قیمت روز میلگرد آجدار

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 10 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه  قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 12 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ 22900 24961
میلگرد 20 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ 22900 24961
میلگرد 22 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس
میلگرد 32 آجدار A3 ابرکوه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت روز میلگرد آجدار كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه ابرکوه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد آجدار چیست؟

میلگرد آجدار یا ribbed steel rebar، به نوعی میلگرد اشاره دارد که سطح آن صاف نیست و دارای ناهمواری‌هایی است که به آن، آج گفته می‌شود.

میلگرد آجدار با نام آرماتور فولادی هم در بازار آهن شهرت دارد. نگارش صحیح این میلگرد به صورت آجدار است اما بسیاری از افراد با عبارت «قیمت میلگرد عاجدار» به دنبال قیمت روز این میلگرد هستند.

راهنمای خرید میلگرد آجدار

برای خرید میلگرد آجدار و ساده می‌توان به صورت مستقیم از کارخانه یا از طریق تامین‌کنندگان واسطه اقدام کرد. خرید میلگرد آجدار از درب کارخانه ممکن است قیمت تمام شده کمتری را به همراه داشته باشد، اما باید به این نکته نیز توجه کنید که محدودیت‌هایی نیز دارد.

از محدودیت‌های خرید مستقیم میلگرد آجدار از کارخانه می‌توان به این موضوع اشاره کرد که باید خرید عمده انجام داد و امکان خرید شاخه‌ای وجود ندارد. از طرفی، کارخانه‌ها، همه سایزهای میلگرد را تولید نمی‌کنند.

انتخاب یک تامین‌کننده و بنگاه فروش میلگرد آجدار مناسب گزینه بهتر و مقرون‌به‌صرفه‌تری نسبت به خرید از درب کارخانه است. در خرید از بنگاه‌های فروش میلگرد، شما می‌توانید هر سایزی از میلگرد آجدار را در برند و تناژ مورد نظرتان و یا حتی به صورت شاخه‌ای تهیه نمایید.

شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا ( آیرومارت)، از تامین‌کنندگان معتبر در بازار آهن آلات است که با تکیه بر تجربه چندین ساله خود و سعی بر حذف واسطه‌ها، در زمینه فروش میلگرد آجدار و سایر مقاطع فولادی فعالیت دارد و بهترین قیمت میلگرد آجدار را با تضمین کیفیت، ارائه می‌دهد. در ادامه نکاتی را برای خرید میلگرد آجدار مناسب بررسی می‌کنیم. این نکات را می‌توانید در هنگام تهیه سایر میلگردها مثل میلگرد استیل یا میلگرد کلاف هم مد نظر داشته باشید.

تاثیر سایز بر قیمت میلگرد آجدار

میلگرد، استوانه‌ای توپر است که سطح مقطعی به شکل دایره دارد. سایز میلگرد آجدار در واقع اندازه قطر آن است. تاثیر سایز بر قیمت میلگرد آجدار بر کسی پوشیده نیست. به عنوان مثال، قیمت میلگرد 10 اجدار با قیمت میلگرد 14 متفاوت خواهد بود و علت آن تغییر در سایز و وزن میلگردهاست. قیمت میلگرد سایزهای مختلف در صفحه قیمت این محصول در وبسایت آیرومارت قابل مشاهده است. می‌توانید قیمت میلگرد 18، قیمت میلگرد 12 و سایز سایزها که توسط کارخانه‌های مختلف تولید می‌شوند را در این صفحه مشاهده فرمایید.

به وزن میلگرد توجه کنید

فروش میلگرد آجدار بر واحد کیلوگرم صورت می‌گیرد. بنابراین وزن هر شاخه از میلگرد در سایزهای مختلف، بسیار حائز اهمیت بوده و تعیین‌کننده قیمت میلگرد آجدار و ساده است.
برای محاسبه وزن میلگرد در هر سایزی، می‌توان از جدول وزن میلگرد یا جدول اشتال آن کمک گرفت.

البته باید این موضوع را نیز در نظرداشته باشید که ممکن است وزن میلگرد تولیدی هر کارخانه، تفاوت اندکی با وزن دیگر کارخانه‌ها و یا حتی وزن اشتال آن‌ها داشته باشد. به عنوان مثال، وزن میلگرد آجدار نیشابور با وزن میلگرد آجدار اصفهان متفاوت است. همین موضوع نیز از دلایل اصلی تفاوت قیمت میلگرد اجدار تولیدی برندهای مختلف محسوب می‌شود.

