قیمت میلگرد شاهرود
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد شاهرود

شاهرود، کیلومتر 12 دامغان

مجتمع فولاد شاهرود که در سال 1385 تأسیس شد، یکی از مراکز خوش‌نام فروش میله گرد است. این شرکت در زمینه تولید انواع مصالح فلزی و فولادی تخصص دارد اما مشهورترین محصولش میلگرد است. محصولات این گروه عمدتاً از نوع آجدار هستند و کاربرد گسترده‌ای در صنایع ساخت‌وساز دارند. آخرین قیمت میلگرد شاهرود را مشاهده و سفارش خود را در آیرومارت ثبت کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد شاهرود

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۵,۵۴۰
۱۶,۹۳۹
میلگرد ۱۲ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۵,۴۵۰
۱۶,۸۴۱
میلگرد ۱۴ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
میلگرد ۱۶ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
میلگرد ۱۸ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
میلگرد ۲۰ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
میلگرد ۲۲ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
میلگرد ۲۵ آجدار A3 شاهرود شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه شاهرود ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
۱۴,۹۰۰
۱۶,۲۴۱
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

انواع میلگردهای مجتمع فولاد شاهرود؛ محصولات ساده و آجدار

کارخانه شاهرود، امکان خرید میلگرد در دو نوع آجدار و ساده را فراهم کرده است. میلگرد شاهرود در محدوده سایزهای 12 تا 28 میلی‌متر عرضه می‌شود. این مجموعه به دلیل نداشتن خط تولید وایررود (wire rod)، محصولاتی با سایز کمتر از 8 میلی‌متر (میلگرد کلاف) تولید نمی‌کند. در ادامه به بررسی استانداردهای تولید میلگرد شاهرود می‌پردازیم.

میلگرد ساده مجتمع فولاد شاهرود، محصولاتی با سطح صاف

میلگرد شاهرود با گرید A1، سطحی صاف و بدون آج دارد. این مقطع نسبت به نوع آجدار، استحکام کششی و تسلیم کمتری دارد. میلگرد ساده شاهرود در تولید شفت‌های صنعتی و ساخت تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مقطع، اغلب به صورت شاخه‌های 6 و 12 متری به بازار عرضه می‌شود. طبیعتاً قیمت میلگرد شاهرود در انواع 12 متری نسبت به محصولات 6 متری بیشتر است.

میلگرد آجدار شاهرود، مناسب برای آرماتوربندی

میلگرد شاهرود در گرید A3 از انواع میلگرد آجدار با آج جناغی است که کاربرد بسیار گسترده‌ای در ساختمان‌سازی و آرماتوربندی دارد. آرماتور در واقع برای مسلح‌کردن بتن و افزایش مقاومت کششی بتن استفاده می‌شود. مقاطع A3 نسبت به A1 مقاومت بیشتری دارند. درست مثل قیمت روز میلگرد در اصفهان، قیمت روز میلگرد شاهرود در انواع مختلف محصولات نوسان دارد.

آج‌های موجود در سطح میلگرد شاهرود موجب می‌شود تا چسبندگی بیشتری با بتن ایجاد شود. در نتیجه، مقاومت بتن در مقابل نیروهای کششی افزایش می‌یابد. میلگرد A3 با نام آج 400 نیز در بازار شناخته می‌شود. استحکام تسلیم و کششی آن به‌ترتیب 400 و 600 نیوتن بر میلی‌متر مربع است. تفاوت میلگردهای A2 و A3 عمدتا مربوط به ترکیب شیمیایی و شکل آج‌های آن‌هاست که در خواص مکانیکی و کاربرد بروز پیدا می‌کند.

وزن میلگرد شاهرود، مؤثر در قیمت هر شاخه

وزن، یکی از موارد مهمی است که روی قیمت میلگرد شاهرود تأثیر می‌گذارد. اهمیت وزن را می‌توان در موارد دیگر مثل قیمت میلگرد امیبرکبیر امروز نیز مشاهده کرد. به‌طورکلی برای تولید میلگردهای فولادی یک استاندارد از نظر ابعاد و وزن تعریف می‌شود. طبق استاندارد مذکور، با دراختیار داشتن ابعاد میلگرد مانند قطر و سطح مقطع، می‌توان وزن هر متر را تخمین زد.

گاهی اوقات، اختلاف وزنی اندک بین استاندارد اشتال و محصول تولیدی برخی برندها وجود داشته باشد. در جدول وزن میلگرد بر اساس برند، می‌توان وزن میلگرد شاهرود را مشاهده کرد. کمترین وزن یک شاخه 12 متری، بر اساس نوع محصول 5 کیلوگرم است که در بیشترین حالت، به 96 کیلوگرم می‌رسد.

