قیمت میلگرد آناهیتا گیلان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

گیلان، شهرک صنعتی رشت

کارخانه فولاد آناهیتا گیلان از کارخانه‌های معتبر و باکیفیت کشور به‌ شمار می‌رود. این کارخانه انواع مختلف میلگرد را در وزن سبک تولید می‌کند. قیمت میلگرد آناهیتا به عنوان یکی از برندهای با کیفیت و مرغوب، کاملاً مقرون‌به‌صرفه است. در این صفحه از آیرومارت می‌توانید آخرین قیمت میلگرد آناهیتا گیلان را مشاهده و برای ثبت سفارش اقدام کنید.
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 8 شاخه A2 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۷,۰۰۰
۱۸,۵۳۰
میلگرد ۱۰ آجدار A2 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 10 شاخه A2 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۸۰۰
۱۸,۳۱۲
میلگرد ۱۲ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 12 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۸۰۰
۱۸,۳۱۲
میلگرد ۱۴ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 14 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۱۶ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 16 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۱۸ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 18 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۲۰ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 20 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۲۲ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 22 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۲۵ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 25 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۲۸ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 28 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
میلگرد ۳۲ آجدار A3 آناهیتا گیلان شاخه ۱۲ متری کارخانه قیمت میلگرد كيلوگرم 32 شاخه A3 کارخانه آناهیتا گیلان ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
۱۶,۴۰۰
۱۷,۸۷۶
مراحل ثبت سفارش
مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله چهارم تسویه نهایی ۴
مرحله پنجم ارسال و تحویل بار ۵

علامت اختصاری میلگرد آناهیتا، یک نام شناخته‌شده در کشور

مجتمع فولاد آناهیتا جزو برترین و معتبرترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران محسوب می‌شود. در حال حاضر فروش کالای تقلبی به‌جای اصل به یک شیوه رایج برای کلاهبرداری تبدیل شده است. برای شناخت محصولات اصل یک کارخانه مشخصات مختلفی در نظر گرفته می‌شود که علامت حک‌شده یکی از آن‌هاست. فولاد آناهیتا گیلان با ثبت نشان روی محصولات، اعتبار برندش را گسترش می‌دهد. همچنین، علامت اختصاصی باعث می‌شود تشخیص اصالت کالا هنگام خرید میلگرد راحت باشد.

شرکت معتبر گیلانی با نشانه‌گذاری از فروش محصولات تقلبی، تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. بررسی کد ردیابی محصولات و علامت انحصاری حک‌شده روی میلگرد، دو روش اصلی برای تشخیص اصالت کالا محسوب می‌شوند.

علامت انحصاری AGJU روی بدنه میلگردهای گرید A2 در سایز 8 و علامت AGCT نیز روی میلگردهای سایز 10 تا 32 گرید A3، نشانه‌های اختصاصی هستند. نشانه‌گذاری محصولات توسط شرکت آناهیتا باعث شده قیمت میلگرد در بازار رشت تحت‌تأثیر سودجویان نباشد.

آشنایی با انواع میلگرد آناهیتا؛ تفاوت در ابعاد

کارخانه آناهیتا در حال حاضر فقط در زمینه تولید میلگرد فعالیت دارد. تولیدات میلگرد این مجموعه شامل A2 و A3 می‌شود. روش نام‌گذاری براساس استاندارد GOST 5781 روسیه است. در این استاندارد، میلگرد ساده با عنوان A1 شناخته می‌شود و میلگردهای آجدار A2، A3 و A4 نام دارند. این نام‌گذاری باعث می‌شود شناسایی محصولات مختلف راحت باشد. مجموعه فولاد آناهیتا گیلان تولید کننده میلگرد A2 و A3 با قطر اسمی 8 تا 32 است.

این دو میلگرد از نوع آجدار به شمار می‌روند و خواص مکانیکی خاصی دارند. وزن میلگرد آناهیتا گیلان در قیمت نهایی محصول تأثیر دارد. قیمت میلگرد ۱۸ اناهیتا به‌خاطر وزن بیشتری که دارد از قیمت میلگرد ۱۶ اناهیتا بیشتر است. انواع میلگرد شرکت گیلانی را در ادامه مشاهده می‌کنید. حتی قیمت میلگرد میانه امروز در بازار نیز تحت‌تأثیر وزن است.

میلگرد A2 آناهیتا، پرکاربرد در ساختما‌ن‌سازی

میلگرد A2 از نظر ظاهری آجدار و مارپیچ است. براساس استاندارد ملی ایران این محصول با کد آج 340 شناخته می‌شود. حداقل استحکام تسلیم و کششی آن به ترتیب 340 و 500 نیوتن بر میلی‌متر مربع است. میلگرد A2 آناهیتا به طور محدود و در سایز 8 تولید می‌شود.

از میلگرد A2 در ساختمان سازی و ساخت خاموت استفاده می‌شود. ارائه محصولات A2 نقطه قوت شرکت آناهیتا است. مثلاً همان‌طورکه در صفحه قیمت میلگرد امیرکبیر امروز می‌بینید، این رقیب آناهیتا فاقد محصولات A2 است. رقابت بین دو شرکت آناهیتا و امیرکبیر موجب تعادل قیمت میلگرد رشت شده است.

