فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست فلزی برای بسیاری از صنایع مصرف‌کننده آن حائز‌ اهمیت است. لیست قیمت روز لوله داربست در این صفحه آورده شده است. برای استعلام قیمت لحظه‌ای این محصول می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا اینکه با شماره ۴۵۳۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز لوله داربست

فیلتر براساس:
نام کالا سایز ضخامت واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۱.۸ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 1.8 شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۲.۵ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
لوله داربستی ۱.۲ ۱ اینچ ضخامت ۳ قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 شاخه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس

قیمت اتصالات

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
اتصال H اتصال H عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
اتصال رابط اتصال رابط عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
اتصال کفی اتصال کفی عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
اتصال مغزی اتصال مغزی عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
بست تک پیچ بست تک پیچ عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
بست چهارپیچ بست چهارپیچ عدد ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

راهنمای خرید لوله داربست

معمولا افرادی که به دنبال آخرین قیمت لوله داربستی هستند، قصد شروع یک پروژه عمرانی را دارند. معمولا مشتریان این نوع لوله از یکی از دو استراتژی زیر استفاده می‌کنند:

 • خرید لوله داربست دست دوم
 • خرید لوله داربست نو

علاوه‌بر قیمت، خواص و ظاهر این دو گروه کالا نیز با هم تفاوت دارد. بسیار بدیهی است که به مرور زمان، خواص مکانیکی فولاد به‌کار رفته در بدنه لوله داربست، ضعیف شده و کارایی روز اول را ندارد. با این وجود، گاهی در محل مصرف به خواص لوله داربستی نو احتیاجی نیست و کالای دست دوم کفایت می‌کند. قیمت لوله داربست دست دوم طبیعتا از نو آن کمتر است.

دو پارامتر ضخامت و طول در خرید لوله داربست، بسیار حائز‌ اهمیت است. اغلب قیمت لوله داربستی 6 متری توسط افراد استعلام گرفته می‌شود. چرا‌که براساس استاندارد تولید کارخانه‌ها، لوله های داربستی در طول‌های 6 متر به بازار عرضه می‌گردند. البته برای تهیه طول‌های دیگر لوله لازم نیست نگران باشید. آیرومارت با ارائه خدمات برشکاری و عرضه اتصالات داربستی، انواع طول‌های لوله را برای مشتریان فراهم می‌کند. قبمت لوله داربست 6 متری از آیرومارت قابل استعلام است.

خرید اینترنتی لوله داربست

مجموعه آیرومارت برای راحت‌تر کردن شرایط سفارش و خرید لوله داربست قیمت مناسب، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است. برای اینکار کافیست در سایت آیرو‌مارت ثبت نام و از لیست قیمت لوله داربست، کالای خود را انتخاب کرده و سفارش را ثبت کنید. برای تهیه تلفنی و حضوری آهن‌آلات نیز از طریق شماره تماس ۴۵۳۰۶-۰۲۱ با کارشناسان آیرومارت در ارتباط باشید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام آیرو‌مارت از قیمت سایر کالا‌های ساختمانی مانند قیمت ناودانی استیل، تیرآهن و میلگرد به صورت روزانه اطلاع کسب کنید.

قیمت لوله و اتصالات داربستی و عوامل تأثیر‌گذار بر آن

قیمت لوله داربستی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. لوله داربست یکی از انواع پرکاربرد لوله درزدار است. این مقطع جهت استفاده سازه‌ای، در پروژه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌طورکلی در خرید لوله داربستی به مواردی مانند: جنس، ضخامت، طول و برند تولیدکننده دقت کنید. کارشناسان آيرومارت به صورت روزانه با در نظر گرفتن تغییرات موثر بر قیمت کالا‌های ساختمانی، قیمت آن‌ها را به‌روزرسانی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این به‌روزرسانی از قیمت نبشی استیل شامل می‌شود تا قیمت تیرآهن‌های سنگین از بزرگ‌ترین کارخانجات ایران.

قیمت لوله داربست 14 کیلویی

لوله داربستی سبک با ضخامت 2 میلی‌متر غالبا برای ساخت سازه‌های که محدودیت وزن و ارتفاع وجود دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. وزن هر شاخه 6 متری لوله داربست 2 میل، حدود 14 کیلوگرم است. به این ترتیب شخصی که به دنبال قیمت لوله داربستی 14 کیلویی است، در واقع به لوله 2 میل احتیاج دارد.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی

یکی از پرکاربردترین انواع لوله داربست، لوله سنگین با ضخامت 2.5 میل است. وزن لوله داربست 17 کیلویی به مراتب بیشتر از لوله 2 میل است و غالبا با نام لوله داربست 17 کیلویی شناخت می‌شود. قیمت لوله داربست 17 کیلویی به دلیل وزن بالا، ارزان نیست. بنابراین اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید، حتما با کارشناسان آیرومارت مشورت کنید.

