قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت روز میلگرد ارگ تبریز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 16 آجدار A3 ارگ تبریز 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه ارگ تبریز ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 ارگ تبریز 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه ارگ تبریز ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 ارگ تبریز 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه ارگ تبریز ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 ارگ تبریز 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه ارگ تبریز ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 ارگ تبریز 12 متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه ارگ تبریز ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

مجتمع فولاد ارگ تبریز، تولیدکننده معتبر انواع میلگرد در کشور

در حال حاضر کارخانه‌های بسیاری در سراسر کشور، انواع میلگرد را تولید می‌کنند. مجتمع فولاد صنعتی ارگ تبریز، یکی از کارخانه‌های مهم تولیدکننده مصالح فلزی به شمار می‌رود. تولید انواع میلگرد صادراتی یکی از تخصص‌های اصلی شرکت ارگ است. این مجموعه از سال 1391 تولید آزمایشی میلگرد را شروع کرد. کارخانه فولاد ارگ تبریز، در راستای ارائه محصولات باکیفیت در بازارهای داخلی و خارج با بهترین قیمت، یک مجموعه معتبر برای استعلام لحظه‌ای قیمت میلگرد و خرید آنلاین به شمار می‌آید.

کارخانه ارگ تبریز میلگردهای آجدار خود را در سایزهای مختلف به بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه می‌کند. باتوجه‌به کاربرد بالای انواع میلگرد در صنایع مختلف، خریداران دائماً به‌دنبال آگاهی از قیمت میلگرد ارگ تبریز هستند. کیفیت بالای محصولات در کنار قیمت مطلوب، دلایل اصلی محبوبیت شرکت تبریزی در بازار مقاطع فولادی محسوب می‌شوند.

میلگردهای شرکت ارگ تبریز، مناسب برای استحکام سازه‌های بتنی

کارخانه فولاد ارگ تبریز در زمینه تولید میلگرد صادراتی در سایزهای مختلف فعالیت دارد. سایزهای میلگرد ارگ تبریز 10، 16، 18، 20، 22 و 25 است. درست مثل قیمت میلگرد کوثر اهواز، هزینه نهایی انواع محصولات ارگ در سایزهای مختلف، یکسان نیست. این میلگردها، مناسب برای ساختمان‌سازی به شمار می‌روند.

میلگردهای ارگ تبریز، از نوع A3 تولید می‌شوند که جایگاه ویژه‌ای در صنعت ساخت‌وساز دارند. میلگرد A3 اغلب در سازه‌های بتن برای آرماتوربندی کاربرد دارد. آج جناقی میلگرد A3، چسبندگی مقطع فولادی به بتن را افزایش می‌دهد. با میلگرد می‌توان مقاومت کششی پایین بتن را جبران کرد. بتن مقاومت فشاری بالایی دارد اما به دلیل ضعف در برابر نیروهای کششی، در مقابل زلزله مقاوم نیست.

کارخانه ارگ تبریز میلگرد A3 صادراتی را که در ایران بنابر استاندارد ملی به‌نام میلگرد آج 400 شناخته می‌شود به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. یکی از دلایل گرانی قیمت میلگرد تبریز نسبت به رقبا، آج‌داربودن محصولات است. برای مثال، قیمت میلگرد 16 آجدار ارگ تبریز از یک محصول بدون عاج شرکت رقیب گران‌تر است.

خرید میلگرد ارگ تبریز با توجه به علامت اختصاری

درست مثل استعلام قیمت میلگرد امیرکبیر امروز، هنگام خرید از کارخانه ارگ تبریز باید به چند نکته توجه کرد. اولین نکته، توجه به آرم میلگرد ارگ تبریز است. این کارخانه جهت اطمینان مشتریان، علامت اختصاری شرکت یعنی FAT را بر میلگردها حک کرده است. هدف از حک‌کردن علامت اختصاری، شناخت و استعلام سریع قیمت میلگرد ارگ تبریز در هنگام خرید است.

همچنین، به دلیل انجام معاملات میلگرد در تناژ بالا، هرگونه اشتباه در انتخاب، به مصرف‌کننده ضررهای مالی گزاف وارد می‌کند. در برخی از موارد، مصرف‌کننده از نیاز خود آگاه نیست و کالای اشتباه خریداری می‌کند. در این شرایط، اگر خریدار مشاوره‌های لازم را دریافت می‌کرد می‌توانست با استعلام قیمت میلگرد تبریز امروز، خریدش را به درستی انجام بدهد.

روش‌های تولید و آزمایش میلگرد در کارخانه ارگ تبریز

روش‌های مختلفی برای ساخت میلگرد وجود دارد. هرکدام از روش‌ها با توجه به سختی عملیات و استفاده از دستگاه‌های مختلف، هزینه خاصی دارند. برای مثال، قیمت شاخه میلگرد 14 در یک روش ساخت، با شیوه‌های دیگر تفاوت دارد. انواع روش تولید در کارخانه ارگ تبریز را در ادامه می‌خوانید.

