قیمت میلگرد ظفر بناب
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد ظفر بناب

استان آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی، جنب منبع آب

مجتمع فولاد ظفر بناب یکی از تولیدکنندگان باسابقه و معتبر کشور است. انواع مقاطع فلزی ساخته‌شده توسط این کارخانه، مثل میلگرد، در سایزهای مختلف با کیفیت فوق‌العاده تولید می‌شوند. قیمت میلگرد ظفر بناب در سایزهای مختلف یکسان نیست. آیرومارت همراه شماست تا با آگاهی از قیمت روز میلگرد بناب و ارائه مشاوره رایگان، یک خرید راحت را تجربه کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد ظفر بناب

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۶۰۰
۱۸,۰۹۴
میلگرد۱۰ آجدار A2 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۱۲ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۱۴ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
میلگرد ۱۶ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
میلگرد ۱۸ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
میلگرد ۲۰ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
میلگرد ۲۲ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
میلگرد ۲۵ آجدار A3 ظفر بناب شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه ظفر بناب ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۱۰۰
۱۷,۵۴۹
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد ظفر بناب در استانداردها و سایزهای مختلف توسط کارخانه‌ای با همین نام در استان آذربایجان شرقی تولید می‌شود. کیفیت مطلوب مقاطع تولیدشده باعث محبوبیت محصولات و استعلام دائم قیمت میلگرد بناب در بازار شده است. اگر قصد خرید میلگرد ظفر بناب را دارید، نکات زیر را از دست ندهید. در این مطلب، اطلاعات مفیدی درباره میلگرد بناب نوشته‌ایم. همچنین درباره عوامل مؤثر روی قیمت میلگرد ظفر بناب امروز نیز توضیح داده‌ایم.

کارخانه ظفر بناب؛ تولید انواع مقاطع فلزی با کیفیت فوق‌العاده

کارخانه ظفر بناب، یکی از کارخانه‌های معتبر داخلی با حجم تولید بالا است. این مجموعه، در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بناب واقع شده است. تولید میلگرد همیشه یکی از اهداف اصلی شرکت ظفر بناب بوده است.
میلگرد ظفر بناب اولین سری محصولات تولیدی این کارخانه است که تولیدش از سال 1386 آغاز شد. با توجه به کیفیت مطلوب و استقبال از قیمت میلگرد ظفر بناب، فاز دوم این واحد تولیدی در سال 1390 افتتاح شد.

فاز دوم کارخانه با نام فولاد نوین گستر بناب شناخته می‌شود. ظرفیت نامی پیش‌بینی‌شده برای این مجموعه، تولید 300 هزار تن فولاد است. در مقایسه با قیمت میلگرد امروز در بازار، محصولات مجموعه ظفر وضعیت مناسبی در مقایسه با رقبا دارند. کارخانه ظفر علاوه‌بر میلگرد، محصولات دیگری هم تولید می‌کند. وجود سه فاز تولیدی در کارخانه، انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی را در سبد عرضه مجموعه ظفر بناب قرار داده است.

انواع میلگرد ظفر بناب؛ تنوع مقاطع از نظر سایز

میلگرد ظفر بناب در سایزهای 8 تا 14 از نوع آجدار ساختمانی به شمار می‌روند که توسط فاز اول کارخانه تولید می‌شوند. قیمت روز میلگرد بناب تولیدشده توسط فاز اول را در جدول مشاهده می‌کنید. خط تولید نوین گستر بناب به تولید و عرضه میلگرد آجدار در سایزهای 8 تا 32 میلی‌متر می‌پردازد.

تولیدات هر دو مجموعه با نام میلگرد بناب در بازار به فروش می‌رسند. در زمینه تولید میلگرد، بعضی از سایزها تفاضا و کاربرد بیشتری دارند. گستردگی کاربرد روی قیمت محصول تأثیر می‌گذارد. این اثرگذاری در قیمت امروز میلگرد اصفهان نیز قابل‌مشاهده است.

میلگرد سایز 8 و 16 بناب همیشه متقاضیان زیادی در بازار دارد؛ در نتیجه، قیمت میلگرد ۸ بناب سوال همیشگی خریداران است. گروه دیگری از مشتریان، قیمت میلگرد ۱۶ بناب در سایز متوسط را استعلام می‌گیرند. برای مشاهده تغییرات قیمت محصولات مختلف کارخانه ظفر در طول زمان می‌توانید از نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب استفاده کنید.

استاندارد تولید میلگرد بناب؛ تولید با معتبرترین استانداردها

در دنیای مقاطعی آهنی، استاندارد تولید اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. استانداردهای مختلف جهانی حاکی از کیفیت یک محصول هستند و روی قیمت تأثیر می‌گذارند. برای مثال، اگر به‌دنبال قیمت لحظه ای میلگرد میانه باشید، احتمالاً استانداردهای ملی این محصول را مشاهده خواهید کرد. در کارخانه ظفر، گریدهای میلگرد بناب شامل A2 و A3 با مشخصه آج ۳۴۰S و ۴۰۰S می‌شوند.

