۲۵ تیر ۱۳۹۹ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری

گفتگوی زنده اینستاگرامی: واردات استیل و مسائل مربوط به آن

۵/۵ - (۲ امتیاز)

محدودیت‌های واردات استیل

در گفتگوی زنده این هفته به بررسی شرایط واردات استیل پرداختیم، متاسفانه به دلیل مشکلات تولید استیل و نداشتن تجهیزات کافی برای تولید استیل در داخل کشور، تولیدات محصولات استنلس استیل در داخل کشور بسیار محدود است. لذا اکثر محصولات استیل از کشورهای تولید کننده استنلس استیل مانند چین و کره به داخل کشور وارد می شوند. در مقاله برترین تولیدکنندگان استنلس استیل،کشورهای تولید کننده استیل معرفی و به تفصیل درباره آن‌ها بحث شده است.

در ویدیو زیر به جزییات بیشتر در مورد مسائل مربوط به واردات استیل پرداخته شده است که توصیه می‌کنیم حتما آن را مشاهده کنید.

 

 

مصرف کننده‌‌های استنلس استیل به دو دسته تقسیم می‌شوند، مصرف کننده‌های نهایی که از محصولات استنلس استیل برای ماده اولیه تولیدات خود استفاده می‌کنند و نیاز مکرر به استنلس استیل دارند و آن‌هایی که به صورت مقطعی به استیل نیاز دارند. آن دسته از مشتریانی که به صورت مقطعی استیل مصرف می‌کنند بهتر است استیل را از بازار داخلی تهیه کنند و نیازی به واردات استیل ندارند. اما آن‌هایی که نیاز مکرر به استیل دارند می‌توانند برای تهیه استنلس استیل به حجم مشخص سفارشی خود کارت بازرگانی تهیه کنند و استیل وارد کنند.

واردات استیل مشکلات و مسائل مربوط به خودش را دارد، از جمله ترخیص کالا از گمرک، تحویل بار با سلامت کامل و … که در ویدیو بیشتر به آن پرداختیم.

علاوه بر این، برخی شرکت‌های بازرگانی با دریافت کارت بازرگانی، توانایی واردات استیل دارند، خرید از شرکت‌های بازرگانی معتبر برای مشتریان فوایدی به همراه دارد. از جمله، امکان بازدید از کالا یا در موارد حساس‌تر امکان نمونه گیری و آنالیز نمونه وجود دارد. به این لحاظ که امکان مغایرت در بار سفارشی به حداقل کاهش پیدا می‌کند و مشتری می‌تواند از صحت و سقم کالای سفارشی خود مطمئن شود. از طرفی با توجه به اینکه برای مشتری مصرف کننده‌ای که در بازه زمانی مشخص به مواد اولیه برای خط تولید خود نیازمند هستند و امکان تاخیر در ترخیص کالا از گمرک زیاد است، خرید از بازار داخلی استنلس استیل از شرکت‌های بازرگانی معتبر، مطمئن‌تر است.

آیرومارت با امکان ارائه بازدید و نمونه گیری از محصولات استنلس استیل و تحویل به موقع، خرید استیل را برای مشتریان خود راحت‌تر کرده است.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ مدیر ۰
به اشتراک‌ گذاری
چند مطلب مرتبط:
نظرات کاربران