قیمت میلگرد کویر کاشان
بارگیری: کارخانه

قیمت میلگرد کویر کاشان

اصفهان، آران و بیدگل، جاده عباس آباد

میلگرد کویر کاشان، از محصولات تولیدی کارخانه فولاد کویر کاشان است که جایگاه ویژه‌ای را در بین مصرف‌کنندگان این مقطع فولادی دارد. لیست قیمت امروز میلگرد کویر کاشان در این صفحه آمده است. برای دریافت مشاوره و استعلام لحظه‌ای قیمت‌ها، با شماره 45306-021 تماس بگیرید.

ارزانترین قیمت میلگرد کویر کاشان

میلگرد ۱۰ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۷,۹۰۵ تومان
کویر کاشان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۱۲ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۷,۹۰۵ تومان
کویر کاشان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۸ آجدار A2 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۸,۰۹۰ تومان
کویر کاشان، بارگیری در کارخانه
میلگرد ۸ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۸,۰۹۰ تومان
کویر کاشان، بارگیری در کارخانه
C
7 8 9 ÷ 4 5 6 x 1 2 3 - 0 . = +

قیمت روز میلگرد کویر کاشان

فیلتر براساس:
نام کالا تاریخ قیمت (تومان) نمودار
میلگرد ۸ آجدار A2 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۸,۰۹۰
میلگرد ۸ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۸,۰۹۰
میلگرد ۱۰ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۷,۹۰۵
میلگرد ۱۲ آجدار A3 کویر کاشان ۱۲ متری کارخانه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
۱۷,۹۰۵
میلگرد کلاف ساده A1 سایز ۵.۵ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف ساده A1 سایز ۶.۵ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف ساده A1 سایز ۸ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A2 سایز ۸کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز ۸ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A2 سایز ۱۰ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز ۱۰ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A2 سایز ۱۲ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس
میلگرد کلاف آجدار A3 سایز ۱۲ کویر کاشان ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ تماس

مراحل ثبت سفارش

مرحله اول درخواست خرید ۱
مرحله دوم پیش فاکتور ۲
مرحله سوم نحوه تسویه حساب ۳
مرحله پنجم تسویه نهایی ۴
مرحله چهارم ارسال و تحویل بار ۵

میلگرد کویر کاشان

مجتمع فولاد کویر کاشان، یکی از تولیدکنندگان میلگرد کشور است که انواع سایزها و استانداردها را تولید می‌کند. با توجه به کاربرد بالای این مقاطع در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان سازی، قیمت میلگرد کویر کاشان، مورد توجه خریداران قرار می‌گیرد. اگرچه این کارخانه ابتدا با انجام معاملات بین‌المللی آغاز به کار کرد، پس از گذشت دو سال، فعالیت صنعتی خود را آغاز کرد.

همچون دیگر مقاطع فولادی، میلگرد کویر کاشان نیز تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار می‌گیرد. نوسانات شدیدی که در بازار و در طول دوره‌های زمانی مختلف رخ می‌دهد، به همین علت است. آن‌چه اهمیت دارد، خرید در موقع مناسب خود است. با تحلیل شرایط فعلی و پیش‌بینی بازار در آینده، می‌توانید با برنامه ریزی هر چه بهتر خرید خود را انجام دهید و متحمل ضرر و زیان نشوید.

البته، فراموش نکنید که انتخاب یک شرکت بازرگانی معتبر و انتخاب کالا دقیقا متناسب با نیازی که دارید، از مهم‌ترین نکات حین خرید میلگرد کاشان به شمار می‌روند. در ادامه، در خصوص این موارد بحث خواهیم کرد. با آیرومارت همراه باشید.

محصولات کارخانه فولاد کویر کاشان

مهم‌ترین محصولات فولاد کویر کاشان در دو دسته محصولات صنعتی و محصولات ساختمانی جای می‌گیرد. اگر قصد خرید میلگرد دارید، ابتدا باید بدانید کدام سایز و کدام استاندارد برای کار شما مناسب‌تر است. انتخاب اشتباه شما می‌تواند بر قیمت میلگرد کویر کاشان و هزینه پروژه نیز اثر بگذارد.

انواع سایز میلگرد این کارخانه دچار نوسانات لحظه‌ای بازار می‌شوند. به همین دلیل، استعلام قیمت میلگرد 16 کویر کاشان و دیگر سایزها دقیقا پیش از خرید انجام می‌شود. در هر بار استعلام قیمت، ممکن است پیش فاکتوری با قیمت‌های جدید صادر شود.

