فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت تیرآهن سایز 24

قیمت روز تیرآهن را در سایت آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. تیرآهن از مقاطع اصلی ساخت اسکلت فلزی است. قیمت تیرآهن مستقیماً بر روی قیمت تمام‌شده ساختمان تاثیرگذار است. شرایط اقتصادی، سیاسی و نرخ ارز از عوامل تعیین‌کننده قیمت تیراهن به روز است. در آیرومارت می‌توانید ضمن مشاهده قیمت آنلاین تیرآهن نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز تیرآهن سایز 24

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز طول برند محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان انبار قیمت تیرآهن شاخه 24 12 ذوب آهن اصفهان انبار اصفهان ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۸,۳۴۸,۰۰۰
۹,۰۹۹,۳۲۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن كيلوگرم 24 12 ذوب آهن اصفهان کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۲۲,۹۳۵
۲۴,۹۹۹
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن  ۱۲ متری   IPE تهران انبار قیمت تیرآهن شاخه 24 12 ذوب آهن اصفهان انبار تهران ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۸,۳۴۸,۰۰۰
۹,۰۹۹,۳۲۰
تیرآهن ۲۴ یزد ۱۲ متری انبار تهران قیمت تیرآهن شاخه 24 12 فولاد یزد انبار تهران ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
۷,۹۸۰,۰۰۰
۸,۶۹۸,۲۰۰
مراحل ثبت سفارش
< bigtitle -->
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

تیرآهن چیست؟ آشنایی با کاربردهای تیرآهن

تیرآهن به عنوان یک مقطع فولادی در سازه‌های ساختمانی به سه صورت تیر اصلی، تیر فرعی و تیر کلاف مورد استفاده قرار می‌گیرد. گرچه تیرآهن در ساختمان در حجم‌های بالا مصرف می‌شود، ولی تنوع کاربرد ندارد. از اشکال پرمصرف تیرآهن، ساختار لانه زنبوری یا CPE است. IPB ها با بال پهن‌شان در بخش ستون کاربرد دارند.

پل سازی و صنایع پتروشیمی از دیگر محل‌های پرمصرف این گروه از مقاطع فولادی است. به طور کلی در هر صنعتی که با سازه بزرگ مواجه هستیم، قطعا رد پای انواع تیرآهن و هاش را خواهیم دید. بنابراین هزینه ساخت و ساز در این حوزه از قیمت تیرآهن تاثیر می‌پذیرد. باتوجه به کاربردهای گسترده این مقطع، کوچک‌ترین تغییرات قیمتی تیرآهن مستقیماً بر روی قیمت تمام‌شده ساخت ساختمان اثرگذار است.

معرفی انواع تیرآهن؛ آی پی ای و هاش سبک و سنگین

برای تولید تیرآهن از استانداردهای مختلفی استفاده می‌شود. تیرآهن تولیدی مطابق با هرکدام از استانداردها خواص مکانیکی و شیمیایی مخصوص به خود را دارد. در بازار آهن آلات با سه نوع تیرآهن بر اساس استاندارد IPE، IPBو INP مواجه هستیم.

تولید تیرآهن مطابق با استاندارد، این امکان را به خریدار می‌دهد تا با آگاهی از نوع استاندارد، به آنالیز شیمیایی و خصوصیت‌های آن دست پیدا کند. علاوه‌بر خواص ظاهری و ساختاری، با تغییر استاندارد، قیمت تیرآهن نیز تغییر خواهد کرد.

قیمت تیرآهن IPE؛ استاندارد اروپایی تیرآهن

تیرآهن IPE که مخفف I Profile Europeanاست، براساس استاندارد اروپایی EN 10365 ساخته می‌شود. معمولا وقتی واژه تیرآهن را به تنهایی استفاده می‌کنند، منظور تیرآهن استاندارد اروپایی یا IPE است. به همین خاطر اغلب مشتریان به دنبال قیمت تیرآهن این گروه هستند.

