فروش ویژه میلگرد گروه ملی اهواز و نیشابور در تمامی سایزها | بارگیری از درب کارخانه | تلفن:02145306 

قیمت نبشی سبک

قیمت نبشی سبک

نبشی، به عنوان یکی از مقاطع فولادی مهم در ساختمان‌سازی شناخته می‌شود که در انواع سبک و سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. نبشی سبک یکی از پرکاربردترین انواع نبشی در زمینه ساخت‌وساز محسوب می‌شود که در سایز‌های 4 و 5 در بازار موجود است. قیمت نبشی سبک از جمله مواردی است که همه روزه از سوی متقاضیان خرید این کالا استعلام می‌شود. منظور از نبشی سبک پایین بودن وزن آن نسبت به جدول اشتال است که در کارخانه‌ها به‌این‌صورت تولید می‌شود. برای خرید نبشی سبک می‌توانید قیمت روز این محصول را در ضخامت‌های مختلف، همه روزه از آیرومارت استعلام بگیرید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز نبشی سبک

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش ابعاد طول ضخامت برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) نمودار
نبشی  ناب تبریز ۳*۵۰*۵۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 50*50*3 6 3 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
نبشی ۲.۵*۳۰*۳۰ – ۶ متری انبار تهران قیمت روز نبشی كيلوگرم 30*30 6 2.5 انبار تهران ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۶,۶۰۵
نبشی  آریان فولاد ۴*۵۰*۵۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 50*50 6 4 آریان فولاد کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۷۷۰
نبشی  ناب تبریز ۴*۶۰*۶۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 60*60 6 4 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
نبشی  آریان فولاد ۳*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 3 آریان فولاد کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۷۷۰
نبشی  ناب تبریز ۴*۵۰*۵۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 50*50 6 4 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
نبشی  ناب تبریز ۴*۶۰*۶۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 60*60 6 4 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
نبشی  ناب تبریز ۷*۸۰*۸۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 80*80 6 7 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
نبشی  ناب تبریز ۳*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 3 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
۲۴,۴۱۸
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

نبشی سبک؛ پرکاربردترین پروفیل فولادی

نبشی سبک یک مقاطع فولادی به شکل L است که از پرکاربردترین نوع نبشی در صنعت و ساختمان‌سازی به‌شمار می‌رود. از این محصول برای اتصال پل به ستون و ساخت چهارچوب درب و پنجره‌ها استفاده می‎‌شود. نبشی سبک، اصطلاحا به نبشی گفته می‌شود که ضخامتی کمتر از سایز استانداردهای اروپایی دارد. به‌طور مثال اگر ضخامت نبشی 3، کمتر از 3 میلی‌متر باشد به آن نبشی سبک می‌گویند.
این نبشی‌ها به‌دلیل ضخامت کمتر نسبت به سایز استاندارد، وزن کمتری نیز دارند؛ بنابراین، استفاده از آن‌ها در پروژه‌های ساختمانی می‌تواند هزینه‌ها را به‌طور قابل‌توجهی کاهش دهد.

قیمت روز نبشی سبک را از مراکز فروش مقاطع فولادی استعلام بگیرید

از آن‌جایی که نبشی یکی از مقاطع مهم در ساختمان‌سازی به شمار می‌رود، استعلام قیمت نبشی سبک همه روزه توسط مهندسان، خریداران و افرادی که در حوزه ساخت‌وساز فعالیت دارند انجام می‌شود. در حقیقت، برای اینکه بتوان هزینه‌های پروژه را تخمین زد باید برای شروع ساختمان‌سازی قیمت نبشی سبک استعلام گرفت.
نوسانات بازار فولاد و آهن‌آلات، موجب می‌شود تا استعلام قیمت روز اهمیت بیشتری پیدا کند. قیمت نبشی در بازار فعلی و پیش‌بینی آن رابطه مستقیمی با پیش‌بینی قیمت آهن در آینده دارد. با توجه به نوسانات بازار نیز قیمت این محصول متغیر خواهد بود. عواملی چون تغییر قیمت سنگ آهن و مواد افزودنی، تغییر قیمت دلار و میزان عرضه و تقاضا در تغییر و نوسان قیمت نبشی سبک تاثیر بسیاری خواهند داشت؛ بنابراین، دریافت تاییدیه از یک شرکت بازرگانی برای اطمینان از قیمت نبشی سبک الزامی است. شرکت بازرگانی فولاد آیرومارت با اعلام قیمت روز نبشی سبک به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با چند کلیک قیمت این محصول را استعلام بگیرید.

