قیمت روز میلگرد روهینا دزفول

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 8 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 10 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 12 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس
میلگرد 32 آجدار A3 روهینا جنوب 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه روهینا ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد دزفول یا روهینا، محصول تولیدی مجتمع فولاد روهینا دزفول است. این برند از میلگرد، به دلیل ارائه کیفیت مطلوب و تنوع سایز در بازار آهن، تقاضای بالایی دارد. قیمت میلگرد دزفول، در حوزه ساخت‌و‌ساز همیشه استعلام می‌شود. سازندگان انواع پروژه‌ها بیشتر به‌دنبال قیمت میلگرد 14 دزفول و قیمت میلگرد 16 روهینا هستند. در این مطلب، به‌طورکامل درباره میلگرد روهینا و عوامل مؤثر روی قیمتش صبحت می‌کنیم.

کارخانه روهینا دزفول، تولیدکننده میلگرد باکیفیت در سایزهای مختلف

مجتمع فولاد روهینا جنوب در شهر دزفول به‌طور تخصصی در زمینه تولید میلگرد فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تجهیزات پیشرفته، سایزهای مختلف میلگرد را با بهترین کیفیت تولید می‌کند. به‌همین‌خاطر، قیمت میلگرد روهینا دزفول در سایزهای 12، 14 یا 16 پرجستجو است.

ماده اولیه، تجهیزات تولید و عملکرد واحد کنترل کیفیت کارخانه در کیفیت محصولات فولادی تأثیر دارند. همه این عوامل روی قیمت امروز میلگرد اثر می‌گذارند. قیمت روز میلگرد روهینا نیز از این قاعده مستثنی نیست. کیفیت میلگرد دزفول در بازار ایران اثبات شده است و تقاضای زیادی دارد.

سایز میلگرد روهینا، تولید مقاطع در اندازه‌های مختلف

مجتمع فولاد روهینا دزفول، از جمله کارخانه‌های تولید میلگرد در ایران است که تنوع سایزی فوق‌العاده‌ای دارد. انواع محصولات شرکت در سایزهای 8 تا 40 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. اندازه مقاطع روی قیمت میلگرد روهینا دزفول تأثیر دارد که مشابهش را در قیمت امروز میلگرد آناهیتا شاهد هستیم. محصولات کارخانه دزفولی به دو صورت شاخه‌ای و کلاف به فروش می‌رسند.

قیمت میلگرد 16 و 14 دزفول، پرجستجو در بخش ساختمان‌سازی

کلاف میلگرد معمولاً دارای سایز 8 تا 16 میلی‌متر است؛ بنابراین قیمت میلگرد 16 دزفول با کلاف اعلام می‌شود. از دیگر محصولات پرطرفدار روهینا که به‌صورت کلاف عرضه می‌شود، سایز 14 است. آمار بالای جستجوی قیمت میلگرد 14 روهینا دزفول در کنار سایز 16 به‌خاطر کاربرد بالایشان در ساخت‌وساز است. سایزهای بالاتر از 16 به صورت شاخه‌ای عرضه می‌گردند. قیمت میلگرد دزفول سایز 20 در این دسته قرار می‌گیرد. قیمت انواع سایزها چون قیمت میلگرد 14 دزفول را از این صفحه از آیرومارت بخواهید.

انواع میلگرد دزفول از نظر استاندارد تولید؛ A1 تا A4

استاندارد میلگرد در واقع نوعی روش برای بیان سطح استحکام محصولات است. میلگرد دزفول در انواع ساده و آجدار تولید می‌شود. این محصولات از استانداردهای A1 تا A4 در بازار موجودند. هر سطح استاندارد استحکام، انعطاف‌پذیری، سطح ظاهری، میزان جوش‌پذیری و نوع کاربرد خاصی دارد.
قیمت میلگرد دزفول امروز در هر استاندارد، متفاوت است. برای مثال، قیمت میلگرد 12 دزفول نوع A1 با A4 تفاوت دارد. میزان استحکام و انعطاف‌پذیری از سطح A1 تا A4 بیشتر می‌شود و این تغییر خواص در صنایع مختلف کاربرد دارد. تأثیر استاندارد روی قیمت سایر برندها مثل قیمت میلگرد درپاد تبریز هم مشاهد می‌شود.

وزن، عاملی مؤثر روی قیمت میلگرد روهینا

قیمت میلگرد دزفول نیز مانند هر برند دیگری در بازار، باتوجه‌به وزن تعیین می‌شود. تخمین حدودی وزن بار پیش از خرید میلگرد تأثیر زیادی در برآورد هزینه پروژه دارد. برای محاسبه وزن میلگرد روش‌های خاصی وجود دارد. یکی از راه‌های تخمین وزن و قیمت روز میلگرد روهینا، انجام برخی محاسبات به‌صورت دستی است. برای این کار فقط کافیست از فرمول زیر پیروی کنید:

1000/ (طول میلگرد * 7.8 * 3.14 * شعاع*شعاع) = وزن میلگرد (کیلوگرم)

علاوه بر روش دستی، استفاده از جدول اشتال میلگرد نیز کاربردی است. در برخی مواقع، وزن میلگردهای تولید داخل، از استاندارد اشتال پیروی نمی‌کنند و کمی اختلاف وزنی وجود دارد. هرچند این اختلاف وزنی مانعی بزرگی برای تخمین هزینه‌های خرید میلگرد روهینا نیست.

