قیمت میلگرد درپاد تبریز

قیمت روز میلگرد درپاد تبریز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 18 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 26970 29667
میلگرد 20 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 26970 29667
میلگرد 22 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ 26970 29667
میلگرد 8 آجدار A2 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 10 آجدار A2 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 12 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 درپاد تبریز شاخه 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه درپاد تبریز ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد درپاد تبریز؛ از معرفی کارخانه تا راهنمای خرید

گروه صنعتی درپاد تبریز یک مجموعه کارخانجات تولید کننده مقاطع فولاد به ظرفیت 710 هزار تن در سال است. این مجموعه در سال 1380 و با سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز، هواپیمایی آتا و سرمایه گذاری فولاد گستر کوثر در زمینی به مساحت 40 هکتار احداث شد.

میلگرد این مجموعه که در بازار با نام میلگرد درپاد تبریز یافت می‌شود یکی از اصلی‌ترین محصولات این کارخانه است. ظرفیت تولید میلگرد درپاد تبریز سالانه حدود 500 هزار تن است. در این مطلب اطلاعات جامعی در خصوص این گروه صنعتی، محصول میلگرد آن‌ها و همچنین عوامل موثر بر قیمت میلگرد این برند کسب خواهید کرد.

کارخانجات گروه صنعتی درپاد

این مجموعه در کیلومتر 6 جاده تبریز آذرشهر قرار گرفته است. تولیدات صنعتی مجموعه درپاد تبریز شامل: انواع شمش فولادی (بیلت و بلوم)، میلگرد آجدار، میلگرد ساده، میلگرد کلاف، تیرآهن، ناودانی، نبشی، انواع لوله فولادی و گالوانیزه، انواع قوطی‌های صنعتی و ساختمانی و انواع ورق‌های گالوانیزه است.

همچنین مجتمع درپاد تبریز در زمینه محصولات معدنی هم محصولاتی نظیر سنگ آهن مگنتیت و هماتیت، کنسانتره تیتان، سنگ آهک با خلوص بالای 97 درصد، سنگ سیلیس با خلوص بالای 97 درصد، زغال سنگ و کانسنگ مس و طلا تولید می‌کند.

انواع میلگرد درپاد تبریز

میلگرد درپاد تبریز در نوع آجدار در استانداردهای A2 و A3 تولید می‌شود. قیمت میلگرد درپاد تبریز در این دو استاندارد متفاوت است اما نکته قابل توجه محصولات تولیدی در این کارخانه کنترل کیفیت سخت‌گیرانه محصولات طبق استاندارد ISIRI3132 است. میلگرد ساده و میلگرد کلاف درپاد هم از محصولات دیگر این کارخانه به حساب می‌آیند.

به طور کلی میلگردهای A2 و A3 برای مقاصد ساختمانی و با هدف مسلح کردن بتن به کار می‌روند. آج موجود روی این محصولات باعث درگیری بین بتن و میلگرد می‌شود. هم‌چنین بتن یک ماده ترد به حساب می‌آید که مقاومت فشاری بسیار خوبی دارد اما در برابر تنش‌های کششی بسیار ضعیف و شکننده است.

میلگرد درپاد تبریز به عنوان یک محصول با قابلیت مقاومت در برابر تنش کششی با قرارگیری در درون بتن می‌تواند باعث اصلاح این ضعف بتن شود و تا حد مناسبی جلوی شکننده‌بودن آن را بگیرد. با توجه به این کاربرد اساسی، میزان فعالیت‌های عمرانی در کشور یکی از عوامل اصلی اثرگذار بر قیمت روز میلگرد درپاد تبریز است.

راه تشخیص میلگرد درپاد از سایر برندها

برای شناسایی میلگرد درپاد تبریز به دنبال حرف D روی قسمتی از میلگرد باشید. این کارخانه محصولات خود را با این برند حک شده، راهی بازار می‌کند.

سایزهای میلگرد درپاد تبریز موجود در بازار

محصولات این کارخانه در سایزهای 8 تا 32 وارد بازار می‌شوند و لازم به ذکر است که سایز میلگرد نشان دهنده قطر آن بر حسب میلی‌متر است و متناسب با خواص مکانیکی مورد نظر در پروژه انتخاب می‌شود.

کنترل کیفیت میلگرد درپاد تبریز

کنترل کیفیت محصولات فولادی یکی از اصلی‌ترین مراحل پس از تولید این کالاها است. استاندارد بودن خواص یک محصول فولادی به طور مستقیم روی قیمت آن اثرگذار است. قیمت میلگرد درپاد تبریز هم از این قاعده مستثنا نیست.

کنترل کیفیت در این مجموعه با به روزترین روش‌های دنیا و به منظور اعتلای کیفیت محصولات خروجی، صورت می‌گیرد. برای میلگرد درپاد، استانداردهای ابعادی مربوط به قطر و سایز میلگرد توسط دستگاه‌های لیزر انجام می‌شود.

جهت کنترل کیفیت خواص مکانیکی میلگرد درپاد تبریز از تست‌های کشش و خمش استفاده می‌گردد. تست کشش یکی از مهم‌ترین تست‌های مورد نیاز برای تعیین خواص مکانیکی مقاطع فولادی است.

