قیمت پالت

قیمت پالت

فیلتر براساس:
نام کالا محل بارگیری ابعاد واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
پالت کفی فلزی (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) پالت کفی فلزی (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
باکس پالت فلزی (ابعاد سفارشی+یک لایه رنگ پرایمر) باکس پالت فلزی (ابعاد سفارشی+یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
باکس پالت سرد خانه ای (ابعاد سفارشی + یک لایه پرایمر) باکس پالت سرد خانه ای (ابعاد سفارشی + یک لایه پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
پالت کفی سبک (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) پالت کفی سبک (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
باکس پالت سنگ کاشی و موزاییک (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) باکس پالت سنگ کاشی و موزاییک (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
پالت کفی سنگین (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) پالت کفی سنگین (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
پالت ورقی (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) پالت ورقی (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 65000 71500
باکس پالت قطعات خودرو (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) باکس پالت قطعات خودرو (ابعاد سفارشی+ یک لایه رنگ پرایمر) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 85000 93500
باکس پالت قیر (ابعاد سفارشی+ بی رنگ) باکس پالت قیر (ابعاد سفارشی+ بی رنگ) کارخانه آیرومارت سفارشی عدد ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ 300000 330000
پالت استیل (ابعاد سفارشی) پالت استیل (ابعاد سفارشی) کارخانه آیرومارت سفارشی كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

راهنمای خرید پالت فلزی از آیرومارت

پالت فلزی در سبدی بسیار متنوع از رنگ، ابعاد، نوع، جنس و …. توسط بازرگانی فولاد آیرومارت قابل تامین است. برای خرید پالت فلزی، از سه طریق آنلاین، تلفنی و حضوری می‌توانید اقدام کنید. در تمامی این روش‌ها، کارشناسان ما می‌توانند بهترین مشاوره‌های فنی را دراختیار شما قرار دهند. برای این کار، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

در خرید پالت فلزی به صورت آنلاین، می‌توانید به صفحه لیست قیمت پالت فلزی در وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و پس از یافتن کالا با مشخصات مورد نظرتان، روی گزینه خرید مقابل آن کلیک نمایید. البته پیش از آن باید در وبسایت آیرومارت ثبت نام کنید که این کار به راحتی و با وارد کردن نام و شماره تلفنتان، قابل انجام است.

پس از کلیک روی گزینه خرید، سفارش اولیه شما ثبت شده و کارشناسان ما در بخش فروش پالت، برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت سفارش نهایی، در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت ساخت پالت سفارشی توسط آیرومارت

پالت، در دسته محصولاتی قرار می‌گیرد که معمولا به صورت سفارشی تولید می‌شود. آیرومارت، سازنده انواع پالت فلزی است. شما می‌توانید هر نوع پالتی را با ابعاد، رنگ و سایر مشخصات انتخابی خودتان، سفارش دهید و باکیفیت‌ترین محصول را با قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه محاسبه قیمت ساخت پالت فلزی توسط آیرومارت، کافیست با شماره 45306-021 تماس بکیرید و با کارشناس فروش پالت ما گفتگو نمایید.

قیمت ورق سیاه، قیمت تسمه، قیمت انواع قوطی، نبشی و ناودانی نیز بر نرخ نهایی ساخت پالت تاثیرگذار است.

انواع پالت های فلزی موجود در بازار

پالت‌ها بر اساس جنس و شکل ظاهر، در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام خواص و کاربرد مخصوص به خود را دارند. باید گفت که قیمت پالت فلزی در انواع مختلف، متفاوت است. به همین دلیل، حتما باید پیش از خریدتان با انواع مختلف این سازه فلزی آشنایی داشته باشید تا خریدی حرفه‌ای را متناسب با نیازتان رقم بزنید.
در ادامه قصد داریم تا به معرفی برخی از انواع متداول پالت فلزی موجود در بازار و بیان مشخصات و جزئیات بیشتری از هرکدام بپردازیم.

پالت مسطح (پالت کفی)

نوعی پالت است که دیواره ندارد و اغلب برای نگهداری اجسام مورد استفاده قرار می‌گیرد و نسبت به سایر انواع پالت‌ها، کاربرد کمتری دارد. قیمت پالت فلزی مسطح نسبت به پالت باکس کمتر است. به این دلیل که دیواره ندارد و درنتیجه آهن کمتری در تولید آن استفاده شده است.