انواع نبشی سبک بر اساس سایز و ضخامت

نبشی سبک در انواع مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. این نوع نبشی نیز هم‌چون سایر مقاطع فولادی انواعی دارد که بر اساس سایز مشخص می‌شوند. در این صفحه از سایت آیرومارت، می‌توانید قیمت نبشی سبک در سایزهای مختلف را ببینید. برای دسترسی به هر سایز نبشی سبک می‌توانید از فیلتر تعیین سایز در بالای جدول قیمت نبشی سبک استفاده کنید.

قیمت نبشی سبک با ضخامت 3

قیمت نبشی‌ها براساس ضخامت این مقاطع مشخص می‌شود. نبشی سبک ۳ یکی از نازک‌ترین پروفیل‌های فولادی است که در زمینه‌های مختلف صنعتی و ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت نبشی ۳ به دلیل وزن کمی که دارد نسبت به سایر نبشی‌ها ارزان‌تر است. شما می توانید برای مشاهده قیمت نبشی ۳ به جدول قیمت بالا مراجعه کنید.

قیمت نبشی سبک با ضخامت 4

سایز نبشی بر اساس اندازه‌ ضلع و ضخامت آن ذکر می‌شود. به‌عنوان مثال نبشی ۴ یعنی نبشی که اندازه بال آن ۴۰ میلی‌متر یا ۴ سانتی‌متر است. همچنین نبشی سبک 4، نوعی نبشی است که ضخامتی کمتر از 4 میلی‌متر داشته باشد. وزن نبشی سبک 4 از نوع استاندارد آن کمتر است. این مقطع فولادی سایز متوسط نبشی سبک محسوب می‌شود که نسبت به نبشی سبک 3 مقاومت بیشتر و نسبت‌به نبشی سبک 5 مقاومت کمتری دارد. قیمت نبشی سبک 4 بر اساس جنس و کارخانه تولیدکننده آن متفاوت بوده و همه روز در نوسان است. شما می‌توانید در وبسایت آیرومارت قیمت روز این نوع پروفیل را مشاهده کنید یا با تماس با شماره 02145306 قیمت نبشی سبک 4 را استعلام بگیرید.

قیمت نبشی سبک با ضخامت 5؛ قیمتی بالاتر از نبشی 4

نبشی سبک 5 از پرکاربردترین انواع نبشی است که معمولا در سازه‌های بزرگ به‌کار می‌رود. نبشی سبک با ضخامت 5، نوعی مقطع فولادی با مقاومتی بیشتر از نبشی سبک 4 است. قیمت نبشی سبک 5 نیز در مقایسه با نوع 3 و 4 بالاتر بوده که در جدول بالا قابل مشاهده است.

راهنمای خرید نبشی سبک با قیمت مناسب روز، از بازرگانی آیرومارت

برای خرید نبشی سبک ابتدا باید سایز نبشی، ضخامت و سپس حجم موردنیازتان را مشخص کنید. درواقع خرید این محصول باید بر اساس کاربرد آن صورت گیرد. از دیگر فاکتورهای مهم در خرید نبشی سایز 4 و 5 سبک، توجه‌به کیفیت و کارخانه تولیدکننده محصول است.
شما برای خرید نبشی سبک می‌توانید پس از استعلام قیمت سایز‌های مختلف و برندهای متنوع این محصول، متناسب با نیاز خود، به دو شیوه خریدتان را در وب‌سایت آیرومارت ثبت کنید. برای خرید مقاطع و پروفیل‌های فولادی می‌توانید از طریق آنلاین یا حضوری سفارشتان را به ثبت برسانید. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نبشی سبک با کارشناسان آیرومارت از طریق شماره 02145306 تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی راهنمایی‌های لازم درخصوص محصول موردنظرتان را به شما می‌دهند.

در صورتی که ضخامت پروفیل L کمتر از استاندارد باشد، به آن نبشی سبک می‌گویند.

در سایت آیرومارت قیمت نبشی سبک برندهای مختلف را مشاهده کنید و سپس سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تمامی خدمات مورد نیاز اعم از برشکاری، سوراخکاری و ... توسط آیرومارت بر روی انواع پروفیل اجرا می‌شود.

نظرات کاربران