فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد شاهین بناب
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد شاهین بناب

بناب، شهرک صنعتی بناب

میلگرد شاهین بناب، از جمله محصولات کارخانه فولاد صنعت بناب در شهرک صنعتی بناب است. این کارخانه انواع میلگرد آجدار در استانداردهای A2 و A3 را در سایزهای مختلف تولید می‌کند. در ادامه، قیمت امروز میلگرد شاهین بناب آورده شده است. اگر به راهنمایی بیشتر در خریدتان نیاز داشتید، کافیست با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد شاهین بناب

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۴ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۱۶ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۱۸ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۲۰ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۲۲ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۲۵ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۱۹,۴۰۰
۲۱,۱۴۶
میلگرد ۲۸ آجدار A3 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
میلگرد ۸ آجدار A2 شاهین بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد کیلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه شاهین بناب ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

قیمت میلگرد شاهین بناب به دلیل پرکاربرد بودن و کیفیت بالایی که دارد از جمله سوالات متداول مشتریان آیرومارت است. شناخت این نوع میلگرد، اطلاع از کاربردها، ویژگی‌ها و قیمت آن، اهمیت بسیاری دارد. چرا که انتخاب بسیاری از خریداران، به ویژه مصرف‌کنندگان شمال غربی کشور است. برای راهنمایی هر چه بیشتر شما، ما میلگرد شاهین بناب و آن‌چه باید پیش از خرید بدانید را در ادامه بررسی می‌کنیم. با آیرومارت همراه باشید.

میلگرد شاهین بناب و انواع آن

کارخانه میلگرد شاهین بناب، به عنوان یکی از کارخانجات محبوب تولید کننده میلگرد در شمال غربی کشور شناخته می‌شود. این کارخانه، از سایز 8 تا 32 دو نوع میلگرد آجدار A2 و A3 را تولید و روانه بازار مقاطع فولادی می‌کند. هر یک از این دو میلگرد، ترکیب شیمیایی و کاربرد متفاوتی دارند.

میلگرد A2 آجدار شاهین بناب، به عنوان میلگرد نیمه ساده با آج مارپیچی شناخته می‌شود. این نوع میلگرد در ساختمان سازی و به عنوان خاموت، کاربرد بسیار بالایی دارد. به همین علت، ساختمان‌سازان پیش از شروع فعالیت خود برای برنامه‌ریزی هزینه‌ها، استعلام قیمت میلگرد شاهین بناب امروز را مهم می‌دانند.

وجود آج بر روی استاندارد A2، به منظور افزایش چسبندگی بین بتن و میلگرد است. ترکیب آلیاژی این میلگرد باعث شده تا برای جوشکاری مناسب نباشد. اما نسبت به نوع A3 خمکاری آن راحت‌تر انجام می‌شود. این نوع استاندارد میلگرد شاهین بناب قیمت مناسبی نسبت به میلگرد آجدار A3 دارد.

در مقابل، میلگرد آجدار A3 قرار گرفته که استحکام بالاتری دارد. این نوع میلگرد، با آج جناقی در رده میلگردهای سخت قرار گرفته‌است. به دلیل افزایش کربن در ترکیب شیمیایی میلگرد A3، انعطاف‌پذیری آن کمتر و خمکاری آن به سختی انجام می‌شود. پرکاربردترین میلگرد در آرماتور بندی، میلگرد A3 است.

میلگردهای مذکور، به دو روش ترمکس و آلیاژی تولید می‌شوند. همانطور که ذکر شد، هر دو این میلگردها در ساختمان سازی کاربرد بسیار بالایی دارند. چرا از انواع میلگرد آجدار در آرماتور بندی استفاده می‌شود؟ علت این امر، جبران مقاومت کششی پایین بتن توسط میلگرد است. میلگردهای آجدار به دلیل داشتن آج‌هایی به شکل خاص، چسبندگی خوبی با بتن خواهند داشت و از این رو در ترکیب با بتن، سازه‌ای مقاوم در برابر زلزله ایجاد می‌کنند. به همین علت، هر شخصی که قصد ساختمان سازی داشته باشد، قیمت جدید میلگرد شاهین بناب در بازار برای او اهمیت دارد.

شاهین بناب میلگرد را در سایزهای مختلف تولید می‌کند. قیمت انواع سایزها همچون قیمت میلگرد ۱۶ بناب در این صفحه قابل مشاهده است.

قیمت میلگرد شاهین بناب روز و عوامل موثر بر آن

اگر در بازار آهن آلات فعالیت ندارید و علل تغییرات قیمت میلگرد را نمی‌دانید، حتما این بخش را با ما باشید. آن‌چه موجب می‌شود اطلاع از دلایل نوسانات قیمت اهمیت پیدا کند، خرید در بهترین زمان ممکن است. شما به عنوان یک خریدار، به دنبال میلگرد با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید. اما آیا می‌دانید در چه زمانی بهتر است خرید کنید؟ برای اطلاع از این زمان، باید بدانید که عوامل مختلف چگونه بر قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب و دیگر برندها اثر می‌گذارند.