بررسی علائم ثبت شده بر روی میلگرد آجدار

این علائم که ممکن است بر روی هر شاخه از میلگرد حک شود و یا بر روی پلاکی که به هر بندیل متصل می‌شود، به نوعی شناسنامه محصول است که مشخصات آن ازجمله سایز، کارخانه تولیدکننده، روش و استاندارد تولید را نشان می‌دهد. شما با بررسی این علائم، به صحت و اصل بودن بار خود پی می‌برید.

برند میلگرد؛ از بهترین‌ها خرید کنید

انتخاب برند مناسب، تضمین‌کننده کیفیت محصول شماست و باید در آن دقت کافی را به خرج داد. در کشور ما، کارخانه‌های متعددی در زمینه تولید انواع میلگرد فعالیت دارند. قیمت میلگرد اجدار برندهای مختلف، اندکی متفاوت است. با در نظر داشتن سایز، قطعا قیمت میلگرد اصفهان 14 با قیمت میلگرد 20 میانه متفاوت خواهد بود.

استاندارد میلگرد؛ تعیین‌کننده نوع کاربرد آن

میلگردهای آجدار موجود در بازار ایران در سه استاندارد کلی a2، a3 و a4 قرار می‌گیرند که هرکدام، مشخصات و کاربرد مخصوص به خود را دارند و قیمت میلگرد آجدار در این انواع نیز متفاوت از هم است. به عنوان مثال، میلگرد آجدار a3، عمدتا در آرماتوربندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و میلگرد آجدار a2 اغلب در تولید خاموت کاربرد دارد.

عوامل تاثیرگذار بر نوسانات قیمت میلگرد آجدار در بازار

باتوجه به اینکه از میلگرد آجدار عموماً در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود، رکود یا رونق این بازار به شدت بر روی قیمت میلگرد آجدار اثرگذار است.
قیمت روز میلگرد آجدار بر اساس قیمت مواد اولیه مثل سنگ آهن که از مواد اولیه تولید آرماتور است در کنار هزینه‌های حمل‌ونقل و ارزش‌افزوده محاسبه و تعیین می‌شود. در بازار ایران عوامل سیاسی و اقتصادی هم می‌توانند قیمت‌ها را به صورت هیجانی کاهش یا افزایش دهند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی و مشاهده قیمت سایر میلگردها به صفحه قیمت میلگرد امروز مراجعه کنید.

معرفی مصارف میلگرد آجدار

از میلگرد آجدار برای استحکام‌بخشی به پل‌ها، ساختمان‌ها و سدها استفاده می‌شود. عمده کاربرد میلگرد آجدار، در مسلح کردن بتن یا تولید بتن آرمه است. گرچه بتن دارای مقاومت فشاری بالایی است، اما مقاومت درمقابل نیروهای کششی، ازجمله نقاط ضعف آن محسوب می‌شود.

به همین دلیل از میلگرد آجدار که آج‌های روی سطح آن چسبندگی بیشتری را با بتن ایجاد می‌کنند، به منظور بهبود عملکرد بتن و افزایش استحکام کششی آن استفاده می‌شود. کاربرد گسترده میلگرد آجدار در صنعت ساختمان سازی موجب شده تا قیمت این کالا تاثیر بسزایی بر بازار مسکن داشته باشد. در کنار میلگرد آجدار، میلگردهای ساده نیز کاربردهای زیادی در صنایع ساختمانی دارند و پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این میلگردها به صفحه قیمت میلگرد ساده مراجعه کنید.

نحوه بسته بندی میلگرد

این مقطع در محدوده سایزی 8 تا 40 میلی‌متر تولید شده و باتوجه به سایز، به صورت کلاف یا شاخه به بازار عرضه می‌شود.
میلگردها در سایزهای کمتر از 10 میلی‌متر و به منظور حمل راحت‌تر، به صورت کلاف بسته‌بندی می‌شوند، درحالی‌که میلگردهای با سایز بالاتر از 10 میلی‌متر به صورت شاخه‌ای روانه بازار می‌شوند.

بسته‌بندی میلگردهای شاخه‌ای در کارخانه، معمولاً به صورت بندیل صورت می‌گیرد. هر بندیل، شامل تعداد مشخصی از یک یا چند سایز میلگرد در طول مشخص (معمولا 12 متری) است. این بندیل‌ها وزنی حدود 2 تا 5.5 تن دارند که باتوجه به عواملی مانند کارخانه تولیدکننده، متفاوتند.

