قیمت میلگرد روهینا دزفول
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد روهینا دزفول

کیلومتر ۷ جاده دزفول، شوشتر، مجتمع فولاد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا دزفول یکی از سوالات رایج مشتریان میلگرد است. جدول قیمت روز میلگرد روهینا جنوب دزفول در این صفحه، لیست به روز شده قیمت این ملگرد در سایزهای مختلف را به شما ارائه می‌کند. شما همچنین جهت دریافت قیمت لحظه‌ای و دریافت پیش فاکتور می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

ارزانترین قیمت میلگرد روهینا دزفول

میلگرد ۱۰ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه تماس
روهینا، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۲ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه تماس
روهینا، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۴ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۵۰۰ تومان
روهینا، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۱۵ تومان
روهینا، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد روهینا دزفول

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۸ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۰ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۵۰۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۱۵
میلگرد ۱۸ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۴۱۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۱۵
میلگرد ۲۲ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۴۱۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۱۵
میلگرد ۲۸ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۴۱۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 روهینا جنوب ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۱۵

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد روهینا جنوب، محصول تولیدی مجتمع فولاد روهینا دزفول است که با نام میلگرد دزفول نیز شناخته می‌شود. این برند از میلگرد، به دلیل ارائه کیفیت مطلوب، در بازار آهن، تقاضای بالایی دارد. به همین دلیل، استعلام قیمت میلگرد روهینا، در دستور کار بسیاری از افراد فعال در حوزه ساخت و ساز قرار می‌گیرد.

در ادامه این مطلب، قصد داریم تا درباره میلگرد روهینا جنوب و تمامی نکاتی که باید در خرید آن بدانید، صحبت کنیم.

راهنمای خرید میلگرد روهینا جنوب

آیرومارت تامین‌کننده میلگرد روهینا جنوب در تمامی سایزها و انواع است. برای خرید میلگرد دزفول از آیرومارت، فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید تا ضمن ثبت سفارش، با کارشناسان فروش میلگرد ما صحبت کنید و مشاوره فنی دریافت نمایید.

البته یک راه دیگر برای ثبت سفارش میلگرد کارخانه روهینا، به صورت آنلاین و از طریق وبسایت آیرومارت است. برای این کار، در صفحه مربوط به لیست قیمت میلگرد روهینا جنوب، روی گزینه خرید مقابل محصول مورد نظرتان کلیک کنید. در مرحله بعد، در کمترین زمان ممکن، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند؛ تا اگر نیاز به سفارشی سازی داشته باشید، راهنمایی‌های لازم را دراختیارتان قرار دهند.

استعلام قیمت روز میلگرد روهینا جنوب

امروزه برای استعلام قیمت روز میلگرد آجدار و ساده برندهای مختلف، راه‌های متفاوتی وجود دارد که کار را برای متقاضیان این کالاها، بسیار راحت کرده است. اگر به دنبال منبعی معتبر برای استعلام قیمت روز میلگرد روهینا جنوب دزفول هستید، پیشنهاد می‌کنیم به وبسایت آیرومارت سر بزنید. تمامی قیمت‌ها هر روزه، توسط کارشناسان ما به‌روزرسانی می‌شوند.

اما چنانچه به دنبال آخرین قیمت میلگرد روهینا و پیگیری لحظه‌ای نرخ این محصول هستید، تماس با بخش فروش میلگرد آیرومارت، را به ما پیشنهاد می‌کنیم.

وزن میلگرد روهینا دزفول

قیمت میلگرد روهینا جنوب نیز مانند هر برند دیگری در بازار، باتوجه به وزن آن تعیین می‌شود. از سوی دیگر، در محاسبات مهندسی نیز، وزن بسیار مهم است. بنابراین، نه تنها در هنگام خرید، بلکه پیش از آن نیز باید تا حدودی وزن نهایی بارتان را تخمین بزنید. اما چطور می‌توان این کار را انجام داد؟

یکی از راه‌های محاسبه وزن میلگرد، انجام برخی محاسبات به صورت دستی است. برای این کار فقط کافیست از فرمول زیر پیروی کنید:

1000/ (طول میلگرد * 7.8 * 3.14 * شعاع*شعاع) = وزن میلگرد (کیلوگرم)

علاوه بر روش دستی، استفاده از جدول اشتال میلگرد نیز می‌تواند برایتان مفید باشد. لازم است بدانید که خیلی مواقع، وزن میلگرهای تولید داخل، از استاندارد اشتال پیروی نمی‌کنند و کمی اختلاف وزنی دارند. اما با این حال می‌توان تا حد خوبی وزن محصول را تخمین زد.

در وبلاگ آیرومارت و در بخش جدول وزنی مقاطع فولادی، جداول اشتال انواع میلگردهای آجدار و ساده و همچنین جدول وزن میلگردهای تولید داخل آورده شده است.