تیرآهن IPE در ستون‌بندی‌های مرکب کاربرد دارد. سایزبندی این نوع مقاطع فولادی بر اساس ارتفاع یا جان تیرآهن صورت می‌گیرد. هر تیرآهن از دو بخش جان و بال تشکیل می‌شود. تیرآهن اروپایی را معمولا از سایز 80 تا 600 میلی‌متر تولید می‌کنند.

لازم به ذکر است که قیمت تیرآهن با تغییر سایز تغییر می‌کند. در این گروه از تیرآهن‌ها که شکل ظاهری IPE به صورت I انگلیسی می‌باشد، بال‌ها یکنواخت و ضخامت‌شان قابل تغییر نیست.
این مسئله موجب شده تا اتصالات پیچی به راحتی انجام شود. لازم به ذکر است که تولیدکنندگان داخلی عموما محصولات تیرآهن خود را عموما براساس این استاندارد تولید می‌کنند.

وزن نسبتاً سبک در کنار مقاومت خمشی بسیار عالی موجب شده تا تیر آهن IPE به پرکاربردترین مقطع فولادی در سازه‌های مختلف تبدیل شود.

قیمت تیرآهن IPB یا هاش؛ تیرآهن H شکل

در این نوع استاندارد بال‌های پهن و عریض باعث شده تا تیرآهن شکل H مانند به خود بگیرد. به همین دلیل تیرآهن IPB در بازار تحت عنوان تیرآهن بال پهن یا هاش شناخته می‌شود. براساس وزن تیرآهن در این گروه با سه دسته هاش سبک یا HEA، هاش سنگین یا HEB و هاش فوق سنگین یا HEM روبه رو هستیم.

بدیهی است که هرچه وزن تیرآهن بیشتر شود، قیمت تیرآهن افزایش پیدا می‌کند. بنابراین بیش‌ترین قیمت تیرآهن برای هاش فوق سنگین خواهد بود.
سایز تولیدات IPB در محدوده 100 تا 1000 میلی‌متر است. گریدهای آلیاژی st44، st37 و st52 در تولید انواع هاش کاربرد دارد. هر چند که st44 در مقایسه با دو آلیاژ دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع مقاطع هاش در ساخت سازه‌های مختلف به عنوان ستون استفاده می‌شود.

مدل‌های مختلف تیرآهن IPB که در بازار موجود است، شامل محصولات وارداتی و تولیدات داخلی می‌گردد. هاش تولید داخل از محصولات عمدتا از کارخانه‌های ذوب آهن اصفهان و فایکو، و بخش وارداتی از هیوندای استیل کره جنوبی و ترکیه تامین می‌شود.

البته لازم به ذکر است که در بخش هاش سنگین، سهم تولیدکنندگان داخلی بسیار اندک و محدود است. برای آشنایی بیشتر با تیرآهن هاش، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه قیمت هاش مراجعه کنید.

هاش سبک؛ سبک‌ترین تیرآهن بازار

هاش سبک یا HEA سبک‌ترین تیرآهن با استاندارد IPB است. این مقطع فولادی به دلیل شکل مقطع H مانند خود در بازار با نام هاش شناخته می‌شود. مهم ترین موضوعی که حین خرید هاش سبک یا سایر انواع تیرآهن باید مورد توجه قرار بگیرد سایز و وزن هر شاخه از این مقاطع است.

سایزبندی و وزن هر شاخه هاش سبک طبق استانداردی به نام جدول اشتال تیرآهن باید رعایت شود. تیرآهن معمولی و تیرآهن بال پهن از دو بخش اصلی تشکیل شده اند. جان یا web و دو بال که نام flange نیز شناخته می‌شوند.

معمولاً در اکثر سایزهای تیرآهن بال پهن عرض بال ها برابر با طول جان آن تولید می‌شود. هم‌چنین در انواع تیرآهن معمولی و تیرآهن بال پهن سایز مقطع نشان دهنده طول یا ارتفاع جان آن است.