محصولات باکیفیت کارخانه ظفر بناب از استانداردهای ملی مثل ISO تبعیت می‌کنند. همچنین، استانداردهای اروپایی مثل DIN و آمریکایی مانند ASTM نیز در میلگرد بناب وجود دارند. استاندارد تولید، علاوه بر تغییر خواص و کاربرد، قیمت میلگرد بناب ظفر امروز را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

وزن، عاملی مؤثر در قیمت میلگرد بناب و هزینه پروژه عمرانی

‌وزن و قیمت روز میلگرد بناب دو فاکتور جدایی‌ناپذیر از یکدیگرند و تأثیر مستقیم بر هم دارند. به غیر از محصولات کارخانه ظفر، برندهای دیگر مثل قیمت میلگرد کوثر اهواز امروز نیز تحت تأثیر وزن هستند. بنابراین محاسبه وزن بار پیش از خرید برای برآورد هزینه کل پروژه اهمیت دارد. برای مثال، قیمت میلگرد ۱۲ بناب با سایز 14 تفاوت دارد.

برای محاسبه وزن انواع محصولات کارخانه ظفر روش خاصی وجود دارد: در بخش جدول وزنی مقاطع فولادی، وزن میلگردهای ساده و آجدار در برندهای مختلف به همراه جدول اشتال آورده شده است. با مراجعه به این بخش، شما می‌توانید به وزن میلگرد ظفر بناب در سایزهای مختلف دسترسی داشته باشید.

قیمت روز میلگرد بناب، تحت‌تأثیر عوامل گوناگون

قیمت میلگرد ظفر بناب در بازار مانند سایر مقاطع فولادی دچار تغییرات زیادی می‌شود. این تغییرات را حتی می‌توان در قیمت میلگرد امیرکبیر امروز نیز مشاهده کرد. این نوسانات قیمتی، از عوامل داخلی و خارجی نشأت می‌گیرد. نرخ ارز، هزینه‌های حمل‌ونقل، میزان عرضه‌وتقاضا مقاطع اولیه و عطش بازار برای خرید از عوامل مؤثر هستند. پیش‌ازآنکه قیمت هر محصول متأثر از شرایط بازار تغییر کند، برخی عوامل دیگر قیمت را در درب کارخانه تعیین می‌کنند.

به‌عنوان‌مثال، قیمت ماده اولیه یا شمش برای تولید مقاطع فولادی از عوامل دیگر تعیین قیمت روز میلگرد ظفر بناب به شمار می‌روند. برخی کارخانه‌ها، خط تولید شمش موردنیاز برای محصولاتشان را دارند. در این حالت، نیازی به خرید از کارخانه‌های دیگر نیست؛ اما مجموعه‌های دیگر، تأمین ماده اولیه را از منابع بیرونی انجام می‌دهند. بدون شک این کار در قیمت تولید تأثیر می‌گذارد. شمش موردنیاز برای تولید محصولات کارخانه ظفر بناب، توسط کارخانه‌های شمش‌سازی تأمین می‌شود و همین موضوع می‌تواند روی قیمت روز میلگرد بناب، موثر واقع شود.

نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب؛ مؤثر برای خرید

در جدول لیست قیمت میلگرد ظفر بناب، شما آیکن نمودار قیمت هر محصول را مشاهده می‌کنید. با کلیک روی این نمودار، نوسانات روزهای اخیر را خواهید دید. بررسی این نمودارها، دید بهتری از شرایط بازار ایجاد می‌کند و برای خرید در زمان مناسب مفید است.

خرید میلگرد ظفر بناب از آیرومارت با خدمات جانبی متنوع

در این مطلب تلاش کردیم تا قیمت میلگرد بناب و ویژگی‌های خاص این محصول را به بهترین شکل ممکن بررسی کنیم. کارشناسان خبره مجموعه بازرگانی آیرومارت برای خرید انواع مختلف میلگرد ظفر بناب همراهتان هستند.

برای بهره‌مندی از انواع خدمات در زمینه فروش، مشاوره مهندسی و تخصصی با شماره ۰۲۱۴۵۳۰۶ تماس بگیرید. مشاوران حرفه‌ای آیرومارت پاسخگوی سؤالات شما درباره قیمت میلگرد ظفر بناب هستند. خدمات جانبی روی میلگرد مانند رزوه‌کاری، خمکاری، برشکاری، سایز کردن و حتی انبارداری در آیرومارت ارائه می‌شود.

برای خرید هر محصولی، مثلا خرید میلگرد ظفر بناب کافیست به صفحه قیمت آن بروید و پس از انتخاب کالای مورد نظرتان، روی گزینه خرید کلیک نمایید. به این صورت، ثبت سفارش اولیه شما انجام شده و در اسرع وقت، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

میلگردهای کارخانه ظفر بناب معمولا در انواع A2 و A3 در بازار موجود است که شما می‌توانید این انواع را در هر تناژی از آیرومارت خریداری کنید.

بله، تمامی خدمات مربوط به میلگرد، ازجمله خمکاری، گالوانیزه کردن، رزوه زنی و ... با بهترین کیفیت و قیمت، توسط آیرومارت قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