قیمت لوله داربست 6 متری

لوله داربستی معمولا به صورت شاخه‌های 6 متری تولید و عرضه می‌شوند. اگر جدول موجود در این صفحه را مبنای تهیه آهن‌آلات خود قرار می‌دهید، باید با توجه به قیمت لوله داربستی 6 متری خرید کنید. اگر به طول‌های دیگری از لوله داربست احتیاج دارید، آیرومارت با ارائه انواع اتصالات داربستی، برشکاری و جوشکاری، نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

انواع لوله داربست با توجه به ابعاد و وزن آن

معمول‌ترین نوع لوله داربستی چیست؟ اقطر لوله داربست معمول، 5 سانتی‌متر است. به همین دلیل این محصول با نام لوله ۵ نیز شناخته می‌شود. از جمله مولفه‌های تاثیرگذار بر وزن و درنهایت قیمت فروش لوله داربستی، ضخامت لوله است. لوله ۵ در سه رده ضخامتی ۲، ۲/۵ و ۳ میلی‌متر تولید می‌شود. نوع اول به لوله داربستی سبک و به ترتیب ضخامت، با نام‌های لوله داربستی معمولی و سنگین شناخته می‌شوند. هر شاخه از این محصول، معمولا ۶ متر طول دارد، همین موضوع سبب شده تا قیمت لوله داربستی 6 متری در دسته سوالات متداول این حوزه باشد. قیمت کل بار با توجه به وزن آن مشخص می‌شود. بنابراین قیمت لوله داربست 17 کیلویی نسبت به انواع سبک‌تر بیشتر خواهد بود.

به‌طور کل وزن و قیمت لوله داربست با هم رابطه مستقیم دارند. البته این موضوع فقط برای لوله داربست نیست و روی سایر لوازم فلزی ساختمان مانند قیمت سپری آهنی نیز تاثیرگذار است.

بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله داربستی در ایران

کارخانه‌های زیادی در ایران در زمینه تولید انواع لوله داربستی فعالیت می‌کنند که از این بین می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد:

 • گروه صنعتی سپاهان
 • شرکت تعاونی فولاد علویجه
 • شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه
 • کارخانه لوله و پروفیل صابری
 • کارخانجات نورد لوله یاران
 • گروه صنعتی تهران شرق
 • کارخانجات صنعتی کچو
 • کارخانه جهان پروفیل پارس

محصول تولیدی هرکدام از کارخانه‌های ذکر شده از نظر سایز، کیفیت و قیمت متفاوتند، همین موضوع ممکن است کمی خرید لوله داربستی مورد نظر شما را سخت کند. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم در حین خرید این محصول و همچنین جهت استعلام قیمت لوله داربست کارخانه های مختلف، با افراد باتجربه بازار، مشورت کنید. کارشناسان فروش لوله داربست آیرومارت با سابقه چندین ساله فعالیت در این حوزه، می‌توانند راهنمای بسیار خوبی برای شما در تمامی مسیر خریدتان باشند.

برخی کارخانه‌ها چون گروه صنعتی سپاهان در تولید لوله مانیسمان نیز فعالیت دارند. برای استعلام قیمت لوله مانیسمان امروز کلیک کنید. با توجه به کاربرد، استعلام قیمت روز لوله داربست دست دوم نیز داغ است. اختلاف قیمت فروش لوله داربستی دست دوم و محصول فابریک بر اساس کیفیت محصول تعیین می‌شود که در هنگام خرید لوله داربست باید به آن توجه کنید.

انواع اتصالات داربستی و هدف تولید آن‌ها

برای ساخت یک سازه داربستی از انواع بست و اتصالات داربستی استفاده می‌شود. این اتصالات انواع مختلفی دارند و با اهداف متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. تقریبا تمامی اتصالات داربستی از جنس چدن و با تکنیک ریخته‌گری تولید می‌‎شوند. چدن در واقع آلیاژ آهن و کربن با مقدار کربن زیاد است که به دلیل حضور سیلیسیم در ترکیب، سیالیت بالا و قابلیت ریخته‌گری مناسبی دارد. در ادامه به بررسی انواع بست و اتصالات می‌پردازیم.

اتصالات چهار‌پیچ با قابلیت اتصال دو لوله به صورت عمود

بست چهارپیچ، از جنس چدن است و از یک بدنه دو برگ و چهار پیچ و مهره ساخته شده است. این نوع بست، قابلیت اتصال دو لوله به صورت عمود برهم را ارائه می‌دهد. این بست در دو حالت وزنی سنگین و سبک تولید می‌شود و برای ایجاد اتصالات داربستی محکم، از نوع سنگین آن استفاده می‌گردد. قیمت این نوع بست وابسته به قیمت فروش لوله داربستی در بازار است.