کیفیت میلگرد روهینا دزفول

کیفیت محصولات فولادی ازجمله میلگرد، باتوجه به کیفیت ماده اولیه، تجهیزات مورد استفاده، نحوه عملکرد واحد کنترل کیفیت کارخانه و … تعیین می‌شود. کیفیت میلگرد روهینا در بازار ایران اثبات شده است و این موضوع را می‌توان از تقاضای بالای آن به راحتی حدس زد.

سایز میلگرد روهینا موجود در بازار

مجتمع فولاد روهینا دزفول، ازجمله کارخانه های تولید میلگرد در ایران است که تنوع سایزی بالایی دارد و میلگردهای خود را در گستره وسیعی از سایزهای 8 تا 40 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌کند.

میلگرد روهینا در دو نوع کلی شاخه ای و کلاف به فروش می‌رسد که نوع کلاف آن معمولا دارای سایز 8 تا 16 میلی‌متر است و سایزهای بالاتر به صورت شاخه‌ای عرضه می‌گردند.

قیمت میلگرد 14 روهینا درفول و قیمت میلگرد 16 دزفول، پرتکرارترین سوالاتی‌اندکه از کارشناسان ما پرسیده می‌شوند. این موضوع نشان می‌دهد که این دو سایز، تقاضای بالاتری را در بازار به خود اختصاص داده‌اند و دلیل اصلی آن، استفاده زیاد از سایزهای 14 و 16 در ساختمان‌سازی است.

استانداردهای تولید میلگرد روهینا

میلگرد دزفول در انواع ساده و آجدار و در استانداردهای A1 تا A4 در بازار موجود است. بدیهی است که استحکام، انعطاف‌پذیری، سطح ظاهری، میزان جوش‌پذیری و نوع کاربرد متفاوت این میلگردها، موجب می‌شود تا قیمت میلگرد دزفول در این انواع متفاوت باشد.

خرید میلگرد روهینا از بورس کالا

شاید برای بسیاری افراد این سوال مطرح باشد که آیا می‌توان میلگرد روهینا را از بورس کالا نیز خریداری نمود؟ در جواب باید گفت که بله. بازرگانی آیرومارت، صاحب بار میلگرد بورسی روهینا و سایر برندها است و امکان خرید این محصول را در بهترین قیمت برای شما فراهم می‌کند.

خرید میلگرد دزفول به صورت اعتباری از آیرومارت

شما می‌توانید میلگرد روهینا را به صورت اعتباری از آیرومارت خریداری نمایید. خرید اعتباری به شما این امکان را می‌دهد که محصولی باکیفیت را خریداری کرده و در فواصل 3، 6، 9 ماهه و حتی یک ساله، مبلغ خریدتان را پرداخت نمایید.

نحوه تشخیص میلگرد روهینا جنوب

از راه‌های تشخیص برند میلگرد، می‌توان به علائم حک شده روی هر شاخه از آن اشاره کرد. علامت حک شده روی میلگرد روهینا، ROUHINA است که آن را از سایر برندهای بازار متمایز می‌کند.

البته باید توجه داشته باشید که در خریدهای تناژ بالا که معمولا به صورت بندیلی است و میلگردهای کلاف، چک کردن هر شاخه از میلگرد، کار آسانی نیست. در این موارد، باید به دنبال پلاکی باشید که به هر بندیل متصل است و مشخصات محصول، ازجمله کارخانه تولیدکننده آن را مشخص می‌کند. البته، با خرید از یک مرکز فروش و بازرگانی معتبر می‌توانید خود را مطمئن سازید که کالایی اصل دریافت می‌کنید.

سخن آخر

در این مطلب درباره مشخصات میلگرد روهینا و نکاتی که باید در خرید آن مورد توجه قرار دهید، صحبت کردیم. شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا (آیرومارت) تامین‌کننده میلگرد روهینا و سایر برندهای موجود در بازار است. علاوه بر این، تمامی خدماتی که ممکن است شما در رابطه با میلگرد، نیاز داشته باشید، مانند برشکاری و سایز کردن، خمکاری، رزوه زنی و … را دراختیارتان قرار می‌دهد.

برای دریافت بهترین قیمت میلگرد روهینا دزفول امروز و سایر برندهای موجود در بازار مانند قیمت میلگرد اهواز، میلگرد اصفهان و … و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات آیرومارت در رابطه با انواع میلگرد، فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

قیمت میلگرد روهینا دزفول و سایر انواع مقاطع فولادی، هر روز در وبسایت و کانال تلگرام آیرومارت به‌روزرسانی شده و در دسترس شما قرار می‌گیرد.

برای تشخیص میلگرد روهینا دزفول، کافیست به حروف حک شده روی آن توجه کنید. روی میلگرد روهینا، کلمه ROUHINA حک شده است.

بله، شما می‌توانید هر تناژی از میلگرد روهینا را از وبسایت آیرومارت خریداری کنید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