قیمت روز میلگرد فایکو

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 14 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 16 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 18 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 20 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 22 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 25 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 28 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد 32 آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 25210 27731
میلگرد12آجدار A3 فایکو شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه فایکو ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ 26130 28743

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد فایکو ساری؛ یکی از انواع میلگردهای پرفروش کارخانه فولاد البرز ایرانیان

میلگرد فایکو ساری به‌عنوان مقطعی باکیفیت از تولیدات کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری است. این کارخانه با نام فایکو نیز در بازار شناخته می‌شود. فایکو، انواع میلگرد آجدار را در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر تولید کرده و به بازرگانی‌های فولاد کشور عرضه می‌کند. این میلگردها در سه نوع ساخته و تولید می‌شوند:

  • آجدار یکنواخت AJ500
  • آجدار یکنواخت AJ400
  • آجدار دوکی AJ400 در گرید A3

کیفیت میلگرد فایکو قابل رقابت با محصولات مشابه در سراسر کشور است. همچنین کارخانه فایکو استانداردهای بین‌المللی و ملی را در زمینه تولید مقاطع فولادی نظیر میلگرد فایکو دریافت کرده است. پیش از خرید این کالا و استعلام قیمت میلگرد فایکو، مشخصات این کالا را بررسی نمایید.

مشخصات فنی میلگرد فایکو؛ بررسی استاندارد و وزن

میلگردهای تولید شده در کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری تحت استانداردهای بین‌المللی A615M ،JISG3112 ،ASTM A615 ،DIN488 و استاندارد ملی INSO 3132 تولید شده و در بازار عرضه خواهند شد. به‌همین دلیل کلیه محصولات فولادی تولید شده در این کارخانه، از مراحل کنترل کیفیت عبور کرده و با ضمانت کیفیت به‌فروش می‌رسند. از این رو نگران قیمت میلگرد آجدار فایکو نباشید، زیرا نسبت به کیفیتی که این محصول دارد، از قیمت مقرون‌به‌‌صرفه‌ای برخوردار است. نمودار قیمت میلگرد فایکو را می‌توانید از جدول بالا بررسی کنید.

وزن میلگرد فایکو؛ موثر در تعیین قیمت میلگرد فایکو

وزن میلگرد فایکو، تفاوت اندکی با وزن میلگرد ذکر شده در جدول اشتال دارد که قابل چشم‌پوشی است. در نتیجه می‌توان گفت که میلگرد فایکو ساری مطابق با جدول اشتال ساخته شده و کیفیت بالایی دارند. وزن میلگرد 16 فایکو هم‌چون سایزهای 14 و 18، با استاندارد اشتال همخوانی داشته که این مسئله، نشان‌دهنده کیفیت میلگرد فایکو است. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز نیز باتوجه‌به وزن شاخه آن تعیین می‌شود. از جدول بالا می‌توانید قیمت میلگرد فایکو ۱۸ و انواع سایزها از 12 تا 32 را استعلام بگیرید.

نحوه تشخیص اصالت انواع پرفروش میلگرد فایکو

میلگردهای فایکو، با علامت اختصاری FAICO-TC یا FAICO-CT به بازار عرضه می‌شوند. در این علامت اختصاری، CT نشان‌دهنده تولید محصولات به روش ترمکس است. ازاین‌رو در هنگام خرید میلگرد فایکو ساری حتما به علامت اختصاری حک شده روی محصول توجه کنید.

گواهینامه میلگرد فایکو نیز یکی از عوامل تعیین‌کننده در اصالت محصول است. در این گواهینامه اطلاعاتی نظیر شماره گواهینامه، استاندارد محصول، نام و طول آن، نوع شمش و خواص شیمیایی و مکانیکی میلگرد ذکر می‌شود.
آزمایش‌های مختلفی روی میلگرد فایکو انجام می‌شود، از این رو می‌توان از اصالت و کیفیت این محصول فولادی به‌طور کامل اطمینان حاصل کرد. آزمایش‌های کنترل کیفیت انجام شده بر میلگرد فایکو شامل آزمایش کشش، جوش‌پذیری و خم‌شدگی میلگرد است. بازرسی کیفی دقیق، از ویژگی‌های بارز فولاد البرز ایرانیان است. قیمت میلگرد فایکو در بازار تحت تاثیر کیفیت این کالا است.

کارخانه فولاد البرز ایرانیان؛ کیفیت، کارایی و قیمت مناسب

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، در سال 1393 و در شهر ساری به بهره‌برداری رسید. فایکو ازجمله واحدهای تولیدی در کشور با ظرفیت تولید بیش از 1.5 میلیون تن است. این کارخانه عظیم در زمینه تولید مقاطع فولادی بخشی از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مقاطع کشور را تامین می‌کند. فایکو با داشتن یک راه ریلی اختصاصی، امکان ارسال میلگرد، تیرآهن و نبشی به سراسر کشور را دارد.