بنابراین برای مثال تیرآهن 10 نشان دهنده تیرآهنی است که طول جان آن 10 سانتی متر است. هم‌چنین ضخامت و ابعاد بال آن نیز طبق استاندارد تعبیه شده است.
طبق جدول وزنی یک شاخه 12 متری هاش سبک سایز 10 نزدیک به 200 کیلوگرم وزن دارد. درحالی‌که هاش سنگین در همین سایز 240 کیلوگرم وزن دارد. بنابراین قیمت هاش سبک کمتر از قیمت هاش سنگین در همان ابعاد است.

تیرآهن بال پهن در سایزهای 10 تا 60 سانتی‌متر بیشترین کاربرد را دارد. به دلیل هندسه این مقطع مقاومت خمشی آن بسیار بالاست به همین دلیل از تیرآهن در کاربردهای تحت تنش خمشی بالا استفاده می‌شود. مثلاً در ساخت سقف‌های مختلف ساختمان های اسکلت فلزی از انواع تیرآهن استفاده می‌شود.

تولید کنندگان هاش سبک در ایران

با توجه به چالش هایی که برای تولید تیرآهن IPB وجود دارد، این مقطع در ابعاد محدودی در داخل کشور تولید می‌شود. از این بین کارخانه‌های ذوب آهن اصفهان و شرکت فولاد ایرانیان (فایکو) تنها تولید کنندگان تیرآهن بال پهن در ایران به‌شمار می‌روند. تولید این 2 کارخانه به سایزهای 16، 18، 20 و 30 و در دو نوع هاش سبک و هاش سنگین محدود می‌شود.

سایر مقاطع مورد نیاز کشور از طریق واردات انجام می‌شود. معروف ترین برندهای وارداتی این محصول، هاش کره و هاش ترک هستند. آیرومارت تامین کننده هاش سبک هیوندای استیل از کشور کره جنوبی است.

هاش سنگین؛ در شاخه‌های 12 متری

این محصول به صورت شاخه های 12 متری به بازار عرضه می‌شود. در سایز برابر یک شاخه 12 متری این محصول سنگین تر از هاش سبک است. هم‌چنین در بازار آهن و فولاد ایران، هاش فوق سنگین به دلیل کمبود تقاضا خرید و فروش نمی شود.

نکته اولی که در خرید تیرآهن هاش سنگین باید به آن توجه کنید سایز بندی و وزن آن است. به این منظور از جدول اشتال هاش سنگین کمک گرفته می‌شود. در این جدول جزئیات ابعادی این مقطع فولادی به همراه وزن استاندارد آن در سایزهای مختلف ارائه شده است.

سایز هاش سنگین در واقع بیانگر ارتفاع جان مقطع بر حسب سانتی‌متر است. بر اساس استاندارد اشتال سایز این مقطع 10 تا 100 سانتی متر متغیر است. تا سایز 30 طول بال هاش برابر با طول جان آن افزایش پیدا می‌کند. یعنی هاش سنگین 16 دارای ابعاد بال و جان 160 میلی‌متر است.
از سایزهای بزرگتر 30 طول بال در ابعاد 300 میلی‌متر ثابت می‌ماند. هم‌چنین ضخامت جان و بال‌ هاش متناسب با افزایش سایز، افزایش پیدا می‌کند.

وزن هر شاخه از این محصول در کم‌ترین سایز از 245 کیلوگرم آغاز می‌شود و در بزرگ‌ترین سایز تا نزدیک به 4 تن افزایش پیدا می‌کند. افزایش وزن هاش منجر به افزایش استحکام خمشی آن می‌شود. از هاش سنگین در ساخت سازه‌های عظیم عمرانی مثل برج‌ها وپل‌ها به عنوان ستون‌های مقاومت در برابر خمش استفاده می‌شود.

