فروش ویژه میلگرد گروه ملی اهواز و نیشابور در تمامی سایزها | بارگیری از درب کارخانه | تلفن:02145306 

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست

لوله داربست از انواع لوله‌های فولادی است که وزن سبک و مقاومت بسیار خوبی دارد. لوله‌های داربستی یا لوله اسکافلد در ضخامت‌های گوناگون و سایزهای مختلف در بازار عرضه می‌شوند. قیمت لوله داربست فلزی برای بسیاری از صنایع مصرف‌کننده آن حائز‌ اهمیت است. از این رو آیرومارت همه روزه لیست قیمت لوله داربستی را در این صفحه به‌روزرسانی می‌کند. برای خرید لوله داربست، ابتدا می‌توانید استعلام قیمت این محصول را از سایت آیرومارت بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز لوله داربست

فیلتر براساس:
نام کالا سایز ضخامت واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۳,۳۰۳
۳۶,۳۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۳,۳۰۳
۳۶,۳۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۳,۳۰۳
۳۶,۳۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۴۷۷
۳۵,۴۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۴۷۷
۳۵,۴۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۴۷۷
۳۵,۴۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۸۴۴
۳۵,۸۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۸۴۴
۳۵,۸۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
۳۲,۸۴۴
۳۵,۸۰۰
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۱.۸ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 1.8 شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 شاخه ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ تماس تماس

قیمت اتصالات

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
اتصال H اتصال H عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۶۴,۲۵۰
۷۰,۰۳۳
اتصال رابط اتصال رابط عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۳۵,۸۰۰
۳۹,۰۲۲
اتصال کفی اتصال کفی عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۲۲,۹۵۰
۲۵,۰۱۶
اتصال مغزی اتصال مغزی عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۲۲,۰۰۰
۲۳,۹۸۰
بست تک پیچ بست تک پیچ عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۲۸,۹۰۰
۳۱,۵۰۱
بست چهارپیچ بست چهارپیچ عدد ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
۵۱,۴۰۰
۵۶,۰۲۶
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

انواع لوله داربستی؛ دسته‌بندی بر اساس ابعاد و وزن هر شاخه لوله داربست

قطر لوله داربست معمول، 5 سانتی‌متر است. به همین دلیل لوله اسکافلد، با نام لوله ۵ نیز شناخته می‌شود. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مشخصات لوله داربست، ضخامت آن است. لوله داربستی در ضخامت‌های 1.8، 2، 2.5 و 3 میلی‌تر تولید می‌شود. لوله‌های داربستی با ضخامت 1.8 و 2 را لوله داربست سبک و لوله‌های ۲/۵ و ۳ میلی‌متر را به ترتیب لوله داربستی معمولی و سنگین می‌شناسند.

هر شاخه از لوله داربست، معمولا ۶ متر طول دارد، همین موضوع سبب شده تا قیمت لوله داربستی 6 متری یکی از رایج‌ترین سوالات مشتریان برای خرید لوله داربست باشد. قیمت کل بار با‌توجه‌به وزن آن مشخص می‌شود؛ وزن هر شاخه لوله داربست نیز بر اساس کیلوگرم محاسبه شده و به فروش می‌رسد. به‌طورکل وزن و قیمت لوله داربست با هم رابطه مستقیم دارند. البته این موضوع فقط برای لوله داربست صادق نیست و روی قیمت سایر مقاطع فلزی ساختمان مانند قیمت سپری آهنی نیز تاثیرگذار است.

معرفی تولید‌کنندگان مطرح لوله داربست در ایران

کارخانه‌های متعددی در ایران مشغول به تولید اتصالات داربست و لوله داربستی هستند که از بین آن‌ها، در ادامه بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله داربستی را معرفی کرده‌ایم:

 • گروه صنعتی سپاهان
 • شرکت تعاونی فولاد علویجه
 • شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه
 • کارخانه لوله و پروفیل صابری
 • کارخانجات نورد لوله یاران
 • گروه صنعتی تهران شرق
 • کارخانجات صنعتی کچو
 • کارخانه جهان پروفیل پارس

محصول تولیدی هر کارخانه از نظر سایز، کیفیت و قیمت با کارخانه‌های دیگر متفاوت است. برخی کارخانه‌ها هم‌چون گروه صنعتی سپاهان علاوه‌بر تولید لوله داربستی، در تولید لوله مانیسمان نیز فعالیت دارند. این کارخانه یکی از تامین‌کنندگان مطرح لوله فولادی در کشور شناخته می‌شود که می‌توان قیمت لوله مانیسمان امروز و قیمت روز لوله داربست را از آن استعلام گرفت.