میلگرد A3 آناهیتا گیلان، برای تقویت سازه بتنی

میلگرد A3 یا آج 400 نوع دیگری از میلگردهای آجدار است که در ساختار بتنی کاربرد فراوانی دارد. از نظر ظاهری این مقطع فولادی شکلی به صورت آجدار جناقی دارد. این میلگرد با داشتن حداقل استحکام تسلیم و استحکام کششی 400 و 600 نیوتن بر میلی‌متر مربع، نسبت به میلگرد A2 خواص مکانیکی متفاوتی دارد. در فونداسیون و آرماتوربندی، از این نوع میلگرد استفاده می‌شود. تفاوت میلگرد A2 و A3 موجب می‌شود تا قیمت میلگرد آناهیتا در یک سایز مشابه از دو نوع، متفاوت باشد.

نکاتی که قبل از خرید میلگرد آناهیتا باید بدانید

در هنگام خرید میلگرد، باید به نکات مختلفی توجه کنید. نوع میلگرد و استاندارد آن بسیار مهم است. فراموش نکنید که برای خاموت، قیمت میلگرد شرکت آناهیتا A2 را استعلام بگیرید اما برای آرماتوربندی سراغ محصولات A3 بروید. علامت حک‌شده روی میلگرد به منظور تضمین اصالت کالا باید مورد توجه قرار بگیرد. درست مثل تأثیر اصالت کالا روی قیمت میلگرد کوثر اهواز، تولیدات شرکت آناهیتا نیز تحت‌تأثیر سودجویان قرار گرفته‌اند.

علامت آناهیتا AGJU به میلگرد نوع A2 این کارخانه و AGCT نیز به نوع A3 اشاره دارد. همچنین، برای خرید، حتماً باید به مراجع معتبر فروش میلگرد آناهیتا مراجعه نمایید. در این صورت مطمئن خواهید بود که میلگرد اصل را خریداری می‌کنید. آگاهی از اخرین قیمت میلگرد شرکت اناهیتا رشت که توسط مراکز معتبر ارائه می‌شود، شما را از زیان مالی و خرید محصولات تقلبی حفظ می‌کند.

فاکتورهای مؤثر در قیمت میلگرد آناهیتا؛ تأثیر تغییر فصل و نرخ دلار

قیمت میلگرد آناهیتا در بازار مقاطع فولادی تحت تاثیر چندین عامل قرار می‌گیرد. با توجه به نقش فاکتورهای مختلف، نوسانات قیمت میلگرد آناهیتا گیلان دور از انتظار نیست. تغییرات شدید حتی برای قیمت میلگرد 16 امروز نیز رخ می‌دهد. قیمت دلار یکی از عوامل مهم نوسانات بازار فولاد است. هزینه مواد اولیه، سوخت و حمل‌ونقل نیز قیمت مقاطع آهنی را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند.

قیمت به روز میلگرد آناهیتا متناسب با تقاضا و عرضه تغییر می‌کند. به‌عنوان مثال، با کم‌شدن تقاضا برای مقاطع فولادی در روزهای سرد سال و کاهش عرضه، قیمت میلگرد آناهیتا کاهش می‌یابد. استاندارد، وزن، نوع آج و سایز نیز در قیمت میلگرد تأثیر می‌گذارد. با افزایش سایز، قیمت هر شاخه افزایش می‌یابد. البته، پس از وزن‌کردن با باسکول، قیمت کیلویی میلگرد آناهیتا مطرح می‌شود.

آیرومارت، همراه مطمئن شما برای خرید میلگرد آناهیتا

بازرگانی فولاد آیرومارت، انواع میلگرد آجدار آناهیتا را به بازار عرضه می‌کند. شما می‌توانید آخرین قیمت میلگرد آناهیتا گیلان را استعلام بگیرید و جهت خرید از این مجموعه اقدام کنید. مزایای خرید از آیرومارت شامل دریافت خدماتی چون ارائه سرتیفیکت معتبر، ارسال به محل تخلیه و خرید به قیمت روز میلگرد آناهیتا اشاره کرد.

همچنین، انواع خدمات انبارداری، برشکاری، جوشکاری و خمکاری نیز توسط آیرومارت به مشتریان ارائه می‌شود. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی برای خرید میلگرد مناسب نیاز خود و همچنین ثبت سفارش خود، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت تماس بگیرید.

علاوه بر برند تولید کننده، عوامل مختلفی چون قیمت دلار، قیمت‌گذاری پایه در بورس و ... موجب تغییر قیمت روز میلگرد آناهیتا می‌شوند.

 

خیر، در صورت خرید از انبار آیرومارت، می‌توانید در هر وزن یا تعداد شاخه‌ای، میلگرد آناهیتا را از آیرومارت خریداری کنید.

شما می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02145306 با کارشناسان آیرومارت در تماس باشید و از مشاوره رایگان ایشان بهره‌مند شوید.

نظرات کاربران

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