معتبرترین برندهای هاش سنگین

از دیگر عوامل موثر بر قیمت تیرآهن بال پهن سنگین یا هاش سنگین، برند تولید کننده آن است. با توجه به میزان کاربرد این محصول و چالش‌های عملیاتی حین تولید که توضیح داده شد، تیرآهن بال پهن به جز در تعداد محدودی از سایزهای هاش سبک در داخل کشور تولید نمی‌شود.

ازاین‌رو اکثر محصولات هاش موجود در بازار آهن و فولاد ایران وارداتی است. هیوندای استیل کره جنوبی و هاش ترکیه دو مورد از معروف‌ترین برندهای این محصول هستند که حجم عظیم بازار ایران را در دست گرفته اند. آیرومارت تامین‌کننده این محصولات در بالاترین کیفیت است.

تیرآهن لانه زنبوری؛ برش‌های شش‌ضلعی و خدمات ویژه آیرومارت

با برش دادن تیرآهن IPE به صورت شش ضلعی و سپس جوشکاری، تیرآهن ساختاری مشابه لانه زنبور پیدا می‌کند. ایجاد چنین ساختاری منجر به سبک‌ترشدن سازه و افزایش مقاومت خمشی می‌شود. هم‌چنین فضای به وجود آمده به انتقال راحت کابل‌ها کمک می‌کند.

زنبوری کردن یا ایجاد تیرآهن CPE در کارگاه‌ها قابل انجام است. بنابراین قیمت تیرآهن CPE به دستمزد این کار بستگی دارد. هرچند که برخی از فروشندگان تیرآهن امکان ارائه این خدمت را دارند. در صورت خرید تیرآهن از بازرگانی آیرومارت می‌توانید زنبوری کردن آن را نیز به ما بسپارید.

تیرآهن INP؛ تیرآهن صددرصد وارداتی

تیرآهن‌‌های تولیدی براساس استاندارد کشورهای چین و روسیه به تیرآهن INP شناخته می‌شوند. گرچه این مقطع مشابه تیرآهن IPE به لحاظ ظاهری I شکل است، اما برخلاف آن ضخامت بال‌ها ثابت و یکنواخت نیست. در این مقطع فولادی با دور شدن از جان، ضخامت بال کاهش می‌یابد.

از دیگر تفاوت‌های تیرآهن روسی با استاندارد اروپایی می‌توان به گرد بودن بال‌ها اشاره کرد. INP در سایزهای 80 تا 600 میلی‌متر تولید می‌شود. هرگونه تیرآهن با این استاندارد که در بازار آهن آلات موجود می‌باشد، صد در صد وارداتی است.

قیمت تیرآهن چطور تعیین می‌شود؟ عوامل موثر بر قیمت تیرآهن

تیرآهن به دلیل نقش کلیدی و حجم مصرف بالایی که در اسکلت ساختمان دارد، در تعیین قیمت نهایی مسکن تاثیرگذار است. به همین دلیل سازندگان برای کنترل هزینه‌های تمام شده ساخت، قیمت روز تیرآهن را دنبال می‌کنند.

مجموعه‌ای از عوامل در تعیین قیمت تیرآهن اثر دارد. بخش اصلی و عمده قیمت تیرآهن به خرید ماده اولیه و فرایند تولید این مقطع فولادی مربوط می‌شود.
اما شرایط روز بازار مثل نوسانات ارز و یا میزان عرضه و تقاضا، به افزایش و یا کاهش قیمت روز تیرآهن دامن می‌زنند. به همین خاطر باید با تمام عوامل موثر بر قیمت تیرآهن آشنایی پیدا کنید تا بتوانید خرید مقرون به صرفه‌ای داشته باشید.

خرید ماده اولیه؛ اولین فاکتور تعیین قیمت تیرآهن

کارخانه‌داران در اولین قدم تولید تیرآهن باید نسبت به تهیه ماده اولیه اقدام کنند. بیلت و بلوم دو گونه شمش فولادی‌اند که برای تولید انواع تیرآهن مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع این دو نوع شمش ماهیت یکسانی دارند و تفاوت آن‎ها به ابعادشان مربوط می‌شود.

