قیمت پالت

C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +
نام کالا
محل بارگیری
برند
ابعاد
انبار
واحد فروش
تاریخ
قیمت
نمودار
پالت ۳ پایه ۶ پر (یک لایه پرایمر + یک لایه رنگ دلخواه مشتری)
بنگاه پیشرو صنعت
PIS
80*120
تهران
عدد
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۳۵,۰۰۰تومان
 • محل بارگیری:بنگاه پیشرو صنعت
 • برند:PIS
 • ابعاد:80*120
 • انبار:تهران
 • واحد فروش:عدد
 • تاریخ:۱۴۰۰/۱۰/۲۶
 • نمودار:
پالت ۳ پایه ۶ پر (یک لایه پرایمر + یک لایه رنگ دلخواه مشتری)
بنگاه پیشرو صنعت
PIS
100*120
تهران
عدد
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۳۵,۰۰۰تومان
 • محل بارگیری:بنگاه پیشرو صنعت
 • برند:PIS
 • ابعاد:100*120
 • انبار:تهران
 • واحد فروش:عدد
 • تاریخ:۱۴۰۰/۱۰/۲۶
 • نمودار:
پالت ۳ پایه ۶ پر (یک لایه پرایمر + یک لایه رنگ دلخواه مشتری)
بنگاه پیشرو صنعت
PIS
130*110
تهران
عدد
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
۳۵,۰۰۰تومان
 • محل بارگیری:بنگاه پیشرو صنعت
 • برند:PIS
 • ابعاد:130*110
 • انبار:تهران
 • واحد فروش:عدد
 • تاریخ:۱۴۰۰/۱۰/۲۶
 • نمودار:
کارشناسان

زهرا ورکانی

کارشناس فروش


داخلی ۷۰۲

۰۹۰۲۴۹۶۸۳۶۶

قیمت پالت فلزی، اغلب برای افراد و صنایعی که با انبارداری در سطوح گسترده سروکار دارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چراکه امروزه این کالا، تقریبا به عضوی مهم از تجهیزات انبارداری تبدیل شده است. برای خرید پالت نیز مانند سایر کالاها، نیاز است اطلاعات کافی را داشته باشیم تا خریدی مطمئن و آگاهانه را رقم بزنیم. در این راستا بر آن شدیم تا به معرفی کامل مشخصات انواع پالت فلزی، تمامی نکاتی که باید در خرید آن بدانید و مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت پالت فلزی در بازار بپردازیم. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید پالت فلزی از آیرومارت


پالت فلزی در سبدی بسیار متنوع از رنگ، ابعاد، نوع، جنس و .... توسط بازرگانی فولاد آیرومارت قابل تامین است. برای خرید پالت فلزی، از سه طریق آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید اقدام کنید. در تمامی این روش‌ها، کارشناسان ما می‌توانند بهترین مشاوره‌های فنی را دراختیار شما قرار دهند. برای این کار، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.
در خرید پالت فلزی به صورت آنلاین، می‌توانید به صفحه لیست قیمت پالت فلزی در وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و پس از یافتن کالا با مشخصات مورد نظرتان، روی گزینه خرید مقابل آن کلیک نمایید. البته پیش از آن باید در وبسایت آیرومارت ثبت نام کنید که این کار به راحتی و با وارد کردن نام و شماره تلفنتان، قابل انجام است.
پس از کلیک روی گزینه خرید، سفارش اولیه شما ثبت شده و کارشناسان ما در بخش فروش پالت، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت سفارش نهایی، در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ساخت پالت سفارشی توسط آیرومارت


پالت، در دسته محصولاتی قرار می‌گیرد که معمولا به صورت سفارشی تولید می‌شود. آیرومارت، سازنده انواع پالت فلزی است. شما می‌توانید هر نوع پالتی را با ابعاد، رنگ و سایر مشخصات انتخابی خودتان، سفارش دهید و باکیفیت‌ترین محصول را با قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید.

