فروش ویژه میلگرد 12 ذوب آهن اصفهان | انبار تهران و اصفهان | تلفن:02145306 

قیمت میلگرد فایکو
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد فایکو

مازندران، کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد

میلگرد فایکو، از محصولات فولادی با‌کیفیت بازار و کالای کارخانه فولاد البرز ایرانیان است. این نوع میلگرد در سایزهای 8 تا 32 به بازار عرضه می‌شود. نمودار قیمت میلگرد فایکو تحت تاثیر چندین عامل روزانه در نوسان بوده و تغییراتی دارد. به‌همین علت، استعلام لحظه‌ای قیمت میلگرد فایکو اهمیت بسیاری دارد. لیست قیمت میلگرد فایکو همه روزه در همین صفحه از سایت آیرومارت به‌روز رسانی شده و قابل مشاهده است.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد فایکو

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۴ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۶ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۰ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
میلگرد۱۲آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ تماس تماس
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد فایکو ساری؛ یکی از انواع میلگردهای پرفروش کارخانه فولاد البرز ایرانیان

میلگرد فایکو ساری به‌عنوان مقطعی باکیفیت از تولیدات کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری است. این کارخانه با نام فایکو نیز در بازار شناخته می‌شود. فایکو، انواع میلگرد آجدار را در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر تولید کرده و به بازرگانی‌های فولاد کشور عرضه می‌کند. این میلگردها در سه نوع ساخته و تولید می‌شوند:

  • آجدار یکنواخت AJ500
  • آجدار یکنواخت AJ400
  • آجدار دوکی AJ400 در گرید A3

کیفیت میلگرد فایکو قابل رقابت با محصولات مشابه در سراسر کشور است. همچنین کارخانه فایکو استانداردهای بین‌المللی و ملی را در زمینه تولید مقاطع فولادی نظیر میلگرد فایکو دریافت کرده است. پیش از خرید این کالا و استعلام قیمت میلگرد فایکو، مشخصات این کالا را بررسی نمایید.

مشخصات فنی میلگرد فایکو؛ بررسی استاندارد و وزن

میلگردهای تولید شده در کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری تحت استانداردهای بین‌المللی A615M ،JISG3112 ،ASTM A615 ،DIN488 و استاندارد ملی INSO 3132 تولید شده و در بازار عرضه خواهند شد. به‌همین دلیل کلیه محصولات فولادی تولید شده در این کارخانه، از مراحل کنترل کیفیت عبور کرده و با ضمانت کیفیت به‌فروش می‌رسند. از این رو نگران قیمت میلگرد آجدار فایکو نباشید، زیرا نسبت به کیفیتی که این محصول دارد، از قیمت مقرون‌به‌‌صرفه‌ای برخوردار است. نمودار قیمت میلگرد فایکو را می‌توانید از جدول بالا بررسی کنید.

وزن میلگرد فایکو؛ موثر در تعیین قیمت میلگرد فایکو

وزن میلگرد فایکو، تفاوت اندکی با وزن میلگرد ذکر شده در جدول اشتال دارد که قابل چشم‌پوشی است. در نتیجه می‌توان گفت که میلگرد فایکو ساری مطابق با جدول اشتال ساخته شده و کیفیت بالایی دارند. وزن میلگرد 16 فایکو هم‌چون سایزهای 14 و 18، با استاندارد اشتال همخوانی داشته که این مسئله، نشان‌دهنده کیفیت میلگرد فایکو است. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز نیز باتوجه‌به وزن شاخه آن تعیین می‌شود. از جدول بالا می‌توانید قیمت میلگرد فایکو ۱۸ و انواع سایزها از 12 تا 32 را استعلام بگیرید.

نحوه تشخیص اصالت انواع پرفروش میلگرد فایکو

میلگردهای فایکو، با علامت اختصاری FAICO-TC یا FAICO-CT به بازار عرضه می‌شوند. در این علامت اختصاری، CT نشان‌دهنده تولید محصولات به روش ترمکس است. ازاین‌رو در هنگام خرید میلگرد فایکو ساری حتما به علامت اختصاری حک شده روی محصول توجه کنید.

گواهینامه میلگرد فایکو نیز یکی از عوامل تعیین‌کننده در اصالت محصول است. در این گواهینامه اطلاعاتی نظیر شماره گواهینامه، استاندارد محصول، نام و طول آن، نوع شمش و خواص شیمیایی و مکانیکی میلگرد ذکر می‌شود.
آزمایش‌های مختلفی روی میلگرد فایکو انجام می‌شود، از این رو می‌توان از اصالت و کیفیت این محصول فولادی به‌طور کامل اطمینان حاصل کرد. آزمایش‌های کنترل کیفیت انجام شده بر میلگرد فایکو شامل آزمایش کشش، جوش‌پذیری و خم‌شدگی میلگرد است. بازرسی کیفی دقیق، از ویژگی‌های بارز فولاد البرز ایرانیان است. قیمت میلگرد فایکو در بازار تحت تاثیر کیفیت این کالا است.