تهیه و تولید شمش‌های فولادی هزینه‌بر است، به همین دلیل تاثیر بسیار زیادی بر قیمت تیرآهن دارد. به عبارتی در تعیین قیمت تیرآهن هزینه‌های مربوط به تهیه شمش گنجانده شده است و نوسانات قیمت شمش بر تغییرات قیمت روز تیرآهن تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه تجهیزات و ماشین‌آلات؛ تاثیر فرآیند تولید بر قیمت

شمش‌های فولادی در طی فرایند نورد گرم به شکل تیرآهن درمی‌آید. تجهیزات مورد استفاده بسته به انتخاب کارخانه‌دار وارداتی و یا ساخت داخل هستند. پس از خرید نیز هرچند وقت ماشین‌آلات باید مورد بررسی قرار گیرند.

تمام هزینه‌های انجام شده از تامین انرژی الکتریکی مجموعه تا بسته‌بندی و انبارداری، تحت عنوان هزینه تولید، در قیمت تیرآهن لحاظ می‌شود.

نوسانات ارز؛ تاثیرگذارترین عامل قیمت روز تیرآهن

در فولادسازی و تولید مقاطع مختلف نباید هیچ وقت نباید نوسانات ارز را نادیده بگیرید. چرا که این عامل از دو منظر برای خریداران و فروشندگان در حوزه آهن آلات حائز اهمیت است.
اول اینکه با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته، امکان تولید تمام تجهیزات مورد نیاز در فرایند تولید در داخل کشور وجود ندارد. بنابراین خرید ابزار و ماشین‌آلات تولید بر پایه دلار انجام می‌شود. تولیدکنندگان درقیمت‌گذاری محصول، این مسئله را لحاظ می‌کنند.

از سوی دیگر گاهی به دلیل گران تمام شدن خرید تجهیزات و به صرفه نبودن آن، امکان تولید برخی محصولات فولادی وجود ندارد.
در نتیجه برای تامین این گروه از کالاهای فولادی باید به واردات روی آورد. از آنجا که معاملات بازرگانی با دلار انجام می‌شود، بنابراین نوسانات نرخ ارز بر قیمت کالاهای وارداتی، مثل قیمت تیرآهن وارداتی، اثرگذار خواهد بود.

با وجود اینکه کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید تیرآهن فعالیت دارند، اما امکان تولید برخی استانداردهای تیرآهن مثل هاش سنگین در برخی سایزها در داخل کشور وجود ندارد. بنابراین قیمت روز تیرآهن هاش بسیار به نرخ دلار وابسته خواهد بود.

وزن تیرآهن؛ نکته مهم قیمت‌گذاری تیرآهن

گرچه تیرآهن به صورت شاخه‌ای به بازار عرضه می‌شود، اما معاملات آن اغلب بر پایه وزن انجام می‌گیرد. به همین دلیل وزن هر شاخه هنگام خرید و فروش اهمیت بالایی دارد. چرا که هرچه وزن بار افزایش پیدا کند، بالطبع با افزایش وزن، قیمت تیرآهن نیز بیشتر خواهد شد.

علاوه‌بر خرید، وزن تیرآهن هنگام مصرف نیز اهمیت دارد. وزن تیرآهن در محل مصرف به وزن سازه اضافه خواهد شد. به همین دلیل مشتری زمان مصرف لازم است تا از وزن دقیق تیرآهن مطلع باشد. یکی از ابزارهای راهگشا در این مسیر، جدول وزن تیرآهن است.
این جدول که به نام گردآورنده آن به جدول اشتال نیز معروف است، به پیدا کردن وزن تیرآهن کمک می‌کند.

جدول اشتال تیرآهن براساس ابعاد مقطع مرتب شده‌است. درنتیجه شما با دانستن سایز تیرآهن و طول آن می‌توانید وزن را پیدا کنید. برای پیدا کردن جدول وزن تیرآهن کافی است به بخش وبلاگ سایت آیرومارت مراجعه کنید.