انواع پالت های فلزی موجود در بازار


پالت‌ها بر اساس جنس و شکل ظاهر، در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام خواص و کاربرد مخصوص به خود را دارند. باید گفت که قیمت پالت فلزی در انواع مختلف، متفاوت است. به همین دلیل، حتما باید پیش از خریدتان با انواع مختلف این سازه فلزی آشنایی داشته باشید تا خریدی حرفه‌ای را متناسب با نیازتان رقم بزنید.
در ادامه قصد داریم تا به معرفی برخی از انواع متداول پالت فلزی موجود در بازار و بیان مشخصات و جزئیات بیشتری از هرکدام بپردازیم.

پالت مسطح


نوعی پالت است که دیواره ندارد و اغلب برای نگهداری اجسام مورد استفاده قرار می‌گیرد و نسبت به سایر انواع پالت‌ها، کاربرد کمتری دارد. قیمت پالت فلزی مسطح نسبت به پالت باکس کمتر است. به این دلیل که دیواره ندارد و درنتیجه آهن کمتری در تولید آن استفاده شده است.

باکس پالت فلزی


باکس پالت فلزی با نام پالت دیواره دار نیز در بازار شناخته می‌شود. این نوع پالت، همانطور که از نام آن پیداست، برخلاف نوع مسطح، دارای دیواره بوده و جعبه‌ای شکل است. دیواره‌های این نوع پالت، امکان حمل اجسام ریز و بدون بسته بندی که حمل و نگهداری آن‌ها ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند، را فراهم می‌کنند.
در ساخت دیواره باکس پالت فلزی، می‌توان از پروفیل های فولادی (به صورت نرده)، توری مش فلزی و یا از ورق فولادی استفاده کرد. در صورت استفاده از هرکدام، قیمت باکس پالت فلزی، متفاوت خواهد بود.
برخلاف پالت های مسطح، پالت های دیواره دار را می‌توان روی هم قرار داد و به عنوان قفسه، جهت چیدن بار در انبارها و نظم بخشیدن به چیدمان، استفاده کرد.

باکس پالت توری


باکس پالت توری، دیواره‌ای از جنس توری فلزی دارد. توری‌های استفاده شده، استحکام قابل قبولی دارند و بسته به ابعاد حفره‌ آن‌ها، قیمت باکس پالت توری متفاوت خواهد بود.
این نوع پالت فلزی معمولا برای جابه‌جایی و نگهداری اجسام و ابزارهای کوچک، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باکس پالت نرده ای


در ساخت پالت دیواره دار نرده‌ای، از پروفیل‌های فولادی استفاده می‌شود که معمولا به صورت عمودی قرار می‌گیرند. بنابراین، قیمت پروفیل فولادی از عوامل موثر بر قیمت پالت باکس فلزی نرده دار محسوب می‌شود.

باکس پالت تاشو


باکس پالت فلزی با دیواره‌های تاشو یا پالت لولایی، در مواردی که با کمبود فضا مواجه باشیم و برای اقلام ریز، اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای پالت دیواره دار لولایی، قابلیت جمع شدن آن‌هاست. در مواقعی که این پالت‌ها خالی باشند، می‌توان آن‌ها را جمع کرد که موجب می‌شود فضای کمتری از انبار را اشغال کنند.

پالت گالوانیزه


یکی از مشکلات متداول در استفاده از محصولات فولادی، زنگ زدن آن‌ها در محیط‌های مرطوب است که به مرور زمان رخ داده و موجب کاهش طول عمر محصول می‌شود. پالت فلزی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ممکن است به مرور زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی شود.
برای مقابله با خوردگی پالت آهنی، راه‌های مختلفی مانند رنگ کردن و گالوانیزاسیون وجود دارد. پالت گالوانیزه آیرومارت به دو صورت تولید می‌شود. یا اینکه پالت آماده را مطابق با درخواست مشتری تحت فرایند گالوانیزاسیون قرار می‌دهند و یا اینکه به صورت مستقیم، آن را از مواد اولیه گالوانیزه تولید می‌کنند. قیمت پالت فلزی در این دو نوع متفاوت است.