اتصالات گردون با امکان اتصال دو لوله به صورت موازی

اتصالات گردون شباهت زیادی به بست چهارپیچ دارند. با این تفاوت که بدنه و برگ‌های بست، طوری طراحی شده‌اند که امکان اتصال دو لوله به صورت موازی را فراهم می‌کند. برای افزایش مقاومت خمشی یک داربست، در برخی موارد نیاز به اتصال موازی دو یا چند داربست به وجود می‌آید. این محصول نیز از چدن داکتیل ساخته شده است و قیمت آن متناسب با قیمت روز لوله داربستی تغییر می‌کند.

اتصالات H با قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش

اتصالات H با هندسه خاصی که دارد، قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش یا مقاطع مشابه آن را فراهم می‌کند. قسمت قلاب مانند این بست به تیرآهن متصل می‌شود و قسمت دیگر آن لوله داربستی را در بر می‌گیرد. این بست نیز از جنس چدن داکتیل و به کمک ریخته‌گری ساخته می‌شود.

بست رابط برای افزایش طول لوله داربست

این بست مانند یک لوله با قطر بزرگ‌تر، دو لوله داربستی را در بر می‌گیرد و باعث اتصال طولی آن‌ها می‌شود. از این نوع اتصالات داربستی، برای افزایش طول لوله استفاده می‌کنند. یک یا دو پیچ نیز روی این بست تعبیه شده تا اتصال محکم شکل بگیرد. بست رابط در دو طول ۱۷و ۲۰‌سانتی‌متری موجود است. قیمت این نوع بست به قیمت خرید لوله داربست وابسته است.

بست مغزی برای اتصال طولی بین دو لوله داربست

بست مغزی وظیفه‎‌ای مشابه نوع رابط اتصالات لوله داربستی را ایفا می‌کند. این بست درون حفره لوله قرار می‌گیرد. بست مغزی مجهز به پیچ و مهره نیست و فقط با فشار زیاد، اتصال طولی بین دو لوله داربستی ایجاد می‌کند و در مواردی که نیاز به ایجاد وصله در دو لوله وجود دارد، استفاده می‌شود.

بست تک پیچ و دو پیچ برای ایجاد اتصالات عمود بر هم

این نوع اتصالات لوله مشابه نوع چهارپیچ، باعث ایجاد اتصالات عمود بر هم می‌شود. با توجه به تعداد پیچ کمتر، اتصالاتی از این دست، استحکام کمتری دارند. به همین دلیل برای اتصالات با حساسیت کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. تمامی این اتصالات اکثرا چدنی بوده و قیمت آن متناسب با قیمت روز لوله داربستی تغییر می‌کنند. در جدول‌های زیر قیمت لوله داربست امروز در سایزها و برندهای مختلف را به همراه قیمت اتصالات داربست مشاهده کنید.

استعلام قیمت و خرید لوله داربست با قیمت درب کارخانه از آیرومارت

پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت، سال‌هاست که در بازار آهن تهران فعالیت می‌کند. از جمله اقلام قابل تهیه از این مجموعه بازرگانی، لوله داربستی و اتصالات آن است. آیرومات با تامین فوری لوله و ارائه خدماتی از قبیل برشکاری و خمکاری، مشتریان را در پیشبرد پروژه همراهی می‌کند.

قیمت لوله داربست امروز برندهای مختلف را در سایت و کانال تلگرامی آیرو‌مارت مشاهده کرده و خرید خود را به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری ثبت کنید. برای استعلام قیمت لوله در انواع مختلف مانند لوله گالوانیزه، لوله آب، گاز، لوله مانیسمان و همچنین دریافت مشاوره فنی پیش از خرید و استعلام قیمت لوله داربستی اصفهان و سایر شهرها، با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس حاصل فرمایید.

 

ضخامت و سایز دو پارامتر مهم در انتخاب و خرید لوله داربستی برشمرده می‌شود.

پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) روزانه قیمت لوله داربستی را در سایت و کانال تلگرامی مجموعه اعلام می‌کند.

علاوه بر خرید لوله داربستی، تامین اتصالات جانبی همچون زانویی و بست از آیرومارت امکان‌پذیر است.

نظرات کاربران

  1. siavash shams
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱

   قیمت لوله داربست ۶ متری دسته دوم چنده؟ اصلا دست دوم فروش دارین؟ ممنون میشم جواب بدین

   • آیرومارت
    ۲۰ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. لطفا سایز و ضخامت لوله داربست مورد نظرتون رو مشخص بفرمایید. قیمت رو به شما اطلاع خواهیم داد.