کارخانه فولاد البرز ایرانیان؛ کیفیت، کارایی و قیمت مناسب

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، در سال 1393 و در شهر ساری به بهره‌برداری رسید. فایکو ازجمله واحدهای تولیدی در کشور با ظرفیت تولید بیش از 1.5 میلیون تن است. این کارخانه عظیم در زمینه تولید مقاطع فولادی بخشی از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مقاطع کشور را تامین می‌کند. فایکو با داشتن یک راه ریلی اختصاصی، امکان ارسال میلگرد، تیرآهن و نبشی به سراسر کشور را دارد.

کلیه محصولات فایکو با پیروی از آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی و تحت آنالیزهای دقیق کنترل کیفیت تولید می‌شوند. گواهی کنترل کیفی مقاطع این کارخانه، ضامن اصالت و کیفیت کالای آن است. کارخانه فولاد البرز ایرانیان، بخشی از تولیدات خود را به بازار داخل و بخشی دیگر را به بازارهای بین‌المللی عرضه می‌کند.

استعلام قیمت روز و بررسی نمودار قیمت میلگرد فایکو از آیرومارت

قیمت میلگرد فایکو شاهرود و ساری هم‌چون قیمت میلگرد راد همدان، همه روزه توسط کارخانه به بازار اعلام می‌شود. علت اهمیت استعلام قیمت امروز میلگرد فایکو، نوساناتی است که در بازار این مقطع فولادی دیده می‌شود. کارخانه فایکو قیمت میلگرد را با نوساناتی که تحت عوامل مختلف قرار دارند اعلام کرده و این محصولات را در بازار به فروش می‌رساند. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • قیمت شمش فولادی
  • قیمت سنگ آهن
  • نرخ ارز
  • هزینه‌های حمل و نقل
  • عرضه و تقاضا در بازار

هر یک از این عوامل، به تنهایی بر قیمت‌ روز میلگرد فایکو اثرگذارند؛ بنابراین توصیه می‌شود پیش از خرید میلگرد فایکو، آخرین قیمت این محصول را استعلام بگیرید. با‌توجه‌به افت‌وخیزهایی که گریبان‌گیر قیمت میلگرد فایکو می‌شود، استعلام قیمت لحظه‌ای آن بسیار حائز اهمیت است. از این رو سایت آیرومارت این امکان را فراهم آورده است که قیمت میلگرد فایکو امروز را در همین صفحه بررسی کنید.

مجموعه آیرومارت، میلگرد فایکو را در سایزهای مختلف و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. بررسی تغییرات در طول زمان به کمک نمودار قیمت میلگرد فایکو، به خرید هوشمندانه کمک می‌کند. بدین‌ترتیب می‌توانید روی آیکون نمودار در جدول قیمت کلیک کرده و افت و خیزهای ماهانه قیمت هر کدام از سایزهای این مقطع را بررسی کنید. قیمت میلگرد 18 فایکو و سایر سایزها را از آیرومارت استعلام بگیرید.

خرید میلگرد فایکو از بازرگانی آیرومارت؛ تجربه خریدی مطمئن با قیمت مناسب

مجموعه بازرگانی آیرومارت، با تکیه بر سال‌ها تجربه در بازار فولاد و آهن‌آلات، امکان خرید انواع میلگرد فایکو در هر تناژ را برای مشتریان خود فراهم آورده است. کارشناسان مجموعه آیرومارت سعی دارند تا جدیدترین و به‌روزترین قیمت میلگرد را در اختیار مشتریان قرار دهند تا فرآیند خرید را برایشان راحت‌تر کنند. شما می‌توانید ضمن استعلام قیمت میلگرد فایکو از آیرومارت به‌صورت اینترنتی و تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

آیرومارت در سریع‌ترین زمان ممکن بار شما را به محل تخلیه ارسال می‌کند. هم‌چنین شما می‌توانید علاوه‌بر خرید میلگرد فایکو ساری از خدمات انبارداری، برشکاری، خمکاری و جوشکاری آیرومارت نیز بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما در آیرومارت در تماس باشید.

بله میلگردهای فایکو در انواع میلگرد‌های آجدار و در گریدها و سایزهای گوناگون تولید شده و در بازار عرضه می‌شوند.

قیمت میلگرد فایکو امروز بر اساس عواملی مانند نرخ تقاضا، نرخ ارز، قیمت سنگ آهن، قیمت شمش فولادی و نوسانات دلار تعیین می‌شود. هم‌چنین سایز و گرید این میلگرد نیز در تعیین قیمت آن تاثیرگذارند. قیمت میلگرد فایکو ۱۶ و سایر سایزها از 12 تا 32 را می‌توانید در این صفحه آیرومارت مشاهده نمایید. تنها کافیست کلیک کنید.

میلگردهای فایکو 14، 16، 18 و 20 پرفروش‌ترین انواع میلگرد کارخانه فولاد البرز ایرانیان به شمار می‌روند. قیمت میلگرد فایکو ۱۸، 16، 14 و 20 را از آیرومارت استعلام بگیرید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران