قیمت میلگرد کرمان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد کرمان

بردسیر، ابتدای جاده کرمان

قیمت میلگرد کرمان، یکی از مهم‌ترین محصولات فولادی فلات مرکزی ایران، همه روزه توسط مصرف‌کنندگان استعلام می‌شود. لیست قیمت امروز میلگرد کرمان در ادامه آورده شده است. چنانچه به قیمت لحظه‌ای این محصول و مشاوره فنی و تخصصی پیش از خرید نیاز داشتید، کافیست با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت میلگرد کرمان

میلگرد ۱۴ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۱۹۵ تومان
بردسیر کرمان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
بردسیر کرمان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۸ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه تماس
بردسیر کرمان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۶,۵۶۰ تومان
بردسیر کرمان، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد کرمان

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۱۰ آجدار A2 بردسیر کرمان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۰ آجدار A3 بردسیر کرمان شاخه ۱۲ متری کارخانه  ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A2 بردسیر کرمان شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۵۶۰
میلگرد ۱۴ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۶,۱۹۵
میلگرد ۱۶ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۱۸ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۲۰ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۲۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۲۵ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۲۸ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد ۳۲ آجدار A3 بردسیر کرمان  شاخه ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

شرکت صنایع فولاد کرمان بردسیر، مقاطع فولادی مختلفی چون انواع میلگرد آجدار تولید و به بازار عرضه می‌کند. اصلی‌ترین کاربرد این مقطع فولادی، در ساختمان سازی است. بتن، استحکام فشاری بالایی دارد و در برابر نیروهای کششی ضعیف است. برای جبران این ضعف، از انواع میلگرد آجدار استفاده می‌شود. برای چسبیدن هر چه بهتر میلگرد به بتن، باید از میلگرد آجدار استفاده شود.

کاربرد میلگرد کرمان در ساختمان و بتن، آن را در برابر زلزله مقاوم خواهد کرد. میلگرد آجدار کرمان بر اساس استاندارد A2 و A3 با آج‌های جناقی و مارپیچی تولید می‌شود.
در ادامه، درباره قیمت میلگرد کرمان در بازار، وزن و مشخصات آن بحث خواهیم کرد. با آیرومارت همراه باشید.

محصولات تولیدی صنایع فولاد کرمان بردسیر

محصولات این کارخانه شامل میلگرد آجدار و شمش فولادی است. هر دوی این کالاهای فولادی اهمیت بسیار زیادی در ساخت و سازها دارند. میلگرد نقش کلیدی را در سازه‌های بتنی ایفا می‌کند. شمش نیز به عنوان ماده اولیه در ساخت مقاطع فولادی مختلف نظیر میلگرد، انواع پروفیل، لوله و تیرآهن مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به این مساله، قیمت میلگرد کرمان امروز، مطابق با شمش فولادی مورد استفاده تعیین می‌شود.

انواع میلگرد آجدار کرمان این مجموعه تحت استاندارد روسی GOST 5781 در دو استاندارد A2 و A3 تولید می‌شود. گرچه این دو نوع محصول در گروه میلگردهای آجدار قرار می‌گیرند، اما
تفاوت‌های بسیاری در ساختار و خواص مکانیکی دارند. میلگرد کرمان قیمت متفاوتی وابسته به نوع استاندارد تولید خواهد داشت.

عمده محصولات این کارخانه، از نوع A3 است. میلگرد A2 بردسیر کرمان اغلب در سایز 10 و 12 و طول 12 متر تولید می‌شود. میلگرد A3 این کارخانه تنوع بیشتری دارد و اندازه آن 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و حتی بالاتر است.

دقت کنید که میلگرد کرمان در دو حالت کلاف و شاخه‌ای روانه بازار می‌شود. میلگرد کلاف کرمان معمولا در سایزهای پایین ارائه می‌گردد. چرا که هر چه سایز و یا به عبارتی قطر میلگرد کرمان افزایش می‌یابد، از قابلیت خمکاری و انعطاف پذیری کاسته می‌شود. قیمت میلگرد 16 کرمان با قیمت میلگرد 12 بردسیر کرمان متفاوت است. علت این امر، اختلاف وزن دو میلگرد است.

کارخانه بردسیر کرمان، از آغاز تا کنون

در اواخر سال ۱۳۶۹ تلاش‌های برای ثبت شرکت صنایع فولاد کرمان به نتیجه رسید. در ادامه با احداث دو کارخانه نورد گرم و فولادسازی در سال‌های ۸۰ و ۹۴ هجری شمسی فعالیت‌های این واحد صنعتی در حوزه فولاد وارد مرحله جدیدی شد. هم‌اینک این دو کارخانه با ظرفیت تولید سالیانه ۱۵۰ و ۴۲۰ هزار تن، به عنوان یکی از مطرح‌ترین و مهم‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در فلات مرکزی ایران شناخته می‌شوند.