یکی از محدودیت‌های خرید از درب کارخانه این است که این بندیل‌ها باز نمی‌شوند و امکان خرید به صورت شاخه‌ای وجود ندارد. در آیرومارت امکان خرید میلگرد آجدار شاخه‌ای در هر وزن، طول و برندی فراهم است.

نحوه نگهداری از میلگرد آجدار پس از خرید

پس از تحویل بار حتما بررسی کنید که پیچ و تاب و زنگ‌زدگی نداشته باشد. آلیاژ استفاده شده در میلگردهای آجدار ضد زنگ نیست. به‌ همین دلیل پس از خرید باید حتماً در محلی دور از رطوبت نگهداری شوند. خاک مرطوب، گچ یا سرب به میلگرد آسیب می‌زند. همچنین توصیه می‌شود که میلگردها حداقل 15 سانتی‌متر از سطح زمین ارتفاع داشته باشند.

نحوه خرید میلگرد آجدار و ثبت سفارش در آیرومارت

برای خرید و ثبت سفارش میلگرد آجدار باید با کارشناسان آیرومارت تماس حاصل کنید. همکاران ما پس از ارائه مشاوره تخصصی، پیش‌فاکتور محصول را صادر کرده و برای شما ارسال می‌کنند.
سپس خریدار باید نسبت به تسویه حساب اقدام کرده و سند تسویه حساب نهایی را ارسال کند. در این مرحله بار خریداری شده به محل موردنظر شما منتقل خواهد شد. در تمامی این مراحل کارشناسان آیرومارت پاسخگوی سوالات شما هستند.

بازرگانی فولاد آیرومارت علاوه بر تامین انواع میلگرد ساده و آجدار از برترین برندهای داخلی و خارجی، خدماتی نیز در رابطه با این محصولات ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • برشکاری و سایز کردن
  • خمکاری
  • گالوانیزه کردن
  • رزوه زنی میلگرد
  • خدمات انبارداری
  • مشاوره فنی و تخصصی پیش از خرید

تمامی این خدمات با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان ارائه می‌شود. شماره تلفن 02145306 پل ارتباطی ما و شماست.

بیشتر بخوانید
1 تفاوت میلگرد A2 و A3 در چیست؟

این دو میلگرد آجدار، در شکل آج و ترکیب شیمیایی با یکدیگر متفاوتند. البته در کارخانه‌های ایرانی آج میلگرد A2 مشابه با میلگرد A3 است.

2 کدام کارخانه‌ها در ایران میلگرد آجدار تولید می‌کنند؟

برندهای ذوب آهن اصفهان، فولاد صنعت بناب، نورد آریان فولاد، فولاد ظفر بناب و فولاد سیرجان و ... در حوزه تولید میلگرد آجدار فعالیت دارند.

3 هر بندیل میلگرد چند تن است؟

معمولا بندیل‌های میلگرد 2 تن وزن دارند. البته وزن هر بندیل به کارخانه تولیدکننده نیز بستگی دارد و قابل تغییر است. به عنوان مثال بندیل میلگرد ذوب آهن 4 الی 5 تن است.

4 هر شاخه میلگرد چند کیلوگرم وزن دارد؟

وزن هر شاخه میلگرد آجدار وابسته به وزن و طول آن متفاوت است. در جدول وزن میلگرد در وبلاگ آیرومارت، اطلاعات مربوط به هر میلگرد آورده شده است.

5 قیمت میلگرد آجدار کدام کارخانه‌ها را می‌توان از آیرومارت استعلام کرد؟

قیمت میلگرد آجدار تمامی کارخانه‌های معتبر کشور روزانه در آیرومارت قابل استعلام است.

6 آیرومارت صاحب بار میلگردهای آجدار کدام کارخانه‌های کشور است؟

کارخانه‌های ذوب آهن، کارخانه فولاد کاوه اروند و فولاد نیشابور

7 چگونه می‌توان سفارش خرید میلگرد را ثبت کرد؟

شما جهت خرید میلگرد می‌توانید به وبسایت آیرومارت مراجعه کنید و پس از انتخاب کالای مورد نظر، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن 02145306، با کارشناسان فروش تماس بگیرید. امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی آیرومارت نیز فراهم آماده است.

021-45306

با شما تماس میگیریم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

بازه زمانی مورد نظر جهت تماس
مشاوره در ساعات کاری 021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.