باکس پالت فلزی

باکس پالت فلزی با نام پالت دیواره دار نیز در بازار شناخته می‌شود. این نوع پالت، همانطور که از نام آن پیداست، برخلاف نوع مسطح، دارای دیواره بوده و جعبه‌ای شکل است. دیواره‌های این نوع پالت، امکان حمل اجسام ریز و بدون بسته بندی که حمل و نگهداری آن‌ها ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند، را فراهم می‌کنند.

در ساخت دیواره باکس پالت آهنی، می‌توان از پروفیل های فولادی (به صورت نرده)، توری مش فلزی و یا از ورق فولادی استفاده کرد. در صورت استفاده از هرکدام، قیمت باکس پالت فلزی، متفاوت خواهد بود.
برخلاف پالت های مسطح، پالت های دیواره دار را می‌توان روی هم قرار داد و به عنوان قفسه، جهت چیدن بار در انبارها و نظم بخشیدن به چیدمان، استفاده کرد.

باکس پالت توری

باکس پالت توری، دیواره‌ای از جنس توری فلزی دارد. توری‌های استفاده شده، استحکام قابل قبولی دارند و بسته به ابعاد حفره‌ آن‌ها، قیمت باکس پالت توری متفاوت خواهد بود.
این نوع پالت فلزی معمولا برای جابه‌جایی و نگهداری اجسام و ابزارهای کوچک، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باکس پالت نرده ای

در ساخت پالت دیواره دار نرده‌ای، از پروفیل‌های فولادی استفاده می‌شود که معمولا به صورت عمودی قرار می‌گیرند. بنابراین، قیمت پروفیل فولادی از عوامل موثر بر قیمت پالت باکس فلزی نرده دار محسوب می‌شود.

باکس پالت تاشو

باکس پالت فلزی با دیواره‌های تاشو یا پالت لولایی، در مواردی که با کمبود فضا مواجه باشیم و برای اقلام ریز، اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای پالت دیواره دار لولایی، قابلیت جمع شدن آن‌هاست. در مواقعی که این پالت‌ها خالی باشند، می‌توان آن‌ها را جمع کرد که موجب می‌شود فضای کمتری از انبار را اشغال کنند.

پالت گالوانیزه

یکی از مشکلات متداول در استفاده از محصولات فولادی، زنگ زدن آن‌ها در محیط‌های مرطوب است که به مرور زمان رخ داده و موجب کاهش طول عمر محصول می‌شود. پالت فلزی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ممکن است به مرور زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی شود.

برای مقابله با خوردگی پالت آهنی، راه‌های مختلفی مانند رنگ کردن و گالوانیزاسیون وجود دارد. پالت گالوانیزه آیرومارت به دو صورت تولید می‌شود. یا اینکه پالت آماده را مطابق با درخواست مشتری تحت فرایند گالوانیزاسیون قرار می‌دهند و یا اینکه به صورت مستقیم، آن را از مواد اولیه گالوانیزه تولید می‌کنند. قیمت پالت فلزی در این دو نوع متفاوت است.

ابعاد پالت

پالت فلزی معمولا در ابعاد سفارشی و مطابق با درخواست مشتری تولید می‌شود. اما ابعاد استاندارد این سازه‌ها را می‌توان 80*120، 100*120 و 130*110، دانست.

قیمت پالت فلزی باتوجه به ابعاد و درنتیجه وزن آن تعیین می‌شود. بنابراین، هنگام خرید، حتما باید این فاکتور مهم را در نظر داشته باشید و باتوجه به کاربردی که برای آن در نظر گرفته‌اید، انتخاب کنید. طبیعتا برای کالاهای بزرگ، از ابعاد بزرگتری استفاده می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت پالت فلزی

عوامل بسیاری در تعیین قیمت پالت فلزی نقش دارند. ازجمله این پارامترها می‌توان به نوع، جنس بدنه، ابعاد، نوع طراحی، در دار و بدون در بودن، چرخ دار و بدون چرخ بودن، نوع رنگ و فرایندهایی که روی آن انجام می‌شود، مانند گالوانیزه کردن، اشاره کرد.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، یکی دیگر از عوامل مهم موثر بر قیمت روز پالت فلزی، قیمت ماده اولیه در تولید آن مانند قیمت پروفیل و قیمت ورق است. بنابراین با توجه به نوسانات بازار آهن و فولاد، بدون شک شاهد تغییرات قیمت پالت فلزی نیز خواهیم بود. از انواع قوطی در سایزهای مختلف برای ساخت پالت استفاده می‌شود. بنابراین قیمت‌ها در ابعاد مختلف از جمله قیمت قوطی 10*10 و قیمت قوطی 40*80 را برای اطلاع از آثر آن روی قیمت پالت از آیرومارت استعلام بگیرید.