قیمت روز لوله داربست و استعلام لحظه‌ای آن از بازرگانی آیرومارت

قیمت روز لوله داربست به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این عوامل عبارت‌اند از: جنس، ضخامت، طول و برند تولیدکننده. هم‌چنین مشخصات این لوله درزدار، از جمله ضخامت، سایز، قطر و طول آن از فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت لوله داربستی محسوب می‌شوند.

کارشناسان آيرومارت به‌صورت روزانه و با در نظر گرفتن تغییرات موثر بر قیمت کالا‌های ساختمانی، قیمت همه محصولات سایت را به‌روزرسانی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این به‌روزرسانی از قیمت نبشی استیل گرفته تا قیمت تیرآهن‌های سنگین از بزرگ‌ترین کارخانجات ایران را شامل خواهد شد.

قیمت لوله داربست 14 کیلویی

لوله داربستی سبک با ضخامت 2 میلی‌متر غالبا برای ساخت سازه‌هایی که محدودیت وزن و ارتفاع دارند، مورداستفاده قرار می‌گیرد. وزن هر شاخه 6 متری لوله داربست 2 میل، حدود 14 کیلوگرم است. به این ترتیب شخصی که به دنبال قیمت لوله داربستی 14 کیلویی است، در واقع به لوله 2 میل احتیاج دارد.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی

یکی از پرکاربردترین انواع لوله داربست، لوله سنگین با ضخامت 2.5 میل است. وزن لوله داربست 17 کیلویی یا 2.5 میل، به مراتب بیشتر از لوله 2 میل است. از این رو قیمت لوله داربست 17 کیلویی به دلیل وزن بالا، از قیمت لوله داربستی 2 میلی بیشتر خواهد بود؛ بنابراین اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید، حتما با کارشناسان آیرومارت مشورت کنید.

قیمت لوله داربست 6 متری

لوله داربستی معمولا به‌صورت شاخه‌های 6 متری تولید و عرضه می‌شوند. اگر جدول موجود در این صفحه را مبنای تهیه آهن‌آلات خود قرار می‌دهید، باید با‌توجه‌به قیمت لوله داربستی 6 متری خرید خود را انجام دهید. اگر لوله داربستی با طول سفارشی را نیاز دارید، آیرومارت با ارائه انواع خدمات برشکاری و جوشکاری، نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

انواع اتصالات داربست؛ آشنایی با کاربرد و نحوه اتصال آن‌ها

برای ساخت یک سازه داربستی از انواع بست و اتصالات داربست استفاده می‌شود. این اتصالات انواع مختلفی دارند و با اهداف متنوعی مورد‌استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به بررسی انواع بست و اتصالات فلزی داربستی می‌پردازیم:

اتصالات چهار‌پیچ با قابلیت اتصال دو لوله به‌صورت عمود

بست چهارپیچ، از جنس چدن است و از یک بدنه دو برگ و چهار پیچ و مهره ساخته شده است. این بست در دو حالت وزنی سنگین و سبک تولید می‌شود که برای ایجاد اتصالات داربستی محکم، از نوع سنگین آن استفاده خواهد شد. این نوع بست، قابلیت اتصال دو لوله به‌صورت عمود برهم را ارائه می‌کند. قیمت بست چهارپیچ وابسته به قیمت فروش لوله داربستی در بازار است.

اتصالات گردون با امکان اتصال دو لوله به‌صورت موازی

بدنه و برگ‌های بست گردون، طوری طراحی شده‌اند که امکان اتصال دو لوله به‌صورت موازی را فراهم می‌کند.
این محصول از چدن داکتیل ساخته شده است و قیمت آن متناسب با قیمت روز لوله داربستی تغییر می‌کند.

اتصالات H با قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش

اتصالات H با هندسه خاصی که دارد، قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش یا مقاطع مشابه آن را فراهم می‌کند. قسمت قلاب مانند این بست به تیرآهن متصل می‌شود و قسمت دیگر آن لوله داربستی را در بر می‌گیرد. این بست نیز از جنس چدن داکتیل و به کمک ریخته‌گری ساخته می‌شود.

بست رابط برای افزایش طول لوله داربست

بست رابط مانند یک لوله با قطر بزرگ‌تر، دو لوله داربستی را در بر می‌گیرد و باعث اتصال طولی آن‌ها می‌شود. از این نوع اتصالات داربستی، برای افزایش طول لوله استفاده می‌کنند. یک یا دو پیچ نیز روی این بست تعبیه شده تا اتصال محکم شکل بگیرد. بست رابط در دو طول ۱۷ و ۲۰ ‌سانتی‌متری موجود است. قیمت این نوع بست به قیمت خرید داربست فلزی وابسته است.