 • فولاد نوردشده در حالت گرم (گرم نورد شده)
 • فولاد اصلاح‌شده در حالت سرد به‌وسيله عمليات مكانيكی از قبيل پيچاندن، كشيدن، نوردكردن يا گذراندن از حديده (سرد اصلاح شده)
 • فولاد ويژه سخت‌شده با گرمایش و آبدادگی (گرم عمل آمده)

برای سنجش کیفیت محصولات تولیدشده ارگ تبریز، آزمایش‌های مختلف انجام می‌شود که در زیر آورده شده است:

 • آزمايش كشش
 • آزمايش تاشدگی با زاويه 180 درجه
 • آزمايش خم‌وباز كردن ميلگرد
 • آزمايش كشش پس از خم و بازكردن ميلگرد
 • آزمايش پيوستگی ميلگرد با بتن
 • آزمايش وصله‌های جوش‌شده ميلگرد
 • آزمایش خستگی ميلگرد

آزمايش كشش برای انواع ميلگردها الزامی است. آزمایش خم‌وبازكردن برای میلگردهای سرد اصلاح‌شده بايد انجام شود. از هر 50 تن ميلگرد تحویلی به كارگاه، حداقل پنج رشته ميلگرد از هر اندازه قطر جدا و مورد آزمايش قرار می‌گيرد.

فاکتورهای مؤثر روی قیمت میلگرد ارگ تبریز

نوسان قیمت به روز میلگرد ارگ تبریز وابسته به چندین عامل است. به‌طورکلی، بازار مقاطع فولادی با نوسان نرخ دلار و قیمت مواد اولیه تغییر می‌کند. به‌همین‌دلیل، حتی هنگام خرید میلگرد ساده نیز بهتر است استعلام قیمت در لحظه انجام شود. دلار، عامل بسیار مهمی به شمار می‌رود چون هم به‌صورت مستقیم و هم غیرمستقیم، مقاطع فولادی را دچار نوسان قیمتی می‌کند. قیمت میلگرد ارگ تبریز در بازار ایران با اثرپذیری از قیمت شمش CIS، نرخ سنگ آهن جهانی و شرایط اقتصادی سیاسی داخلی و خارجی تعیین می‌شود.

عرضه‌وتقاضای خرید کالا در بورس کالا نیز بسیار مهم است. در صورت افزایش تقاضا با عرضه ثابت، گرانی قیمت‌ها اتفاق می‌افتد. در این بین، برخی سودجویان از عدم ثبات قیمت سوءاستفاده می‌کنند و مطابق میل خود، در بازار آزاد قیمت میلگرد را تغییر می‌دهند. در چنین شرایطی، عدم استعلام قیمت روز میلگرد ارگ تبریز و بی‌توجهی به نوسانات بازار، به ضرر خریدار تمام می‌شود.

آیرومارت، نماینده حرفه‌ای شما در خرید میلگرد ارگ تبریز

شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت، با تجربه حاصل از سال‌ها فعالیت در حوزه مقاطع فولادی، آن‌چه را که خریداران می‌خواهید به‌راحتی فراهم می‌کند. فروش میلگرد کارخانه ارگ تبریز با کمترین قیمت و ارائه خدمات متنوع از جمله مزایای این مجموعه به شمار می‌روند. امکان خرید به صورت حضوری، اینترنتی و تلفنی برای مشتریان فراهم شده است.

در هر کجای ایران که مشغول به فعالیت هستید با خرید میلگرد از آیرومارت، بار را در محل موردنظر تحویل بگیرید. خدماتی چون برشکاری، خمکاری و جوشکاری و همچنین ارائه سرتیفیکیت معتبر از جمله مزایای خرید از این مجموعه محسوب می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با مشاوران ما در آیرومارت در ارتباط باشید. جهت برقراری تماس، 02145306 را شماره‌گیری نمایید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
امتیاز بدهید page

 1. احمد شاهی
  آذر ۹, ۱۴۰۱ ۱۵:۴۱
  خرید میلگرد ارگ تبریز به صورت تناژ به صرفه‌تر است یا شاخه‌ای؟
  1. آیرومارت
   آذر ۱۰, ۱۴۰۱ ۱۴:۴۸
   سلام. خرید میلگرد ارگ تبریز به صورت تناژ به صرفه‌تر هست.

سوالات متداول

1 قیمت میلگرد ارگ تبریز در وبسایت آیرومارت به روز است؟

بله، قیمت میلگرد تمامی برندها از جمله قیمت میلگرد ارگ تبریز هر روز در وبسایت آیرومارت آپدیت می‌شود.

 

2 ارسال بار میلگرد ارگ تبریز چگونه انجام می‌شود؟

مجموعه آیرومارت بار میلگرد سفارش داده‌شده را از درب کارخانه، به محل تخلیه بارگیری و ارسال می‌کند.

3 چگونه می‌توان برای خرید میلگرد ارگ تبریز از آیرومارت اقدام کرد؟

آیرومارت شرایطی برای مشتریان خود ارائه می‌دهد تا با خیالی آسوده و با بهترین قیمت میلگرد، بار مورد نیاز خود را خریداری نماند. جهت اطلاع از شرایط مذکور، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.

021-45306

با شما تماس میگیریم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

بازه زمانی مورد نظر جهت تماس
مشاوره در ساعات کاری 021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.