استفاده از جدول اشتال، برای تخمین برندهای دیگر مثل قیمت میلگرد شاهین بناب نیز کاربرد دارد. در بخش جدول وزنی مقاطع فولادی در وبلاگ آیرومارت، جداول اشتال انواع میلگردهای آجدار و ساده وجود دارد. همچنین جدول وزن میلگردهای تولید داخل آورده شده است. نمودار قیمت میلگرد دزفول در همین صفحه نیز منبع مناسبی برای تخمین قیمت است.

روش تشخیص اصالت کالا هنگام خرید میلگرد روهینا جنوب

از راه‌های تشخیص برند میلگرد، می‌توان به علائم حک‌شده روی هر شاخه اشاره کرد. علامت حک شده روی میلگرد روهینا، ROUHINA است که آن را از سایر برندهای بازار متمایز می‌کند. البته، هنگام خرید تناژ سنگین بار به صورت بندیلی است و در کلاف، چک کردن هر شاخه کار آسانی نیست.
در این موارد، باید به دنبال پلاکی باشید که به هر بندیل متصل است. مشخصات محصول، از جمله کارخانه تولیدکننده روی پلاک مشخص شده است. با خرید از یک مرکز معتبر می‌توان به‌راحتی میلگرد اصل دزفول را سفارش داد. توجه به نماد برای هر برند معتبر کاربرد دارد؛ برای مثال، پس از استعلام قیمت روز میلگرد شاهرود و در زمان خرید از محصولات این کارخانه نیز باید به نماد توجه کنید.

قیمت میلگرد روهینا دزفول؛ فاکتورهای مؤثر و روش استعلام

برای کسب آگاهی از قیمت میلگرد دزفول امروز روش‌های مختلفی وجود دارد. مراجعه به وبسایت یا کانال تلگرام آیرومارت یک راه آسان برای کسب آگاهی از قیمت میلگرد 16 روهینا یا سایزهای دیگر است. همچنین، برای آگاهی از آخرین قیمت میلگرد دزفول نیز کافی است به کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.
عوامل مختلفی روی وضعیت بازار آهن تأثیر دارند. نرخ ارز و قیمت دلار یکی از مهم‌ترین فاکتورها محسوب می‌شود. همچنین عوامل دیگر مثل قیمت مواد اولیه، هزینه خط تولید و حمل بار و میزان عرضه‌وتقاضا نیز روی قیمت روز میلگرد روهینا دزفول تأثیر دارند.

خرید میلگرد روهینا به‌صورت اعتباری از بورس کالا فقط در آیرومارت

در این مطلب درباره محصول پرفروش کارخانه فولاد دزفول و عوامل مؤثر روی قیمت میلگرد روهینا توضیح دادیم. کارخانه روهینا جنوب انواع مختلف میلگرد را در سایزهای گوناگون تولید می‌کند. شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت یک نماینده حرفه‌ای و باتجربه برای خرید انواع مقاطع فولادی است. خریداران گرامی می‌توانند با استعلام آخرین قیمت، نسبت به خرید اقدام کنند.

آیرومارت نیز محصولات برندهای معتبر صنایع فولاد کشور را با بهترین قیمت به‌صورت بورسی عرضه می‌کند. امکان تحویل در آدرس دلخواه و همچنین پرداخت اعتباری 3، 6، 9 ماهه و حتی یک ساله برای مشتریان گرامی فراهم شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره قبل از خرید، آگاهی از قیمت میلگرد روهینا و سفارش با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. اشکان شایسته
  آذر ۷, ۱۴۰۱ ۱۵:۰۸
  سلام قیمتا به روز هستن؟ و همه انواع میلگرد و موجود دارین؟
  1. آیرومارت
   آذر ۸, ۱۴۰۱ ۱۶:۵۵
   سلام روز خوش. قیمت روز میلگرد روهینا را با و بدون ارزش افزوده در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. آیرومارت، تامین کننده انواع میلگرد در تمامی استانداردها است.
1 به روز رسانی قیمت‌ها در وبسایت آیرومارت به چه صورت است؟

قیمت میلگرد روهینا دزفول و سایر انواع مقاطع فولادی، هر روز در وبسایت و کانال تلگرام آیرومارت به‌روزرسانی شده و در دسترس شما قرار می‌گیرد.

2 علامت مشخصه میلگرد روهینا جنوب چیست؟

برای تشخیص میلگرد روهینا دزفول، کافیست به حروف حک شده روی آن توجه کنید. روی میلگرد روهینا، کلمه ROUHINA حک شده است.

3 امکان سفارش آنلاین میلگرد روهینا در هر تناژی از وبسایت آیرومارت امکان‌پذیر است؟

بله، شما می‌توانید هر تناژی از میلگرد روهینا را از وبسایت آیرومارت خریداری کنید.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.