استعلام قیمت امروز پالت فلزی

نوسانات قیمت آهن آلات، قیمت پالت فلزی را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد، بنابراین شما به یک منبع معتبر برای استعلام قیمت پالت فلزی امروز نیاز دارید. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم به وبسایت آیرومارت سری بزنید تا از به روزترین قیمت این کالا مطلع شوید.

پایه پالت فلزی

پایه پالت فلزی، در تعیین نوع کاربری آن موثر است. پالت فلزی را می‌توان از نوع چرخ دار ساخت تا حمل آن راحت تر باشد. اما در مقابل برای مواردی که نیاز به جابه‌جایی نباشد، بهتر است از پایه های بدون چرخ استفاده شود تا پالت را بتوان ثابت در جای خود نگه داشت.

بدیهی است که نوع پایه، بر نوع کاربرد و قیمت پالت آهنی تاثیر دارد و شما باید در حین خرید، به این نکته توجه داشته باشید و کالای متناسب با نیازتان را خریداری کنید.

مزایای استفاده از پالت های فلزی

از متداول‌ترین پالت های مورد استفاده در بازار، پالت فلزی، پلاستیکی و چوبی است که نوع فلزی آن به دلیل خواص بسیار مطلوبی که دارد، تقاضای بالاتری را به خود اختصاص داده است. از مزایای پالت آهنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استحکام و مقاومت به حرارت بالا
 • طول عمر بالا
 • تعمیر و نگهداری راحت

انواع پالت آهنی براساس نوع کاربرد

براساس نوع کاربرد می‌توان پالت ها را در انواع مختلفی قرار داد که در ادامه به توضیح بیشتری درباره سه مورد از مهم‌ترین انواع این پالت هاخواهیم پرداخت.

پالت انبارداری

پالت انبار معمولا برای نگهداری و دپوی اجسام در انبارها و حمل و جابه جایی کالاها خصوصا در مواردی که ابعاد ریز دارند و به درستی بسته بندی نشده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. درواقع نه تنها استفاده از پالت به حمل بار کمک می‌کند، بلکه می‌تواند نقش قفسه را در انبارها ایفا کند تا بتوانید از تمام فضای انبار، بهترین استفاده را بکنید.

پالت سردخانه

از مهم‌ترین مثال‌ها برای کاربرد پالت آهنی، می‌توان به استفاده از آن‌ در سردخانه‌ها اشاره کرد. پالت سردخانه در بسیاری موارد به دلیل اینکه در معرض رطوبت است، باید از نوع گالوانیزه و یا با کیفیت رنگ بالا باشد. آیرومارت با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن رنگ کردن پالت آهنی، در نهایت کیفیت رنگ بسیار بالایی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

پالت خودرویی

پالت خودرویی یا پالت لوازم خودرو، همانطور که از نام آن پیداست، برای حمل لوازم خودرو در انبارهای تامین‌کننده این قطعات، کاربرد دارد. این نوع پالت فلزی باتوجه به حجم اقلامی که حمل می‌کنند، در ابعاد بسیار متنوعی تولید می‌شوند. اما باید گفت که اغلب، ابعاد سفارش ساخت پالت خودرویی نسبت به سایر پالت ها بزرگتر است و از استحکام بالاتری برخوردارند.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا درباره پالت فلزی و تمامی نکاتی که باید در خرید آن بدانید، صحبت کنیم. چنانچه به دنبال ساخت پالت فلزی در تهران، خرید پالت فلزی قیمت مناسب، ساخت پالت سفارشی و حتی خرید پالت آهنی دست دوم هستید، می‌توانیم بازرگانی فولاد آیرومارت را به عنوان یکی منابع معتبر در این زمینه، به شما معرفی کنیم.

