قیمت لوله داربست

قیمت روز لوله داربست

فیلتر براساس:
نام کالا سایز ضخامت واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2.5 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2.5 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2.5 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 1.8 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 1.8 شاخه ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2 شاخه ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 2.5 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 2.5 شاخه ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 3 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45500 50050
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 3 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45500 50050
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 3 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 كيلوگرم ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45500 50050
لوله داربستی 1.2 1 اینچ ضخامت 3 قیمت روز لوله داربست 1.2 1 3 شاخه ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45500 50050

قیمت اتصالات

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
اتصال H اتصال H عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
اتصال رابط اتصال رابط عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
اتصال کفی اتصال کفی عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
اتصال مغزی اتصال مغزی عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
بست تک پیچ بست تک پیچ عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500
بست چهارپیچ بست چهارپیچ عدد ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 45000 49500

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

انواع لوله داربستی؛ دسته‌بندی بر اساس ابعاد و وزن هر شاخه لوله داربست

قطر لوله داربست معمولا 5 سانتی‌متر است. به‌همین دلیل لوله اسکافلد، در بازار با نام لوله ۵ نیز شناخته می‌شود. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در مشخصات لوله داربست، ضخامت آن است. لوله داربستی در ضخامت‌های 1.8، 2، 2.5 و 3 میلی‌متر تولید می‌شود. لوله‌های داربستی با ضخامت 1.8 و 2 را لوله داربست سبک و لوله‌های ۲/۵ و ۳ میلی‌متر را به ترتیب لوله داربستی معمولی و سنگین می‌شناسند.

هر شاخه از لوله داربست، معمولا ۶ متر طول دارد، همین موضوع سبب‌شده تا قیمت لوله داربستی 6 متری یکی از رایج‌ترین سوالات مشتریان برای خرید لوله داربست باشد. قیمت کل بار با‌توجه‌به وزن آن مشخص می‌شود؛ وزن هر شاخه لوله داربست نیز براساس کیلوگرم محاسبه شده و به‌فروش می‌رسد. به‌طورکل وزن و قیمت لوله داربست باهم رابطه مستقیم دارند. البته این موضوع فقط برای لوله داربست صادق نیست و روی قیمت سایر مقاطع فلزی ساختمان مانند قیمت سپری آهنی نیز تاثیرگذار است.

معرفی تولید‌کنندگان مطرح لوله داربست در ایران

کارخانه‌های متعددی در ایران مشغول به‌تولید اتصالات داربست و لوله داربستی هستند. در ادامه بزرگترین تولیدکنندگان لوله داربستی را معرفی کرده‌ایم:

 • گروه صنعتی سپاهان
 • شرکت تعاونی فولاد علویجه
 • شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه
 • کارخانه لوله و پروفیل صابری
 • کارخانجات نورد لوله یاران
 • گروه صنعتی تهران شرق
 • کارخانجات صنعتی کچو
 • کارخانه جهان پروفیل پارس

محصول تولیدی هر کارخانه از نظر سایز، کیفیت و قیمت با کارخانه‌های دیگر متفاوت است. برخی کارخانه‌ها همچون گروه صنعتی سپاهان علاوه‌بر تولید لوله داربستی، در تولید لوله مانیسمان نیز فعالیت دارند. این کارخانه یکی از تامین‌کنندگان مطرح لوله فولادی در کشور شناخته می‌شود که می‌توان قیمت لوله مانیسمان امروز و قیمت روز لوله داربست را از آن استعلام گرفت.

جدول وزن لوله داربست

همانطور که پیشتر گفته شد، لوله داربستی، به لوله‌های فولادی دارای قطر 5 سانتی‌متر گفته می‌شود که البته، این قطر حدود 48.3 میلی‌متر است. ضخامت لوله‌ها می‌تواند متغیر باشد و با افزایش ضخامت، وزن لوله داربست نیز تغییر می‌کند. جدول زیر، جدول وزن لوله داربست است.

وزن لوله داربست
قطر لوله (میلی‌متر) ضخامت لوله (میلی‌متر) وزن لوله (کیلوگرم)
48.3 1.9 12.5
48.3 2 14
48.3 2.3 16.2
48.3 2.5 17.2
48.3 3 21

اعداد ذکر شده در این جدول، وزن لوله داربست 6 متری است. البته، این لوله در طول 3 متر خواهان بسیاری دارد از همین‌رو می‌توان با تقسیم وزن این لوله‌ها به 2، وزن لوله داربست 3 متری را نیز محاسبه کرد و هنگام خرید، آن را در نظر داشت. وزن، عامل مهمی است که قیمت لوله داربست را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به‌عنوان مثال قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی براساس وزن آن محاسبه می‌شود.

