۱۱ دی ۱۳۹۸ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری

برشکاری ورق فولادی

۵/۵ - (۳ امتیاز)

آیرومارت، برشکاری کلیه مقاطع فولادی را بر عهده می‌گیرد. 

ورق فولادی یکی از محصولات پرکاربرد فولادی است که در صنایع مختلف برای ساخت تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیش از استفاده از ورق به منظور آماده سازی برای ساخت انواع تجهیزات، عملیاتی روی آن انجام می‌شود. در مقاله “انواع برشکاری ورق فولادی ” به تفصیل در مورد انواع خدماتی که بر ورق فولادی انجام می‌شود، توضیح داده شده است. توصیه می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه این مقاله را حتما مطالعه کنید.

برشکاری ورق فولادی با دستگاه CNC

یکی از انواع فرایندهای ثانویه روی ورق، برشکاری است که کیفیت انجام آن، قیمت ورق فولادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ویدیو برشکاری ورق فولادی به بررسی برشکاری ورق فولادی با استفاده از روش CNC پرداخته است. زیر به جزییات این فرایند پرداخته شده است.

 

در عملیات برشکاری ورق، ورق فولادی به قسمت های مختلف و بر اساس سایزهای مورد نظر، از عرض یا طول بریده می شود. فرایند برش به روش های مختلفی انجام می شود.

یکی از انواع روش‌های برشکاری ورق فولادی قیچی کاری است. که به انواع قیچی دستی، قیچی اهرمی و قیچی ماشینی تقسیم بندی می‌شود. برشکاری لیزری، پلاسما، هواگاز، واترجت، برشکاری با الکترود، دیگر انواع روش‌های برشکاری ورق هستند. یکی از بهترین روش‌های برشکاری بر اساس دقت و سرعت عمل بالا روش CNC است .

 برشکاری ورق فولادی با دستگاه CNC انجام می‌‌شود. این دستگاه برای دریافت نقشه برش به یک کامپیوتر متصل است. اپراتور نقشه مورد نظر را طراحی می کند. صفحه نگهدارنده دستگاه طوری طراحی شده که کم ترین سطح تماس را با ورق داشته باشد. پس از پایان طراحی، کار برش با دقت بالایی به وسیله یک تفنگ لیزری انجام می شود.در این ویدیو،برشکاری ورق فولادی با استفاده از دستگاه CNC نشان داده شده است.

خدمات CNC آیرومارت

برشکاري ورقِ فولادی از انواع خدماتی است که آیرومارت برای رفاه مشتریان خود انجام می‌دهد. برای کسب اطلاعات درباره قیمت انواع ورق فولادی مانند ورق سیاه ST37، ورق ST52، ورق گالوانیزه، رنگی و … و همچنین دریافت مشاوره فنی پیش از خرید، فقط کافیست با شماره ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید. کارشناسان آیرومارت با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در بازار آهن، راهنمای بسیار خوبی برای شما در مسیر خریدتان خواهند بود.

 

۱۱ دی ۱۳۹۸ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