قیمت میلگرد میانه
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد میانه

آذربایجان شرقی، میانه، بالاتر از ایستگاه راه آهن

قیمت میلگرد میانه به دلیل اهمیت کاربرد این نوع مقطع فولادی در ساختمان سازی به صورت روزانه استعلام می‌شود. لیست قیمت امروز میلگرد میانه را در این صفحه آورده‌ایم. برای استعلام قیمت لحظه‌ای نیز می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 45306-021 تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت میلگرد میانه

میلگرد ۲۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۳,۹۰۰ تومان
میانه
میلگرد ۱۴ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۳,۹۰۰ تومان
میانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۳,۹۰۰ تومان
میانه
میلگرد ۲۵ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۳,۹۰۰ تومان
میانه
میلگرد ۳۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
میانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت میلگرد میانه

فیلتر براساس:
به‌روزرسانی: ۱۴۰۰/ ۱۱/ ۰۷
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ تماس
میلگرد ۱۴ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۲۸ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۱۳,۹۰۰
میلگرد ۳۲ آجدار A3 میانه شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد میانه یکی از برندهای معروف داخلی است که بر اساس استاندارد ملی ایران و استاندارد روسیه تولید می‌گردد. این نوع مقطع فولادی در کارخانه فولاد آذربایجان در شهر میانه تولید می‌شود. از این رو به این نام مشهور است.
عوامل مختلفی منجر به نوسان قیمت میلگرد میانه در بازار فولاد و آهن آلات می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. مصرف‌کنندگان می‌توانند برای خرید این مقطع، شرکت پیشرو صنعت نفت آسیا را به عنوان یکی از معتبرترین مراکز بازرگانی و فروش انتخاب کنند. نحوه خرید و نکات مهم حین آن نیز در ادامه ذکر خواهند شد.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد فولاد میانه نیز همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل مختلفی وابسته است. برخی از این عوامل حین تولید و برخی دیگر در حین خرید و فروش تاثیر خود را بر قیمت می‌گذارند.
به بیان دیگر، مواد اولیه و تجهیزات تولیدی موجود در کارخانه از جمله تعیین‌کننده کیفیت کالای تولیدی و در نتیجه قیمت محصول به شمار می‌روند. شمش فولادی، ماده اولیه تولید در این کارخانه است. میزان دسترسی به این کالای مهم، خلوص و کیفیت آن از عوامل موثر بر تعیین نرخ است. تولیدات این کارخانه که از شمش فولادی با درصد کربن مشخص ساخته می‌شوند، کیفیت و محبوبیت بالایی در بازار محصولات فولادی دارد.
از سوی دیگر، کالا پس از تولید، تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر قیمت می‌دهد. قیمت پایه میلگرد میانه همچون دیگر مقاطع فولادی ابتدا در بورس کالا تعیین می‌شود. نرخ آن در بازار آزاد، تحت تاثیر نرخ پایه مشخص شده در بورس تغییر می‌کند. نرخ دلار آزاد، شرایط بازار داخلی و تحریم‌های خارجی نیز به نوبه خود بر هزینه خرید تاثیر می‌گذارند.
ارسال بار و هزینه‌های حمل و نقل به محل تخلیه بار، واردات مواد اولیه چون سنگ آهن و وزن بار سفارش نیز موجب نوسان قیمت میلگرد میانه 20 و دیگر سایزها خواهند شد.
وزن میلگرد میانه با توجه به ابعاد مقاطع تولیدی مشخص می‌شود. در جدول وزن این نوع میلگرد به منظور تخمین حدود وزن کالا با توجه به قطر اسمی آن قابل تخمین است. با تخمین وزن، می‌توان قیمت هر شاخه میلگرد میانه را نیز به صورت تقریبی محاسبه کرد. البته وزن دقیق پس از سنجش تناژ بر روی باسکول مشخص می‌گردد.

قیمت میلگرد میانه 16

یکی از سایزهای پرطرفدار و پرفروش میلگرد 16 میانه است. این کالا در طول 12 متری و مطابق با استاندارد A2 و A3 تولید می‌شود. با توجه به کاربرد بالای این کالا، همه روزه افراد بسیاری خواهان قیمت آن هستند. از این‌رو استعلام قیمت روز میلگرد 16 میانه شاخه ای از طریق مراکز معتبر و مطمئن اهمیت می‌یابد.
مجموعه آیرومارت با اطلاع از نوسانات لحظه‌ای فولاد و برای راحتی مصرف‌کننده، در وبسایت خود، صفحات اجتماعی و کانال تلگرام قیمت میلگرد میانه در بازار امروز را قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان آیرومارت از نرخ مقاطع آگاهی یابید.

