارت همه روزه در ساعات اداری ۸:۳۰ تا ۱۷ از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ در خدمت خریداران محترم هستند.

بیشتر بخوانید
1 قیمت گریتینگ به چه عواملی وابسته است؟

قیمت انواع گریتینگ فلزی، استیل، گالوانیزه و ... براساس جنس آلیاژ، وزن، نوع و همچنین شرایط روز بازار متفاوت است.

2 برای اطلاع از قیمت خرید گریتینگ به کجا باید مراجعه کرد؟

قیمت روز انواع گریتینگ در بازار را در این صفحه می‌توانید مشاهده نمایید و یا با شماره 02145306 تماس بگیرید.

3 چطور می‌توان سفارش خرید گریتینگ را در آیرومارت ثبت کرد؟

در این صفحه می‌توانید مناسب‌ترین گریتینگ را انتخاب و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

021-45306

با شما تماس میگیریم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

بازه زمانی مورد نظر جهت تماس
مشاوره در ساعات کاری 021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.