نبشی 4 یکی از مقاطع L شکل است که دو بال عمود بر هم دارد. نبشی 4 که دو بال با اندازه 4 سانتی‌متر دارد در ضخامت‌های 4، 3 و 2.5 میلی‌متر تولید می‌شود. در جدول زیر می‌توانید قیمت نبشی 4 سبک و استاندارد را مشاهده نمایید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز نبشی 4

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش ابعاد طول ضخامت برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
نبشی  آریان فولاد ۳*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 3 آریان فولاد کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۸,۵۰۰
۲۰,۱۶۵
نبشی  ناب تبریز ۳*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 3 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۸,۲۰۰
۱۹,۸۳۸
نبشی  آریان فولاد۴*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 4 آریان فولاد کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۷,۱۰۰
۱۸,۶۳۹
نبشی  شکفته ۴*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 4 شکفته کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۵,۸۰۰
۱۷,۲۲۲
نبشی  ناب تبریز ۴*۴۰*۴۰ – ۶ متری کارخانه قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 4 ناب تبریز کارخانه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۵,۸۰۰
۱۷,۲۲۲
نبشی ۴*۴۰*۴۰ – ۶ متری انبار تهران قیمت روز نبشی كيلوگرم 40*40 6 4 انبار تهران ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
۱۷,۵۰۰
۱۹,۰۷۵
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

نبشی 4 چیست؟

منظور از نبشی 4 یا نبشی 40*40*4، نوعی مقطع فولادی L شکل است که دو بال مساوی با اندازه 4 سانتی‌متر و ضخامت 4 میلی‌متر دارد. البته، این نبشی در ضخامت‌های کمتر یعنی ضخامت 3 و 2.5 نیز ساخته می‌شود که به ضخامت‌های کمتر از 4، نبشی 4 سبک گفته می‌شود. قیمت نبشی 4 سبک را نیز می‌توانید در این صفحه ببینید. البته، در بازار خرید نبشی 4، اشتباها به این نبشی در ضخامت 4، نبشی سنگین می‌گویند و پیش می‌آید که برای استعلام قیمت نبشی 4 سنگین با ما تماس بگیرند. در حالی‌که در حقیقت این نبشی، نبشی 4 استاندارد است نه سنگین!

کاربرد نبشی 4

نبشی، از مقاطع فولادی است که ظاهری شبیه به حرف “L” انگلیسی دارد. کاربرد نبشی با توجه به سایز و جنسی که دارد متفاوت است. نبشی فولادی و گالوانیزه از جمله پرکاربردترین انواع این مقطع به شمار می‌روند که از جمله استفاده‌های آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساخت ستون و خرپا
  • ساخت سازه‌های آسانسوری
  • اتصال پل‌ها و ستون‌ها
  • خودروسازی
  • کشتی‌سازی

تولیدکنندگان نبشی 4

تولید نبشی 4 توسط کارخانه‌های مختلفی در داخل کشور انجام می‌شود؛ به طوری که ما را از واردات این محصول بی‌نیاز کند. از جمله بهترین برندهای تولیدکننده نبشی 4 می‌توان به کارخانه‌های زیر اشاره کرد:

  • آریان فولاد
  • ناب تبریز
  • شکفته

قیمت نبشی 4

نبشی 4 سبک و استاندارد، از جمله مقاطع پرکاربرد در صنایع مختلف است که قیمت آن از سوی کاربران بسیاری پرسیده می‌شود. قیمت نبشی 4 علاوه بر وزن، به چندین عامل دیگر نیز وابسته است که از جمله آن‌ها می‌توان به قیمت سنگ آهن، نرخ دلار، عرضه و تقاضا و هزینه‌های حمل و نقل اشاره کرد.

به دلیل افت و خیز بالای قیمت نبشی 4 سبک و استاندارد، استعلام قیمت روزانه از وبسایت‌های معتبر و شرکت‌های باتجربه بازرگانی فولاد و آهن آلات اهمیت پیدا می‌کند. مجموعه آیرومارت با سال‌‌ها تجربه در بازار فولاد، قیمت انواع نبشی 4 را به روزرسانی می‌کند.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه قیمت این کالا و یا تماس از طریق شماره تلفن 02145306، قیمت این محصول را استعلام بگیرید.

خرید نبشی 4

بعد از استعلام قیمت و اطمینان از به روز بودن قیمت نبشی 4، نوبت به خرید کالا می‌رسد. شما می‌توانید خرید نبشی 4 را به صورت اینترنتی و با مراجعه به صفحه این کالا در آیرومارت انجام دهید. همچنین می‌توانید برای خرید کالا از طریق تماس با کارشناسان فروش و بازرگانی ما در آیرومارت، در سریع‌ترین زمان ممکن نبشی 4 مورد نیاز خود را خریداری کنید.

با آیرومارت، همواره می‌توانید از تحویل به موقع بار، قیمت مناسب کالا و نگهداری مناسب مطمئن باشید. در ضمن خدمات برشکاری، جوشکاری، خمکاری و … آهن‌آلات را هم می‌توانید با خیال راحت به آیرومات بسپارید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