نحوه خرید میلگرد میانه

به طور معمول، نمی‌توان از کارخانه آذربایجان میلگرد خریداری کرد. علت این امر، محدودیت‌های اعمالی کارخانه برای خریدهای زیر 20 تن است. از سوی دیگر کارخانه میانه یکی از عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی در بورس است. اما بنابر شرایطی که در بورس کالا تعریف شده‌است، خرید در تناژ دلخواه و همچنین سبد مقاطعی متناسب با نیاز مشتری وجود ندارد. بلکه ملزم است سبد ارائه شده توسط کارخانه را در تناژی مشخص خریداری نماید.
بهترین راه، خرید از مراکز فروش میلگرد میانه معتبر در کشور است. بازرگانی فولاد آیرومارت با تکیه بر سال‌ها تجربه مدیران خود و تخصص کارشناسان فروش و فنی خود، انواع میلگرد از برندهای معتبر سراسر کشور را به مشتریان عرضه می‌دارد. مناسب‌ترین قیمت میلگرد میانه و دیگر برندها، با بهترین خدمات فروش و شرایط پرداخت استثنائی، از جمله مزایای خرید از ایرومارت به شمار می‌روند.

کارخانه فولاد آذربایجان

کارخانه فولاد آذربایجان در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن فولاد شروع به کار کرد. فولاد آذربایجان تولید کننده میلگرد آجدار، میلگرد ساده، تسمه، نبشی و ناودانی فولادی است. این کارخانه مجهز به خط نورد گرم است. این مجموعه با تولیدات با کیفیت خود توانسته از معتبرترین تامین‌کنندگان مقاطع فولادی و از قطب‌های اقتصادی مهم در شمال غرب کشور باشد.
کارخانه فولاد آذربایجان در شمال غرب کشور و در شهرستان میانه واقع شده و در مجاورت ایستگاه راه آهن است. موقعیت جغرافیایی مناسب این کارخانه از مزایای آن به شمار می‌رود که بر قیمت میلگرد میانه تاثیرگذار است. به دلیل نزدیکی به ایستگاه راه آهن، بارگیری از این کارخانه به آسانی صورت می‌گیرد. علاوه‌بر سهولت بارگیری، هزینه‌های حمل و نقل نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش می‌یابد. این مجموعه به دلیل صادر کردن محصولات خود به خارج از کشور، برای دسترسی به جاده بین‌المللی، جاده اختصاصی به طول ۶ کیلومتر احداث کرده‌است.

محصولات فولاد آذربایجان

کارخانه فولاد آذربایجان با بیش از 2 دهه سابقه، انواع میلگرد ساده و آجدار را تولید و روانه بازار مقاطع فولادی می‌کند. این مقاطع بر اساس استاندارد ملی ISIRI 1332 دارای سه نوع A1، A2 و A3 است.
انواع میلگرد آجدار میانه در طول 12 متر و سایزهای 10 تا 32 تولید می‌شود. میلگرد 16 میانه و میلگرد نمره 18میانه از جمله انواع پرکاربرد این مقطع در بازار به شمار می‌روند.
قیمت میلگرد 14 میانه با دیگر سایزها متفاوت است. تغییر وزن میلگردها با یکدیگر، عامل این تفاوت آن‌ها خواهد بود. از طرف دیگر، قیمت میلگرد A2 میانه با نوع A3 آن متفاوت است چرا که تکنولوژی ساخت و آج متفاوتی دارند. قیمت میلگرد اجدار میانه نسبت به انواع ساده بالاتر است.

استعلام قیمت به روز میلگرد میانه از آیرومارت

همانطور که گفتیم قیمت میلگرد میانه امروز و درحالت کلی، قیمت میلگرد، تحت تاثیر فاکتورهایی مانند وزن میلگرد، نوسانات ارزی و نوع استاندارد آن است. با توجه به نوسانات شدید بازار در ۶ ماهه اخیر، برای اطمینان از قیمت روز میلگرد میانه می‌توانید با بخش مشاوران بازرگانی آیرومارت تماس بگیرید. مرجع آنلاین قیمت آهن آلات آیرومارت می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای پیگیری قیمت ميلگرد میانه به صورت روزانه باشد.
جهت ثبت سریع خود می‌توانید پس از انتخاب کالای مورد نظر و تناژ آن، درخواست خرید خود را در وبسایت آیرومارت ثبت کنید. کارشناسان فروش آیرومارت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. امکان ثبت سفارش از طریق تماس با کارشناسان و شماره تماس 02145306 نیز وجود دارد.