علامت اختصاری میلگرد شاهرود، درج‌شده روی محصول

یکی از موارد مهم هنگام خرید میلگرد شاهرود، علائم حک‌شده روی آن است. نماد میلگرد برای هر کارخانه متفاوت است و یک شناسه برای آن محصول محسوب می‌شود. این علائم اختصاری معمولاً نام برند، استاندارد و روش تولید آن را در بر می‌گیرد. تفاوت قیمت بین محصولات مثل قیمت میلگرد کوثر اهواز از روی نشانه‌ها تشخیص داده می‌شود.

علائم حک شده روی میلگرد، به شما کمک می‌کند تا از صحت خرید خود اطمینان حاصل کنید. چرا که برخی فروشنده‌ها، قیمت روز میلگرد شاهرود را برای کالایی مغایر به شما می‌دهند. همچنین گاهی اوقات سایز میلگرد نیز بر روی آن حک می‌شود. علامت اختصاری میلگرد شاهرود، SHS TC است.

SHS برای نام برند استفاده می‌شود و حرف T نیز نشان‌دهنده فرایند ترمکس در تولید این میلگرد است. حرف C مربوط به استاندارد تولید می‌شود که از نوع A3 است. در مواردی که ميلگرد از نوع A2 باشد، به جای C از J در علامت اختصاری، استفاده می‌شود. قيمت ميلگرد شاهرود با علامت اختصاری C نسبت به J متفاوت است.

عوامل تعیین‌کننده قیمت میلگرد شاهرود، از نرخ دلار تا ترکیب شیمیایی

برای استعلام قیمت میلگرد شاهرود امروز، ابتدا باید نیاز خریدار مشخص باشد. کارخانه شاهرود، انواع میلگرد در سایزها و استانداردهای متفاوت را تولید می‌کند. انتخاب نوع محصول باید با توجه به نوع فعالیت انجام شود. پس از انتخاب نوع، نوبت مرحله اصلی خرید یعنی استعلام قیمت امروز میلگرد شاهرود می‌رسد. نرخ دلار و مواد اولیه، عرضه و تقاضا برای خرید و همچنین نوع استاندارد تولیدی، قیمت خرید کیلویی میلگرد شاهرود را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

ترکیب شیمیایی و تجهیزات ساخت میلگرد در استانداردهای مختلف با هم تفاوت دارد؛ بنابراین، قیمت آن‌ها نیز متفاوت است. از اهمیت وزن میلگرد نیز نمی‌توان صرف‌نظر کرد. قیمت و وزن میلگرد شاهرود با هم رابطه مستقیم دارند. در واقع نرخ هر کیلوگرم و سپس قیمت میلگرد شاهرود شاخه ای مشخص می‌شود. همه عوامل گفته‌شده در قیمت سایر مصالح فلزی مثل قیمت میلگرد 16 امروز نیز تأثیرگذارند.

خرید میلگرد شاهرود را به آیرومارت بسپارید

بازرگانی فولاد آیرومارت، طی سال‌ها فعالیت در بازار فولاد و آهن‌آلات، توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. مقاطع فولادی عرضه‌شده در این مجموعه، از برندهای معتبر تامین می‌شوند. ارائه خدماتی چون ارسال بار به سراسر کشور، خدمات کنترل کیفی مقاطع، جوشکاری، خمکاری و برشکاری میلگرد نیز در آیرومارت انجام می‌شود.

قیمت میلگرد شاهرود شاید نسبت به برخی محصولات بیشتر باشد اما دلیلش، کیفیت بی‌نظیر این برند است. برای استعلام قیمت میلگرد شاهرود، دریافت هرگونه مشاوره و تحویل بار در هر نقطه از ایران روی آیرومارت حساب باز کنید. سفارش به صورت حضوری و تلفنی نیز قابل انجام است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید.

شما می‌توانید قیمت میلگرد شاهرود و سایر مقاطع فولادی را به صورت آپدیت از وبسایت آیرومارت استعلام کنید.

برای ثبت سفارش، می‌توانید تناژ مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید. برای پیشبرد مراحل خرید کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می‌توانید با شماره تلفن 02145306 تماس بگیرید و خرید خود را به صورت تلفنی انجام دهید.

در صورتی که بار شما از انبار آیرومارت ارسال شود، شما می‌توانید در تناژ دلخواه سفارش خود را ثبت کنید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