بست مغزی برای اتصال طولی بین دو لوله داربست

بست مغزی درون حفره لوله قرار می‌گیرد. این بست مجهز به پیچ و مهره نیست و فقط با فشار زیاد، اتصال طولی بین دو لوله داربستی ایجاد می‌کند. هم‌چنین در مواردی که نیاز به ایجاد وصله در دو لوله است نیز استفاده می‌شود.

بست تک پیچ و دو پیچ برای ایجاد اتصالات عمود بر هم

این نوع اتصالات لوله داربستی مشابه نوع چهارپیچ، باعث ایجاد اتصالات عمود بر هم می‌شود. باتوجه‌به تعداد پیچ کمتر، این اتصالات استحکام کمتری دارند. به همین دلیل برای اتصالات با حساسیت کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

راهنمای خرید لوله داربست؛ نکات مورد‌توجه در انتخاب لوله داربستی

معمولا افرادی که به دنبال قیمت لوله داربست امروز هستند، قصد شروع یک پروژه عمرانی را دارند. مشتریان این نوع لوله از دو استراتژی برای خرید استفاده می‌کنند:

 • خرید لوله داربست دست دوم
 • خرید لوله داربست نو

علاوه‌بر قیمت، خواص و ظاهر این دو گروه لوله نیز با هم تفاوت دارد. لوله‌های دست دوم داربستی قطعا مقاومت کمتری خواهند داشت؛ زیرا به مرور زمان، خواص مکانیکی فولاد به‌کار رفته در بدنه لوله داربست، ضعیف شده و کارایی روز اول را ندارد. اگر لیست قیمت لوله داربست دست دوم را نیز بررسی کنید؛ طبیعتا از لوله درزدار داربستی نو کمتر است.

دو پارامتر ضخامت و طول نیز در خرید لوله داربستی، اهمیت چشمگیری دارند. معمولا قیمت لوله داربستی 6 متری در بازار توسط بسیاری از افراد استعلام گرفته می‌شود؛ چرا‌ که بر اساس استاندارد تولید کارخانه‌ها، لوله‌های داربستی در طول‌های 6 متر به بازار عرضه خواهند شد.

خرید داربست فلزی؛ سفارش اینترنتی انواع لوله داربستی از بازرگانی آیرومارت

پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت، سال‌هاست که در بازار آهن تهران فعالیت می‌کند. از جمله اقلام قابل تهیه از این مجموعه بازرگانی، لوله داربستی و اتصالات آن است. مجموعه آیرومارت برای راحت‌تر کردن شرایط سفارش و خرید لوله داربستی قیمت مناسب، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است. بازرگانی فولاد آیرومات هم‌چنین با تامین فوری لوله و ارائه انواع خدمات از قبیل برشکاری و خمکاری، مشتریان را در پیشبرد پروژه همراهی می‌کند.

برای تهیه انواع مقاطع فلزی و فولادی، فقط کافیست با شماره 02145306 تماس بگیرید. هم‌چنین با عضویت در کانال تلگرام آیرو‌مارت، می‌توانید از قیمت سایر کالا‌های ساختمانی مانند قیمت ناودانی استیل، تیرآهن و میلگرد به‌صورت روزانه مطلع شوید.

 

برند تولیدکننده، ضخامت و سایز از پارامترهای مهم در انتخاب و خرید لوله داربستی هستند؛ هم‌چنین هنگام خرید باید به نیاز خود و ارتفاع ساختمان موردنظر نیز توجه کرد.

ضخامت لوله داربستی متنوع بوده و در انواع لوله داربست 1.8 میل، 2، 2.5 و 3 میل در بازار به فروش می‌رسد.

لوله‌های داربست در طول‌های استاندارد 6 متری در بازار موجودند؛ اما شما می‌توانید برای سفارش لوله‌های داربستی با طول دلخواه، از خدمات برشکاری مجموعه آیرومارت بهره‌مند شده و این لوله را در طول موردنظرتان خریداری کنید.

نظرات کاربران

  1. siavash shams
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱

   قیمت لوله داربست ۶ متری دسته دوم چنده؟ اصلا دست دوم فروش دارین؟ ممنون میشم جواب بدین

   • آیرومارت
    ۲۰ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. لطفا سایز و ضخامت لوله داربست مورد نظرتون رو مشخص بفرمایید. قیمت رو به شما اطلاع خواهیم داد.