از نقاط قوت این واحد صنعتی، تولید سالیانه ۴۴۰ هزار تن شمش فولادی است. چرا که این قابلیت، به بی نیازی از خرید ماده اولیه تولید میلگرد منجر می‌گردد. قیمت ماده اولیه تاثیر بسیار مستقیمی بر قیمت هر شاخه میلگرد 14 کرمان دارد. به همین خاطر، تولید ماده اولیه توسط خود تولید کننده نهایی به کنترل قیمت‌ها کمک شایانی می‌کند. در صفحه قیمت میلگرد 14، قیمت این سایز از مقطع میلگرد را در سایر برندها مشاهده کنید.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد کرمان

قیمت میلگرد کرمان به روز، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت میلگرد بردسیر کرمان امروز، ماده اولیه است. شمش به عنوان ماده اولیه در تولید میلگرد کاربرد دارد. از ویژگی‌های مثبت شرکت صنایع فولاد کرمان، در اختیار داشتن واحد فولاد سازی است. شمش‌های تولیدی این مجموعه مقطع مربع شکل به ابعاد ۱۵۰*۱۵۰ میلی‌متر دارد.
علاوه بر مورد ذکر شده قیمت میلگرد 16 بردسیر کرمان و دیگر سایزها، تحت تاثیر عوامل زیر تغییر می‌کند:

  • نوسانات ارز
  • حمل و نقل
  • هزینه تولید
  • میزان عرضه و تقاضا
  • شرایط سیاسی روز دنیا
  • سایز میلگرد
  • استاندارد میلگرد

هر کدام از عوامل فوق به تنهایی می‌تواند قیمت میلگرد روز کرمان را دستخوش تغییر و تحول کند.

وزن میلگرد بردسیر کرمان

در طراحی یک سازه، وزن مقاطع مورد استفاده بسیار اهمیت دارد. چرا که وزن بر استحکام تاثیرگذار است. البته که نباید از تاثیر وزن میلگرد کرمان بر قیمت آن غافل شد. استفاده از جدول وزن میلگرد یک راه سریع برای آگاهی از وزن مقطع است. به سادگی می‌توان از این جدول استفاده نمود. برای استفاده کافیست از سایز و طول میلگرد آگاهی داشته باشید. سپس به راحتی می‌توانید به وزن مقطع دست پیدا کنید.

استعلام قیمت میلگرد کرمان از آیرومارت

خرید میلگرد کرمان در مقادیر دلخواه و یا خرید به صورت مستقیم از کارخانه برای شخص خریدار ممکن نیست. بازرگانی فولاد آیرومارت با قابلیت تامین سبدی از مقاطع مختلف فولادی، آماده ارائه میلگرد تولید برندهای مختلف به شما است.

قیمت میلگرد کرمان و سایر برندهای معتبر بازار مانند قیمت میلگرد اصفهان، میانه، نیشابور و … به صورت روزانه در سایت آیرومارت به روزرسانی می‌شود. شما با مراجعه به صفحه مخصوص هر محصول می‌توانید قیمت آن را استعلام نمایید.
در صورت نیاز و برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش خرید و حتی دریافت مشاوره برای خرید، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خرید میلگرد کرمان از آیرومارت

میلگرد کرمان قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد و از جمله برندهای معتبر و مطرح در بازار آهن آلات به حساب می‌آید. همانطور که ذکر شد، به دلیل سخت بودن خرید از بورس کالا و یا خرید مستقیم ار کارخانه، خرید از بازرگانی‌های معتبر توصیه می‌شود. اعتماد، با خرید کیفیت جلب می‌شود.

آیرومارت، با تکیه بر سال‌ها تجربه مدیران و کارشناسان خود، انواع مقاطع فولادی از جمله میلگردهای آجدار چون میلگرد کارخانه بردسیر کرمان را به شما عرضه می‌دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز میلگرد و خدمات آیرومارت دررابطه با این مقطع، با شماره 45306-021 تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

آیرومارت برای راهی مشتری خرید را از چند راه ممکن کرده است. شما می‌توانید سفارش اولیه خرید خود را به صورت اینترنتی، حضوری و تلفنی از طریق شماره 02145306، ثبت نمایید.

با توجه به نوسان بالا و لحظه‌ای قیمت میلگرد و بازار آهن، پیش فاکتور اعتبار زمانی چندانی ندارد.

شما می‌توانید با خرید از آیرومارت از خدماتی چون باربری، انبارداری مدرن، خمکاری، برشکاری و انجام آزمون‌های کنترل کیفی بهره‌مند شوید.

مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