قیمت میلگرد میانه
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد میانه

آذربایجان شرقی، میانه، بالاتر از ایستگاه راه آهن

قیمت میلگرد میانه امروز در بازار را به صورت لحظه‌ای و آنلاین در آیرومارت چک کنید. پس از مشاهده قیمت میلگرد امروز میانه می‌توانید به صورت تلفنی یا آنلاین سفارش خرید میلگرد میانه را ثبت کنید. در تمامی مراحل کارشناسان آیرومارت پاسخگوی شما هستند.

ارزانترین قیمت میلگرد میانه

میلگرد ۲۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۳۰ تومان
میانه، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۲۵ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۳۰ تومان
میانه، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۰۵۰ تومان
میانه، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۲۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۳۳۰ تومان
میانه، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد میانه

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۰۵۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۰۵۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۰۵۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۳۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۳۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۳۰
میلگرد ۲۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۳۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۳۳۰

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد میانه؛ فولادسازان شمال غربی ایران

کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن فولاد شروع به کار کرد. فولاد آذربایجان تولیدکننده میلگرد آجدار، میلگرد ساده، تسمه، نبشی و ناودانی فولادی است. این کارخانه مجهز به خط نورد گرم است.

این مجموعه با تولیدات با کیفیت خود توانسته از معتبرترین تامین‌کنندگان مقاطع فولادی و از قطب‌های اقتصادی مهم در شمال غرب کشور باشد.
کارخانه فولاد آذربایجان در شمال غرب کشور و در شهرستان میانه واقع شده و در مجاورت ایستگاه راه آهن است. موقعیت جغرافیایی مناسب این کارخانه از مزایای آن به شمار می‌رود که بر قیمت میلگرد میانه تاثیرگذار است.

به دلیل نزدیکی به ایستگاه راه آهن، بارگیری از این کارخانه به آسانی صورت می‌گیرد. علاوه‌بر سهولت بارگیری، هزینه‌های حمل و نقل نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش می‌یابد.
این مجموعه به دلیل صادر کردن محصولات خود به خارج از کشور، برای دسترسی به جاده بین‌المللی، جاده اختصاصی به طول ۶ کیلومتر احداث کرده‌است.

در آیرومارت علاوه بر خرید میلگرد میانه می‌توانید قیمت تمامی میلگردهای موجود در بازار ایران را مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. برای مشاهده قیمت انواع میلگرد به صفحه قیمت روز میلگرد مراجعه کنید.

علامت میلگرد میانه چیست؟

هر کارخانه فولادی برای محصولات خود از علائم خاصی بر روی بدنه استفاده می‌کند. علامتی که به نوعی شناسنامه محصول به شمار می‌آید. علامت میلگرد میانه FF است که به صورت برجسته بر روی بدنه محصولات تولیدی این کارخانه درج می‌شود.

چرا میلگرد میانه محبوب است؟ معرفی انواع میلگرد

میلگرد میانه یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین میلگردهای ایران است. میلگردهای میانه را می‌توان با میلگردهای کارخانه ذوب آهن اصفهان مقایسه کرد.
کارخانه فولاد آذربایجان با بیش از 2 دهه سابقه، انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و روانه بازار مقاطع فولادی می‌کند. این مقاطع بر اساس استاندارد ملی ISIRI 1332 دارای سه نوع A1، A2 و A3 است.

انواع میلگرد آجدار میانه در طول 12 متر و سایزهای 10 تا 32 تولید می‌شود. میلگرد 16 میانه و میلگرد نمره 18میانه از جمله انواع پرکاربرد این مقطع در بازار به شمار می‌روند.
قیمت میلگرد 14 میانه با دیگر سایزها متفاوت است.

تغییر وزن میلگردها با یکدیگر، عامل این تفاوت آن‌ها خواهد بود. از طرف دیگر، قیمت میلگرد A2 میانه با نوع A3 آن متفاوت است چرا که تکنولوژی ساخت و آج متفاوتی دارند. قیمت میلگرد اجدار میانه نسبت به انواع ساده بالاتر است. برای مشاهده قیمت میلگرد اجدار سایر کارخانه‌ها می‌توانید به صفحه قیمت میلگرد آجدار مراجعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد میانه در بازار امروز

قیمت میلگرد میانه امروز در بازار نیز همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی وابسته است. برخی از این عوامل حین تولید و برخی دیگر در حین خرید و فروش تاثیر خود را بر قیمت لحظه ای میلگرد می‌گذارند.

به بیان دیگر، مواد اولیه و تجهیزات تولیدی موجود در کارخانه از جمله تعیین‌کننده کیفیت کالای تولیدی و در نتیجه قیمت میلگرد میانه به شمار می‌روند.

شمش فولادی، ماده اولیه تولید در این کارخانه است. میزان دسترسی به این کالای مهم، خلوص و کیفیت آن از عوامل موثر بر تعیین نرخ میلگرد کارخانه میانه است. تولیدات این کارخانه که از شمش فولادی با درصد کربن مشخص ساخته می‌شوند، کیفیت و محبوبیت بالایی در بازار محصولات فولادی دارد.