کیفیت تیرآهن؛ اهمیت انتخاب برند

در بازار آهن آلات، انواع تیرآهن در کیفیت‌های مختلف عرضه می‌شود. هرچه تیرآهن با کیفیت‌تر و مرغوب‌تر باشد، به شهرت و مطرح شدن برند تولید کننده کمک می‌کند. برای آنکه بتوان محصول با کیفیتی تولید کرد باید به مسائل مختلفی توجه داشت.

استفاده از ماده اولیه مرغوب با ناخالصی کم و انجام دقیق تست‌های کنترل کیفی باعث ارتقا کیفیت محصول نهایی خواهد شد.
بی‌شک تولید و عرضه محصول با کیفیت، بدون هزینه نخواهد بود. در نتیجه هرچه کیفیت و خواص محصول مطلوب‌تر باشد، قیمت تیرآهن بیشتر خواهد شد.

راهنمای خرید تیرآهن؛ یک چک لیست کوتاه

فاکتورهایی که قیمت تیرآهن را مشخص می‌کنند، همان مواردی‌اند که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کرد. در ادامه به صورت خلاصه نگاهی به مهم‌ترین فاکتورهای موثر در خرید تیرآهن داریم:

 1. با توجه به نوع کاربرد، نوع تیرآهن را مشخص کنید.
 2. بازار را رصد کنید و زمانی مناسب را متناسب با قیمت روز تیرآهن برای خرید مشخص کنید.
 3. از یک شرکت معتبر خرید خود را انجام دهید.

در تمامی این موارد و با توجه به تخصصی‌بودن بازار آهن آلات پیشنهاد می‌کنیم از دانش کارشناسان آیرومارت استفاده کنید. همکاران ما می‌توانند متناسب با نیاز شما، بهترین تیرآهن را به شما پیشنهاد کرده و در فرآیند خرید تیرآهن همراه شما باشند.

معرفی تیرآهن برترین تولیدکنندگان ایران

آگاهی از قیمت روز تیرآهن پیش از خرید بسیار اهمیت دارد. چرا که عوامل متعددی بر قیمت روز تیرآهن موثر است. برند تولیدکننده از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت روز تیرآهن است. چرا که کیفیت تولیدات برندهای مختلف متفاوت است.

از آنجا که بازار تیرآهن به دو بخش کالاهای وارداتی و صادراتی تقسیم‌بندی می‌شود، قیمت روز تیرآهن تحت تاثیر این عامل متفاوت است. در ادامه به معرفی بهترین تولیدکنندگان تیرآهن در ایران می‌پردازیم.

تیرآهن ذوب آهن اصفهان؛ بزرگ‌ترین تولیدکننده تیرآهن

کارخانه ذوب آهن اصفهان، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تولید کننده انواع beam در داخل کشور محسوب می‌شود. این کارخانه در سال 1344 در اصفهان تاسیس، و در سال 1357 تغییر نام داد.
تولیدات تیرآهن این مجموعه شامل تیرآهن I در تمامی سایزها و تیرآهن بال پهن سبک و سنگین در سایزهای 100 تا 300 میلی‌متر، می‌گردد.

ظرفیت تولید beam ذوب آهن اصفهان 1.7 میلیون تن در سال است. برای مشاهده قیمت تیرآهن‌های بزرگ‌ترین برند کشور می‌توانید به صفحه قیمت تیرآهن ذوب آهن مراجعه کنید.

فولاد البرز ایرانیان؛ تولیدکننده معتبر تیرآهن

فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو، یکی دیگر از تولید کنندگان برتر تیرآهن کشور است. این مجموعه با ظرفیت تولید 150 هزار تن در سال به تولید انواع beam در سایزهای مختلف 140 تا 270 میلی‌متر، مشغول است. قیمت روز تیرآهن فایکو بر روی سایت آیرومارت قابل مشاهده است.