آیرومارت، علاوه بر فروش پالت فلزی در تهران، امکان ارسال آن به سراسر کشور را نیز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. احمد رضا شاهدی
  دی ۵, ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷
  سلام وقت بخیر قیمت ساخت پالت فلزی چقدر هست؟
  1. آیرومارت
   دی ۶, ۱۴۰۱ ۱۱:۰۶
   سلام. وقت شما بخیر. قیمت ساخت پالت فلزی در ابعاد سفارشی شما متفاوت خواهد بود. قیمت هر کیلوگرم رو در صفحه این کالا می‌تونید مشاهده بفرمایید. از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ با توجه به وزن نهایی کالای خودتون برآورد هزینه خواهیم کرد.
 2. علی فراهانی
  دی ۱۸, ۱۴۰۱ ۱۶:۵۲
  پالت فقط در ابعاد استاندارد میسازید یا ابعاد مدنظر ماهم امکان ساخت دارد؟
  1. آیرومارت
   دی ۱۹, ۱۴۰۱ ۱۳:۳۱
   سلام و وقت شما بخیر. شما می‌تونید پالت رو در ابعاد سفارشی از آیرومارت تهیه بفرمایید.
 3. زینب نصیریان
  دی ۱۹, ۱۴۰۱ ۱۴:۴۰
  اینطور که متوجه شدم خودتون پالت تولید می کنید به هر تعدادی که مورد نیاز ما باشه تولید دارین ؟ نوشتین ارسال به سراسر ایران دارید برای بوشهر هم ارسال دارید ؟
  1. آیرومارت
   دی ۲۰, ۱۴۰۱ ۱۳:۳۴
   سلام و وقت شما بخیر. بله. شما می‌تونید برای استعلام قیمت پالت انواع مختلف و سفارش ساخت اون از طریق شماره تماس ۰۲۱۴۵۳۰۶ با ما در ارتباط باشید. بار شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما به بوشهر ارسال میشه.
 4. سامان آخوندی
  دی ۲۲, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۰
  سلام در ابعاد درخواستی ماهم می سازین ؟
 5. سامان آخوندی
  دی ۲۲, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۱
  سلام در ابعاد درخواستی هم ساخت انجام می دید؟
  1. آیرومارت
   دی ۲۳, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۱
   سلام. بله. ما در آیرومارت این امکان رو داریم تا در ابعاد درخواستی سفارش شما رو انجام بدیم. جهت ثبت سفارش می‌تونید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 6. نیما بروغنی
  اسفند ۳, ۱۴۰۱ ۱۱:۵۵
  پالت چوبی هم میسازید؟
  1. آیرومارت
   اسفند ۸, ۱۴۰۱ ۱۵:۱۷
   سلام. وقت شما بخیر. ما در حوزه تولید پالت فلزی با استفاده از مقاطع فولادی فعالیت داریم. البته برخی پالت‌های ترکیبی از چوب و فولاد رو هم می‌سازیم. یکی از مقاطع مورد استفاده در ساخت پالت فلزی، ورق فولادی است. بنابراین قیمت ورق فولادی بر روی برخی از پالت‌ها که با استفاده از این مقطع ساخته می‌شوند اثر می‌گذارد.
 7. همایون
  اسفند ۲۱, ۱۴۰۱ ۱۵:۰۶
  پالت به ابعاد مورد نظر و غیراستاندارد هم میسازین؟
  1. آیرومارت
   اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ ۱۶:۴۳
   سلام وقت شما بخیر. انواع پالت مثل پالت سردخانه ای، توسط واحد تولید آیرومارت در ابعاد مختلف ساخته می‌شه. برای ثبت سفارش می‌تونید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ با کارشناسان تولید آیرومارت تماس بگیرید و قیمت پالت مورد نظر خودتون رو استعلام کنید.
1 آیا آیرومارت ساخت پالت فلزی سفارشی هم انجام می‌دهد؟

بله، شما می‌توانید هر طرحی از پالت فلزی در ابعاد مختلف را جهت ساخت، به آیرومارت سفارش دهید و درنهایت، محصولی با بهترین کیفیت و قیمت دریافت نمایید.

2 آیا بازرگانی آیرومارت خدمات گالوانیزه کردن و رنگ‌آمیزی پالت را هم ارائه می‌دهد؟

بله، تمامی خدمات مربوط به پالت فلزی مانند گالوانیزه، رنگ‌آمیزی و ... در آیرومارت قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات و استعلام قیمت پالت در ابعاد سفارشی، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید و با کارشناس فروش پالت ما گفتگو نمایید.

3 امکان ارسال بار پالت به سراسر کشور وجود دارد؟

درصورت ثبت سفارش ساخت پالت فلزی در آیرومارت، این محصول به سراسر کشور قابلیت ارسال دارد.

4 آیا می‌توان پالت را در هر تعداد و تناژی به آیرومارت سفارش داد؟

شما می‌توانید هر تناژی از پالت فلزی را از آیرومارت خریداری نمایید.

 

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.