از سوی دیگر، کالا پس از تولید، تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر قیمت می‌دهد. قیمت پایه میلگرد میانه همچون دیگر مقاطع فولادی ابتدا در بورس کالا تعیین می‌شود. نرخ آن در بازار آزاد، تحت تاثیر نرخ پایه مشخص شده در بورس تغییر می‌کند. نرخ دلار آزاد، شرایط بازار داخلی و تحریم‌های خارجی نیز به نوبه خود بر هزینه خرید تاثیر می‌گذارند.

ارسال بار و هزینه‌های حمل و نقل به محل تخلیه بار، واردات مواد اولیه چون سنگ آهن و وزن بار سفارش نیز موجب نوسان قیمت میلگرد میانه 20 و دیگر سایزها خواهند شد.
وزن میلگرد میانه با توجه به ابعاد مقاطع تولیدی مشخص می‌شود. در جدول وزن این نوع میلگرد به منظور تخمین حدود وزن کالا با توجه به قطر اسمی آن قابل تخمین است.

با تخمین وزن، می‌توان قیمت هر شاخه میلگرد میانه را نیز به صورت تقریبی محاسبه کرد. البته وزن دقیق پس از سنجش تناژ بر روی باسکول مشخص می‌گردد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید از قیمت سایر میلگردها مثل قیمت میلگرد ساده و قیمت میلگرد استیل هم اطلاع کسب کرده و باتوجه به نیاز و بودجه خود سفارش ثبت کنید.

قیمت میلگرد میانه 16

یکی از سایزهای پرطرفدار و پرفروش میلگرد 16 میانه است. این کالا در طول 12 متری و مطابق با استاندارد A2 و A3 تولید می‌شود. با توجه به کاربرد بالای این کالا، همه روزه افراد بسیاری خواهان قیمت آن هستند. از این‌رو استعلام قیمت روز میلگرد 16 میانه شاخه ای از طریق مراکز معتبر و مطمئن اهمیت می‌یابد. برای مشاهده لیست کامل قیمت میلگرد ۱۶ سایر برندها می‌توانید به صفحه این محصول مراجعه کنید.

مجموعه آیرومارت با اطلاع از نوسانات لحظه‌ای فولاد و برای راحتی مصرف‌کننده، در وبسایت خود، صفحات اجتماعی و کانال تلگرام قیمت میلگرد میانه در بازار امروز را قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان آیرومارت از نرخ مقاطع آگاهی یابید.

نحوه خرید میلگرد از کارخانه میانه

به طور معمول، نمی‌توان از کارخانه آذربایجان میلگرد خریداری کرد. علت این امر، محدودیت‌های اعمالی کارخانه برای خریدهای زیر 20 تن است. از سوی دیگر کارخانه میانه یکی از عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی در بورس است.

اما بنابر شرایطی که در بورس کالا تعریف شده‌است، خرید در تناژ دلخواه و همچنین سبد مقاطعی متناسب با نیاز مشتری وجود ندارد. بلکه ملزم است سبد ارائه شده توسط کارخانه را در تناژی مشخص خریداری نماید.

بهترین راه، خرید از مراکز فروش میلگرد میانه معتبر در کشور است. بازرگانی فولاد آیرومارت با تکیه بر سال‌ها تجربه مدیران خود و تخصص کارشناسان فروش و فنی خود، انواع میلگرد از برندهای معتبر سراسر کشور را به مشتریان عرضه می‌دارد.

مناسب‌ترین قیمت میلگرد میانه و دیگر برندها، با بهترین خدمات فروش و شرایط پرداخت استثنائی، از جمله مزایای خرید از آیرومارت به شمار می‌روند. یکی از بهترین برندهای تولید میلگرد ایران، ذوب آهن اصفهان است که قیمت روز محصولات این کارخانه را می‌توانید در صفحه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان مشاهده کنید.

بازرگانی آیرومارت؛ نماینده شما برای خرید میلگرد میانه

قیمت میلگرد امروز میانه را در آیرومارت مشاهده و سفارش خود را ثبت کنید. بازرگانی آیرومارت به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌سهولت و از هر نقطه‌ای از ایران، میلگرد میانه را تهیه کنید. برای ثبت سفارش کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام کنید.

پس از ثبت سفارش، پیش فاکتور محصول میلگرد میانه صادر شده و پس از پرداخت هزینه، بار میلگرد میانه به محل شما حمل خواهد شد. در تمامی این مراحل می‌توانید با کارشناسان آیرومارت به شماره 45306-021 تماس بگیرید.

 

هزینه باربری به عوامل مختلفی چون تناژ سفارش شده و فاصله محل بارگیری از محل تخلیه وابسته است.

شما می‌توانید میلگرد میانه را در هر تعداد و وزنی که نیاز دارید از آیرومارت خریداری کنید.

شما می‌توانید جهت استعلام قیمت به روز میلگرد میانه، به وبسایت آیرومارت یا کانال تلگرام این مجموعه مراجعه نمایید. امکان استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی نیز وجود دارد.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