بارگیری: کارخانه

نوع میلگرد میلگرد آجدار
کارخانه تولیدی میلگرد شاهین بناب
سایز میلگرد ۱۶
استاندارد
محل بارگیری کارخانه
طول شاخه ۱۲
واحد فروش کیلوگرم

میلگرد 16 از سایر کارخانجات

فیلتر براساس:
نام کالا واحد فروش سایز حالت استاندارد محل بارگیری برند تاریخ قیمت (تومان) قیمت با احتساب 9% مالیات نمودار

مراحل ثبت سفارش

درخواست خرید

با کارشناسان حرفه ای ما، فرآیند خرید را در کمترین زمان ممکن انجام دهید

پیش فاکتور

ارائه پیش فاکتور برای سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی

تسویه حساب نهایی

تسویه مبلغ خرید به صورت نقدی و یا چک مدت دار

ارسال و تحویل بار

ارسال و تحویل بار سفارشی شما در کمتر از 24 ساعت

میلگرد 16 بناب، به‌صورت شاخه‌ای به بازار عرضه می‌شود. این محصول در شاخه‌های 12 متری تولید شده و در استاندارد A3 به فروش می‌رسد. کارخانه تولید‌کننده این میلگرد سایز 16، کارخانه شاهین بناب است که یکی از برندهای معروف تولید‌کننده مقاطع فولادی محسوب می‌شود.

سطح مقطع میلگرد 16 بناب به‌صورت آجدار است و هر کدام از این نوع میلگردها، کاربردهای مشخصی در سازه دارند. قیمت میلگرد ۱۶ بناب براساس وزن آن و هم‌چنین عوامل خارجی تاثیرگذار بر بازار مشخص می‌شود. قیمت میلگرد ۱۶ بناب امروز همراه با مشخصات فنی این محصول در سایت آیرومارت درج شده است.

کاربرد میلگرد 16 بناب در صنعت ساختمان‌سازی

میلگرد 16 بناب از جمله محصولات پرطرفدار این کارخانه است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد بالایی دارد. این نوع میلگرد در پروژ‌ه‌هایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند کاربردهای گسترده‌ای دارد. به دلیل مقاومت کششی بالایی که میلگرد سایز 16 بناب دارد، از کاربردهای گسترده‌ای نیز نسبت به میلگرد 14 و 12 بناب برخوردار است. به همین دلیل، قیمت میلگرد بناب 16 امروز نسبت به سایر سایزهای میلگرد این کارخانه استعلام خواهد شد.

مشخصات فنی و ظاهری میلگرد ۱۶ بناب

میلگرد سایز 16 کارخانه شاهین بناب تنش جاری 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع دارد. تنش گسیختگی این محصول نیز برابر 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. میلگرد 16 بناب شاهین، تغییر شکل پلاستیک حدود 14 درصد دارد. به همین دلیل انتخابی مناسب برای استفاده در ساختمان‌سازی محسوب می‌شود. میلگرد بناب سایز 16 علاوه‌بر سطح ساده، در سطح آجدار نیز در بازار عرضه می‌شود. آج‌های این نوع میلگرد به‌شکل جناقی (هفت و هشت) است.

قیمت امروز میلگرد 16 بناب شاهین؛ استعلام لحظه‌ای از آیرومارت

در هنگام خرید میلگرد 16 بناب، اولین نکته‌ای که باید مورد‌توجه قرار گیرد، قیمت روز میلگرد 16 شاهین است. به همین دلیل آیرومارت امکانی را فراهم کرده تا شما مشتریان گرامی بتوانید قیمت میلگرد ۱۶ شاهین بناب را به‌صورت لحظه‌ای و روزانه از این صفحه استعلام بگیرید. از این رو پس از بررسی نوسانات و تغییرات قیمت میلگرد 16 بناب، می‌توانید برای خرید این محصول اقدام کنید.

قیمت میلگرد 16 بناب تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. قیمت آهن، نرخ دلار، هزینه‌های مربوط به حمل‌و‌نقل و عرضه و تقاضا از جمله عواملی هستند که قیمت میلگرد 16 بناب را تغییر می‌دهند. برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد بناب 16، باید وزن میلگرد ۱۶ بناب را در دست داشته باشید.

سفارش آنلاین میلگرد 16 بناب همراه با فاکتور رسمی از آیرومارت

پس از استعلام قیمت میلگرد ۱۶ شاهین بناب، به‌صورت اینترنتی یا تلفنی می‌توانید برای ثبت سفارش و خرید اقدام کنید. پس از خرید و اعلام بار میلگرد بناب، این محصول به‌صورت شاخه‌ای و در بندیل‌‌هایی با وزن مشخص به همراه فاکتور رسمی برای شما ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید
1 استاندارد میلگرد 16 بناب شاهین چیست؟

میلگرد سایز 16 کارخانه بناب شاهین در استاندارد A3 تولید شده و در بازار به فروش می‌رسد.

2 طول هر شاخه میلگرد 16 بناب چه قدر است؟

میلگردهای 16 شاهین بناب در شاخه‌های 12 متری به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید این محصول را هم به‌صورت شاخه‌ای و هم براساس وزن خریداری کنید.

3 کاربرد اصلی میلگرد 16 بناب چیست؟

به‌علت مقاومت کششی بالای میلگرد 16 بناب، از این میلگرد در پروژه‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به مقاومت بالایی باشد.

021-45306
محصولات وارد شوید! لیست سفارشات 021-45306فروش و بازرگانی

درخواست سفارش

کیلوگرم
معادلتن

قیمت نهایی بعد از تماس و اعلام کارشناس مشخص می شود.