گفتنیست، میلگرد کویر کاشان 40 یکی از تولیدات نادر در کشور است. این کارخانه با تولید این کالا به ساختمان سازی و کاهش مصرف میلگرد در بتن کمک کرد. در ادامه به تفکیک، به بررسی هر کدام از کالاهای تولید شده توسط کارخانه فولاد کویر کاشان پرداخته‌ایم.

محصولات ساختمانی

بخشی از تولیدات کارخانه کویر کاشان در ساخت و توسعه ساختمان‌ها و سازه‌ها کاربرد دارد. کیفیت این محصولات بسیار بالاست، از جوش‌پذیری خوبی برخوردارند و در برابر فشار و تنش، مقاومتی عالی نشان می‌دهند. در ادامه، ویژگی هر یک از این تولیدات و کاربردهای آن‌ها بررسی شده‌است.

میلگرد A2 و A3

دسته‌ای از محصولات کارخانه فولاد کویر کاشان به تولید دو نوع میلگرد A2 و A3 با کاربرد ساختمانی اختصاص یافته است. این دو نوع میلگرد بر اساس استاندارد ملی 3123 تولید می‌شوند.

میلگرد A2 کویر کاشان به عنوان میلگرد نیمه خشک و نیمه نرم شناخته شده و ظاهر آن به صورت آجدار و عمدتاً آج فنری شکل است. این میلگرد برای خاموت بسیار مناسب است و تا حد ممکن نباید روی آن عملیات جوشکاری انجام شود.

از طرف دیگر میلگرد A3، دارای تنش جاری ۴۰۰۰ و تنش گسستگی ۶۰۰۰ است. در صورت ارائه فشار بالاتر تا حدود ۱۴ درصد تغییر شکل خواهد داشت. این میلگرد به عنوان میلگرد خشک و ترد شناخته می‌شود و در زاویه‌های تند کاربرد کمی دارد.
قیمت میلگرد فولاد کویر کاشان در استانداردهای مختلف به دلیل تفاوت در نوع تولید و ترکیب شیمیایی، متفاوت است.

میلگرد A4

در کارخانه فولاد کویر کاشان با پیشرفت تکنولوژی نورد و ارائه اتوماسیون در سطح بالا، در کنترل درجه حرارت و سرعت سرد کردن دستاوردهای مهمی را کسب کرده‌اند. از سوی دیگر، وجود سیستم ترمکس، این امکان را به‌وجود آورده تا از شمش‌هایی با کربن معادل پائین، بتوان میلگرد آج ۵۲۰ و بالاتر را با قابلیت جوش پذیری و مشخصات مکانیکی مطلوب همراه با داکتیلیتی مناسب تولید نمود. از آنجا که سازمان ملی استاندارد ایران همگام با استانداردهای معتبر جهانی گام برمی‌دارد، در بازنگری جدید، میلگردهای آجدار ۵۰۰ و ۵۲۰ را تصویب نمود. به همین دلیل کارخانه فولاد کاشان توانست آنها را تولید و ارائه کند. در نتیجه مجتمع فولاد کویر که از ابتدای تأسیس در جهت تولید میلگردهای آجدار با استحکام بالا فعالیت کرده است، با تصویب استانداردهای جدید، تولید انبوه میلگرد آجدار ۵۲۰ را آغاز کرد. هرگز استعلام قیمت میلگرد a4 کویر کاشان را پیش از خرید فراموش نکنید. این میلگرد در تمامی سایزها قابل تهیه است.

میلگرد ۴۰ کویر کاشان

یکی دیگر از محصولات این کارخانه میلگرد 40 کویر کاشان است. این میلگرد نیز سهم مهمی در کاهش مصرف میلگرد در بتن داشته و می‌تواند در عین بالا بردن توان سازه، وزن آن را به خوبی کنترل کند. لازم به توضیح است که این محصول نیز دارای مقاومت کششی بالا است. قیمت میلگرد 40 کویر کاشان به دلیل داشتن وزن بالاتر از دیگر انواع، بیشتر است.