قیمت روز لوله داربست و استعلام لحظه‌ای آن از بازرگانی آیرومارت

قیمت روز لوله داربست به عوامل گوناگونی بستگی دارد. این عوامل عبارت‌اند از: جنس، ضخامت، طول و برند تولیدکننده. هم‌چنین مشخصات این لوله درزدار، از جمله ضخامت، سایز، قطر و طول آن، از فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت لوله داربستی محسوب می‌شوند. وزن و قیمت لوله داربست نیز با یکدیگر رابطه مستقیم دارند.

کارشناسان آيرومارت به‌صورت روزانه و با در نظر گرفتن تغییرات موثر بر قیمت کالا‌های ساختمانی، قیمت همه محصولات سایت را به‌روزرسانی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این به‌روزرسانی از قیمت نبشی استیل گرفته تا قیمت تیرآهن‌های سنگین، بزرگ‌ترین کارخانجات ایران را شامل می‌شود.

قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی

لوله داربستی سبک با ضخامت 2 میلی‌متر غالبا برای ساخت سازه‌هایی که محدودیت وزن و ارتفاع دارند، مورداستفاده قرار می‌گیرد. وزن هر شاخه 6 متری لوله داربست 2 میل، حدود 14 کیلوگرم است. به این ترتیب شخصی که به‌دنبال قیمت لوله داربستی 14 کیلویی است، در واقع به لوله 2 میل احتیاج دارد.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی

یکی از پرکاربردترین انواع لوله داربست، لوله سنگین با ضخامت 2.5 میل است. وزن لوله داربست 17 کیلویی یا 2.5 میل، به‌مراتب بیشتر از لوله 2 میل است. از این رو قیمت لوله داربست 17 کیلویی به‌دلیل وزن بالا، از قیمت لوله داربستی 2 میلی بیشتر خواهدبود؛ بنابراین اگر از انتخاب خود مطمئن نیستید، حتما با کارشناسان آیرومارت مشورت کنید. قیمت لوله داربست 17 کیلویی از صفحه مخصوص این صفحه نیز قابل استعلام است.

قیمت لوله داربست 6 متری

لوله داربستی معمولا به‌صورت شاخه‌های 6 متری تولید و عرضه می‌شوند. اگر جدول موجود در این صفحه را مبنای تهیه آهن‌آلات خود قرار می‌دهید، باید با‌توجه‌به قیمت لوله داربستی 6 متری خرید خود را انجام‌دهید. اگر لوله داربستی با طول سفارشی را نیاز دارید، آیرومارت با ارائه انواع خدمات برشکاری و جوشکاری، نیاز شما را برطرف خواهد کرد. با این حال تمام قیمت‌های ارائه شده، قیمت لوله داربست 6 متری است.

انواع اتصالات داربست؛ آشنایی با کاربرد و نحوه اتصال آن‌ها

برای ساخت یک سازه داربستی از انواع بست و اتصالات داربست استفاده می‌شود. این اتصالات انواع مختلفی دارند و با اهداف متنوعی مورد‌استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به بررسی انواع بست و اتصالات فلزی داربستی می‌پردازیم:

اتصالات چهار‌پیچ با قابلیت اتصال دو لوله به‌صورت عمود

بست چهارپیچ، از جنس چدن است و از یک بدنه دو برگ و چهار پیچ و مهره ساخته شده‌است. این بست در دو حالت وزنی سنگین و سبک تولید می‌شود که برای ایجاد اتصالات داربستی محکم، از نوع سنگین آن استفاده خواهدشد. این نوع بست، قابلیت اتصال دو لوله به‌صورت عمود برهم را ارائه می‌کند. قیمت بست چهارپیچ وابسته به‌قیمت فروش لوله داربستی در بازار است.

اتصالات گردون با امکان اتصال دو لوله به‌صورت موازی

بدنه و برگ‌های بست گردون، طوری طراحی شده‌اند که امکان اتصال دو لوله به‌صورت موازی را فراهم می‌کند.
این محصول از چدن داکتیل ساخته شده است و قیمت آن متناسب با قیمت روز لوله داربستی تغییر می‌کند.

اتصالات H با قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش

اتصالات H با هندسه خاصی که دارد، قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش یا مقاطع مشابه آن را فراهم می‌کند. قسمت قلاب مانند این بست به تیرآهن متصل می‌شود و قسمت دیگر آن لوله داربستی را در بر می‌گیرد. این بست نیز از جنس چدن داکتیل و به‌کمک ریخته‌گری ساخته می‌شود.

بست رابط برای افزایش طول لوله داربست

بست رابط مانند یک لوله با قطر بزرگ‌تر، دو لوله داربستی را در بر می‌گیرد و باعث اتصال طولی آن‌ها می‌شود. از این نوع اتصالات داربستی، برای افزایش طول لوله استفاده می‌کنند. یک یا دو پیچ نیز روی این بست تعبیه‌شده تا اتصال محکم شکل بگیرد. بست رابط در دو طول ۱۷ و ۲۰ ‌سانتی‌متری موجود است. قیمت این نوع بست به‌قیمت خرید داربست فلزی وابسته است.