در این تست ابعاد استانداردی از نمونه میلگرد بین دو فک کشنده یک دستگاه قرار می‌گیرند تا با تکمیل شدن نمودار تنش کرنش معیارهای همچون تنش تسلیم، تنش شکست، ازدیاد طول و … مشخص شود.

روش تولید میلگرد درپاد تبریز

مانند تمامی میلگردها، محصولات این کارخانه هم به روش نورد گرم تولید می‌شوند. بیلت با ترکیب شیمیایی مورد نظر تا دمای 1000 درجه پیش گرم می‌شود تا قابلیت شکل‌پذیری مناسبی پیدا کند و سپس با قرار گرفتن در خطوط نورد و توسط غلتک‌های نورد، شکل مورد نظر خود را پیدا می‌کند.

پس از رسیدن به سایز مشخص، میلگرد در شاخه‌های 12 متری بریده و به صورت بندیل، بسته‌بندی می‌شود.

در خطوط تولید مجموعه درپاد تبریز، از سیستم برش اسلیت به جای سیستم قدیمی گیوتین استفاده می‌گردد. مزیت این سیستم نسبت به سیستم قدیمی تخریب کم‌تر میلگرد در نقاط برش است که این موضوع می‌تواند میزان ضایعات تولیدی میلگرد در زمان کاربری آن در پروژه را کاهش دهد.

در طرح‌های توسعه این مجموعه، قرار است تا خطوط ریخته‌گری پیوسته شمش فولاد و تولید آهن اسفنجی هم به این مجموعه اضافه شود. این طرح‌ها با تکمیل زنجیره تولید فولاد و تامین مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت مقاطع فولادی می‌تواند منجر به کاهش هزینه تولید و قیمت میلگرد درپاد تبریز در بازار شود که در نهایت منجر به سودآوری بیش‌تر مجموعه و اشتغال‌زایی برای صدها نفر می‌شود.

راهنمای خرید میلگرد درپاد تبریز

پیش از خرید میلگرد لازم است تا با مفاهیمی نظیر سایز و وزن میلگرد آشنایی داشته باشید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را دقیق‌تر انتخاب کنید.

همان‌طورکه گفته شد سایز، نشان‌دهنده قطر میلگرد بر حسب میلی‌متر است برای محصول میلگرد درپاد تبریز، گستره سایز بین 8 تا 32 میلی‌متر است اما شاید بتوان پرکاربردترین میلگرد این کارخانه را میلگرد با استاندارد A3 در سایز 16 دانست. همین موضوع سبب شده تا قیمت میلگرد 16 درپاد تبریز، جزو پرسش‌های متداول مشتریان از کارشناسان آیرومارت باشد.

قیمت میلگرد 8، 14، 16 و … درپاد و سایر برندها را می‌توانید در صفحات مربوط به هر سایز در وبسایت آیرومارت ببینید.

سایز میلگرد روی وزن آن اثرگذار است و از آنجایی که خرید میلگرد و مقاطع فولادی بر حسب وزن صورت می‌گیرد، این دو پارامتر روی قیمت میلگرد درپاد در بازار اثرگذار است. جدول اشتال میلگرد به شما این امکان را خواهد داد تا وزن و سایز استاندارد مقطع میلگرد فولادی را مشاهده کنید. جهت خرید و استعلام قیمت میلگرد درپاد تبریز می‌توانید با کارشناسان این حوزه در شرکت آیرومارت تماس حاصل کنید.

برای استعلام قیمت میلگرد درپاد تبریز امروز می‌توانید به وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و قیمت میلگرد ساده و آجدار به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. سهیل سرابندی
  آذر ۹, ۱۴۰۱ ۱۵:۰۶
  داخل سایت مدل های مختلفی از میلگرد گذاشتین. خواستم بدونم بغیر از سایز چه تفاوتی با هم دارن و کدوم کیفیتش بهتره؟
  1. آیرومارت
   آذر ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۵:۲۷
   انواع میلگرد برندهای مختلف در سایزهای متنوع تولید می‌شوند. بستگی به فعالیتی که دارید، هر کدوم از برندها می‌تونه مناسب برای کار شما باشه. از برندهای بسیار باکیفیت، می‌تونیم میلگرد شاهین بناب و میلگرد اصفهان معرفی کنیم. برای خرید میلگرد اصفهان می‌تونید به صفحه این کالا مراجعه بفرمایید.

سوالات متداول

1 برای دریافت قیمت لحظه‌ای میلگرد درپاد تبریز به کجا باید مراجعه کرد؟

در سایت و کانال تلگرام آیرومارت جدول قیمت روز میلگرد درپاد تبریز را می‌توانید مشاهده کنید.

2 از جدول وزن میلگرد درپاد تبریز چه استفاده‌ای می‌توان کرد؟

به کمک این جدول می‌توان به وزن هر کدام از سایزهای میلگرد درپاد پی برد.

3 در خرید میلگرد درپاد تبریز به چه مواردی باید توجه داشت؟

کیفیت، سایز مورد نیاز، استاندارد و اصالت کالا در خرید میلگرد درپاد تبریز اهمیت دارد.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.