قیمت میلگرد ظفر بناب
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد ظفر بناب

استان آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی، جنب منبع آب

قیمت میلگرد ظفر بناب به عنوان یکی از مقاطع محبوب و پرطرفدار در بازار شناخته می‌شود. در این صفحه، جدول قیمت میلگرد ظفر بناب آورده شده است.

ارزانترین قیمت میلگرد ظفر بناب

میلگرد ۱۴ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۸۰ تومان
ظفر بناب، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۸۰ تومان
ظفر بناب، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۸۰ تومان
ظفر بناب، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۲۰ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۶۸۰ تومان
ظفر بناب، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد ظفر بناب

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۷,۲۳۰
میلگرد۱۰ آجدار A2 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۹۸۵
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۹۸۵
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰
میلگرد ۲۰ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰
میلگرد ۲۲ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰
میلگرد ۲۵ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۶۸۰

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد ظفر بناب در استانداردها و سایزهای مختلف، تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. کیفیت مطلوب میلگرد این کارخانه موجب شده تا جایگاه مناسبی را در بین سایر برندهای تولیدکننده این محصول در کشور، داشته باشد.
چنانچه قصد خرید میلگرد ظفر بناب را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید. در این مطلب، سعی کرده‌ایم تا درباره تمامی نکاتی که باید پیش از خرید میلگرد ظفر بناب بدانید، صحبت کنیم.

راهنمای خرید میلگرد ظفر بناب

برای خرید میلگرد ظفر بناب فقط کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو کنید و یا اینکه از امکانات خرید آنلاین آیرومارت استفاده نمایید.
در خرید اینترنتی انواع میلگرد در هر برند و سایزی، باید به صفحه قیمت آن مراجعه کنید. به عنوان مثال، با مراجعه به صفحه مربوط به لیست قیمت میلگرد ظفر بناب، شما لیستی از انواع محصولات تولیدی این کارخانه را به همراه قیمت روز آن، پیش رو دارید که می‌توانید کالای موردنظرتان را از این لیست انتخاب کنید و روی گزینه خرید، کلیک نمایید.

تا این مرحله، ثبت سفارش اولیه شما انجام شده است و کارشناسان ما در اسرع وقت با ما تماس می‌گیرند تا اطلاعات تکمیلی را درباره سفارشتان دریافت کنند.

کارخانه ظفر بناب

کارخانه ظفر بناب، یکی از کارخانه‌های معتبر با حجم بالای تولید در داخل کشور است. ابن مجموعه، در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بناب واقع شده و تولید میلگرد از جمله اهداف اصلی آن بوده و هست.
میلگرد ظفر بناب اولین سری محصولات تولیدی این کارخانه است و فاز دوم این واحد تولیدی در سال ۱۳۹۰، تحت عنوان فولاد نوین گستر بناب احداث گردید. ظرفیت نامی پیش‌بینی شده برای این مجموعه تولید ۳۰۰ هزار تن فولاد است.

سایزهای میلگرد ظفر بناب موجود در بازار

میلگرد ظفر بناب در سایزهای ۱۴-۸ میلی‌متر و از نوع آجدار ساختمانی است که توسط فاز اول احداث کارخانه تولید می‌شود. خط تولیدی نوین گستر بناب به تولید و عرضه میلگرد آجدار در سایزهای ۳۲-۸ میلی‌متر می‌پردازد. تولیدات هر دو خط، با نام میلگرد ظفر بناب در بازار به فروش می‌رسند.
در گروه میلگرد، بعضی از سایزها پر تقاضا و پرکاربردترند. در این بین، میلگرد سایز ۸ و ۱۶ بناب همیشه متقاضی دارد و سوال اغلب مشتریان، قیمت میلگرد ۸ ظفر بناب در سایز کوچک و قیمت میلگرد ۱۶ ظفر بناب در سایز متوسط است. برای یافتن پاسخ این سوالات فقط کافیست با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.

استاندارد تولید میلگرد ظفر بناب

گریدهای میلگرد ظفر بناب شامل A2 و A3 با مشخصه آج ۳۴۰S و ۴۰۰S است. محصولات با کیفیت کارخانه ظفر بناب از استانداردهای ملی چون ISO، اروپایی چون DIN و آمریکایی چون ASTM تبعیت می‌کنند. بدیهی است که استاندارد تولید، علاوه بر تغیر خواص و کاربرد، قیمت میلگرد فولاد ظفر بناب را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وزن میلگرد ظفر بناب