نرخ دلار

یکی از این علل، نرخ دلار است. قیمت دلار با اثر گذاری بر قیمت مواد اولیه و قیمت جهانی سنگ آهن می‌تواند بازار را دچار نوسان کند. به طور کلی قیمت پایه که در بورس کالا مشخص می‌شود، تحت تاثیر نرخ ارز است. قیمت مقاطع فولادی در بازار آزاد نیز تحت تاثیر این قیمت و نرخ دلار تغییر می‌کند.

میزان عرضه و تقاضا

عامل مهم دیگر، عرضه میلگرد و تقاضا برای خرید آن است. هر چه عرضه کمتر و تقاضا بیشتر باشد، قیمت روز میلگرد شاهین بناب بالاتر خواهد بود. همانطور که گفته شد، میلگرد یکی از مهم‌ترین مقاطع در ساختمان‌سازی است.

در روزهای سرد سال، ساختمان‌سازی به دلیل سخت بودن این فعالیت، کمتر انجام می‌شود. در نتیجه، تقاضا برای خرید، کاهش می‌یابد. با کاهش تقاضا و انبار شدن میلگردهای تولید شده، قیمت آن احتمالا کاهش می‌یابد. قیمت میلگرد شاهین بناب امروز از این صفحه از آیرومارت قابل استعلام است.

نوع استاندارد میلگرد

میلگرد شاهین بناب همانطور که گفته شد مطابق با استاندارد ملی 3123 تولید می‌شود و دارای دو نوع میلگرد A2 و A3 است. با توجه به این‌که ساخت این دو نیاز به تجهیزات مختلف دارد و همچنین ترکیب شیمیایی آن‌ها با هم متفاوت است. بر این اساس، قیمت این دو نوع میلگرد فولادی با هم فرق خواهد داشت.

وزن میلگرد و تاثیر آن بر قیمت

عامل موثر دیگر، سایز و وزن میلگرد شاهین بناب است. مجتمع فولاد بناب انواع میلگرد را از سایز 8 تا 32 تولید می‌کند. هر چه وزن میلگرد بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. وزن نیز با توجه به سایز تغییر می‌کند. می‌توان چنین برداشت کرد که قیمت میلگرد 8 شاهین بناب، از قیمت میلگرد 16 این برند، کمتر است. استعلام قیمت میلگرد 14، 16، 18 و سایر سایزها را می‌توانید از وبسایت آیرومارت انجام دهید.

خرید میلگرد شاهین بناب از آیرومارت

در خرید میلگرد، چندین مورد اهمیت دارد که باید به آن دقت کنید. اولین نکته، قیمت و عوامل موثر بر آن است. پس از بررسی عوامل و شرایط موجود برای خرید، می‌توانید با تحلیل بازار و مشورت با مشاوران خبره، در بهترین وضعیت بازار خرید خود را انجام دهید. مشاوران ما در آیرومارت با تحلیل هفتگی بازار فولاد و پیش‌بینی روزهای آینده به شما در این امر یاری می‌رسانند.

جهت استعلام قیمت، باید به مراکز بازرگانی معتبر مراجعه نمایید. برخی فعالان حوزه فولاد و آهن آلات با ارائه قیمت‌های گران‌تر یا عرضه میلگردهای با کیفیت پایین ممکن است باعث ضرر و زیان شما شوند.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از قیمت میلگرد شاهین بناب به روز، به صفحه این میلگرد در وبسایت آیرومارت مراجعه نمایید و یا از طریق کانال تلگرام آیرومارت یا تماس با کارشناسان، قیمت را استعلام کنید. جهت برقراری تماس، 02145306 را شماره‌گیری نمایید.

بازرگانی فولاد آیرومارت، انواع میلگرد شاهین بناب را با بهترین قیمت بازار به شما عرضه می‌دارد. شما در هر کجای ایران که هستید می‌توانید شماره خود را ثبت کنید و منتظر تحویل بار خود در محل و در اسرع وقت باشید. در صورت تمایل، میلگرد شاهین بناب درب کارخانه بار زده ‌شده و به سمت مقصد حرکت می‌کند.

شایان ذکر است، آخرین قیمت میلگرد شاهین بناب عرضه شده در آیرومارت بر اساس قیمت پایه تعیین‌شده در بورس ارائه می‌شود. ما در آیرومارت، شرایطی استثنایی برای خرید مطمئن شما داریم.

آیرومارت همه روزه قیمت تمامی مقاطع فولادی را آپدیت می‌کند.

شما می‌توانید پس از استعلام قیمت میلگرد شاهین بناب از آیرومارت، سفارش خود را از وبسایت ثبت کنید. همچنین برای ثبت سفارش از طریق شماره 02145306 با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.

خدمات خمکاری، گالوانیزه کردن، رزوه زنی و ... را می‌توان با بهترین شرایط از آیرومارت دریافت کنید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

  1. سهند
   ۰۹ آذر ۱۴۰۱

   شاهین بناب میلگرد A4 هم تولید میکنه؟

   • آیرومارت
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱

    میلگرد شاهین بناب در استاندارد A4 به صورت روزانه تولید نمی‌شود. اما در مجموع، این کارخانه این نوع میلگرد را هم تولید می‌کند.