ابعاد پالت


پالت فلزی معمولا در ابعاد سفارشی و مطابق با درخواست مشتری تولید می‌شود. اما ابعاد استاندارد این سازه‌ها را می‌توان 80*120، 100*120 و 130*110، دانست.
قیمت پالت فلزی باتوجه به ابعاد و درنتیجه وزن آن تعیین می‌شود. بنابراین، هنگام خرید، حتما باید این فاکتور مهم را در نظر داشته باشید و باتوجه به کاربردی که برای آن در نظر گرفته‌اید، انتخاب کنید. طبیعتا برای کالاهای بزرگ، از ابعاد بزرگتری استفاده می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت پالت فلزی


عوامل بسیاری در تعیین قیمت پالت فلزی نقش دارند. ازجمله این پارامترها می‌توان به نوع، جنس بدنه، ابعاد، نوع طراحی، در دار و بدون در بودن، چرخ دار و بدون چرخ بودن، نوع رنگ و فرایندهایی که روی آن انجام می‌شود، مانند گالوانیزه کردن، اشاره کرد.
علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، یکی دیگر از عوامل مهم موثر بر قیمت روز پالت فلزی، قیمت ماده اولیه در تولید آن مانند قیمت پروفیل و قیمت ورق است. بنابراین با توجه به نوسانات بازار آهن و فولاد، بدون شک شاهد تغییرات قیمت پالت فلزی نیز خواهیم بود.

استعلام قیمت امروز پالت فلزی


نوسانات قیمت آهن آلات، قیمت پالت فلزی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد، بنابراین شما به یک منبع معتبر برای استعلام قیمت پالت فلزی امروز نیاز دارید. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم به وبسایت آیرومارت سری بزنید تا از به روزترین قیمت این کالا مطلع شوید.

پایه پالت فلزی


پایه پالت فلزی، در تعیین نوع کاربری آن موثر است. پالت فلزی را می‌توان از نوع چرخ دار ساخت تا حمل آن راحت تر باشد. اما در مقابل برای مواردی که نیاز به جابه‌جایی نباشد، بهتر است از پایه های بدون چرخ استفاده شود تا پالت را بتوان ثابت در جای خود نگه داشت.
بدیهی است که نوع پایه، بر نوع کاربرد و قیمت پالت آهنی تاثیر دارد و شما باید در حین خرید، به این نکته توجه داشته باشید و کالای متناسب با نیازتان را خریداری کنید.

مزایای استفاده از پالت های فلزی


از متداول‌ترین پالت های مورد استفاده در بازار، پالت فلزی، پلاستیکی و چوبی است که نوع فلزی آن به دلیل خواص بسیار مطلوبی که دارد، تقاضای بالاتری را به خود اختصاص داده است. از مزایای پالت آهنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استحکام و مقاومت به حرارت بالا

 • طول عمر بالا

 • تعمیر و نگهداری راحت


کاربرد پالت


پالت، معمولا برای نگهداری و دپوی اجسام در انبارها، حمل و جابه جای کالاها خصوصا در مواردی که ابعاد ریز دارند و به درستی بسته بندی نشده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. درواقع نه تنها استفاده از پالت به حمل بار کمک می‌کند، بلکه می‌تواند نقش قفسه را در انبارها ایفا کند تا بتوانید از تمام فضای انبار، بهترین استفاده را بکنید.
یکی از مهم‌ترین مثال‌ها برای کاربرد پالت، می‌توان به استفاده از آن‌ در سردخانه‌ها اشاره کرد. به همین دلیل ممکن است نام پالت سردخانه را هم برای این سازه شنیده باشید.

سخن آخر


در این مطلب سعی کردیم تا درباره پالت فلزی و تمامی نکاتی که باید در خرید آن بدانید، صحبت کنیم. چنانچه به دنبال ساخت پالت فلزی در تهران و حتی خرید پالت آهنی دست دوم هستید، می‌توانیم بازرگانی فولاد آیرومارت را به عنوان یکی منابع معتبر در این زمینه، به شما معرفی کنیم.
آیرومارت، علاوه بر فروش پالت فلزی در تهران، امکان ارسال آن به سراسر کشور را نیز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست با شماره 45306- 021 تماس بگیرید.