کلیه محصولات فایکو با پیروی از آخرین استانداردهای ملی و بین‌المللی و تحت آنالیزهای دقیق کنترل کیفیت تولید می‌شوند. گواهی کنترل کیفی مقاطع این کارخانه، ضامن اصالت و کیفیت کالای آن است. کارخانه فولاد البرز ایرانیان، بخشی از تولیدات خود را به بازار داخل و بخشی دیگر را به بازارهای بین‌المللی عرضه می‌کند.

استعلام قیمت روز و بررسی نمودار قیمت میلگرد فایکو از آیرومارت

قیمت میلگرد فایکو شاهرود و ساری هم‌چون قیمت میلگرد راد همدان، همه روزه توسط کارخانه به بازار اعلام می‌شود. علت اهمیت استعلام قیمت امروز میلگرد فایکو، نوساناتی است که در بازار این مقطع فولادی دیده می‌شود. کارخانه فایکو قیمت میلگرد را با نوساناتی که تحت عوامل مختلف قرار دارند اعلام کرده و این محصولات را در بازار به فروش می‌رساند. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • قیمت شمش فولادی
  • قیمت سنگ آهن
  • نرخ ارز
  • هزینه‌های حمل و نقل
  • عرضه و تقاضا در بازار

هر یک از این عوامل، به تنهایی بر قیمت‌ روز میلگرد فایکو اثرگذارند؛ بنابراین توصیه می‌شود پیش از خرید میلگرد فایکو، آخرین قیمت این محصول را استعلام بگیرید. با‌توجه‌به افت‌وخیزهایی که گریبان‌گیر قیمت میلگرد فایکو می‌شود، استعلام قیمت لحظه‌ای آن بسیار حائز اهمیت است. از این رو سایت آیرومارت این امکان را فراهم آورده است که قیمت میلگرد فایکو امروز را در همین صفحه بررسی کنید.

مجموعه آیرومارت، میلگرد فایکو را در سایزهای مختلف و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. بررسی تغییرات در طول زمان به کمک نمودار قیمت میلگرد فایکو، به خرید هوشمندانه کمک می‌کند. بدین‌ترتیب می‌توانید روی آیکون نمودار در جدول قیمت کلیک کرده و افت و خیزهای ماهانه قیمت هر کدام از سایزهای این مقطع را بررسی کنید. قیمت میلگرد 18 فایکو و سایر سایزها را از آیرومارت استعلام بگیرید.

خرید میلگرد فایکو از بازرگانی آیرومارت؛ تجربه خریدی مطمئن با قیمت مناسب

مجموعه بازرگانی آیرومارت، با تکیه بر سال‌ها تجربه در بازار فولاد و آهن‌آلات، امکان خرید انواع میلگرد فایکو در هر تناژ را برای مشتریان خود فراهم آورده است. کارشناسان مجموعه آیرومارت سعی دارند تا جدیدترین و به‌روزترین قیمت میلگرد را در اختیار مشتریان قرار دهند تا فرآیند خرید را برایشان راحت‌تر کنند. شما می‌توانید ضمن استعلام قیمت میلگرد فایکو از آیرومارت به‌صورت اینترنتی و تلفنی سفارش خود را ثبت کنید.

آیرومارت در سریع‌ترین زمان ممکن بار شما را به محل تخلیه ارسال می‌کند. هم‌چنین شما می‌توانید علاوه‌بر خرید میلگرد فایکو ساری از خدمات انبارداری، برشکاری، خمکاری و جوشکاری آیرومارت نیز بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان ما در آیرومارت در تماس باشید.

بیشتر بخوانید
1 میلگرد فایکو فقط در انواع آجدار در بازار موجود است؟

بله میلگردهای فایکو در انواع میلگرد‌های آجدار و در گریدها و سایزهای گوناگون تولید شده و در بازار عرضه می‌شوند.

2 قیمت روز میلگرد فایکو بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت میلگرد فایکو امروز بر اساس عواملی مانند نرخ تقاضا، نرخ ارز، قیمت سنگ آهن، قیمت شمش فولادی و نوسانات دلار تعیین می‌شود. هم‌چنین سایز و گرید این میلگرد نیز در تعیین قیمت آن تاثیرگذارند.

3 کدام سایزهای میلگرد فایکو از پرفروش‌ترین‌ها محسوب می‌شوند؟

میلگردهای فایکو 14، 16، 18 و 20 پرفروش‌ترین انواع میلگرد کارخانه فولاد البرز ایرانیان به شمار می‌روند.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.