جهان صنعت کرمانشاه، تیرآهن ماهان، تیرآهن اهواز، فولاد ناب تبریز، تیرآهن آرین و ظفر بناب از دیگر تولید کننده‌های داخلی beam هستند.

هیوندای استیل؛ تیرآهن کره‌ای

قیمت تیرآهن استیل متفاوت از سایر انواع تیرآهن بررسی می‌شود. هیوندای استیل به عنوان تولید کننده فولاد در سال 1903 در کره جنوبی تاسیس شد. این مجموعه، به عنوان یکی از تولیدکنندگان قدیمی فولاد در آسیا، به تولید انواع beam و هاش مشغول است.

به دلیل مسائلی که بر سر راه تولیدکنندگان داخلی قرار دارد، عمده نیاز کشور به محصولات هاش به ویژه هاش سنگین با واردات این برند تامین می‌گردد. علاوه‌بر تیرآهن هیوندای استیل کره جنوبی، تیرآهن ترک نیز به وفور در بازار یافت می‌شود. قیمت تیرآهن در این برندها به نرخ دلار وابسته است.

استعلام قیمت روز و خرید تیرآهن به همراه خدمات ویژه آیرومارت

معمولا امکان خرید خرد برای افراد از کارخانه‌ها وجود ندارد. بنابراین بهترین راه برای استعلام قیمت تیرآهن استفاده از سایت‌های آنلاین واسط است.
با انتخاب آیرومارت نه تنها یک خرید رضایت‌بخش را تجربه می‌کنید، بلکه می‌توانید از خدمات مجموعه نیز بهره‌مند شوید. زنبوری کردن، برشکاری و انبارداری تنها بخشی از خدمات مجموعه آیرومارت است.

مجموعه آیرومارت امکان استعلام قیمت روز تیرآهن را فراهم کرده و علاوه بر سفارش تلفنی می‌توانید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.
پس از ثبت سفارش، یکی از همکاران واحد فروش با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. سپس پیش‌فاکتور برای شما ارسال شده و پس از پرداخت هزینه، بار تیرآهن
در محل مورد نظر شما تحویل خواهد شد.

در تمامی مراحل همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی پاسخ‌گوی سوالات شما هستند. شماره تماس 02145306 پل ارتباطی شما با آیرومارت است.

 

راهنمای خرید آنلاین

در هر بسته تیرآهن ۱۲ ، 44 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 14 ، 36 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 16 ، 30 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 18 ، 24 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 20 ، 18 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 22 ، 16 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 24 ، 14 شاخه تیرآهن و در هر بسته تیرآهن 27 ، 12 شاخه تیرآهن است.

تیرآهن CPE در مقایسه با تیرآهن معمولی، ممان اینرسی و مقاومت خمشی بیشتری دارد. علاوه‌بر آن شبکه کردن منجر به افزایش سایز تیرآهن می‌شود. در حقیقت استفاده از تیرآهن لانه زنبوری به کاهش وزن ساختمان و مصرف تیرآهن کمک می‌کند. برای مثال زنبوری کردن تیرآهن 16 منجر به تولید تیرآهن 24 می‌شود.

تیرآهن معمولی یا IPE از سایز 8 تا 60 سانتی‌متر تولید می‌شود.

تیرآهن ذوب آهن در بسته‌های 5 تنی عرضه شده و حداقل خرید از کارخانه 4 بسته یعنی 20 تن می‌باشد.

نظرات کاربران

  1. تولیدکننده سقف کاذب
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

   سلام تشکر از وبسایت بسیتر خوب و کاربردیتون عالی بود

   • آیرومارت
    ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

    سلام ممنون از حسن توجه شما

  2. مرتضی شیاسی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱

   قیمتاتون به روز هست؟ روزانه چه ساعتی قیمتای سایتتون آپدیت میشه؟

   • آیرومارت
    ۲۳ آذر ۱۴۰۱

    سلام. وقت شما بخیر. بله. تمامی قیمت‌ها به روز هستند. قیمت کالاها روزانه در حدود ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح آپدیت میشه.