بست مغزی برای اتصال طولی بین دو لوله داربست

بست مغزی درون حفره لوله قرار می‌گیرد. این بست مجهز به پیچ و مهره نیست و فقط با فشار زیاد، اتصال طولی بین دو لوله داربستی ایجاد می‌کند. هم‌چنین در مواردی که نیاز به ایجاد وصله در دو لوله است نیز استفاده می‌شود.

بست تک پیچ و دو پیچ برای ایجاد اتصالات عمود بر هم

این نوع اتصالات لوله داربستی مشابه نوع چهارپیچ، باعث ایجاد اتصالات عمود برهم می‌شود. باتوجه‌به تعداد پیچ کمتر، این اتصالات استحکام کمتری دارند. به‌همین دلیل برای اتصالات با حساسیت کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

راهنمای خرید لوله داربست؛ نکات مورد‌توجه در انتخاب لوله داربستی

معمولا افرادی که به‌دنبال قیمت لوله داربست امروز هستند، قصد شروع یک پروژه عمرانی را دارند. مشتریان این نوع لوله از دو استراتژی برای خرید استفاده می‌کنند:

 • خرید لوله داربست دست دوم
 • خرید لوله داربست نو

علاوه‌بر قیمت، خواص و ظاهر این دو گروه لوله نیز باهم تفاوت دارد. لوله‌های دست دوم داربستی قطعا مقاومت کمتری خواهند داشت؛ زیرا به‌مرور زمان، خواص مکانیکی فولاد به‌کار رفته در بدنه لوله داربست، ضعیف شده و کارایی روز اول را ندارد. اگر لیست قیمت لوله داربست دست دوم را نیز بررسی کنید؛ طبیعتا از لوله درزدار داربستی نو کمتر است.

دو پارامتر ضخامت و طول نیز در خرید لوله داربستی، اهمیت چشمگیری دارند. معمولا قیمت لوله داربستی 6 متری در بازار توسط بسیاری از افراد استعلام گرفته می‌شود؛ چرا‌ که براساس استاندارد تولید کارخانه‌ها، لوله‌های داربستی در طول‌های 6 متر به بازار عرضه خواهند شد.

خرید داربست فلزی؛ سفارش اینترنتی انواع لوله داربستی از بازرگانی آیرومارت

پیشرو صنعت نفت آسیا با نام تجاری آیرومارت، سال‌هاست که در بازار آهن تهران فعالیت می‌کند. از جمله اقلام قابل تهیه از این مجموعه بازرگانی، لوله داربستی و اتصالات آن است. مجموعه آیرومارت برای راحت‌تر کردن شرایط سفارش و خرید لوله داربستی قیمت مناسب، امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم کرده است. بازرگانی فولاد آیرومات هم‌چنین با تامین فوری لوله و ارائه انواع خدمات از قبیل برشکاری و خمکاری، مشتریان را در پیشبرد پروژه همراهی می‌کند.

برای تهیه انواع مقاطع فلزی و فولادی، فقط کافیست با شماره 02145306 تماس بگیرید. هم‌چنین باعضویت در کانال تلگرام آیرو‌مارت، می‌توانید از قیمت لوله داربست فلزی و سایر کالا‌های ساختمانی مانند قیمت ناودانی استیل، تیرآهن و میلگرد به‌صورت روزانه مطلع شوید.

 

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. siavash shams
  آذر ۱۹, ۱۴۰۱ ۱۵:۰۸
  قیمت لوله داربست ۶ متری دسته دوم چنده؟ اصلا دست دوم فروش دارین؟ ممنون میشم جواب بدین
  1. آیرومارت
   آذر ۲۰, ۱۴۰۱ ۱۴:۰۰
   سلام. وقت شما بخیر. لطفا سایز و ضخامت لوله داربست مورد نظرتون رو مشخص بفرمایید. قیمت رو به شما اطلاع خواهیم داد.
1 در خرید لوله داربستی به چه مواردی باید توجه کرد؟

برند تولیدکننده، ضخامت و سایز از پارامترهای مهم در انتخاب و خرید لوله داربستی هستند؛ هم‌چنین هنگام خرید باید به نیاز خود و ارتفاع ساختمان موردنظر نیز توجه کرد.

2 لوله داربستی در چه ضخامت‌هایی عرضه می‌شود؟

ضخامت لوله داربستی متنوع بوده و در انواع لوله داربست 1.8 میل، 2، 2.5 و 3 میل در بازار به فروش می‌رسد.

3 طول استاندارد لوله داربستی چند است؟

لوله‌های داربست در طول‌های استاندارد 6 متری در بازار موجودند؛ اما شما می‌توانید برای سفارش لوله‌های داربستی با طول دلخواه، از خدمات برشکاری مجموعه آیرومارت بهره‌مند شده و این لوله را در طول موردنظرتان خریداری کنید.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.