میلگرد ساده کویر کاشان

میلگرد ساده کویر کاشان به دو شکل شاخه و کلاف و در انواع سایز به بازار مقاطع فولادی عرضه می‌شود. میلگرد ساده این کارخانه به دلیل نداشتن آج و چسبندگی کم به بتن، کمتر در ساختمان سازی به کار می‌رود. صنایع مختلف می‌توانند این میلگرد را که به میلگرد نرم نیز معروف است، در سایز 12 تا 50 خریداری نمایند. کلاف ساده کویر کاشان نیز در سایزهای 5.5 تا 16 میلی‌متر روانه بازار می‌شوند. با توجه به تغییرات و نوسانات بازار فولاد، قیمت میلگرد ساده کویر کاشان و قیمت میلگرد آجدار این مجموعه، لحظه‌ای باید استعلام شود.

استعلام قیمت میلگرد کویر کاشان

با فرض اینکه، سایز و استاندارد کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید، حال باید اقدام به استعلام قیمت میلگرد کویر کاشان کنید. البته، اگر هنوز هم در انتخاب میلگرد نیاز به مشورت دارید، دریافت مشاوره از کارشناسان خبره ما در آیرومارت می‌تواند به شما کمک کند.
میلگرد کویر کاشان قیمت متوسط رو به بالایی دارد. علت این امر، کیفیت بالا و دارا بودن چقرمگی عالی در حین داشتن استحکام بالا است.

قیمت میلگرد کویر کاشان نیز از بازار فولاد جدا نیست و همگام با تغییراتی که در قیمت دلار، قیمت مواد اولیه، عرضه و تقاضا در بازار، نوع قیمت‌گذاری در بورس کالا، تغییر می‌یابد. مهم است بدانید که در آینده بازار فولاد احتمالا به کدام سمت حرکت می‌کند. آن‌گاه می‌توانید با خرید به موقع، از متضرر شدن جلوگیری کنید.

همواره مشورت با تحلیلگران بازار و مشورت با ایشان یکی از بهترین روش‌ها برای خرید به موقع است. بنابراین، سعی کنید با کمک افراد مطلع و بررسی تغییرات قیمت میلگرد کارخانه کاشان، زمان مناسبی را برای تامین کالا انتخاب کنید. البته، باید توجه داشته باشید که بدین منظور باید از افراد مطمئن مشورت بگیرید.

استعلام قیمت میلگرد کویر کاشان به روز از بازرگانی‌های معتبر، خود یکی دیگر از نکات مهم حین خرید است. در غیر این صورت، ممکن است کالایی مشابه، با کیفیت پایین و قیمت بالا خریداری کنید.

شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد کاشان به روز، از طریق شماره تلفن 02145306 با کارشناسان فروش در تماس باشید. همچنین می‌توانید قیمت این مقطع فولادی را از وبسایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آیرومارت دنبال کنید.

خرید میلگرد کویر کاشان از سراسر کشور

فرقی ندارد در کجای ایران هستید، شما می‌توانید از نزدیک‌ترین انبار به محل تخلیه بار، میلگرد مورد نظر خود را خریداری نمایید. جهت این امر کافیست سفارش خود را در وبسایت آیرومارت ثبت کنید.
مجموعه آیرومارت، انواع میلگرد را به بهترین قیمت و با شرایط استثنایی عرضه می‌کند. قیمت میلگرد کویر کاشان عرضه شده توسط این مجموعه بر اساس نرخ پایه تعیین شده در بورس کالا مشخص می‌شود.
جهت اطمینان از خرید، می‌توانید گواهی اصالت کالا را ضمن دریافت خدمات انجام آزمون‌های کنترل کیفی دریافت کنید. خدمات دیگری چون خمکاری، برشکاری و جوشکاری میلگرد نیز از مجموعه آیرومارت قابل دریافت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این خدمات و استعلام قیمت میلگرد به صورت لحظه‌ای، با مشاوران مجموعه در تماس باشید.

ابتدا مطمئن شوید که از یک بازرگانی معتبر چون آیرومارت خرید خود را انجام می‌دهید. همچنین می‌توانید علامت اختصاری میلگرد کویر کاشان یعنی آرم KAVIR را بر روی میلگرد بررسی کنید.

بله. امکان خرید میلرد کویر کاشان به صورت LC نیز وجود دارد.

با خرید از آیرومارت محدودیت‌های خرید از کارخانه را نخواهید داشت و امکان سفارش میلگرد کویر کاشان در هر تناژی وجود دارد. می‌توانید به صورت شاخه‌ای نیز این میلگرد را خریداری نمایید.

نزدیک‌ترین کارخانجات تولیدی
مشاوره خرید
ارسال در واتس اپ