قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه امروز

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد 12 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 14 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 16 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 18 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 20 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 22 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 25 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 28 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس
میلگرد 32 آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه میانه ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ تماس تماس

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

کارخانه فولاد آذربایجان تولیدکننده میلگرد میانه

میلگرد میانه، میله یا نوار تقویت‎‌کننده‌ فلزی تولید کارخانه شرکت فولاد میانه است که برای کمک به افزایش مقاومت کششی بتن استفاده می‌شود. قیمت میلگرد میانه، به‌دلیل افزایش‌دادن مقاومت سازه‌‎های بتنی در برابر جریان‌های کششی، خمشی، پیچشی و برشی هموارد مورد استعلام فعالان ساخت‌وساز در ایران است.

بعضی از تجهیزات مورد استفاده نورد برای تولید میلگرد میانه، وارداتی‌اند و خرید و تعمیر ماشین‌آلات هزینه‌بر است، قیمت روز میلگرد برندهای مختلف شامل میانه را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند. همچنین نحوه انتقال بار از محل تولید به محل پروژه با استفاده از انواع کامیون و مقدار هزینه حمل‌ونقل بار و فاصله میان مبدا و مقصد، قیمت روز میلگرد میانه را تعیین می‌کنند.

میلگرد چیست؟

میلگرد، به انگلیسی Rebar، میله یا نوار تقویت‎‌کننده‌ فلزی است که برای کمک به افزایش مقاومت کششی بتن و افزایش مقاومت سازه‌‎های بتنی در برابر جریان‌های کششی، خمشی، پیچشی و برشی کاربرد دارد.
میلگرد میانه یکی از مهم‌ترین محصولات تولیدی در ایران است و تقریباً همیشه از فولاد ساخته می‌شود؛ چون فولاد مانند بتن خواص انبساطی حرارتی دارد که مشکلات مربوط به تغییر دما را کاهش می‌دهد.

مقاومت کششی میلگرد فولادی مکمل مقاومت فشاری بتن برای ایجاد ساختارهایی است که ترکیبی از هر دو نوع مقاومت را دارند. این موضوع خطر شکستگی را کاهش می‌دهد و مقاومت سازه را افزایش می‌دهد. میلگرد اغلب به‌صورت شبکه‌ای گذاشته می‌شود؛ به این معنی که قطعات مختلف میلگرد به‌صورت موازی و عمود بر یکدیگر قرار می‌گیرند تا بتوانند نیروهای کششی را از جهت‌های مختلف تحمل کنند. تغییرشکل‌های بیرونی میلگرد تضمین می‌کند که میلگرد از سازه بتنی خارج نمی‌شود. گاهی انتهای میلگرد را برای استحکام بیشتر سازه، خم می‌کنند.
این مقطع فولادی معمولاً از فولاد بازیافتی ساخته می‌شود؛ قیمت میلگرد میانه با‌توجه‌به پروسه ساخت آن متغیر است که در کیفیت محصول تأثیر بسزایی دارد.

میلگرد میانه

میلگرد میانه

میلگرد میانه چه ویژگی‌هایی دارد؟

میلگرد سازه‌های بتنی را تقویت می‌کند و مانع ازهم‌پاشیدن آن‌ها می‌شود. قیمت هر شاخه میلگرد میانه براساس کاربردهای مختلف آن متفاوت است. میلگرد در پل‌ها، ساختمان‌ها، آسمان‌خراش‌ها، خانه‌ها، انبارها و فونداسیون‌ها برای افزایش مقاومت سازه‌های بتنی استفاده می‌شود و ویژگی‌های آن عبارت‌اند از:

 • قابلیت خم شدن: میلگرد پس از ساخت قابل خم شدن است. این ویژگی باعث سرعت در روند تولید و تحویل سریع این محصول می‌شود.
 • استحکام: میلگرد فولادی با خاصیت چسبندگی به بتن باعث استحکام بنا می‌شود.
 • قابلیت بازیافت: میلگرد در پایان عمر طراحی سازه به‌راحتی قابل بازیافت است و یک محصول دوستدار محیط زیست تلقی محسوب می‌شود.
 • سازگاری با بتن: میلگرد فولادی به اتصال مستقیم به قالب نیاز ندارد و در بتن شناور نمی‌شود.
 • دردسترس‌بودن: میلگرد در هر منطقه از کشور در دسترس است. برندهای مختلف در هر جای ایران این محصول را با کیفیت مطلوب در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند.

کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن فولاد شروع به کار کرد. این شرکت تولیدکننده میلگرد آجدار و ساده و همچنین تسمه، نبشی و ناودانی فولادی است. فولاد آذربایجان به خط نورد گرم مجهز است و همین امر روی قیمت به روز میلگرد تولیدشده در این کارخانه تأثیر دارد. این مجموعه با تولیدات با کیفیت خود توانسته از معتبرترین تامین‌کنندگان مقاطع فولادی و از قطب‌های اقتصادی مهم در شمال غرب کشور باشد.

این شرکت یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع میلگرد در کشور محسوب می‌شود. میلگرد میانه یکی از محصولات پرطرفدار این کارخانه در بازار است که تنوع و کیفیت ساخت فوق‌العاده‌ای دارد.‌ قیمت میلگرد میانه برای هر نوع از این محصولات متفاوت است.
کارخانه فولاد آذربایجان در شهرستان میانه و در مجاورت ایستگاه راه‌آهن قرار دارد. موقعیت جغرافیایی مناسب این کارخانه از مزایای آن به شمار می‌رود. به دلیل نزدیکی به ایستگاه راه آهن، بارگیری از این کارخانه به آسانی صورت می‌گیرد. حمل‌ونقل راحت‌تر روی قیمت میلگرد میانه به روز تأثیر گذاشته است.

به نظر می‌رسد که قیمت روز میلگرد میانه بدین ترتیب مناسب‌تر باشد. محصولات مجموعه فولاد میانه به خارج از کشور صادر می‌شود. فولاد آذربایجان برای دسترسی به مسیر بین‌المللی، یک جاده اختصاصی به طول ۶ کیلومتر احداث کرده‌ است.

قابلیت خمکاری میلگرد میانه

قابلیت خمکاری میلگرد میانه

علت نوسان قیمت میلگرد میانه چیست؟

قیمت میلگرد میانه براساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود؛ معمولاً قیمت ماده اولیه، هزینه تولید و هزینه حمل‌ونقل، قیمت انواع میلگرد تولیدی را مشخص می‌کند. مثلاً کارخانه‌هایی که توانایی تهیه و تولید شمش را دارند، هزینه کمتری برای آماده‌سازی ماده اولیه تقبل می‌کنند؛ بنابراین می‌توان قیمت میلگرد را با دراختیارگرفتن پروسه تولید شمش، بدون نیاز به خرید شمش آماده، تعدیل کرد.

نورد اصلی‌ترین مرحله تولید میلگرد میانه است، اما برای تکمیل فرایند تولید میلگرد مراحل دیگری هم باید طی شود. در هر یک از مراحل بعدی نیز تجهیزات مخصوصی استفاده می‌شود.
انتقال بار از محل تولید به محل مصرف با استفاده از انواع کامیون و تریلی انجام می‌شود. مقدار هزینه حمل‌ونقل بار به فاصله میان مبدا و مقصد وابسته است. گاهی در انتقال بار از مسیرهای مختلف آبی یا شبکه ریلی نیز استفاده می‌شود؛ بنابراین قیمت روز میلگرد میانه درنهایت بسته به فاصله و نحوه انتقال، متغیر است. قیمت میلگرد میانه معولاً براساس عواملی که گفتیم، مشخص می‌شود.
قیمت میلگرد امروز میانه در بازار تحت تأثیر عوامل دیگری هم دچار نوسان می‌شود؛ ازجمله میزان عرضه و تقاضا. هرگاه بازار با کمبود عرضه مواجه شود و همزمان تقاضا افزایش پیدا کند، قیمت میلگرد میانه بالا می‌رود.

عکس این قضیه نیز در بازار میلگرد درباره قیمت روز میلگرد صادق است؛ به‌همین‌دلیل پیگیری قیمت آنلاین میلگرد اهمیت زیادی دارد. کیفیت، برند، استاندارد ساخت، نوسانات ارز و… نیز بر قیمت میلگرد در بازار تأثیرگذار است؛ بنابراین لازم است پیش از خرید از افراد باتجربه کمک بگیرید.

مشاوران باتجربه ما در بازرگانی فولاد آیرومات آماده ارائه خدمات مشاوره پیش از خرید به شما هستند. میلگرد میانه با تنوع کم‌نظیر عرضه می‌شود. کارخانه فولاد آذربایجان انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و روانه بازار مقاطع فولادی می‌کند.
این مقاطع بر اساس استاندارد ملی ISIRI 1332 دارای سه نوع ‌A1، A2 و A3 است. هرکدام از استانداردها سختی و انعطاف‌پذیری خاصی دارند. این تنوع در خواص روی قیمت نهایی تأثیر می‌گذارد؛ حتی قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز نیز در استاندرهای مختلف، متفاوت است.

انواع میلگرد آجدار میانه در طول 12 متر و سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شود. خریداران برای تهیه سایزهای مختلف باید مبلغ خاصی بپردازند. برای مثال، قیمت روز میلگرد کارخانه میانه در سایز 16 با 32 متفاوت است. قیمت میلگرد ۱۶ میانه به‌خاطر محبوبیت این محصول، دائماً استعلام می‌شود. قیمت‌ها در بازار به‌صورت لحظه‌ای تغییر می‌کنند. یک عامل دیگر در تنوع محصولات و حتی قیمت میلگرد میانه امروز وزن است. اندازه‌های مختلف میلگرد، قیمت خاص خود را دارند. می‌توانید قیمت میلگرد ۱۶ و سایر سایزها را با مراجعه به صفحات مربوطه مقایسه کنید.

استحکام میلگرد میانه در بتن

استحکام میلگرد میانه در بتن

نمودار قیمت میلگرد میانه و لیست قیمت میلگرد میانه امروز

به طور معمول، قیمت میلگرد میانه به صورت کیلویی اعلام می‌شود و برای محاسبه قیمت، وزن هر شاخه را باید در قیمت هر کیلوی آن ضرب کرد تا قیمت میلگرد میانه شاخه‌ای محاسبه شود. در جدول زیر می‌توانید وزن هر شاخه میلگرد میانه را مشاهده نمایید:

جدول وزن میلگرد میانه
سایز وزن (کیلوگرم)
12 11
14 14.5
16 19
18 24
20 29.5
22 36
25 46.5
28 58
32 75

چگونه قیمت میلگرد میانه را آنلاین استعلام کنیم؟

قیمت میلگرد میانه امروز در بازار نیز همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی وابسته است. تأثیرپذیری از فاکتورهای مختلف را می‌توان در قیمت میلگرد درپاد تبریز هم مشاهده کرد. برخی از این عوامل حین تولید و برخی دیگر در حین خریدوفروش بر قیمت لحظه ای میلگرد تأثیر می‌گذارند. مواد اولیه و تجهیزات تولید میلگرد میانه فقط بخشی از فاکتورهای تأثیرگذار به شمار می‌روند.

شمش فولادی، ماده اولیه تولید در کارخانه آذربایجان است. دسترسی به این کالای مهم، خلوص و کیفیتش از عوامل موثر بر نرخ میلگرد میانه محسوب می‌شوند. قیمت کالا پس از تولید نیز تحت‌تأثیر عوامل مختلف تغییر می‌کند. قیمت میلگرد میانه امروز همچون دیگر مقاطع فولادی ابتدا در بورس کالا تعیین می‌شود. نرخ بازار آزاد، بر اساس رقم پایه مشخص‌شده در بورس تغییر می‌کند.

بهای دلار، شرایط بازار داخلی و تحریم‌های خارجی نیز به نوبه خود بر قیمت خرید تأثیر می‌گذارند. ارسال بار و هزینه‌های حمل‌ونقل به محل تخلیه، واردات مواد اولیه چون سنگ آهن و وزن بار، موجب نوسان روزانه قیمت میلگرد میانه خواهد شد.

میلگرد میانه در ساختمان سازی

میلگرد میانه در ساختمان سازی

بهترین راه خرید میلگرد میانه با قیمت کارخانه قیمت میلگرد میانه امروز

استعلام قیمت میلگرد میانه امروز از تولیدکننده دشوار نیست؛ اما در خرید از کارخانه آذربایجان محدودیت وجود دارد. برای خرید مستقیم میلگرد از کارخانه به‌صورت مستقیم باید از روش خاصی پیروی کنید. علت این امر، محدودیت‌های اعمالی کارخانه برای خریدهای زیر 20 تن است. از سوی دیگر کارخانه میانه یکی از عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی در بورس است. بنابر قوانین بورس کالا، امکان خرید در تناژ دلخواه و همچنین سبد مقاطعی متناسب با نیاز مشتری وجود ندارد.

مشتری باید سبد ارائه شده توسط کارخانه در تناژ مشخص را بخرد. بهترین راه، خرید از مراکز فروش معتبر در کشور است. بازرگانی فولاد آیرومارت با تکیه بر سال‌ها تجربه مدیران و تخصص کارشناسان فروش، انواع میلگرد را عرضه می‌کند. آیرومارت مشکل محدودیت وزنی خرید را برطرف کرده است و شما می‌توانید این کالا را در هر تناژی از آیرومارت بخرید. برای این کار کافی است پس از بررسی قیمت روز میلگرد میانه برای سفارش اقدام کنید. همین روش برای استعلام قیمت میلگرد شاهین بناب و خرید این کالا یا محصولات دیگر کاربرد دارد.

تولید میلگرد میانه در کارخانه

تولید میلگرد میانه در کارخانه

راهنمای خرید میلگرد میانه از آیرومارت

میلگرد میانه یکی از محصولات پرطرفدار در بازار است که با تنوع در سایز و استاندارد عرضه می‌شود. قیمت میلگرد میانه امروز در بازار را در آیرومارت مشاهده کنید و بلافاصله سفارش خرید بدهید. بازرگانی آیرومارت به مشتریان کمک می‌کند تا به‌سهولت و از هر نقطه‌ای در ایران، میلگرد میانه را تهیه کنند.

هر کارخانه فولادی علائم خاصی روی بدنه محصولاتش حک می‌کند. علامت انحصاری کارخانه، شناسنامه هر محصول به شمار می‌آید. نشان اختصاصی برای همه برندها وجود دارد. برای مثال، اگر پس از استعلام قیمت میلگرد امیرکبیر امروز تصمیم به خرید گرفتید، باید به نشانه انحصاری محصول توجه کنید.

علامت میلگرد میانه FF است که به‌صورت برجسته بر روی بدنه تولیدات کارخانه فولاد آذربایجان درج می‌شود. آیرومارت امکان بازرسی بار پیش از خرید را برای شما فراهم می‌آورد تا با بررسی بار خود، از اصالت آن و حک شدن علامت انحصاری FF روی آن مطمئن شوید. قیمت میلگرد میانه در این صفحه و از جدول بالا قابل مشاهده است.

برای ثبت سفارش کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی اقدام کنید. برای استعلام قیمت آنلاین میلگرد میانه و همچنین قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان، می‌توانید از کانال تلگرام هم استفاده کنید. در تمامی این مراحل می‌توانید با کارشناسان آیرومارت به شماره 45306-021 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نظر کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
5/5 - (1 امتیاز)

 1. پارسا
  آبان ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۶:۰۰
  سلام روزتون بخیر میلگرد منطقی میلگررد میانه رو تا جنوب سفارش بدیم یا کارخونه ای هست با همون کیفیت تو بخش جنوبی کشور؟ذوب بهتره یا میانه ؟
 2. پارسا
  آبان ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۶:۰۲
  سلام روزتون بخیر میلگرد منطقی میلگررد میانه رو تا جنوب سفارش بدیم یا کارخونه ای هست با همون کیفیت تو بخش جنوبی کشور؟
  1. آیرومارت
   آبان ۲۹, ۱۴۰۱ ۱۷:۱۳
   سلام وقت شما بخیر. با خرید میلگرد اهواز، روهینا، اصفهان و … می‌توانید آهن آلات مصرفی خود را از کارخانه‌‌ای نزدیک‌تر به محل تخلیه، تهیه نمایید.
 3. ابدالی
  اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۹:۱۱
  سلام وقتی پیش فاکتور رو واسمون ارسال می کنید باید کل هزینه های محصولات رو پرداخت کنیم یا نه؟؟
  1. آیرومارت
   خرداد ۱, ۱۴۰۳ ۱۶:۰۲
   سلام وقت بخیر اگر سابقه خرید داشته باشید و از مشتری های ما باشید با توافق مبلغ پیش فاکتور رو پرداخت میکنید اما اگر اولین تجربه خرید شما از ما باشه باید کل مبلغ پیش فاکتور رو واریز کنید
 4. شهابی
  اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۳ ۲۰:۱۲
  سلام روز بخیر قیمت میلگرد میانه چقدر هست؟الان این قیمت ها بروز هستند ؟چه روز های قیمت ها آبدیت میشن راهنمایی کنید ممنون
  1. آیرومارت
   خرداد ۱, ۱۴۰۳ ۱۵:۲۳
   سلام وقت بخیر قیمت های سایت روزانه اپدیت میشن میتونید برای اطلاع کامل از قیمت به صفحه قیمت میلگرد میانه مراجعه کنید
 5. بهنام خدامراد
  خرداد ۶, ۱۴۰۳ ۱۴:۵۴
  در مجموع چیزی که نظرمو جلب کرد و مطمئنم خیلیا هم باهام موافقن، بروز بودن قیمتها در سایتتونه و از این بابت خیلی میتونه برنامه ریزی رو برای خرید در هر سطحی موثر باشه … میخواستم بدونم ارسالی برای شهرستانهای دور هم براتون مهیاست یا خیر ؟
  1. آیرومارت
   خرداد ۷, ۱۴۰۳ ۱۵:۰۸
   سلام روز بخیر ممنون از نگاه سبز شما بله محدودیت ارسال نداریم

سوالات متداول

1 هزینه باربری خرید میلگرد میانه چقدر است؟

هزینه باربری به عوامل مختلفی چون تناژ سفارش شده و فاصله محل بارگیری از محل تخلیه وابسته است.

2 تناژ قابل خریداری میلگرد میانه از آیرومارت چقدر است؟

شما می‌توانید میلگرد میانه را در هر تعداد و وزنی که نیاز دارید از آیرومارت خریداری کنید.

3 قیمت میلگرد میانه چه مواقعی آپدیت می‌شود؟

شما می‌توانید جهت استعلام قیمت به روز میلگرد میانه، به وبسایت آیرومارت یا کانال تلگرام این مجموعه مراجعه نمایید. امکان استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی نیز وجود دارد.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.