‌قیمت و وزن میلگرد ظفر بناب دو فاکتور جدایی‌ناپذیر از یکدیگرند و تاثیر مستقیم بر هم دارند. بنابراین محاسبه وزن بار، پیش از خرید آن، می‌تواند در برآورد هزینه پروژه شما بسیار تاثیرگذار باشد.
حال باید ببینیم که از چه روشی می‌توان برای محاسبه وزن استفاده کرد؟ در وبلاگ آیرومارت و در بخش جدول وزنی مقاطع فولادی، جدول وزن میلگردهای ساده و آجدار در برندهای مختلف به همراه جدول اشتال آن آورده شده است. با مراجعه به این بخش، شما می‌توانید به وزن میلگرد ظفر بناب در سایزهای مختلف دسترسی داشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب در بازار، همانند سایر مقاطع فولادی دچار تغییرات زیادی می‌شود. این نوسانات قیمتی، از عوامل داخلی و خارجی نشات می‌گیرد. ازجمله این عوامل می‌توان نرخ ارز، هزینه‌های حمل و نقل، میزان عرضه و تقاضا مقاطع اولیه فولادی و در مراحل بعدی، عطش بازار برای خرید محصولات، اشاره کرد.

پیش از آنکه متاثر از شرایط بازار، قیمت هر محصولی دچار تغییر شود، برخی عوامل نیز وجود دارند که قیمت محصول را در درب کارخانه تعیین می‌کنند. به عنوان مثال می‌توان به قیمت ماده اولیه یا شمش برای تولید مقاطع فولادی اشاره کرد.

برخی کارخانه‌ها، خط تولید شمش مورد نیاز برای محصولاتشان را دارند و نیازی به خرید از کارخانه‌های دیگر نیست اما برخی نیز از سایر منابع، تامین ماده اولیه را انجام می‌دهند. این کار، بدون شک در قیمت تولیدات آن‌ها موثر است.
شمش مورد نیاز برای تولید محصولات کارخانه ظفر بناب، توسط کارخانه‌های شمش سازی تامین می‌شود و همین موضوع می‌تواند در تعیین قیمت میلگرد ظفر بناب درب کارخانه، موثر واقع شود.

هرکدام از عواملی که در بالا توضیح داده شد، به طور مستقیم یا غیرمستقیم، بر قیمت میلگرد ظفر بناب امروز تاثیرگذار بوده و لزوم استعلام قیمت روزانه این محصول را بیشتر می‌کنند.

استعلام قیمت امروز میلگرد ظفر بناب

برای استعلام قیمت روز انواع مقاطع فولادی و استیل مانند میلگرد، تیرآهن، انواع قوطی و پروفیل، نبشی و ناودانی، ورق و …، فقط کافیست به وبسایت آیرومارت و کانال تلگرام آن سر بزنید تا به‌روزترین قیمت آهن آلات را ببینید.
اگر به دنبال قیمت لحظه ای میلگرد ظفر بناب نیز هستید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا دقیق‌ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب

در جدول لیست قیمت میلگرد ظفر بناب، شما آیکن نمودار قیمت هر محصول را نیز مشاهده می‌کنید. با کلیک روی این نمودار، نوسانات روزهای پیش آن را خواهید دید. بررسی این نمودارها، دید بهتری را نسبت به شرایط بازار به شما می‌دهد و کمک می‌کند زمان مناسبی را برای خریدتان انتخاب نمایید.

سایر تولیدات مجتمع ظفر بناب

تنها محصول تولیدی کارخانه ظفر، میلگرد نیست. وجود سه فاز تولیدی در کارخانه، انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی را در سبد عرضه این مجموعه قرار داده است.

سخن آخر

چنانچه در بحث خرید و مشاوره انواع میلگرد چون میلگرد ظفر بناب و سایر برندها در سایز‌ها و گریدهای مختلف، نیاز به کمک دارید، کارشناسان ما در مجموعه بازرگانی آیرومارت به شما کمک می‌کنند تا بهترین انتخاب خود را تجربه کنید. قیمت لحظه‌ای میلگرد سایر برندها مانند قیمت میلگرد ابهر، شاهرود، کرمان، میانه و … را می‌توانید در وبسایت آیرومارت مشاهده کنید.

شماره تلفن مجموعه بازرگانی ما ۴۵۳۰۶-۰۲۱ است که با برقراری تماس، از انواع خدمات در زمینه فروش، مشاوره مهندسی و تخصصی و خدمات جانبی روی کالای میلگرد مانند رزوه کاری، خمکاری، برشکاری و سایز کردن، انبارداری و … می‌توانید بهره‌مند شوید.

برای خرید هر محصولی، مثلا خرید میلگرد ظفر بناب کافیست به صفحه قیمت آن بروید و پس از انتخاب کالای مورد نظرتان، روی گزینه خرید کلیک نمایید. به این صورت، ثبت سفارش اولیه شما انجام شده و در اسرع وقت، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

میلگردهای کارخانه ظفر بناب معمولا در انواع A2 و A3 در بازار موجود است که شما می‌توانید این انواع را در هر تناژی از آیرومارت خریداری کنید.

بله، تمامی خدمات مربوط به میلگرد، ازجمله خمکاری، گالوانیزه کردن، رزوه زنی و ... با بهترین کیفیت و قیمت، توسط آیرومارت قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