فروش ویژه ورق استیل براق تلفن:02145306 

قیمت میلگرد میانه
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد میانه

آذربایجان شرقی، میانه، بالاتر از ایستگاه راه آهن

بسیاری از محصولات در صنایع مختلف به‌خاطر اعتبار برند جایگاه خوبی در بازار دارند. میلگرد میانه یکی از همین برندهای معتبر است که کیفیت فوق‌العاده‌ای از نظر ساخت دارد و یکی از قطب‌های بازار است. کارخانه فولاد میانه، انواع میلگرد را در سایزهای مختلف روانه بازار می‌کند. آیرومارت همراه شماست تا از قیمت میلگرد میانه امروز مطلع شوید و خرید راحتی را تجربه کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد میانه امروز

فیلتر براساس:
نام کالا سایز استاندارد محل بارگیری تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 12 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۹,۵۴۵
۲۱,۳۰۴
میلگرد ۱۴ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 14 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۱۶ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 16 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 18 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۲۰ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 20 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۲۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 22 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۲۵ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 25 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۲۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 28 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
میلگرد ۳۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد 32 A3 کارخانه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
۱۸,۰۷۰
۱۹,۶۹۶
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

شرکت فولاد میانه یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع میلگرد در کشور محسوب می‌شود. میلگرد میانه یکی از محصولات پرطرفدار این کارخانه در بازار است که تنوع و کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای دارد. قیمت میلگرد میانه برای هر نوع از این محصولات متفاوت است. در این مطلب، محصولات پرفروش کارخانه فولاد میانه و همچنین عوامل مؤثر روی قیمتش را بررسی کرده‌ایم.

میلگرد میانه، محصولی از کارخانه خوش‌نام فولاد آذربایجان

کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن فولاد شروع به کار کرد. این شرکت تولیدکننده میلگرد آجدار و ساده و همچنین تسمه، نبشی و ناودانی فولادی است. فولاد آذربایجان مجهز به خط نورد گرم است و همین امر روی قیمت به روز میلگرد تولیدشده در این کارخانه تأثیر دارد. این مجموعه با تولیدات با کیفیت خود توانسته از معتبرترین تامین‌کنندگان مقاطع فولادی و از قطب‌های اقتصادی مهم در شمال غرب کشور باشد.

کارخانه فولاد آذربایجان در شهرستان میانه و در مجاورت ایستگاه راه‌آهن قرار دارد. موقعیت جغرافیایی مناسب این کارخانه از مزایای آن به شمار می‌رود. به دلیل نزدیکی به ایستگاه راه آهن، بارگیری از این کارخانه به آسانی صورت می‌گیرد. حمل‌ونقل راحت‌تر روی قیمت میلگرد میانه به روز تأثیر گذاشته است. به نظر می‌رسد که قیمت روز میلگرد میانه بدین ترتیب مناسب‌تر باشد. محصولات مجموعه فولاد میانه به خارج از کشور صادر می‌شود. فولاد آذربایجان برای دسترسی به مسیر بین‌المللی، یک جاده اختصاصی به طول ۶ کیلومتر احداث کرده‌ است.

توجه به علامت فولاد آذربایجان، روش شناسایی میلگرد میانه

هر کارخانه فولادی علائم خاصی روی بدنه محصولاتش حک می‌کند. علامت انحصاری کارخانه، شناسنامه هر محصول به شمار می‌آید. نشان اختصاصی برای همه برندها وجود دارد. برای مثال، اگر پس از استعلام قیمت میلگرد امیرکبیر امروز تصمیم به خرید گرفتید، باید به نشانه انحصاری محصول توجه کنید. علامت میلگرد میانه FF است که به‌صورت برجسته بر روی بدنه تولیدات کارخانه فولاد آذربایجان درج می‌شود. قیمت میلگرد امروز میانه در این صفحه قابل مشاهده است.

تأثیر تنوع وزن، استاندارد و اندازه روی قیمت میلگرد میانه

میلگرد میانه با تنوع کم‌نظیر عرضه می‌شود. کارخانه فولاد آذربایجان انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و روانه بازار مقاطع فولادی می‌کند. این مقاطع بر اساس استاندارد ملی ISIRI 1332 دارای سه نوع A1، A2 و A3 است. هرکدام از استانداردها سختی و انعطاف‌پذیری خاصی دارند. این تنوع در خواص روی قیمت نهایی تأثیر می‌گذارد؛ حتی قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز نیز در استاندرهای مختلف، متفاوت است.

انواع میلگرد آجدار میانه در طول 12 متر و سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شود. خریداران برای تهیه سایزهای مختلف باید مبلغ خاصی بپردازند. برای مثال، قیمت روز میلگرد کارخانه میانه در سایز 16 با 32 متفاوت است. قیمت میلگرد 16 میانه به‌خاطر محبوبیت این محصول، دائماً استعلام می‌شود. قیمت‌ها در بازار به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کنند. یک عامل دیگر در تنوع محصولات و حتی قیمت میلگرد میانه امروز وزن است. اندازه‌های مختلف میلگرد، قیمت خاصی دارند.

قیمت لحظه ای میلگرد میانه، وابسته به عوامل مختلف

قیمت میلگرد میانه امروز در بازار نیز همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی وابسته است. تأثیرپذیری از فاکتورهای مختلف را می‌توان در قیمت میلگرد درپاد تبریز هم مشاهده کرد. برخی از این عوامل حین تولید و برخی دیگر در حین خریدوفروش بر قیمت لحظه ای میلگرد تأثیر می‌گذارند. مواد اولیه و تجهیزات تولید میلگرد میانه فقط بخشی از فاکتورهای تأثیرگذار به شمار می‌روند.

شمش فولادی، ماده اولیه تولید در کارخانه آذربایجان است. دسترسی به این کالای مهم، خلوص و کیفیتش از عوامل موثر بر نرخ میلگرد میانه محسوب می‌شوند. قیمت کالا پس از تولید نیز تحت‌تأثیر عوامل مختلف تغییر می‌کند. قیمت میلگرد امروز میانه همچون دیگر مقاطع فولادی ابتدا در بورس کالا تعیین می‌شود. نرخ بازار آزاد، بر اساس رقم پایه مشخص‌شده در بورس تغییر می‌کند.

بهای دلار، شرایط بازار داخلی و تحریم‌های خارجی نیز به نوبه خود بر هزینه خرید تأثیر می‌گذارند. ارسال بار و هزینه‌های حمل‌ونقل به محل تخلیه، واردات مواد اولیه چون سنگ آهن و وزن بار، موجب نوسان قیمت امروز میلگرد میانه خواهد شد.

نحوه خرید میلگرد میانه از کارخانه به صورت مستقیم

استعلام قیمت میلگرد میانه امروز از تولیدکننده دشوار نیست؛ اما در خرید از کارخانه آذربایجان محدودیت وجود دارد. برای خرید مستقیم میلگرد از کارخانه به‌صورت مستقیم باید از روش خاصی پیروی کنید. علت این امر، محدودیت‌های اعمالی کارخانه برای خریدهای زیر 20 تن است. از سوی دیگر کارخانه میانه یکی از عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی در بورس است. بنابر قوانین بورس کالا، امکان خرید در تناژ دلخواه و همچنین سبد مقاطعی متناسب با نیاز مشتری وجود ندارد.

مشتری باید سبد ارائه شده توسط کارخانه در تناژ مشخص را بخرد. بهترین راه، خرید از مراکز فروش معتبر در کشور است. بازرگانی فولاد آیرومارت با تکیه بر سال‌ها تجربه مدیران و تخصص کارشناسان فروش، انواع میلگرد را عرضه می‌کند. آیرومارت مشکل محدودیت وزنی خرید را برطرف کرده است. برای این کار کافی است پس از بررسی قیمت روز میلگرد میانه برای سفارش اقدام کنید. همین روش برای استعلام قیمت میلگرد شاهین بناب و خرید این کالا یا محصولات دیگر کاربرد دارد.

خرید میلگرد میانه با بهترین قیمت و ارسال به آدرس دلخواه با آیرومارت

میلگرد میانه یکی از محصولات پرطرفدار در بازار است که با تنوع در سایز و استاندارد عرضه می‌شود. قیمت میلگرد میانه امروز در بازار را در آیرومارت مشاهده کنید و بلافاصله سفارش خرید بدهید. بازرگانی آیرومارت به مشتریان کمک می‌کند تا به‌سهولت و از هر نقطه‌ای در ایران، میلگرد میانه را تهیه کنند.

برای ثبت سفارش کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام کنید. برای استعلام قیمت آنلاین میلگرد میانه، می‌توانید از کانال تلگرام هم استفاده کنید. در تمامی این مراحل می‌توانید با کارشناسان آیرومارت به شماره 45306-021 تماس بگیرید.

هزینه باربری به عوامل مختلفی چون تناژ سفارش شده و فاصله محل بارگیری از محل تخلیه وابسته است.

شما می‌توانید میلگرد میانه را در هر تعداد و وزنی که نیاز دارید از آیرومارت خریداری کنید.

شما می‌توانید جهت استعلام قیمت به روز میلگرد میانه، به وبسایت آیرومارت یا کانال تلگرام این مجموعه مراجعه نمایید. امکان استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی نیز وجود دارد.

نظرات کاربران

  1. پارسا
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱

   سلام روزتون بخیر میلگرد منطقی میلگررد میانه رو تا جنوب سفارش بدیم یا کارخونه ای هست با همون کیفیت تو بخش جنوبی کشور؟ذوب بهتره یا میانه ؟

  2. پارسا
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱

   سلام روزتون بخیر میلگرد منطقی میلگررد میانه رو تا جنوب سفارش بدیم یا کارخونه ای هست با همون کیفیت تو بخش جنوبی کشور؟

   • آیرومارت
    ۲۹ آبان ۱۴۰۱

    سلام وقت شما بخیر. با خرید میلگرد اهواز، روهینا، اصفهان و … می‌توانید آهن آلات مصرفی خود را از کارخانه‌‌ای نزدیک‌تر به محل تخلیه، تهیه نمایید.