۱۱ دی ۱۳۹۸ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری

برشکاری ورق فولادی

  • برشکاری ورق فولادی با دستگاه CNC

ورق فولادی یکی از محصولات پرکاربرد فولادی است که در صنایع مختلف برای ساخت تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیش از استفاده از ورق  به منظور آماده سازی برای ساخت انواع تجهیزات، عملیاتی روی آن انجام می‌شود. در مقاله “انواع برشکاری ورق فولادی ” به تفصیل در مورد انواع خدماتی که بر ورق فولادی انجام می‌شود، توضیح داده شده است. توصیه می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه این مقاله را حتما مطالعه کنید.

یکی از انواع فرایندهای ثانویه روی ورق، برشکاری ورق فولادی است. ویدیو برشکاری ورق فولادی به بررسی برشکاری ورق فولادی با استفاده از روش CNC پرداخته است. زیر به جزییات این فرایند پرداخته شده است.

 

 

 

در عملیات برشکاری ورق، ورق فولادی به قسمت های مختلف و بر اساس سایزهای مورد نظر، از عرض یا طول بریده می شود. فرایند برش به روش های مختلفی انجام می شود.

یکی از انواع روش‌های برشکاری ورق فولادی قیچی کاری است. که به انواع قیچی دستی، قیچی اهرمی و قیچی ماشینی تقسیم بندی می‌شود. برشکاری لیزری، پلاسما، هواگاز، واترجت، برشکاری با الکترود، دیگر انواع روش‌های برشکاری ورق هستند. یکی از بهترین روش‌های برشکاری بر اساس دقت و سرعت عمل بالا روش CNC است .

 برشکاری ورق فولادی با دستگاه CNC انجام می‌‌شود. این دستگاه برای دریافت نقشه برش به یک کامپیوتر متصل است. اپراتور نقشه مورد نظر را طراحی می کند. صفحه نگهدارنده دستگاه طوری طراحی شده که کم ترین سطح تماس را با ورق داشته باشد. پس از پایان طراحی، کار برش با دقت بالایی به وسیله یک تفنگ لیزری انجام می شود.در این ویدیو،برشکاری ورق فولادی با استفاده از دستگاه CNC نشان داده شده است.

برشکاري ورقِ فولادی از انواع خدماتی است که آیرومارت برای رفاه مشتریان خود انجام می‌دهد.

 

۱۱ دی ۱۳۹۸ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران