قیمت میلگرد حسن رود
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد حسن رود

جاده رشت، بندر انزلی، حسن رود، شهرك صنعتی بندر انزلی

در این صفحه، جدول قیمت میلگرد حسن رود برای تمامی سایزها آورده شده است. شما جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد حسن رود، ضمن مراجعه به این جدول می‌توانید با کارشناسان ما در آیرومارت در تماس باشید تا از قیمت روز آن باخبر شوید.

ارزانترین قیمت میلگرد حسن رود

میلگرد ۱۰ آجدار A2 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۲۶۰ تومان
حسن رود، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۲ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۰۷۵ تومان
حسن رود، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۴ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۵,۸۹۵ تومان
حسن رود، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۵,۸۹۵ تومان
حسن رود، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد حسن رود

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۷,۱۶۰
میلگرد ۱۰ آجدار A2 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۲۶۰
میلگرد ۱۲ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۰۷۵
میلگرد ۱۴ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۸۹۵
میلگرد ۱۶ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۸۹۵
میلگرد ۱۸ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۸۹۵
میلگرد ۲۰ آجدار A3 حسن رود گیلان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۵,۸۹۵

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد حسن رود یکی از معروف‌ترین برندهای تولید کننده انواع میلگرد در کشور است که در اینجا مطالب مفیدی در خصوص آن ارائه شده است. این محصول معروف به میلگرد حسن رود است که در واقع محصول تولیدی کارخانه‌ای با نام نورد فولاد گیلان است.

این کارخانه در شهرک صنعتی انزلی در نزدیکی منطقه حسن رود قرار گرفته است به همیت علت نام تجاری معروف محصول آن با برند میلگرد حسن رود در بازار یافت می‌شود.

این کارخانه در سال 1383 و با ظرفیت اسمی 200 هزار تن تولید انواع میلگرد در سال احداث شد. هدف اصلی احداث کارخانه نورد فولاد گیلان تامین بخشی از نیازهای منطقه شمال کشور بوده است. انواع میلگرد ساده و آجدار در کارخانه نورد فولاد گیلان تولید می‌شود و شما می‌توانید برای استعلام قیمت میلگرد حسن رود با کارشناسان آیرومارت تماس حاصل کنید.

انواع میلگرد حسن رود

اخیرا محصولات کارخانه میلگرد حسن رود به میلگردهای آجدار در استانداردهای A2 و A3 محدود شده است. این دو استاندارد مربوط به میلگردهای آجدار هستند و هر کدام از آن ها نشان دهنده هندسه آج منحصر به فرد و همچنین ترکیب شیمیایی مختلف است. به دلیل اختلاف در ترکیب شیمیایی و ریزساختار خواص مکانیکی و استحکام میلگرد در این دو استاندارد نیز متفاوت است.

استحکام میلگرد A2 کمی کمتر از میلگرد A3 هست و نوع خرید میلگرد حسن رود باید برا مبنای کاربرد مورد نظر باشد. شما می‌توانید با مطالعه مقاله تفاوت میلگرد A2 و A3 در وبلاگ آیرومارت اطلاعات کامل‌تری در این خصوص کسب کنید و پیش از خرید محصول کارخانه نورد فولاد گیلان با ویژگی‌های هر یک از این محصولات آشنایی پیدا کنید. همچنین لازم به ذکر است که استاندارد محصول یکی از عوامل تعیین کننده قیمت میلگرد حسن رود است.

یکی دیگر از مواردی که روی قیمت میلگرد حسن رود اثر گذار است سایز آن است که نشان دهنده قطر مقطع فولادی بر حسب میلیمتر است. میلگرد نورد فولاد گیلان در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 و 32 تولید می‌شود و با توجه به میزان خرید شاید بتوان میلگرد 16 این کارخانه را پر فروش ترین محصول این کارخانه دانست. قیمت میلگرد ۱۶ حسن رود و سایر سایزهای موجود را در همین صفحه مشاهده کنید. قیمت میلگرد 16 سایر برندها را می‌توانید در صفحه قیمت میلگرد 16 مشاهده نمایید.

همچنین سایز میلگرد با اثر روی وزن آن پارامتر تعیین کننده قیمت میلگرد حسن رود است. بنابراین برای مشاهده وزن استاندارد میلگرد در سایزهای مختلف جدول وزن میلگرد را مرور کنید. وزن میلگرد ۱۶ حسن رود تقریبا مشابه استاندارد اشتال است. برای استعلام وزن میلگرد حسن رود در تمامی سایزها می‌توانید از مشاوران آیرومارت کمک بگیرید.

کارخانه میلگرد حسن رود

همانطور که گفته شد این مجموعه در شهرک صنعتی انزلی واقع در منطقه حسن رود قرار دارد. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه حدود 200 هزار تن میلگرد در سال است. ماده اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد در کارخانه نورد فولاد گیلان بیلت فولادی است. شمش یا بیلت فولادی از کارخانه‌های مادر مانند فولاد مبارکه یا ذوب آهن تامین می‌شود. بنابراین قیمت روز شمش فولاد روی قیمت میلگرد حسن رود اثرگذار است.

کیفیت میلگرد حسن رود به دلیل استفاده از مواد اولیه مناسب کاملا قابل رقابت است. شمش فولاد پس از پیش گرم وارد خطوط نورد گرم می‌گردد و تحت فشار غلتک‌های نورد قرار می‌گیرد. به این ترتیب رفته رفته قطر میلگرد کم و طول آن افزایش پیدا می‌کند. پس از رسیدن به قطر مورد نظر یک غلتک آج زن، هندسه آج مورد نظر و برند تولیدی کارخانه را روی محصول حک می‌کند و محصول تولید می‌شود.

شما می‌توانید برای خرید میلگرد حسن رود با شماره تماس 45306-021 تماس بگیرید و علاوه بر بهره‌گیری از مشاوره رایگان کارشناسان ما یک خرید با کیفیت و ضمانت را تجربه کنید.

بله آیرومارت امکان خرید آنلاین میلگرد حسن رود را برای مشتریان فراهم آورده است.

برای مشاهده جدول قیمت میلگرد حسن رود در تمامی سایزها، به سایت آیرومارت مراجعه کنید.

آیرومارت علاوه بر تامین میلگرد مورد نیاز مشتری، کالای خریداری شده را از درب کارخانه به خریدار تحویل می‌دهد.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